PDA

View Full Version : Хора от Варна



Lewskarche
08-11-2013, 10:36
Здравейте. Предстои ми да бъда студент във вашия прекрасен град. Още от малък ми е мечта да живея във Варна. Тук съм , за да ми дадете съвети как да се запозная с повече хора , като съм в нов град. Пък и ако имате желание , някой който е от Варна може да се видим и така :)

tireheb
08-11-2013, 11:07
висиш по цял ден на севастопол
и никого да не познаваш във варна, пак ще срещнеш някой познат там

klimatronik
08-11-2013, 11:29
Здравейте. Предстои ми да бъда студент във вашия прекрасен град. Още от малък ми е мечта да живея във Варна. Тук съм , за да ми дадете съвети как да се запозная с повече хора , като съм в нов град. Пък и ако имате желание , някой който е от Варна може да се видим и така :)

в кой ВУЗ ще си студент? :)

Lewskarche
08-11-2013, 12:11
Медицински колеж.По варненски му викат денталния

klimatronik
08-11-2013, 12:23
Медицински колеж.По варненски му викат денталния

Браво :) Двама мои съученици са там, но загубих загубихме връзка от както завършихме( не бяхме много близки).
Ами не знам какви съвети да ти дам, освен като започнеш учебната година да се запознаеш с колегите ти , както и аз ще направя с моите ;) и така :Д Иначе не знам какво толкова му харесваш на този град с най-разбитата инфраструктура и хаотично строителство, луди съседи и мокра зима.. Дано не ти направи лошо впечатление поставените камани в почет на изгорелия се Пламен и множеството плакати и табели с надписи мафия..

MaLyKoLiU
08-11-2013, 12:48
Хайде сега не стресирай момчето за инфраструктурата... През пролетта и началото на лятото преасфалтираха изцяло два от най-големите булеварди, есента се очаква да преасфалтират още един, също и да започнат цялостен ремонт на централния площад по европроект, подмяна на старите автобуси и много други... :)

А за запознанствата, ще се запознаеш с колегите си, ще започнете да излизате с тях по нощни клубове и така да се запознаеш и с много други хора. :)

klimatronik
08-11-2013, 13:12
Хайде сега не стресирай момчето за инфраструктурата... През пролетта и началото на лятото преасфалтираха изцяло два от най-големите булеварди, есента се очаква да преасфалтират още един, също и да започнат цялостен ремонт на централния площад по европроект, подмяна на старите автобуси и много други... :)

А за запознанствата, ще се запознаеш с колегите си, ще започнете да излизате с тях по нощни клубове и така да се запознаеш и с много други хора. :)

ммм , по-добре да си знае от сега, за да е подготвен ;) Пък тези нови отсечки, по начина както ги правиха, до 2 години ще изгърмят според мен ;)

Lewskarche
08-11-2013, 13:34
За 1 месец , 4 пъти бях в Варна. Харесва ми. А пък мисля след като завърша да поработя 1-2 години и после да бягам или София или чужбина. Моля , ако някой има някакви съвети за квартира , смисъл да познава някой или да е виждал по-сайтове хубав апартамент да ми каже. Аз търся ама все не намирам нещо което да може да се ползва и за купонета и за спокойна почивка :D

klimatronik
08-11-2013, 14:21
За 1 месец , 4 пъти бях в Варна. Харесва ми. А пък мисля след като завърша да поработя 1-2 години и после да бягам или София или чужбина. Моля , ако някой има някакви съвети за квартира , смисъл да познава някой или да е виждал по-сайтове хубав апартамент да ми каже. Аз търся ама все не намирам нещо което да може да се ползва и за купонета и за спокойна почивка :D
лесно твоето. хубави и скъпи квартири - много..

Lewskarche
08-11-2013, 14:22
До 300 лева , не е скъпо .. е поне не за мен де , щото има хора за които са много тези пари ..Ти от Варна ли си ?

klimatronik
08-11-2013, 14:47
До 300 лева , не е скъпо .. е поне не за мен де , щото има хора за които са много тези пари ..Ти от Варна ли си ?

300 лв не е скъпа цена за хубав апартамент.
Имах в предвид,че има много по-голям избор на скъпи и големи квартири, отколкото на малки и евтини :)
Да, от Варна си. Имаме апартамент , който го даваме, но вече е зает..

Lewskarche
08-12-2013, 08:42
300 лв не е скъпа цена за хубав апартамент.
Имах в предвид,че има много по-голям избор на скъпи и големи квартири, отколкото на малки и евтини :)
Да, от Варна си. Имаме апартамент , който го даваме, но вече е зает..

сърда ти се !