PDA

View Full Version : Дребен за възраста си



elektrona
08-13-2013, 17:54
Казвам се Красимир,та сега ще бъда 10ти клас (16 години),и съм сигурно 155-157 незнам колко точно,много ми е гадно заради това ме отхвърлят.Като се запозная с някой и кажа на колко години съм,виждам в погледа му злоба,трудно ми е да си намеря истински приятели,незнам просто какво да направя много ми е гадно като в училище започнат да ми се подиграват за ръста,казват ми че ще си остана толкова и никога няма да порасна,казват че няма да имам гадже никога защото те не харесват ниски момчета и тн,просто няма с кого друг да споделя това незнам какво да правя,уверявам ви че не съм някакъв трол,незнам как да порастна ходя на лостове ям доволно,но просто връстниците ми са много злобни игнорират ме заради ръста ми,много гадно се чувствам не мога да ви го опиша дано никой не се чувства като мене.

hrizantem4e
08-13-2013, 18:06
ми запо4ни да се ебаваш сам сас себе си и стани ниакав мн забавен пи4 и им покажи 4е не триабва да се подиграват с теб успех !!!

elektrona
08-13-2013, 18:24
Те постоянно ме мачкат,не искат да говорят с мене игнорират ме всякаш съм нещо по-малко от тях само заради ръста ми.Когато имаме физическо аз искам да ритам футбол с тях,те ми казват да гоня топката, и че не заслужавам да ритам с тях защото съм им под нивото.Казват ми дребен непотребен за света вреден и тем подобни много са жестоки и аз се чувствам страшно кофти заради това.

hrizantem4e
08-13-2013, 18:29
намери си един по едар приател и го накараи да ги сплаши бади му мн верен а ти ниамаш ли и др приатели

maldini
08-13-2013, 18:46
започни да се занимаваш с бойни изкуства и се научи да се защитаваш сам
и тоя период ще отмине ,важното е да не станеш комплексар заради ниския ти ръст. Живей си живота и да не ти пука,външността не е всичко пък и все още си малък ,може да пораснеш и да си станеш с нормален ръст ;)

Баща Ти
08-13-2013, 19:07
И какво като тренира бойни изкуства? Като изскочи некой мутант 9ти клас 1,90 90 кила, ще скочи и ще му набие хайкик в брадичката?

ВЪобще не мисли за ръста си, хората ще го приемат за проблем само ако и ти го приемаш.

maldini
08-13-2013, 19:08
и що да не му набие?
и ти прочете ли изобщо кво е написало момчето? Че всички го игнорират и му се подиграват за ръста ,така че ОЧЕВИДНО има проблем

Баща Ти
08-13-2013, 19:14
Бойните изкуства дават много, ама като ги тренираш много. Сега ще се запише и след 2 седмици ще ги пребие ли?

Illusion772
08-13-2013, 19:14
maldini проблема му няма да се реше чрез бойни изкуства и това го казва човек които е тренирал доста години, на автора му трябва или да си промени характера и да тръгне на спорт като например волейбол или баскетбол (лично аз предпочитам волейбола :) )
Успех

elektrona
08-13-2013, 19:25
Не всичко е боя,това е най-лесното решение,защо всичко да се решава с бой,никой не ме заплашва да ме бие или нещо такова.Просто ми се подиграват че съм нисък казват че няма да си намеря гадже защото те не обичат ниски,това не било мъж 150 и всякакви такива неща,просто незнам,като се запозная с някой и ме пита на колко години съм и като кажа 16 някакси ме гледа странно,и до там пълен игнор

Illusion772
08-14-2013, 10:38
Не всичко е боя,това е най-лесното решение,защо всичко да се решава с бой,никой не ме заплашва да ме бие или нещо такова.Просто ми се подиграват че съм нисък казват че няма да си намеря гадже защото те не обичат ниски,това не било мъж 150 и всякакви такива неща,просто незнам,като се запозная с някой и ме пита на колко години съм и като кажа 16 някакси ме гледа странно,и до там пълен игнор
Виж сега аз съм около година по-голям от тебе и съм 184-185см и пак се чуствам нисък , така че всичко зависи от това какво мислиш за себе се.
И още нещо горе главата - Горе главата и стига с тия садърски истории , ходи с малко повече самочуствие по улицата.

Djenka
08-15-2013, 18:11
Не им обръщай внимание. Това ти е чарът, не нещо, от което да се срамуваш.
Започни да ползваш самоирония, ако те обидят следващия път, просто им се засмей и кажи нещо смешно, е*авай се със себе си, както казаха по-горе. Скоро ще им омръзне да ти се подиграват и ще те вземат малко по-насериозно. :)