PDA

View Full Version : ПРЕДАДЕН ОТ ПРИЯТЕЛ !



Kalinavil
08-18-2013, 19:59
ХЕЙ :) !
Днес като бях навън с приятели, един тип "приятел" както винаги започна да се дразни с мен ..:(
Казваше ми че съм бил много грозен,че съм педал ( не съм ) ,че никога няма да си намеря гадже (въпреки че той никога е нямал , а аз съм имал ) ... След 10 мин пак започна с обидите " ти си бахти дебелака ( тежа само 47 кила за 12 год.) Да, вмомента съм малко-по дебел от както си счупих крака и 2 месеца не съм treniral futbol :( ...
Как да се справя с чуждото мнение ?! Гадното е че ми пука какво говорят за мен
Или това е просто поредния предател !?! Той и преди се е държал грубо с мен въпреки че знам че ми пук и го понасям тежко :(

anonymous895156
08-18-2013, 20:03
Просто забрави за него.

Kalinavil
08-18-2013, 20:08
+1 :)

Vladislav Hellsing
08-18-2013, 20:09
удари му един шамар или го забрави наистина

Kalinavil
08-18-2013, 20:10
Добре де.. но той контролира най-добрия ми приятел!!!Манипулира го .Понякога като са заедно започват двамата да ме обиждат ...

Vladislav Hellsing
08-18-2013, 20:11
Добре де.. но той контролира най-добрия ми приятел!!!Манипулира го .Понякога като са заедно започват двамата да ме обиждат ...

имаш прекрасен най-добър приятел

Kalinavil
08-18-2013, 20:14
удари му един шамар или го забрави наистина Toй е с 2 години по-голям...Не че не мога да го набия :D

Kalinavil
08-18-2013, 20:16
имаш прекрасен най-добър приятел
Imashe edin период, в който бфф-то ми му беше много бесен на "приятеля ми "
"Приятеля" го беше обиждал с подигравки и т.н ! Той просто е един комплексар..
Или на другия ден се прави на приятел :) и после пак

anonymous895156
08-18-2013, 20:23
Добре, интригите не са ли за момичетата?

Vladislav Hellsing
08-18-2013, 20:25
Добре, интригите не са ли за момичетата?

Жените стават по-мъжествени от мъжете, а мъжете стават по-женствени от жените.

3 път.

Истина ще да е

Kalinavil
08-18-2013, 20:25
Добре, интригите не са ли за момичетата?
ДА! Ноо. нз не мога да си го обясня как се държи като приятел, но в същото време ме обижда, говори зад гърба ми ! И манипулира приятелите ми

Vladislav Hellsing
08-18-2013, 20:28
ДА! Ноо. нз не мога да си го обясня как се държи като приятел, но в същото време ме обижда, говори зад гърба ми ! И манипулира приятелите ми

Забрави го. Имаш прекрасен приятел, по-добре ще е без него

Въпреки че аз лично не виждам как ще си живее твоя приятел занапред, ако го забравиш. Няма да има на кого да завижда и кого да обижда

girlwithblueeyes
08-18-2013, 20:34
Уж момчета пък се държите като путки
Предаден бил ахахаха в живота си тепърва ще срещажш такива хора . Свиквай малко са тези на които можеш наистина да разчиташ

Kalinavil
08-18-2013, 20:36
Добре, интригите не са ли за момичетата?

Da ! no nz ne moga da go preodoleq che priqtel se okaza predatel

Smrazqvashta
08-18-2013, 20:48
Колко такива тъпанари ще срещаш тепърва само, ако знаеш... Я си го сложи на онази работа и право напред.

Kalinavil
08-18-2013, 20:48
Колко такива тъпанари ще срещаш тепърва само, ако знаеш... Я си го сложи на онази работа и право напред.

+1 ! ХАХАХ :D

white knight
08-18-2013, 20:55
Зарежи го, навън има толкова красиви момци, все ще си намериш някой които е гей и той ще те накара бързо да забравиш старата си любов.
PS Извън кръга на шегата ти наистина се държиш като момиче, защо не го набиеш?

Smrazqvashta
08-18-2013, 21:19
Абе white knight от къде го изкара това плоско мислене? Да го набие, защо? Най-смотаното нещо, което може да направи е да му падне на нивото. Ще се хаби да бие някакъв дебил дето след време ще мие кенефите по заведенията.

Vladislav Hellsing
08-18-2013, 21:22
Зарежи го, навън има толкова красиви момци, все ще си намериш някой които е гей и той ще те накара бързо да забравиш старата си любов.
PS Извън кръга на шегата ти наистина се държиш като момиче, защо не го набиеш?

Щото има по-нормални начини да се разбереш с някого.

amorsito
08-18-2013, 21:40
Тези твои "най-добри приятели" ги отсвири с мълчание и си намери други приятели. Уверявам те, от това ще ги заболи повече от колкото ако изядат един як пердах, а най-важното - ще се освободиш от хора, от които нямаш никаква полза (най-вече морална). Така те като ти се подиграват, а ти не им обръщаш внимание ще станат жалки в очите на другите и най-вече в собствените си очи. А за тебе най-важното е, че няма да си губиш времето и доброто настроение в чест на тези комплексари. Такива "приятели" не ти трябват. В Библията пише: " Не си хвърляйте бисерите пред свинете, защото ще ги стъпчат и после ще се обърнат срещу вас и ще ви разкъсат!". Ако продължиш взаимоотношенията си с тези, само проблеми ще имаш с тях и бъди сигурен, че ще съжаляваш, че си изпуснал този най-удобен момент да приключиш отношенията си с тях. Послушай ме, аз съм човек с опит.

skornex
08-19-2013, 01:31
Kill him

white knight
08-19-2013, 02:01
Май получихте грешно впечатление. Наистина е добре те да си поговорят, да обсадят чувствата си и изгладят отношенията, да разберат гледната точка на другия, да се изслушат и разговарят, така те ще си изгладят проблемите си и ще намерят общ език на които те ще могат да комуникират в бъдещата си връзка и ще заживеят дълго и щастливо в някоя красива къща с бяла ограда(в страна подкрепящи еднополовите бракове). Това той да го набие е нещо грубо и непрактично, което няма да го накара да те уважaва и да спре да се зажда с твоята тъй крехка и нежна психика. (силно се надявам да сте доловили сарказма)

muhatacece
08-21-2013, 22:11
Значи пич, такива боклуци ги знам и единствения начин да се оправиш с тях да им се правиш на отворен, те така ти като мълчиш и така ще продължават да се възползват, стани един път силно и рязко и му кажи 2 приказки, ама не псувни и такива, ами го затапи, дай малко инфо за тоя да измисля нещо :D

Amore-Mio*
08-22-2013, 10:23
Недей да му мълчиш.

Малки сте, но все пак трябва да се научиш да защитаваш себе си и достойнството си, и то не с бой, а с ДУМИ! Със сигурност и ти знаеш някои негови черти от характера, които не му харесват - макар да съм против това, трябва да му отвърнеш и след това да спреш да се занимаваш с него.

muhatacece
08-22-2013, 23:41
Нали т'ва казах аз ...

php
08-22-2013, 23:50
Ей затва се изпедераси всичко живо баце. Кво ревеш за някъв че те бил предал? Кво, само той ли е? Стегни се!

poli1996
08-25-2013, 13:59
Хей на мен ми се случи същото но с момиче

Sowik.
08-25-2013, 18:22
Не си първия нито последния, който е бил предаван както ти казваш от приятел.
Сигурен съм, че на почти всеки му се е случвало.Ако се държи така както казваш - приятел после те псува и така нататък просто спри общуването с него не го отразявай.

white knight
08-25-2013, 18:27
това звучи като любовна драма :razz:

abvd
08-26-2013, 07:40
ритай в кокалчетата на краката и после го набий отделно :D