PDA

View Full Version : Курс по немски език - Варна



DanceGirl
08-20-2013, 09:54
Здравейте,
От тази година ще съм студентка във Варна и ми се иска да се запиша на курс по немски в града. Минала съм А1 и А2. Може ли да ми препоръчате някоя школа с добри преподаватели? Прочетох в интернет, че има доволни хора от Гьоте, но мен не ме устройва, т.к. цялото преподаване е на немски език, а аз предпочитам да ми обясняват граматика и думи на български, т.к. не съм особено напреднала.

alisssa
08-20-2013, 22:44
ГЬОТЕ!!! Съмнявам се ппц за В1 да ти обесняват граматиката и думите на немски, но ще ти е мноого по- лесно да започнеш да разбираш, когато ти говорят. Като се замисля, не знам да има други добри школи във Варна по немски.

BRUNETTE,
08-24-2013, 22:39
Да не правя нова тема. В Бургас уроци по немски - където има доволни?

Found_a_lover
08-26-2013, 13:24
Ходила съм във Виа Германика на уроци по немски в Бургас, бях доволна само че след като направиха едни мизерии си заминах оттам и учих в Давитоз... учителката ми беше много готина, млада, с голямо желание да ме научи и останах доволна. Откривам разлики в това, че Германиката даваха повече домашна и повече материали за упражнение, докато в Давитоз беше по-малко, ама в крайна сметка си зависи от тебе колко искаш да се занимаваш. :)


Във Варна се готвих за ТестДаф в Езиков център Варна, останах с много добро впечатление от тях.

BRUNETTE,
09-28-2013, 11:27
Мерси много, мила :)