PDA

View Full Version : Проблем с приятели!



mi6ok123
08-21-2013, 20:25
Здравейте!Ето какъв е проблема: аз съм момче и едни от най-добрите ми приятели са момичета,но както и да е.Има едно момче от нашият клас,което харесва едно от момичета (което за мен не проблем/много не ми пука дори ;д),така той я харесва от 1 година и вчера,докато тримата се разхождахме,той и писа да се видим.Отидохме,забавлявахм е се и така.На другият ден (днес),разбрах от едното момиче,че тя ще излиза с него и негов приятел.А тя не го харесва,а виждам,че момчето има сериозни намерения към нея.Оказа се,че като са излезли са извикали и другото момиче (от приятелите ми) и това започна да става много често.И преди това само двете са излизали,но както и да е.Чувствам се пренебрегнат от тях или излизат само двете вече и не ме викат или излизат с няколко и пак не ме викат,което страшно ме изнервя.Помогнете ми :)

muhatacece
08-21-2013, 20:52
Приятел, намери си приятели момчета ! :D
Еми, ти им предлагай да излизате, а ако така продължават постоянно да те пренебрегват им се разсърди :D

SNikolov_Rugby
08-22-2013, 17:29
Ти случайно да не си фенерче, че да им светиш? Много ясно, че няма да те викат.

mi6ok123
08-24-2013, 18:34
Мисълта ми е,че излизаме от много отдавна и сега просто ме зарязват.Според мен не е справедливо.И после накрая на деня ми пишат или ми звънят да ми кажат,какво било станало или колко се били забавлявали (сякаш искам да знам).

anonymous895156
08-24-2013, 19:05
^ Намекни им, че и ти е редно да си там, когато ти го напишат следващия път.

nasnedogonyat
08-24-2013, 19:33
Ми пич..понякога момичетата правим така :d По незнайни причини ..
Обясни им го на тях , ако са ти приятели ще те разберат.

vassy
08-24-2013, 22:29
те си се зарибяват, какво да правиш ти там.. според мен дори и да те викнат ще ти е тъпо.. намери си приятели момчета

poli1996
08-25-2013, 14:29
Знаеш те са лоши приятели при мен е същата история

mi6ok123
08-27-2013, 10:12
Гадно е,като примерно вчера...бях ходил на море и им взех подарък от там и викам хайде като се видим ще ви го дам.Те ми звънят малко по-късно същият ден и викам сигурно ще ме извикат да се види,хем да им дам подаръка,а те ми звъннаха да ми кажат,че излизали с "другите" да съм слезел пред моя вход да съм дал подаръците.Апък те после ще ли да ми пишат как са прекарали.
А за днес се бяхме разбрали да се събираме,но сега "изглеждало,че щели да излизат с тях" и този път ЗА ПЪРВИ ПЪТ ме поканиха с тях,но аз мисля да откажа.Да се забавляват с тях...

Meonesssss
08-27-2013, 10:15
Когато ти пишат, че излиат с еди си кой си. Питай къде, и като ти кажат , кажи " и аз идвам " ... И така няма да си сам и пренебрегнат :D :D :D
Ако почнат да не ти казват къде отиват, почни да ги ... следиш :D :D :D :D

mi6ok123
08-27-2013, 12:34
:D :D ОК!На мен вече не ми е проблем,че излизат с тях или нещо такова или че не ме викат.Да си излизат с тях,но да не забравят и другите.Днес уж щяхме да се събираме в едното момиче и ми писаха "че то така ставало и май пак щели да излизат" интересно ми е "как така става"?Те ме поканиха да "съм ходил да гледам шоу" ама ще откажа,те се сетили кога.Рано или късно ще се разделят.Те имат разлика в годините,в различни класове и училища са,така че....всичко това е според мен само за кратко.