PDA

View Full Version : Не ви ли писна от тарикати?



meganet
08-22-2013, 10:27
Здравейте, пиша за онези хора с, който всеки се сблъсква всеки ден.Тарикатите.Не ви ли писна от такива хора особено в България, все нещо те карат да им свършиш вместо тях, да отидеш някъде вместо тях, на работа ги заместваш щото имали работа или да им вършиш тяхното задължение в работата? Не ви ли омръзна и на вас тарикати да си мислите че сте много умни и манипулирате хората във ваша полза, е не е така!И да си мислите че винаги ще удовлетворяват молоумните ви желания? Навсякъде е пълно с такива хора който не им пука как ще се почувства другия.На пътя, на работа, у дома също, в училище, собсвените ти приятели? Приятели..да, днес дали има такива или всеки май пак си търси интереса към другия и после го плюе зад гърба му? Нима не е така? Това исках да ви кажа защото последно време се сблъсквам със всякакви тарикати от всички области така да го кажем :) Аре живо здраво и на все още нормалните и хора с чувства пазате се от такива тарикатчета!

an7raks
08-22-2013, 10:31
Писнало ми е и за това ги държа далеч от себе си или им показвам, че не съм техния човек да си правят далаверите. Ако си балък и им вързваш, нормално да ти се качват на главата...

Someone_Unknown
08-22-2013, 10:31
да писна ми и какъв е смисълът на темата ?

meganet
08-22-2013, 10:36
an7raks
Прав си може би доста им позволявам да ми се качват на главата

Hayashi
08-22-2013, 10:50
Такива са най-добрата причина да се научиш да казваш "не" на хората и да им гледаш сейра.

OoVasKoO
08-22-2013, 10:53
an7raks
Прав си може би доста им позволявам да ми се качват на главата
Защо не ги преебеш и ти, дори веднъж?

an7raks
08-22-2013, 10:54
Защо не ги преебеш и ти, дори веднъж?

То, обикновено, само веднъж им трябва и после си търсят друг.

OoVasKoO
08-22-2013, 11:12
За жалост. :(
Винаги ще има тарикати, докато има и будали. Примери - навсякъде.

Rocknroll
08-23-2013, 20:18
За жалост. :(
Винаги ще има тарикати, докато има и будали. Примери - навсякъде.
+1

koce1313
08-23-2013, 21:05
Лично не ми дреме за тях ,нека си съществуват мене да не ме закачат ,защото ако го направят за тях зле . Много хора от моят клас от 1 до 7 клас бяха така ! :) Долни лицемери и аз просто стоях на първият ред ,гледах шоуто и си мислех колко може да си прост ,за да го направиш :) Веднъж се опитаха и после пак не посмяха да се баламосват с мен ,защото аз съм на принципа на мълчанието .Дори и нещо важно да ми говорят изолирам ги от пространството така ,че все едно никой не стои до мен !

SHPAIdURmeN
08-24-2013, 21:27
Ха, все едно да ми писне от мен самия... ееегати тарикатите !


:D

poli1996
08-25-2013, 14:24
Много и какво да правя

Sowik.
08-25-2013, 18:09
Наистина трябва да се научиш да казваш не!Примерно ако някой ти иска да преписва на контролно или каквото и да е ( както беше в моя случай) му кажи едно не. Ако продължи да ти досажда му покажи, че просто няма да му направиш тази "услуга".
Няколко пъти ме питаха и като не им дадох спряха и докато се махнах от това даскало никои не ми е искал да преписва или други такива глупости.Дори като искат от някой мой приятел , който примерно не умее да се защитава или да им отказва на такива, като видят , че аз отивам при него и му казвам да не му дава спират да му искат.

tonique
08-25-2013, 18:22
Наистина трябва да се научиш да казваш не!Примерно ако някой ти иска да преписва на контролно или каквото и да е ( както беше в моя случай) му кажи едно не. Ако продължи да ти досажда му покажи, че просто няма да му направиш тази "услуга".
Няколко пъти ме питаха и като не им дадох спряха и докато се махнах от това даскало никои не ми е искал да преписва или други такива глупости.Дори като искат от някой мой приятел , който примерно не умее да се защитава или да им отказва на такива, като видят , че аз отивам при него и му казвам да не му дава спират да го искат.

Ееех да беше от моя клас или поне да имаше повече хора от който мое да преписваме :D

Така някой да каже няма да ти давам да препишеш или нещо такова да видиш после в междучасието, кво ще му се случи :D :D

Sowik.
08-25-2013, 18:59
Ееех да беше от моя клас или поне да имаше повече хора от който мое да преписваме :D

Така някой да каже няма да ти давам да препишеш или нещо такова да видиш после в междучасието, кво ще му се случи :D :D

Уау какво толкова може да му се случи в междучасието освен ако не си от някое тъпо даскало, в което на учителите не им дреме...

Бащицата
08-25-2013, 19:48
Знаеш ли кой се оплаква от тарикатите? Тия дето не са като тях.

Ако и ти всеки ден си караш джипа, ходиш на готини места и ядеш по скъпите ресторанти, ще се оплакваш ли?

Ще си останеш само интернет мишка, която не може да каже копче на тоя, чиято работа върши.

Sowik.
08-25-2013, 19:57
http://cdn.memegenerator.net/instances/400x/34733121.jpg
Не ми е притрябвало да съм такъв "тарикат"

DieselBlood
08-25-2013, 23:34
Колкото и да ми е неприятно, трябва да се съглася с Бащицата.