.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 39 от общо 39
  1. #26
    4ep-boy
    Guest
    awe qshte go kogato e nai sopoliv weeeeeeeee. a taq kurva kvo drunka gluposti 4e she e trudno da se ebe s nekav harpun. kurva gadna. ti ako ne mojesh da nakara6 nekuv iztrupnal tip da te ebe na4i ili si mnoo otvratitelna ili si mnoo tupa. e to mai si4ki jeni sa mnoo tupi-zna4i si otvratitelna. HODI SE SKRII MA
    KURVOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOKURVOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOKURVOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOKURVOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOKURVOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOKURVOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOKURVOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOKURVOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OO

  2. #27
    Guest
    Tova pak e dosta lesno. Ostavi go da piiie pove4ko, idi i sedno pri nego, posle v nego. Pregarni go samo gledai kak 6te mu stane patkata i 6te 4aka t'voq izbor, da ili - ne. Kasmet

  3. #28
    rikk
    Guest
    po-dobre prosto ne go pravi, shtoto nqkoi den i ti shte si namerish maistora dori onq geio rushi nenamkufsi go peeshe v nqkfa pesen:
    "vsichko se vrushta" . tui che, ne pravi tova, koeto posle na tebe shte ti napravqt. po-dobre se razberete kato hora! aide gl & hf

  4. #29

    Re: da go vkaram v legloto...

    Цитирай Първоначално написано от momi4ence^
    Iskam da vi pitam...awe s edno mom4e sme pravili sex vednuj,no togava bqhme gadjeta,i sled vreme skusahme i sega mnooo se draznim edin ot drug i se zaqjdame...Ot edna kompaniq sme.I skoro 6te ima kupon s mnoooo alkohol i iskam da razbera dali ima nqkakuv na4in da se iz4ukam s nego...za da mu dokaja 4e moga da si praq kvoto iskam s nego?No nqma zna4enie za6to iskam,a vaprosut mi e kak da go vkaram v legloto si na toq kupon!!!???!!! PLS HELP!

    Подшушмни му на ушенце,че го искаш. Но малко се съмнявам, че ще му стане гадно, че си се изчукала с него, пък камо ли да си помисли, че може да правиш каквото си искаш с него. Най-вероятно просто ще му направиш кефа

  5. #30
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    Na nebeto sred zvezdite
    Мнения
    836
    mi sablazni go..pipai go kadeto ne trqbva za da se vazbudi i toi sam shte te pojelae!!

  6. #31
    nqkoi koito
    Guest
    ama ne prekalqvaite s alkohola 4e nakraq vsi4ko moje da se razvali ot prekomernata mu upotrba

  7. #32
    MRUSNA GADNA DOLNA EBANA KU4KA! DA TE EBA V GYZA KU4KO NEDORASLA.. MAMA TI DEIBA GADNA , KAJI PRED VSI4KI 4E ISKASH DA BADESH 4UKANA GRUZBO V SHIBANIA GYZ !!! DA TE EBA V GYZA ... KURVA SKAPANA...

  8. #33
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Махни я темя най-после

  9. #34
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Milky Way
    Мнения
    858

    Re: da go vkaram v legloto...

    Цитирай Първоначално написано от momi4ence^
    Iskam da vi pitam...awe s edno mom4e sme pravili sex vednuj,no togava bqhme gadjeta,i sled vreme skusahme i sega mnooo se draznim edin ot drug i se zaqjdame...Ot edna kompaniq sme.I skoro 6te ima kupon s mnoooo alkohol i iskam da razbera dali ima nqkakuv na4in da se iz4ukam s nego...za da mu dokaja 4e moga da si praq kvoto iskam s nego?No nqma zna4enie za6to iskam,a vaprosut mi e kak da go vkaram v legloto si na toq kupon!!!???!!! PLS HELP!
    Кака просто като пийне малко го заведи до някое легло свали му гащите пък той няма да откаже да го изчукаш. Поне аз не бих отказал па ако ще да те мразя

  10. #35
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от e4o
    hihi toi kat se napie moje i sam da doide pri teb
    ahahhaha

  11. #36
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    1 008
    napii go mnogo a ti se pravi na piqna i toi nqma da useti kvo pravi i taka v kurpa ti e vurazn...no trqq da e adski piqn !!!

    I'm gonna do what ever I want,so why to risk it ?

  12. #37
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    orange county
    Мнения
    401
    Цитирай Първоначално написано от BABY_SEXY_GIRL
    Mi mnoo leno, natisni mu se, gali go na nqkoi mesta, celuvai go, raztapqi go s dumi...abe stiga da si navita sama 6te stigne6 do ideqta kak 6te go sablazni6 namqsto,a ne taka - kato po scenarii :P
    uuuuuuuuuuu brao brao gorkoto mom4e a be q go po dobre go precakai zavurji mu o4i4kite suble4i go i go polei s vosuk
    i i zvilai vsi4ki da go vidqt
    uspeh \/
    orange county is the best serial of the world!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  13. #38
    Пуснато на: Пон Окт 18, 2004 2:20 pm
    Тоя купон е минал преди години! Кога ще се научите да не връщате стари теми?
    Fuck is good,fuck is funny,a lot of people fuck for money .If you think the fuck is funny,fuck yourself and save your money.

  14. #39
    Guest

    Re: da go vkaram v legloto...

    Цитирай Първоначално написано от momi4ence^
    Iskam da vi pitam...awe s edno mom4e sme pravili sex vednuj,no togava bqhme gadjeta,i sled vreme skusahme i sega mnooo se draznim edin ot drug i se zaqjdame...Ot edna kompaniq sme.I skoro 6te ima kupon s mnoooo alkohol i iskam da razbera dali ima nqkakuv na4in da se iz4ukam s nego...za da mu dokaja 4e moga da si praq kvoto iskam s nego?No nqma zna4enie za6to iskam,a vaprosut mi e kak da go vkaram v legloto si na toq kupon!!!???!!! PLS HELP!
    За твоя бивш не знам, но аз колкото и да съм пиян, на мацки, които съм зарязал нокога не бих им пуснал пак,
    пък ако ще стриптийз да ми правят на пилон.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си