.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 39
  1. #1
    momi4ence^
    Guest

    da go vkaram v legloto...

    Iskam da vi pitam...awe s edno mom4e sme pravili sex vednuj,no togava bqhme gadjeta,i sled vreme skusahme i sega mnooo se draznim edin ot drug i se zaqjdame...Ot edna kompaniq sme.I skoro 6te ima kupon s mnoooo alkohol i iskam da razbera dali ima nqkakuv na4in da se iz4ukam s nego...za da mu dokaja 4e moga da si praq kvoto iskam s nego?No nqma zna4enie za6to iskam,a vaprosut mi e kak da go vkaram v legloto si na toq kupon!!!???!!! PLS HELP!

  2. #2
    Guest
    Hehehe.Za6to se pritesnqva6 kak da go vkara6.Tova e mn lesno.Prosto mu se natiskai,poraskar6i se malko pred nego,laskai go,davai mu da pie mnogo,kato ostanete na samo se porasable4i malko.Porazkop4ai bluzkata.Natiskai mu se mnogo i 6a stane.Nema ni6to slojno i trudno.O6te pove4e kogato 6te ima mnogo alkohol.Togava o6te po lesno 6te go vkara6 v legloto.A znae6 li za6to iska6 da se 4uka6 s nego-za6toto o6te go obi4a6-tova e pri4inata.Moje da ne go osaznava6 no go obi4a6 i toi te zadovolqva dostata4no.Za tova iska6 da spi6 s nego.

  3. #3
    Mi mnoo leno, natisni mu se, gali go na nqkoi mesta, celuvai go, raztapqi go s dumi...abe stiga da si navita sama 6te stigne6 do ideqta kak 6te go sablazni6 namqsto,a ne taka - kato po scenarii :P
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Не Пиша Вече Ф Тъпия Форум
    Мнения
    1 325
    hihik napii go qko i po4ni da mu se natiska6..
    ko drugo da ti kaja..uspeh
    ...Romance Is For The Weak-Minded...


  5. #5

    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    25
    davate donqkude moje bi pravilniq savet no ne razbirate sushtinata na vaprosa zashtoto da momiche da svali momche e mnogo po lesno ot obratnoto no vse pak te sa razdeleni i ne samo tova ami i se karat ta as nikoga ne bih spal s momiche s koeto ne se razbram po prostata prichina che posle ste izglezdam kato istrivalka i glupaka s koito tq moje da si pravi "kakvoto iska" tai che ima se v predvid ako tozi pich vupreki vsichkiq alkohol mu doidat takiva idei i se otdrupne ot neq kakvo oste tq moje da napravi za da go zaribi ... :>> no mai nqma kakvo poveche osven tova koeto vie ste napisali ...

  6. #6
    mi napii go i go 4ukai)

  7. #7
    Майнинг
    Guest
    iskam da razbera dali ima nqkakuv na4in da se iz4ukam s nego...za da mu dokaja 4e moga da si praq kvoto iskam s nego?
    И после някой се цупят когато кажат че жените са кучки. No Comment.

  8. #8
    Фен Аватара на LiL_MeoW
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    153
    napulno sum saglasna sus deaznam
    se pak ne moje6 da misli6 samo za sebe si nqkvo kofti e a puk i na nego nqma da mu dokaje6 kakvoto i da bilo no 6e dokaje6 na ostanalite 4e go obi4a6 i se o6te iska6 da si s nego . to4no taka 6e se tulkuva a ne taka kakto na teb ti se iska da prozvu4i . mnoo dobre trq da znae6 kvi sa mom4etata (ni6to protiv ya man) . nqma da ti e priqtno nqkuv bukluk da razpraq kak te e 4ukal 6oto si gadna kurva i puska6 na koito ti padne . pomisli si .

  9. #9
    Майнинг
    Guest
    Абе много лесно лепвате епитети като "боклук", "прасе" и прочее такива на мъжете. Може и наистина да си го заслужават, но е хубаво преди това човек да вземе да се погледне в огледалото, да си зададе няколко въпроса и ако му е чиста съвестта едва тогава да насочва такива епитети към някой друг.

  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    hihi toi kat se napie moje i sam da doide pri teb

  11. #11
    kato se napie i po4ne6 da mu se natiska6 nqma na4in da ti otkaje

  12. #12
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2002
    Град
    Стара Загора
    Мнения
    615
    ГАДНИ КУРВИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ
    И после ми кажете, че тва не е КУРВЕНСКО (не че не ми харесва де, ама си е курволенско) *!@^#!@) Ще ти кажа, че ще го вкараш и без алкохол стига да си симпатична и ...................
    Звезди ли искаш да ти свалям... морски пясък да броя... Нима не чувстваш мила моя, че аз по ТЕБ горя!

  13. #13
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Ups & Downs
    Мнения
    2 188
    momi4ence^ ooooooo ti puk tva ako ne moje6 da naprai6 ... za kvo govorim izob6to ?!?!?!

  14. #14
    fif
    Guest

    kyv si kuh!

    Цитирай Първоначално написано от Майнинг
    iskam da razbera dali ima nqkakuv na4in da se iz4ukam s nego...za da mu dokaja 4e moga da si praq kvoto iskam s nego?
    И после някой се цупят когато кажат че жените са кучки. No Comment.
    ti si mnoooooooooooooooogooooooooooooo prosttttt!!!!!!!!!!!!!!
    ima6 razbiraniq ot 1 vek!Za6to mom4etata spqt s 10 momi4eta i sa geroi a momi4eta spqt s 10 mom4eta i sa kurvi?Az sega sum devstvena no ne vijdam ni6to lo6o da spi6 s nqkoe mom4e(ne s vsi4ki :P de)daje i da ti e samo priqtel.Vijte sex-a ot stranata na udovolstvieto, ne samo mom4etata mogat da izpitvat kef ot sexa i pove4eto puti momi4eto "e*b*e mom4eto!Ne ste li se zamislqli mom4eta 4e momi4etata puskat a ne vie a?Demek nie re6avame s koi da go pravim, za udovolstvie ili za6toto obi4a6 mom4eto, sexa ne e = na kurvaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kurvi sa momi4eta koito spqt s mnogo maje, no priqtelskiq sex ne e ni6to lo6o!

  15. #15
    fif
    Guest

    ujas mom4e=tupanar4e

    pp zabraih da napi6a 4e momi4eto iska d apokaje na mom4eto 4e moje da si go vyrti na prusta, da go polzva za parcal4e, mom4eta vie ste mnogo naivni a pove4eto puti ste sredstvo za UDOVOLSTVIE, da samo sredstvoooo

  16. #16
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Мнения
    306

    с

    Това пък е най-лесното да вкараш момче в леглото ( и то при наличието на алкохолен градус )
    Мисля ,че няма смисъл от съвети...дори да импровизираш нещо пак ще имаш успех ...

  17. #17
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    1 337
    Цитирай Първоначално написано от LiNkiN4eTo
    momi4ence^ ooooooo ti puk tva ako ne moje6 da naprai6 ... za kvo govorim izob6to ?!?!?!
    Izvinqvai ama nikoi ne se e rodil nauchen moje da i e purviq ,moje da se sramuva i kato se speche da ne znae kakvo da pravi ! Mi znachi kak mojesh da go vkarash v legloto pravi mu nameci pipai go celuvai go po mesta kadeto moje da se vuzbudi budi nastoqtelna Drugo ne se seshtam sega dano da sam ti pomognala malko uspeh !
    И чашите бяха опразнени, и бутилката с гърло разбито, и вратата беше заключена, а леглото широко открито. И безбройни звезди от стъкло ни предсказваха щастие в тая като в приказка великолепна, отдавна неметена стая.

  18. #18
    blue_flower
    Guest
    Mhm, vij sega skapa, malko po slojni4ko e otkolkoto ti go obqsnqvat drugite. Moje da e lesno da vkara6 mom4e v legloto, ama ako ste bili gadjeta, sega ste skarani i ste ot edna kompaniq, nali se se6ta6 6te ima malko zabivki. Savet kato ima tolkova mn alkohol ne napivai samo nego, ami i ti vzemi da izpie6 ili pone se pravi 4e pie6 malko po golemi koli4estva, demek celta e da te mislqt za piqna priqtelite det ste v ob6ta kompaniq, moje i da ne si, za6toto ot li4en opit znam 4e kato po4ne6 da se natiska6 na toq deto do sega si opluvala, vednaga nqkoi moralist i zagrijen priqtel 6te te vkarva v praviq pat i ni6to qnma da ti pozvolqt da napravi6, pak do togava kolkoto i da si mislim, 4e sa bez mozak mom4etata, mn qsno, 4e 6te se useti vaob6te 6te te zabie na mainata si, za6toto nikoi ne obi4a da e parcal. Kato si piqna pone moje6 da opravdae6 na drugata sutrin deistviqta si s alkohol, zvu4i mn hlapa6ko, oba4e to i celta ti e takava, taka 4e vsi4ki sredstva sa pozvoleni.)

  19. #19
    Guest

    Re: kyv si kuh!

    Цитирай Първоначално написано от fif
    pp zabraih da napi6a 4e momi4eto iska d apokaje na mom4eto 4e moje da si go vyrti na prusta, da go polzva za parcal4e, mom4eta vie ste mnogo naivni a pove4eto puti ste sredstvo za UDOVOLSTVIE, da samo sredstvoooo
    Хех.. дори не е необходимо да изтъквам доводи в подкрепа на твърдението си. И все пак моме, внимавай щото всеки си намира майстора някой ден. Някой път така ше лапнеш плувката по някой, за който ти ще си средство за удоволствие, и да ти кажа, ниакак не ми се ще да съм на твое място тогава. Видял съм малко повече зими от теб и доста повече хора и повярвай ми, всичко се връща. Натъпкано при това.[/quote]

    hm ima ne6to vqrno v si4ko koeto kazva6.Az durja na mnenieto si, neka go kaja taka:Ako mom4e se durji lo6o s men 6te mu natriq nosa taka 4e da me zapomni i da orestane da se zaqjda s men, vinagi pravq taka i 6te produljavam!

  20. #20
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Ups & Downs
    Мнения
    2 188
    aBeP4eTo maaaaale nikoi ne se bil rodil nau4en ....
    tva ne6to u4i li se ve mome ????
    mi 6tom nikoi ne se e rodil nau4en da vzemat da go slojat kato predmen v u4ili6te 4e pone si4ki da se nau4at .... ako nqkoi iska moje i 4astni uroci da si vzima po 'kak da vkarame mom4eto v legloto'

    idealno prosto nqmam dumi tva be6e izcepkata na denq !!!
    po temata : nqma stra6no moito momi4e idi na 4asten u4itel toi 6ta nau4i kak da napii6 mom4eto ili kak da go sublazni6 .... 6 to4ki
    brao mn umno

  21. #21
    Guest
    то при наличието на алкохолен градус

  22. #22

    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Burgas
    Мнения
    32
    Kato cqlo mom4etata lesno priemat takiva OFERTI
    Spokoino
    zamylchi i ... prosto se zaslushai v tishinata ...

  23. #23
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2002
    Град
    Стара Загора
    Мнения
    615
    Както пее 2PAC "You wonder why they call u bitch?" АМи КУчки сте и курви ! Що момчето спяло с десет? ЩОТО МОМЧЕТО МУШКА И БЕЕЕГАА, А вие си оставате мушнати ! И колкото повечете мушкат , толкова по голяма става черната дупка и накрая аАСДУААААААААААААА ОСЛЕПЯЯЯЯЯХХХХХХХХ
    Звезди ли искаш да ти свалям... морски пясък да броя... Нима не чувстваш мила моя, че аз по ТЕБ горя!

  24. #24
    Sta1ker
    Guest
    vsi4ki takiva temi ot nqkoi si gost spored men gi pi6e edin i su6t 4ovek
    ili malka grupa ot hora koito sa vzeli toq forum na bazik i ne spirat da pi6at temi s prostotii neka admina da proveri za suvpadenie na IP
    ako pi6e ot club ve4e e drug vapros nqma na4in da se razbere

    vsi4ki takiva neseriozni temi gi pi6at gosti nqkak sumnitelno e .....

    ohhh lo6iq film : admina ili nqkoi ot moderatorite e re6il da se ebava s horata ili po lo6o vijda kak foruma umira bavno no sigurno i re6ava da go sujivi sus pomo6ta na eto takiva temi[tva razbira se e po malko ot 1% veroqtnost]

  25. #25
    emi da piine momcheto ma ko piine povechko da ne zeme da stane taka che nishto da ne pomni posle
    SmiLe ToDaY! TomoRRoW it Will Be WoRsE!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си