.
Отговор в тема
Страница 1 от 7 12345 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 160
  1. #1
    BG_NATIONALIST`
    Guest

    България загива

    maleeeeeeee prosto se 6a6nah kato oburnah vnimanie na mestojitelstvoto na pove4eto hora ot foruma ! Abe da vi popitam ima li vse o6te nqkoi koito da si e v BUlgaria ???? ALOOO kakfo stava we vie bolni li ste we kfo ste we , zapocvam sam da se ot4aivam ot naroda si a towa ne e hubavo !!!!!!!!!!!!!!! Oshte ot sega po4naha da se iznasqt a da ne govorim kato otvorqt granicite to prosto ve4e 6te za4erkant Bulgaria moje bi shte q prekrustqt na Mangaliq i li ne6to drugo!!!!! ISKAM SQ VSEKI DA MI OTGOVORI ZASHTO SE E PREMESTIL TAM I KAKFO OCHAKVA OT JIVOTA ! KAKFI SA MU MECHTITE ??? DA VIDIM KAKFO SHE MI OTGOVORITE !
    Sled max 3-4 godini sujalqvam 4e trqq da go kaja no ve4e nqma da ima Bulgari a si4ko 6te e ume6eno prosto polojenieto e max ot4aivashto daje i pove4eto nacionalisti koito znam veche se otdurpnaha ot ideqta i vuob6te na kude otivame ? Nima vi se iska da ne su6testuva pove4e poqntiet "bulgari" ?

    Модерирано от swords1010
    Т.7 от правилника!

  2. #2
    Голям фен Аватара на P1ra71nQ
    Регистриран на
    Aug 2003
    Град
    Базел
    Мнения
    539
    Hi BG_NATIONALIST.Znachi az da ti kaja.Mi az ne se premestih po moe jelanie ,a prosto maika mi se ojeni tuk i az trqbvashe da doida tuk da jiveq.Ako zaviseshe ot men ne bih ostavila rodinata si.Znachi moite mechti sa takiva da imam dobre zaplatena rabota,koqto da mi pravi odovolstvie.Da imam semeistvo i deca,koito da moga da izdyrjam i da ne gi lishavam ot nishto.Ta prav si dosta hora izlizat "navyn",no te ne sa vinovni che tezi gore v parlamenta-politicite,rzvalqt dyrjavata .Mislish li che i te iskat da napusnat dyrjavata.Povecheto go pravqt, zashtoto vijdat che v chujbina bydeshteto e razlichno.Az se nadqvam kato vlezem v evropeiskiq syiuz da se opravi BG.I ponqtieti bylgari mi se iska da syshtestvuva,i shte syshtestvuva i makar i da sym v chujbina ne sym zabravila otkyde sym proizlqzla i obicham rodinata si. Da jivee Bylgariq

  3. #3
    знае6 ли кое ми е притесняя наи много във въпроса ти...тва е 4е аз немога да отговоря..аз незнам за6то съм се преместила...нямам ме4ти...просто незнам...доидох по слу4аиност само на по4ивка и после ре6их да остана тук...и разбрах разликата между турист и емигрант която е огромна...и пожелах да се върна...но така стана 4е и от тва се отказах...и сега в момента ве4е не мога да се върна....а всъ6ност като се замиля не 4е немога...явно не искам...може би просто свикнах с лесния живот тук...нз...тъжно е траги4но е....толкова много българи има тук....супер много...ходи6 по улиците и като ни6то може6 да 4уе6 българска ре4....траги4но е...и колко от тези хора 6е се върнат..... няма да са много...децата им са тук...тоест ние....някои си раждат деца тук...познавам поне 5-6 българки които имат бебета...родени тук...а ве4е да не говорим за тези омъжени за някои местен...и с деца.....просто не искам да продължавам да мисля и да пи6а....ужасно е
    спирам до тук
    поздрави на BG_NATIONALIST,трябва да има пове4е хора като теб,си4ки трябеа да сме като теб
    ...ако изглежда твърде хубаво за да е истина....сигурно не е...

  4. #4
    Ta prav si dosta hora izlizat "navyn",no te ne sa vinovni che tezi gore v parlamenta-politicite,rzvalqt dyrjavata
    ето тва е гадния проблем на българина...в4ено някои друг му е виновен....и някои друг трябва да го оправи...докато не се вземем в ръце и не осъзнаем 4е ние трябва да си помогнем на държавата а не да 4акаме нз си кои съуз.....нима като бягаме и помагаме просто е траги4но...просто ве4е не ми идват думите...нз кво да кажа...тва е от мен
    ...ако изглежда твърде хубаво за да е истина....сигурно не е...

  5. #5
    xa ma taka kato vi slu6am i 2te oshte malko shte kajete 4e nqkoi vu e prikoval sys beleznici za tam i ne vi pozvolqva da se zavurnete ? E vie ako iskate vinagi mojete da se vurnete , kato iskate u4ete tam pa ako iskate i spe4elete malko pari po princip nqma lo6o v towa , no towa da zarejete Bulgaria za vinagi nikoi nemoje da vi opravdae ! znam taka e da ne mislite 4e i na men mi e lesno tuka ? Nasqkude gledat da ti zabiqt noja u gurba seki se mu4i da te sma4ka , nasqkude lujat obirat pari i gluposti no az sym re6il da ne se ottkaja tolkowa lesno imenno zashtoto sym ubeden 4e istisnkiq bulgarin ima dobrodeteli koito za jalost v tezi vremena ne pokazva i sym silno ubdene 4e sled vreme nqma da e taka , no za sujalenie togava 6t e tvurde kusno !!!!!!! Sichko jivo se iznese a i iskam da vi kaja 4e nazapad kakto sami ste se obedili tam se otnasqt s vas kato s robi , kakfa demokraciq e tam kato nasqkude se potupkvat pravata na 4ujdencite ! I kakfo az da otida tam da se smesq s nqkfi ubitaci kogato moite pradedi sa imali istoriq ,ezik , kultura te sa hodili po pe6terite i sa subirali kamu4eta za da si zapalqt ogun !
    NE NE I AZ !

  6. #6
    Голям фен Аватара на techCandy
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    София
    Мнения
    904
    Az sy6to ne doidoh tuk po sobstveno jelanie
    taka e nikoi ne me e zakl74il sys beleznici za radiatora
    no ti ne si li se zamislql 4e moje i da ima drugi vliqe6ti faktori osven beleznicite...
    tuk sym glavno za6toto obi4am maika mi a tq tuk e 6tastliva sys sega6niq si myj, a ako az si sabera bagaja i se vyrna...6tastieto i opredeleno nqma da byde nikakvo 6tastie, nqam az da sym pri4inata za pomra4avaneto mu
    se6ta6 li se, ne6tata sa mnool po slojni ot kolkoto predpolaga6
    2-ro BG naistina zagiva....i tva e samo zaradi naroda, ne zaradi nqkoi drug, 6toto bylgarina go myrzi, i ne mu puka osven da ima kvo da qde dneska....
    4arovnica e mnogo prava, vse nqkoi ni e vinoven, i dano se setim vsi4ki na vreme 4e kato obvinqvame politicite, syseda, daskala i koi znae o6te koi, nqma da se opraim, samo se molq da e na vreme
    i o6te ne6to samo, nikoi ne se dyrji s men kato s rob tuk, moga da rabotq i da u4a naravno s absol7tno vsi4ki ostanali, stiga da pokaja na kakvo sym sposobna
    iska6 li da ti kaja ne6to....za6toto tova tuk e normalna dyrjava....
    tuk ne moje6 da razboti6 pove4e ot 8h na den i ima6 dva dni po4ivka.....mislq sega da po4na rabota v McD i zaplatata mi 6te byde 1200 evro
    a ne kato v BG, pone dva pyti v sedmicata raboteh po 12h, slu4va6e se po 10 dni da ne moga da vzema po4ivka i tva za 1lv i 6st na 4as
    kvo 6e kaje6? tuka kogato dokaje6 4e moje6 i znae6 ima6 realnata vyzmojnost da probie6, a ne kato v BG....koeto e dosta trudno
    osven tova tuk rabotq vinagi s dogovor, za6to v rodnata ni strana nqma podobno ne6to? ami prosto- za6toto vseki gleda da preebe vseki
    tva koeto napisah do tuk ne ozna4ava 4e ne obi4am Bylgariq, naprotiv vqrvam v neq i v naroda.....do dupka

    Give me your best shot motherfucker!

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от fire_of_satan
    Az sy6to ne doidoh tuk po sobstveno jelanie
    taka e nikoi ne me e zakl74il sys beleznici za radiatora
    no ti ne si li se zamislql 4e moje i da ima drugi vliqe6ti faktori osven beleznicite...
    tuk sym glavno za6toto obi4am maika mi a tq tuk e 6tastliva sys sega6niq si myj, a ako az si sabera bagaja i se vyrna...6tastieto i opredeleno nqma da byde nikakvo 6tastie, nqam az da sym pri4inata za pomra4avaneto mu
    se6ta6 li se, ne6tata sa mnool po slojni ot kolkoto predpolaga6
    2-ro BG naistina zagiva....i tva e samo zaradi naroda, ne zaradi nqkoi drug, 6toto bylgarina go myrzi, i ne mu puka osven da ima kvo da qde dneska....
    4arovnica e mnogo prava, vse nqkoi ni e vinoven, i dano se setim vsi4ki na vreme 4e kato obvinqvame politicite, syseda, daskala i koi znae o6te koi, nqma da se opraim, samo se molq da e na vreme
    i o6te ne6to samo, nikoi ne se dyrji s men kato s rob tuk, moga da rabotq i da u4a naravno s absol7tno vsi4ki ostanali, stiga da pokaja na kakvo sym sposobna
    iska6 li da ti kaja ne6to....za6toto tova tuk e normalna dyrjava....
    tuk ne moje6 da razboti6 pove4e ot 8h na den i ima6 dva dni po4ivka.....mislq sega da po4na rabota v McD i zaplatata mi 6te byde 1200 evro
    a ne kato v BG, pone dva pyti v sedmicata raboteh po 12h, slu4va6e se po 10 dni da ne moga da vzema po4ivka i tva za 1lv i 6st na 4as
    kvo 6e kaje6? tuka kogato dokaje6 4e moje6 i znae6 ima6 realnata vyzmojnost da probie6, a ne kato v BG....koeto e dosta trudno
    osven tova tuk rabotq vinagi s dogovor, za6to v rodnata ni strana nqma podobno ne6to? ami prosto- za6toto vseki gleda da preebe vseki
    tva koeto napisah do tuk ne ozna4ava 4e ne obi4am Bylgariq, naprotiv vqrvam v neq i v naroda.....do dupka

    A q mi kaji kakfo razbira6 pod Bulgari ? Bulgarin sym az , ti , tq , toi i seki kazva taka , awe bulgarite samo gledat kak da ni precakat a vsu6tnost trqbwa da se zagledame v samite nas kakvi sme , a ne da govorim ob6ti prikazki , 4e bulgarite bili murzelivi i tnt. Eto zatowa sme an towa niwo i 4e wseki si misli 4e e pove4e ot drugiq . Az poneje sym po slab u4enik i ot maluk slu6am kak nashte mi vikat vij vij gi tfoite priqteli 6e se izu4at 6te mogat da si namirat rabota a ti she odi6 da pase6 patkite i suzdavat u sekigo nqkakfa zavist kum drugite , a primerno roditelite na priqtelite mi razpravqha kolko umni bili tehnite deca i tnt . Onq den pak v reisa nqkfi jeni si govorqt " ama moita du6terq mnoo malko u4i ama se 6tici" I posle vika a na 1 moq priqtelka deteto i cql den u4ilo i imalo slabi ocenki . I 2te si govorqt "E ne vsi4ki im se otdava" . Az si go prinzavam moite roditeli sa su6tite ot maluk mi vikat gledai tebe si drugite nedei gi brusni za ni6to. TI trqq da si NAI NAI... i tnt. A tfa 4e se opradvadate s roditelite si ne e ne6to nepoznato.Znachi roditelite vi sa vinovni . Kakto i da e ako smqtate 4e tam shte ste dovolni stoite az li4no ne iskam nqkoi den deteto mi primerno da e polu bulgarin polu ispanec primerno i posle da ne znae koq mu e durjavata koi mu e naroda? Smqtam che ne slu4aino sme se rodili to4no v Bulgaria , a ne v Parij ili Madrid.Ne zabravqite i 4e drugite durjavi sa bili na nasheto nivo, kak si mislite 4e o6te s osnovavaneto si i sa bili bogati i taka natatuk. E az mislq 4e vmesto da prikazvame kolko Bulgarite sa murzelivi e po dobre da se pomu4a da napravq ne6to i nqkoi den da jiveq v edna Dobra Bulgaria i togava smqtam 4e 6te sym istinski 6tastliv !
    No problema e 4e nqma da mi se otdade taq vuzmojnost zashtoto nikoi nqma da ostane tuka , osven mangustite , turcite i evreite.


    Offtopic: Fire of satan gledam 4e se zanimavash s WWF (world wildlife fond) Kato maluk gledah mnogo animal planet i se se6tam za kakfo stava duma . Bi li mi rqzqsnila s kakfo se zanimava taq organizaciq v mommenta i ti kakfo ob6t oima6 s neq ?

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Не Пиша Вече Ф Тъпия Форум
    Мнения
    1 325
    uff..mi az pyk 6te zamina,samo da porasna...
    6toto v Bg..prosto nqma neobhodimite usloviq da
    postigna towa koeto iskam...ako mojeh spokoino
    da se realiziram(kakto az si iskam)v Bg,ako ima6e
    normalno obrazovanie i normalni zaplati(est.govorq
    za v byde6te)moje bi 6tqh da ostana...zasega ne
    prosto nqmam ko da tyrsq tuka
    ...Romance Is For The Weak-Minded...


  9. #9
    a ti si pee6 penkele .. no koi li te slu6a . Aide pak s taq realizaciq ! Ti nqkakfa sys svruh 4ove6ki vuzmojnosti li si 4e da tursi6 nqkakfa po dobra realizaciq ?Tuka obrazovanieto ne bilo dobro xa xa xa ! Izkaza se to e dobro ama ti kato ne ti se u4i tfa e drug vupros! Pa za zaplatite , ami tam zaplatite 6te sa malko po visoki no tam i stokite sa po skupi !

  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Не Пиша Вече Ф Тъпия Форум
    Мнения
    1 325
    neznam dali si 4uval no ima edno ponqtie..
    standart na jivota...i samo da te svetna,v Bg
    standarta na jivot e pod sqkfa kritika...ae ne mi
    obqsnqvai kvo e obrazovanieto v Bg 6tot nikoga
    nqq me ubedi6 4e v angliq ili USA nqma da polu4a
    po svestno obrazovanie i nqma da jiveq po dobre.
    i ako ne si hodil nikade v 4ujbina,to az sqko lqto sam v
    Rusiq i pone imam primer za sravnenie...
    pyk ti si stoi v Bg i si pravi kompoti i tur6ii za zimata...
    ...Romance Is For The Weak-Minded...


  11. #11
    oxo nestiga 4e predava6 rodinata si ami i mi davash suveti ! AMI NAISTINA mai shte e po dobre da zamine6 Bulgaria ne se nujdae ot predateli koito nqmat kapi4ica dostoinstvo 4e sa Bulgari !! Dano uspee6 da izleze6 zashtototo v durjavata nqma mqsto za Bulgaro predateli !

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от Murderdoll
    neznam dali si 4uval no ima edno ponqtie..
    standart na jivota...i samo da te svetna,v Bg
    standarta na jivot e pod sqkfa kritika...ae ne mi
    obqsnqvai kvo e obrazovanieto v Bg 6tot nikoga
    nqq me ubedi6 4e v angliq ili USA nqma da polu4a
    po svestno obrazovanie i nqma da jiveq po dobre.
    i ako ne si hodil nikade v 4ujbina,to az sqko lqto sam v
    Rusiq i pone imam primer za sravnenie...
    pyk ti si stoi v Bg i si pravi kompoti i tur6ii za zimata...
    в момента нямам време да пи6а и милех да не пи6а,но просто супер ме раздразни тва...4е в 4ужбина образованието ти било по добро,глупсти,пъллни глупостио,престанете да гледате тъпи американски филми..лъжат,по добро от бг образованието не съм 4ула да има по света,а друг е въпроса 4е както каза националиста на които му права евала това 4е на теб не ти се у4и не зна4и 4е образованието не става...оле пак про4етох мението.... ужас....всяко лято си в русия мно се раздвам за теб...ам МЕЖДУ ТУРИЗМА И ЕМИГРАЦИЯТА има балкааааааааааан разлика....ужас ужас...докато хората мислят като теб няма да се оправи държавата...тъжно е...
    дове4ера 6е пи6а о6те
    ...ако изглежда твърде хубаво за да е истина....сигурно не е...

  13. #13
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Sofia
    Мнения
    624
    BG_NATIONALIST...

    da, to4no taka...ostani tuk i se 4udi vseki den dali 6e moje6 da se izkupe6 ili 6e ti sprat toplata voda, dali 6e moje6 da si sgotvi6 ili 6te ti sprat toka. ostani tuk za da gleda6 kak umirat deca za6toto sa oti6li na DISKOTEKA (!) i posle oba4e da "niama vinovni". Ostani tuk za da gleda6 kak po nai-skuparskata ulica(i to ne kade drugade a v samata stolica!!!) ti minavat karuci i smurdi na konski laina. ostani tuka za da gleda6 kak posred bial den se streliat niakvi seliani s debeli vratove i da 4aka6 niakoi den slu4aino da ulu4at teb. Ostani v tazi durjava v koiato po gledaemo vreme v nacionalen efir ti davat kak rejat glavata na niakoi 4ovek i posle bezizrazneno se izviniavat. Ostani i slu6ai kak niakaf vatman s "obuvki ot kojata na malki krokodil4eta" ti govori za elit, kadeto slagat guza na mrusen travestit pred pametnika Levski i tova se s4ita za normalno. Stoi tuka i gledai po novinite siaka ve4er kak "sau4eni4ki ubivat priatelkata si", "bliznak ubiva brat si i maika si", "mom4e ubiva sau4enika si i go nariazva" ... Ostani i gledai kak si4ki zaobikaliat zakonite a ne dai si boje da se opita6 da se opul4i6 na korupciata i 6te bude6 premazan. Ostani, otgledai dete i vzimai detski po 8 leva za mesec 6toto razbira6 li na deteto ti sa mu pre-dostata4no. Stoi si tuk v tazi durjava kadeto za elitno u4ili6te se s4ita daskalo kadeto roditelite iako butat pari..naslajdavai se na elitnite u4ili6ta kato ezikovite gimnazii kadeto MOJE6 (!) da vleze6 s pari i nai-interesnoto e 4e MOJE6 i da izleze6 zavur6il tova u4ili6te pak po su6tia na4in - s PARI! JIVEI V BULGARIA I NEKA DECATA TI NIAMAT KADE DA IGRAIAT. Za tiah pomislil li si ili i te 6te sa slepi nacionalisti kato teb. Ostani za da vidi6 hubavite blokove koito se stroiat po Iujnia Park i kade li o6te ne. Vse pak imame tolkova mnogo parkove, za6to da ne postroiat malko blokove tam! Krasiva gledka nali? Ostani da i se liubuva6 ako ti haresva gledkata, a ako ne ti haresva - pak ostani, za da razbere6 4e vsi4ko po-gore e istina!
    Денят настъпва и светлите лъчи
    огряват ярко тоя свят огромен,
    но аз посрещам изгрева с разплакани очи,
    че всичко си остана тъжен спомен.

  14. #14
    Голям фен Аватара на P1ra71nQ
    Регистриран на
    Aug 2003
    Град
    Базел
    Мнения
    539
    Цитирай Първоначално написано от Absconding
    BG_NATIONALIST...

    da, to4no taka...ostani tuk i se 4udi vseki den dali 6e moje6 da se izkupe6 ili 6e ti sprat toplata voda, dali 6e moje6 da si sgotvi6 ili 6te ti sprat toka. ostani tuk za da gleda6 kak umirat deca za6toto sa oti6li na DISKOTEKA (!) i posle oba4e da "niama vinovni". Ostani tuk za da gleda6 kak po nai-skuparskata ulica(i to ne kade drugade a v samata stolica!!!) ti minavat karuci i smurdi na konski laina. ostani tuka za da gleda6 kak posred bial den se streliat niakvi seliani s debeli vratove i da 4aka6 niakoi den slu4aino da ulu4at teb. Ostani v tazi durjava v koiato po gledaemo vreme v nacionalen efir ti davat kak rejat glavata na niakoi 4ovek i posle bezizrazneno se izviniavat. Ostani i slu6ai kak niakaf vatman s "obuvki ot kojata na malki krokodil4eta" ti govori za elit, kadeto slagat guza na mrusen travestit pred pametnika Levski i tova se s4ita za normalno. Stoi tuka i gledai po novinite siaka ve4er kak "sau4eni4ki ubivat priatelkata si", "bliznak ubiva brat si i maika si", "mom4e ubiva sau4enika si i go nariazva" ... Ostani i gledai kak si4ki zaobikaliat zakonite a ne dai si boje da se opita6 da se opul4i6 na korupciata i 6te bude6 premazan. Ostani, otgledai dete i vzimai detski po 8 leva za mesec 6toto razbira6 li na deteto ti sa mu pre-dostata4no. Stoi si tuk v tazi durjava kadeto za elitno u4ili6te se s4ita daskalo kadeto roditelite iako butat pari..naslajdavai se na elitnite u4ili6ta kato ezikovite gimnazii kadeto MOJE6 (!) da vleze6 s pari i nai-interesnoto e 4e MOJE6 i da izleze6 zavur6il tova u4ili6te pak po su6tia na4in - s PARI! JIVEI V BULGARIA I NEKA DECATA TI NIAMAT KADE DA IGRAIAT. Za tiah pomislil li si ili i te 6te sa slepi nacionalisti kato teb. Ostani za da vidi6 hubavite blokove koito se stroiat po Iujnia Park i kade li o6te ne. Vse pak imame tolkova mnogo parkove, za6to da ne postroiat malko blokove tam! Krasiva gledka nali? Ostani da i se liubuva6 ako ti haresva gledkata, a ako ne ti haresva - pak ostani, za da razbere6 4e vsi4ko po-gore e istina!
    napylno sym syglasna s teb.

  15. #15
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    above the clouds..
    Мнения
    1 128
    Цитирай Първоначално написано от Absconding
    BG_NATIONALIST...

    da, to4no taka...ostani tuk i se 4udi vseki den dali 6e moje6 da se izkupe6 ili 6e ti sprat toplata voda, dali 6e moje6 da si sgotvi6 ili 6te ti sprat toka. ostani tuk za da gleda6 kak umirat deca za6toto sa oti6li na DISKOTEKA (!) i posle oba4e da "niama vinovni". Ostani tuk za da gleda6 kak po nai-skuparskata ulica(i to ne kade drugade a v samata stolica!!!) ti minavat karuci i smurdi na konski laina. ostani tuka za da gleda6 kak posred bial den se streliat niakvi seliani s debeli vratove i da 4aka6 niakoi den slu4aino da ulu4at teb. Ostani v tazi durjava v koiato po gledaemo vreme v nacionalen efir ti davat kak rejat glavata na niakoi 4ovek i posle bezizrazneno se izviniavat. Ostani i slu6ai kak niakaf vatman s "obuvki ot kojata na malki krokodil4eta" ti govori za elit, kadeto slagat guza na mrusen travestit pred pametnika Levski i tova se s4ita za normalno. Stoi tuka i gledai po novinite siaka ve4er kak "sau4eni4ki ubivat priatelkata si", "bliznak ubiva brat si i maika si", "mom4e ubiva sau4enika si i go nariazva" ... Ostani i gledai kak si4ki zaobikaliat zakonite a ne dai si boje da se opita6 da se opul4i6 na korupciata i 6te bude6 premazan. Ostani, otgledai dete i vzimai detski po 8 leva za mesec 6toto razbira6 li na deteto ti sa mu pre-dostata4no. Stoi si tuk v tazi durjava kadeto za elitno u4ili6te se s4ita daskalo kadeto roditelite iako butat pari..naslajdavai se na elitnite u4ili6ta kato ezikovite gimnazii kadeto MOJE6 (!) da vleze6 s pari i nai-interesnoto e 4e MOJE6 i da izleze6 zavur6il tova u4ili6te pak po su6tia na4in - s PARI! JIVEI V BULGARIA I NEKA DECATA TI NIAMAT KADE DA IGRAIAT. Za tiah pomislil li si ili i te 6te sa slepi nacionalisti kato teb. Ostani za da vidi6 hubavite blokove koito se stroiat po Iujnia Park i kade li o6te ne. Vse pak imame tolkova mnogo parkove, za6to da ne postroiat malko blokove tam! Krasiva gledka nali? Ostani da i se liubuva6 ako ti haresva gledkata, a ako ne ti haresva - pak ostani, za da razbere6 4e vsi4ko po-gore e istina!
    да! ще остана..не беше насочено към мене мнението ти но в момента най малко ме интересува това.......не ми пука какво става тука.......ти чуваш ли си?! я размисли над думите си,дори това да я вярно нима тая държава няма бъдеще?! нима малко известни хора са излезни от тука?! са получили образованието си от тука..как мислиш ?! семействата им са били бедни...те просто са имали талант?! кво ше рече тва "с пари да завършиш" тва са пълни простотии..навсякъде е така?! ще оспориш ли тва?! навсякъде си плащат....в сички страни ма и в бг са останали свестни училища бе осъзнай се! осъзнай се! тая държава не е създадена туко - така...мислиш ли че за един ден е станала българия?! кой друг може да се гордее със същата история...кой?! кажи ми какви са предимствата на чужбина...отиди в някоя друга страна-и там има мангали..и там е мръсно! навсякъде е така...бъдете малко добросъвестни..ако сички се изнесеме в чужбинаа...кво ще стане тука?! нищоооооооооооооооооо...на и.....а ние даже незнаем какво е в чужбина...ако и там е така?! а в повечето случаи е,само ще съжеляваме че сме напуснали родината.....щом искате заминавайте! не ме интересува вашето мнение...предполагам са половината ше ме нападнете ще ми обяснявате простотии и ше ми филофствате....не ме интересува ...секи човек си има собсвтено мнение..а нима ние тъй наречените "родолюбци" не сме хора........не сме ли хора...?

    ..But why?...

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от Absconding
    BG_NATIONALIST...

    da, to4no taka...ostani tuk i se 4udi vseki den dali 6e moje6 da se izkupe6 ili 6e ti sprat toplata voda, dali 6e moje6 da si sgotvi6 ili 6te ti sprat toka. ostani tuk za da gleda6 kak umirat deca za6toto sa oti6li na DISKOTEKA (!) i posle oba4e da "niama vinovni". Ostani tuk za da gleda6 kak po nai-skuparskata ulica(i to ne kade drugade a v samata stolica!!!) ti minavat karuci i smurdi na konski laina. ostani tuka za da gleda6 kak posred bial den se streliat niakvi seliani s debeli vratove i da 4aka6 niakoi den slu4aino da ulu4at teb. Ostani v tazi durjava v koiato po gledaemo vreme v nacionalen efir ti davat kak rejat glavata na niakoi 4ovek i posle bezizrazneno se izviniavat. Ostani i slu6ai kak niakaf vatman s "obuvki ot kojata na malki krokodil4eta" ti govori za elit, kadeto slagat guza na mrusen travestit pred pametnika Levski i tova se s4ita za normalno. Stoi tuka i gledai po novinite siaka ve4er kak "sau4eni4ki ubivat priatelkata si", "bliznak ubiva brat si i maika si", "mom4e ubiva sau4enika si i go nariazva" ... Ostani i gledai kak si4ki zaobikaliat zakonite a ne dai si boje da se opita6 da se opul4i6 na korupciata i 6te bude6 premazan. Ostani, otgledai dete i vzimai detski po 8 leva za mesec 6toto razbira6 li na deteto ti sa mu pre-dostata4no. Stoi si tuk v tazi durjava kadeto za elitno u4ili6te se s4ita daskalo kadeto roditelite iako butat pari..naslajdavai se na elitnite u4ili6ta kato ezikovite gimnazii kadeto MOJE6 (!) da vleze6 s pari i nai-interesnoto e 4e MOJE6 i da izleze6 zavur6il tova u4ili6te pak po su6tia na4in - s PARI! JIVEI V BULGARIA I NEKA DECATA TI NIAMAT KADE DA IGRAIAT. Za tiah pomislil li si ili i te 6te sa slepi nacionalisti kato teb. Ostani za da vidi6 hubavite blokove koito se stroiat po Iujnia Park i kade li o6te ne. Vse pak imame tolkova mnogo parkove, za6to da ne postroiat malko blokove tam! Krasiva gledka nali? Ostani da i se liubuva6 ako ti haresva gledkata, a ako ne ti haresva - pak ostani, za da razbere6 4e vsi4ko po-gore e istina!
    xa da be emi az shte te kontriram ! Hodi v chujbina da ostavi6 decataq si v mqsto kudeto vseki den teroriti postqvat bombi i se samoobivat , kudeto se namira6 v edna "betonna jungla", kudeto wsi4ki sa tupi parcali s golqmmoo samu4uvstvie ! Napravi deca v 4ujbina koito nqma da imat narodnost zashtoto 6te sa "melezi".Jivei v svqt kudeto vseki den raboti6 raboti6 i kudeto karierata ti e nad wsi4ko ! Jivei s misulta 4e ve4e Rodinata ti q nqma.
    Nima e po lesno ???

  17. #17
    Голям фен Аватара на techCandy
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    София
    Мнения
    904
    zdrasti BG Nationalist
    vij, prosto ne razbira6 kakyv ogoromen problem mogat da bydat roditelite
    osven tova kogato bqh v BG ne si misli 4e sym razpravqla te bylgarite sa skapani i t.n. za tva i az kato tqh
    za razlika ot pove4eto ni synarodnici ne si hvyrlqh praznata kutiq ot cigari i saniola kydeto mi vidqt o4ite....tva vaji i za vsi4ki podobni bokluci koito sybirah po djobovete si....a i rqdko daje si mqtah fasa kydeto svarq...
    az sy6to ne sym silna u4eni4ka i maika mi vinagi mi e kazvala da gledam sebe si ne drugite, to tova e pri4inita da ne u4a tolkova no tva e druga tema
    vinagi sym se strala da byda dostoina bg-ka.....dori tuka, vinagi kogato mi se otdade vyzmojnost zaqvqvam 4e sym ot Bylgariq
    ne se sramuvam i moje bi nqkoi den 6te se vyrna da jiveq tam kydeto mi e mqstoto....o6te ne sym re6ila sys sigurnost kakvo iskam
    i iskam da ti kaja osven vsi4ko tova, razsyzima e mnogo glupavo ne6to i dobre 4e ne e razprostranen na vsqkyde po sveta za6toto ina4e i men 6tqha da me typ4at, vqrno ciganite sa mnogo no ne moje6 da gi slaga6 pod ob6t znamenatel, kakto ne moje6 da slaga6 i vsi4ki bylgari nali?
    za6toto e typo, i ne4estno....
    da ne govorim za evreite...ti da ne si skin, poznava6 li everei, az poznavam dosta, nqkoi sa mi edni ot nai dobrite priqteli i ne moga da razbera kakvo pyk protiv tqh ima6 i s kakvo po dqvolite ti naru6avat spokoistvieto
    p.s. ami v deistvitelnost ne sym v WWF, bih iskala i 6te se svyrja s tqh kato po4na malko da govorq pone duch
    tova e 6vedska organizaciq, koqto ima po malki ofosi taka da gi nareka v nqkolko dyrjavi, nezavisima organizaciq sa i mi haresvat pove4e ot green peace za6toto ne sa politi4eska....pravqt programi za promqnata na klimata i spiraneto na globalnoto zatoplqne, imat sy6to programa za opazvane na gorite, estestvenite vodoemi, moretata i zastra6enite jivotni
    sy6toto taka imat i toxic programma- opitvat se da sprat izhvyrlqneto na toksi4ni otpadyci na vsqkyde
    s dve dumi tolkova

    Give me your best shot motherfucker!

  18. #18
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    above the clouds..
    Мнения
    1 128
    Цитирай Първоначално написано от BG_NATIONALIST
    Цитирай Първоначално написано от Absconding
    BG_NATIONALIST...

    da, to4no taka...ostani tuk i se 4udi vseki den dali 6e moje6 da se izkupe6 ili 6e ti sprat toplata voda, dali 6e moje6 da si sgotvi6 ili 6te ti sprat toka. ostani tuk za da gleda6 kak umirat deca za6toto sa oti6li na DISKOTEKA (!) i posle oba4e da "niama vinovni". Ostani tuk za da gleda6 kak po nai-skuparskata ulica(i to ne kade drugade a v samata stolica!!!) ti minavat karuci i smurdi na konski laina. ostani tuka za da gleda6 kak posred bial den se streliat niakvi seliani s debeli vratove i da 4aka6 niakoi den slu4aino da ulu4at teb. Ostani v tazi durjava v koiato po gledaemo vreme v nacionalen efir ti davat kak rejat glavata na niakoi 4ovek i posle bezizrazneno se izviniavat. Ostani i slu6ai kak niakaf vatman s "obuvki ot kojata na malki krokodil4eta" ti govori za elit, kadeto slagat guza na mrusen travestit pred pametnika Levski i tova se s4ita za normalno. Stoi tuka i gledai po novinite siaka ve4er kak "sau4eni4ki ubivat priatelkata si", "bliznak ubiva brat si i maika si", "mom4e ubiva sau4enika si i go nariazva" ... Ostani i gledai kak si4ki zaobikaliat zakonite a ne dai si boje da se opita6 da se opul4i6 na korupciata i 6te bude6 premazan. Ostani, otgledai dete i vzimai detski po 8 leva za mesec 6toto razbira6 li na deteto ti sa mu pre-dostata4no. Stoi si tuk v tazi durjava kadeto za elitno u4ili6te se s4ita daskalo kadeto roditelite iako butat pari..naslajdavai se na elitnite u4ili6ta kato ezikovite gimnazii kadeto MOJE6 (!) da vleze6 s pari i nai-interesnoto e 4e MOJE6 i da izleze6 zavur6il tova u4ili6te pak po su6tia na4in - s PARI! JIVEI V BULGARIA I NEKA DECATA TI NIAMAT KADE DA IGRAIAT. Za tiah pomislil li si ili i te 6te sa slepi nacionalisti kato teb. Ostani za da vidi6 hubavite blokove koito se stroiat po Iujnia Park i kade li o6te ne. Vse pak imame tolkova mnogo parkove, za6to da ne postroiat malko blokove tam! Krasiva gledka nali? Ostani da i se liubuva6 ako ti haresva gledkata, a ako ne ti haresva - pak ostani, za da razbere6 4e vsi4ko po-gore e istina!
    xa da be emi az shte te kontriram ! Hodi v chujbina da ostavi6 decataq si v mqsto kudeto vseki den teroriti postqvat bombi i se samoobivat , kudeto se namira6 v edna "betonna jungla", kudeto wsi4ki sa tupi parcali s golqmmoo samu4uvstvie ! Napravi deca v 4ujbina koito nqma da imat narodnost zashtoto 6te sa "melezi".Jivei v svqt kudeto vseki den raboti6 raboti6 i kudeto karierata ti e nad wsi4ko ! Jivei s misulta 4e ve4e Rodinata ti q nqma.
    Nima e po lesno ???
    e тва е братле...тва викам и аз :Р адски прав си ..........подкрепям те

    ..But why?...

  19. #19
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Не Пиша Вече Ф Тъпия Форум
    Мнения
    1 325
    btw ne hodq v rusiq za turizam,mi 6toto tam imam rodnini
    haha kak se nahvyrliha nqkoi varhu men...
    btw se pak da pod4ertaq-bg ne mi e nikva rodina
    tfa 4e jiveq tuk e slu4aino ste4enie na obstoqtelstvata...
    BG_NATIONALIST ama ti ne6to gonish li me ot bg...hahah
    emi dryj si q i da vidim ko she stane
    btw btw...imam priqteli koito parvo sa u4ili v bg a posle
    v druga dyrjava i sa mi kazvali kade e po dobre
    nikoga ne govorq ne6ta za koito ne sam sigurna
    peace
    ...Romance Is For The Weak-Minded...


  20. #20
    1936
    Guest
    btw ne hodq v rusiq za turizam,mi 6toto tam imam rodnini
    haha kak se nahvyrliha nqkoi varhu men...
    btw se pak da pod4ertaq-bg ne mi e nikva rodina
    tfa 4e jiveq tuk e slu4aino ste4enie na obstoqtelstvata...
    BG_NATIONALIST ama ti ne6to gonish li me ot bg...hahah
    emi dryj si q i da vidim ko she stane
    btw btw...imam priqteli koito parvo sa u4ili v bg a posle
    v druga dyrjava i sa mi kazvali kade e po dobre
    nikoga ne govorq ne6ta za koito ne sam sigurna
    peace

    Като БГ не ти е родина и не ти харесва се махай.Нямаме нужда от такива боклуци!Аз лично не бих искал да живея другаде освен в БГ!
    Ходил съм на доста екскурзии в чужбина и да си кажа изобщо не сам очарован.Вярно е яко такова чистичко ама живота........Ставаш рано сутрин ядеш,отиваш на работа ,в 8 свършваш,пребираш се ядеш и лягаш да спиш.И така всеки ден като някой РОБОТ.В Австрия и Белгия например живота в града свършва в 18.00, след тва всеки си е в къщата.Аз неискам да живея така!Но за жалост и в БГ ще стане така скоро.2007 година влизаме в Европеиският съюз,границите ще паднат,ще започнат да идват и пришалци от македония,сърбия,турция и всякакви черни маймуни от Африка да искат да взимат БГ паспорти.В Германия вече е ебати джунглата всякакви ги има само турците са няколко милиона.Манхайм е известен в Германия като Малкия Истанбул.......
    Много хора който сега мият чинии някъде из Европа ще започват да се връщат при МАЙКА БЪЛГАРИЯ.

    Помислете за тази земя вековна БЪЛГАРСКА.Преборила се с всички и всичко и оцеляла.Дедите ни с кръв са е бранили........НЕКА Е ЗАПАЗИМ!!


    БЪЛГАРИЯ НА ТРИ МОРЕТА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !

  21. #21
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Sofia
    Мнения
    624
    Цитирай Първоначално написано от DeaTHroW-ReC_F
    да! ще остана..не беше насочено към мене мнението ти но в момента най малко ме интересува това.......не ми пука какво става тука.......ти чуваш ли си?! я размисли над думите си,дори това да я вярно нима тая държава няма бъдеще?! нима малко известни хора са излезни от тука?! са получили образованието си от тука..как мислиш ?! семействата им са били бедни...те просто са имали талант?! кво ше рече тва "с пари да завършиш" тва са пълни простотии..навсякъде е така?! ще оспориш ли тва?! навсякъде си плащат....в сички страни ма и в бг са останали свестни училища бе осъзнай се! осъзнай се! тая държава не е създадена туко - така...мислиш ли че за един ден е станала българия?! кой друг може да се гордее със същата история...кой?! кажи ми какви са предимствата на чужбина...отиди в някоя друга страна-и там има мангали..и там е мръсно! навсякъде е така...бъдете малко добросъвестни..ако сички се изнесеме в чужбинаа...кво ще стане тука?! нищоооооооооооооооооо...на и.....а ние даже незнаем какво е в чужбина...ако и там е така?! а в повечето случаи е,само ще съжеляваме че сме напуснали родината.....щом искате заминавайте! не ме интересува вашето мнение...предполагам са половината ше ме нападнете ще ми обяснявате простотии и ше ми филофствате....не ме интересува ...секи човек си има собсвтено мнение..а нима ние тъй наречените "родолюбци" не сме хора........не сме ли хора...?
    koi ti govori za mangalite.. edno e da gi ima a drugo e da si karat karucite po vito6ka. kaji mi kade drugade go ima tova a!? v koia strana. a az za rodoliubcite ni6to lo6o ne sam kazala. i za istoriata su6to si prav/a.. no ia mi kaji kakvo e ostanalo ot neia. i pita6 "misli6 li 4e za edin den e stanala Bulgaria?" ne razbira se no pogledni istinata v o4ite i vij 4e Bulgaria sama tup4e istoriata si.. TIA DEGRADIRA! tova e polojenieto. ne moje da gradi6 strana osnovana samo na istoria. tia e vajna(imame pravo da se gordeem s neia) no e vajna samo do edin moment, a ot tam natatak ve4e drugi ne6ta sa po-vajni. istoriata niama da ti osiguri za6tita ot si4ko tova koeto spomenah po-gore. a za6to kazva6 4e nie ne znaem kakvo e v 4ujbina? po sebe si li sadi6? za6to postavia6 tolkova mnogo hora pod ob6t znamenatel. i tezi talantlivi hora za koito govori6 - da ne misli6 4e sa talantlivi 6toto sa se rodili v BG!??? talantlivi hora ima nasiakade. i ako 6te da si v nigeria pak 6te si talantliv. tova ne e predpostavka 4e v BG si si dobre. abe izob6toooo.. teb ne te interesuvalo mnenieto mi i na drugite koito sa na tova mnenie.. emi hubavo.. no togava za6to mi otgovaria6 na posta!??!?!?!? ima niakolko vida hora.. ednite sa realistite koito osuznavat 4e imame mnogo predimstva pred drugite nacionalnosti.. 4e imame izkliu4itelna istoria i 4e kogato BG e bila svetovna sila strani kato AMERICA ne sa sa6testvuvali.. no i tova sa hora koito su6to taka vijdat polojenieto v stranata bez da otri4at istoriata!
    a puk drugia tip hora sa horata kato teb koito sa na princip "ot iskara po dulboko nema" i si misliat 4e kato sa bulgari si4ki sa po dolu ot tiah.
    za tova i ne kazah prosto nacionalisti a "slepi" nacionalisti
    Денят настъпва и светлите лъчи
    огряват ярко тоя свят огромен,
    но аз посрещам изгрева с разплакани очи,
    че всичко си остана тъжен спомен.

  22. #22
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    above the clouds..
    Мнения
    1 128
    Цитирай Първоначално написано от Absconding
    Цитирай Първоначално написано от DeaTHroW-ReC_F
    да! ще остана..не беше насочено към мене мнението ти но в момента най малко ме интересува това.......не ми пука какво става тука.......ти чуваш ли си?! я размисли над думите си,дори това да я вярно нима тая държава няма бъдеще?! нима малко известни хора са излезни от тука?! са получили образованието си от тука..как мислиш ?! семействата им са били бедни...те просто са имали талант?! кво ше рече тва "с пари да завършиш" тва са пълни простотии..навсякъде е така?! ще оспориш ли тва?! навсякъде си плащат....в сички страни ма и в бг са останали свестни училища бе осъзнай се! осъзнай се! тая държава не е създадена туко - така...мислиш ли че за един ден е станала българия?! кой друг може да се гордее със същата история...кой?! кажи ми какви са предимствата на чужбина...отиди в някоя друга страна-и там има мангали..и там е мръсно! навсякъде е така...бъдете малко добросъвестни..ако сички се изнесеме в чужбинаа...кво ще стане тука?! нищоооооооооооооооооо...на и.....а ние даже незнаем какво е в чужбина...ако и там е така?! а в повечето случаи е,само ще съжеляваме че сме напуснали родината.....щом искате заминавайте! не ме интересува вашето мнение...предполагам са половината ше ме нападнете ще ми обяснявате простотии и ше ми филофствате....не ме интересува ...секи човек си има собсвтено мнение..а нима ние тъй наречените "родолюбци" не сме хора........не сме ли хора...?
    koi ti govori za mangalite.. edno e da gi ima a drugo e da si karat karucite po vito6ka. kaji mi kade drugade go ima tova a!? v koia strana. a az za rodoliubcite ni6to lo6o ne sam kazala. i za istoriata su6to si prav/a.. no ia mi kaji kakvo e ostanalo ot neia. i pita6 "misli6 li 4e za edin den e stanala Bulgaria?" ne razbira se no pogledni istinata v o4ite i vij 4e Bulgaria sama tup4e istoriata si.. TIA DEGRADIRA! tova e polojenieto. ne moje da gradi6 strana osnovana samo na istoria. tia e vajna(imame pravo da se gordeem s neia) no e vajna samo do edin moment, a ot tam natatak ve4e drugi ne6ta sa po-vajni. istoriata niama da ti osiguri za6tita ot si4ko tova koeto spomenah po-gore. a za6to kazva6 4e nie ne znaem kakvo e v 4ujbina? po sebe si li sadi6? za6to postavia6 tolkova mnogo hora pod ob6t znamenatel. i tezi talantlivi hora za koito govori6 - da ne misli6 4e sa talantlivi 6toto sa se rodili v BG!??? talantlivi hora ima nasiakade. i ako 6te da si v nigeria pak 6te si talantliv. tova ne e predpostavka 4e v BG si si dobre. abe izob6toooo.. teb ne te interesuvalo mnenieto mi i na drugite koito sa na tova mnenie.. emi hubavo.. no togava za6to mi otgovaria6 na posta!??!?!?!? ima niakolko vida hora.. ednite sa realistite koito osuznavat 4e imame mnogo predimstva pred drugite nacionalnosti.. 4e imame izkliu4itelna istoria i 4e kogato BG e bila svetovna sila strani kato AMERICA ne sa sa6testvuvali.. no i tova sa hora koito su6to taka vijdat polojenieto v stranata bez da otri4at istoriata!
    a puk drugia tip hora sa horata kato teb koito sa na princip "ot iskara po dulboko nema" i si misliat 4e kato sa bulgari si4ki sa po dolu ot tiah.
    za tova i ne kazah prosto nacionalisti a "slepi" nacionalisti
    знаеш ли...аз може би съм поредната тъпа тийнейджърка която още вярва в държавата си...и още обича родината си..иде ми да се разрева...не съм твърдяла че другите са по долу от нас....къде го казах;( ако сички се махнем от българия....какво ще стане с нея......може да има и по хубави страни от нашите..но има и по зле..я кажи ти колко страни си обиколил/обиколила че да казваш че тука сме най зле...може би само аз останах с тва мнение...сега може би сички ще се нахвърлите срещу мене.....какво да направя...така мисля........тва ми е мнението за моята държава....
    за моята родина....... за моята страна обичам я.... в турция (напримерно) съм ходила......там също е кочина........ също улиците са мръсни...а и тва с каруците ?! какво ти пречат..... вярно център е...но не сички са като нас...имат подслон над главата.... и залък във устата... нали?! не сички могат да си позволят секи месец да си купуват нови дрешки или да си купят пс и да си плащат интернет-а.......аз съм щастлива че не съм от тези хора...но те също са се родили и имат право да живеят толкова,колкото ние....може би вашите...имат някаква кола..... дори трабантче да е.....какво...другите ти се подиграват нали .......каруцата........те просто така събират сено..люцерна...... и т.н...изхранват си кончетата и мен не ми е приятно да ги гледам мангалите как ми подсвиркват..каквито са некъпани.... и мръсни.... не ми е приятно да гледам как бият конете си....
    дори да не мога да се упова само на историята...мисля че тя е достатъчна....какво ще ми кажеш че българите са забравили миналото си така ли?! защото не съм на това мнение...всяка страна помни славните и неславните си битки...помни понякога с радост а понякога с тъга това което са сторили предците и... без въстания..нямаше сега да сме свободни....нямаше да сме така напреднали.... нямаше сега да се киорим пред компютрите си и да си вредиме на очите...но все пак е по добре нали....... какво;( искате толкова........от политиците ..от страната ни....от цяла българия...не е толкова лесно..всяка по напреднала страна е била като нас нали....след няколко години влизаме в европейския съюз живот...и здраве.. и неззабравена история......тогава всичко ще се промени..
    сега дори някои да искате да се махнете от странат..или вече сте заживяли другаде....ще видите че българия ще стане кат западните страни...ще се усъвършенства още повече(нищо че за мен и така е добре...) и тогава ще искате да се върнете нали....но ще го осъзнаете късно....може би прекалено късно........аааа и още една причина вие момчетата да не заминавате за чужбина...нали знаете че е всепризната българска хубост....айде поне зарад туй останете..
    пийс и респект за всички онези горди с историята и готови да останат в бг докато не западне изцяло..(нищо че тва няа се случи)

    ..But why?...

  23. #23
    Цитирай Първоначално написано от Absconding
    4e Bulgaria sama tup4e istoriata si.. TIA DEGRADIRA!
    такива като теб тъп4ат историята на България!!
    ...ако изглежда твърде хубаво за да е истина....сигурно не е...

  24. #24
    знаеш ли...аз може би съм поредната тъпа тийнейджърка която още вярва в държавата си...и още обича родината си..иде ми да се разрева...не съм твърдяла че другите са по долу от нас....къде го казах;( ако сички се махнем от българия....какво ще стане с нея......може да има и по хубави страни от нашите..но има и по зле..я кажи ти колко страни си обиколил/обиколила че да казваш че тука сме най зле...може би само аз останах с тва мнение...сега може би сички ще се нахвърлите срещу мене.....какво да направя...така мисля........тва ми е мнението за моята държава....
    за моята родина....... за моята страна обичам я.... в турция (напримерно) съм ходила......там също е кочина........ също улиците са мръсни...а и тва с каруците ?! какво ти пречат..... вярно център е...но не сички са като нас...имат подслон над главата.... и залък във устата... нали?! не сички могат да си позволят секи месец да си купуват нови дрешки или да си купят пс и да си плащат интернет-а.......аз съм щастлива че не съм от тези хора...но те също са се родили и имат право да живеят толкова,колкото ние....може би вашите...имат някаква кола..... дори трабантче да е.....какво...другите ти се подиграват нали .......каруцата........те просто така събират сено..люцерна...... и т.н...изхранват си кончетата и мен не ми е приятно да ги гледам мангалите как ми подсвиркват..каквито са некъпани.... и мръсни.... не ми е приятно да гледам как бият конете си....
    дори да не мога да се упова само на историята...мисля че тя е достатъчна....какво ще ми кажеш че българите са забравили миналото си така ли?! защото не съм на това мнение...всяка страна помни славните и неславните си битки...помни понякога с радост а понякога с тъга това което са сторили предците и... без въстания..нямаше сега да сме свободни....нямаше да сме така напреднали.... нямаше сега да се киорим пред компютрите си и да си вредиме на очите...но все пак е по добре нали....... какво;( искате толкова........от политиците ..от страната ни....от цяла българия...не е толкова лесно..всяка по напреднала страна е била като нас нали....след няколко години влизаме в европейския съюз живот...и здраве.. и неззабравена история......тогава всичко ще се промени..
    сега дори някои да искате да се махнете от странат..или вече сте заживяли другаде....ще видите че българия ще стане кат западните страни...ще се усъвършенства още повече(нищо че за мен и така е добре...) и тогава ще искате да се върнете нали....но ще го осъзнаете късно....може би прекалено късно........аааа и още една причина вие момчетата да не заминавате за чужбина...нали знаете че е всепризната българска хубост....айде поне зарад туй останете..
    пийс и респект за всички онези горди с историята и готови да останат в бг докато не западне изцяло..(нищо че тва няа се случи)
    няма да кажа ни6то друго след това...напълно,ам напълно съм съгласна....да живеят хората като теб и да така 6те може да живее и България....а ако някои ре6и да се нахвърли сре6ту теб...незнам направо...ти много ме зарадва...от една страна ми стана мъка за България но от друга ти ме радва6...не се променяи
    ...ако изглежда твърде хубаво за да е истина....сигурно не е...

  25. #25
    Za6to napusnah bg li!!!! V4era vlizah v saita na btv da pro4eta kakvo stava v bg i napravo se 6a6kam.... Za dve sedmici bili izvur6eni 2 ubiistva ot teenageri, vsi4ki si spomnqte i slu4aq s plovdivskite momi4eta..... Horata sa tolkova ozlobqli ot nemotiq 4e 6e se izbiqt edni drugi.... I tezi koito se hvalqt kato patrioti si mislq 4e sa hora s ne 4ak tolkova lo6o socialno polojenie ta da mislqt taka....
    Jiveeh v maluk grad kudeto ima6e nqkakvo si predpriqtie kudeto si4ki raboteha za6toto nqma6e kude drugade....ama zapo4naha sukra6teniq i vi stava qsno kakvo e.....ba6ta mi se pribra6e v ku6ti i trepere6e ot tova dali nqma toi da e sledva6tiq izgonen.....mama rabote6e v u4ili6teto na grad4eto ni....i to na ednoodi6en dogovor koeto zna4e6e 4e na sledva6tat godina moje i tq da ostane bez rabota. Da ne govorim puk 4e tq e ingener i nikoga ne e praktikuvala profesiqta si Moje li takova ne6to????....Tova jivot li e mi kajete???? Da si susipan ot nervi i pritesneniq vseki den.....prez zimata da se buta6 s cqloto semeistvo v edinstvenata otoplqvana staq v apartamenta zaradi nevuzmojnostta da si plati6 toka!!! Kak da ne zamine6???? No ne si mislete 4e i tuk v Canada e lesno......stiska6 zubi bori6 se. Nie v momenta se vodim socialno slabo semeistvo tui kato na6te tursqt rabota no v ku6ti imame stabilno otoplenie, i ne gladuvame....
    Razbira se Bulgariq si ostava Bulgariq....tam sum porasnala i tam sum kazala purvite si dumi..... Priqtelite mi v Bulgariq sa mi nai skupi....nqma da govorq i za rodninite mi koito su6to stra6no mi lipsvat.....no 4ovek tursi na4ini da ocelee i pove4eto vijdat re6enieto v tova da si zaminat....Za jalost e taka

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си