.
Затворена тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14

Тема: ople6ivqvam:)

  1. #1
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    някъде...
    Мнения
    1 002

    ople6ivqvam:)

    Ужас....ставам бабичка....оплешивявам!!!!!
    Косата ми много се скубе.Аз попринцип имам гъста коса и много си я обичам,но сега много пада.Незнам защо...балсами не помагат.Може би някакви природни маски за заздравяване на косъма
    Pls..help!
    I'll be your dream,I'll be your wish
    I'll be your fantasy.I'll be your hope,
    I'll be your love,
    be everything that you need.

  2. #2
    Spoko, i moqta mnogo kape, na den e normalno kum 100 kosama da padat Moqta ot zimata si kape non-stop, celiq apartament sam napulnila s kosmi i kolkoto i da 4istq, vse ima...postoqnno kapi...
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  3. #3
    i moiata kosa mnogo vze da pada kato se varnah ot moreto, ne znam za6to taka. i mnogo trudno si q zazdravih. kupih si ot aptekata edin 6ampoan ot aptekata protiv kosopad i polzvah nqkakva italianska maska za kosa, i sega uj e po-dobre. taka 4e spoko, 4uvala sum se po princip pri smqnata na sezonite kosata ponqkoga zapo4va da kape

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    874
    izberi si i polzvai samo edno ot tezi ne6ta:hininova voda,maska s huma,stimulant za kosa a ako moje6 da si go pozvoli6 vzemai ampuli za kosa ina4e probvai s otvara ot kopriva
    Ponqkoga go obi4am,Ponqkoga go mrazq,no kogato go mrazq,to e za6toto go obi4am!!!

  5. #5

    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    25
    Цитирай Първоначално написано от Dafi`
    i moiata kosa mnogo vze da pada kato se varnah ot moreto, ne znam za6to taka. i mnogo trudno si q zazdravih. kupih si ot aptekata edin 6ampoan ot aptekata protiv kosopad i polzvah nqkakva italianska maska za kosa, i sega uj e po-dobre. taka 4e spoko, 4uvala sum se po princip pri smqnata na sezonite kosata ponqkoga zapo4va da kape
    zastoto kosata se istostava strasno mnogo ot solenata voda i slunceto a pak inache si prava za sezonite

  6. #6
    milichka,spokojno,tova e ot smqnata na sezonite.normalno e kosata ti da pada...az imam su6to takuv problem .v momenta izpolzvam maska za kosa i ot vreme na vreme q izplakvam s jultuka na 1 qce ,slagam malko zehtin/2,3luji4ki/ i iztiskvam 1 limon.stoi6 s tva 4udo na glavata minimum 4as /kolkoto pove4e tolkova po-dobre/ i taka.6e se opravi6,spoko!

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Ups & Downs
    Мнения
    2 188
    i moita e su6tata metla

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2003
    Град
    Nowhere :P
    Мнения
    659
    Ami i moqta kosa beshe taka. Kosata mi e mn gusta i izvednuj kato po4na da pada si pomislih 4e nqkoi me e uru4asal, shtoto si4ki se vikat mn hubava kosa imash i etc. Oba4e sega zabelqzah 4e po4ti sprq da pada, qvno e ot sezonite


  9. #9
    mi probvai s bezcvetna kana,tq zazdravqva kosata

    Любовта е най-висшата степен на омразата

  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2003
    Град
    in the middle of nowhere
    Мнения
    1 648
    i moqta!!!spokoino tova e ot esenta!Na vseki 3 godini esenta pada kosata i se smenq po tozi na4in.i moqta mnogo mi e gusta i hubava i si q obi4kam.i az mnogo se izpla6ih 6tot mi pada ama edna med.sestra mi kaza taka 4e spoko

  11. #11
    got1nata
    Guest
    izpolzvaite Ervamatin naistina pomaga .No pak moje da probva6 i s repeino maslo(prodava se v aptekite)koeto se vtriva v korenite na kosata ejednevno.Prpbvai ako iska6.

  12. #12
    nasty_f
    Guest
    Samo 6te ti kaja 4e pri jenite ople6ivqvaneto e nevazmojno po nasledstven put.Ili ne6to ot sezonite ili vremeto ti deistva(ili puk si alergi4na ot ne6to)ili si bolna ot rak(ne se pla6i).Moje da e ot vremeto 6toto taka i sestra mi be6e minalata godina-ima gasta kosa i kato se sre6i maleeeeee,v rakata si darji 5 ki4ura.Ne se pla6i-nai-veroqtno e ot vremeto

  13. #13
    nasty_f, да може да е от времето, но от времето преди две години...
    Мислиш ли, че с навременния си отговор помогна на мацката.....още повече с предположението "болна си от рак...."

  14. #14
    Гледайте датите на темите, преди да пишете по тях!!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си