.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 50
  1. #1
    искаааам
    Guest

    Как отказахте цигарите?

    Пуша почти от 2 години, но в момента пуша по 2-3 цигари на седмица. Много искам да ги спра напълно, но някак си... не знам... не мога. Може би, защото от моята компания всички пушат - само едно от момчетата не пуши и от това някак си се подсилва желанието ми да си дръпна един-два-три-пет пъти... Не знам... Дайте съвети Как да спрем цигарите?

  2. #2
    Голям фен Аватара на P1ra71nQ
    Регистриран на
    Aug 2003
    Град
    Базел
    Мнения
    539
    Mi az ne pusha taka che nemoga da ti pomogna osobenno,samo moga da ti kaja che da gi otkajesh se iska volq,ili pyk naprimer maika mi gi otkaza vremenno kato pochna da sportuva .Haide uspeh

  3. #3
    ааа и аз ги отказвам и аз пу6а от 2 години...и горница даже....и сега съм ги намалила...докато лятото пу6ех по4ти една кутия на ден и тва ме убива6е,мно бях зле....сега пу6а по 1 максимум 2 на ден....но напълно не мога да ги спра...6тот има дни в които пу6а и 10...ам са по рядко...абе да си кажа добре ми е така,поне съм намалила
    ...ако изглежда твърде хубаво за да е истина....сигурно не е...

  4. #4
    Guest
    Pu6a po 1 kutiq vigari na den ot 4 godini i shte otkazvam sroko, no trqbva da stane postepenno...i v moita kompaniq pushat sichki...no jivota e takav kakvto si go nrapvish, v momenta daje sum s cigara i se pitam kak da gi otkaja, a sarce ne mi dava da q izgasq......

  5. #5
    Аз до преди 1 година пушех като замаян.По половин котия на ден пафках.Започнах да спортувам много яко и да ти кажа постепенно започнах да ги намалявам без да осазнавам.Просто спря да ми се пуши.Може би заради увличаването на натоварването от треировките или и аз не знам ама спрях ги напълно.

  6. #6
    Голям фен Аватара на Nekasa4a
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    София кв. Лозенец /Ловеч "Попска Градинка"
    Мнения
    724
    ami az gi sprqh kato ne sam gi po4val izob6to
    I don't thing ! I drink !!!
    Litex & Metal Rulz !!!

    Верни сме до Гроб!

  7. #7
    :>>>
    Guest
    mii qj pove4e davki,bonboni ili blizalki)) pa i kato vsi4ki ot kompaniqta pu6at tova ne zna4i 4e trqbva i ti )) naprimer moite pr izlizam sas 8 i vsi4ki te pu6at i kato zapalqt navednaj samo az ne te mi se ebavat,bazikat po to4no 4ene pu6a ama az ne ta ne) taaka 4e naistina ti e nujna po silna volq i tarpenie taka da se kaji ai uspeh v otkazvaneto )) kato gi otkaje6 se pohvali:Pp

  8. #8
    ne sum gi otkazvala i dori nqmam takova namerenie
    Obi4ai dulboko otmu6tavai jestoko, i nikoga na kolene pred kogoto i da e!!!!!!!

  9. #9
    s mnogo volq......6e si kaje6 STIGA! i posle pak i pak .....povtarqi si seki put 4e tva bavno no sigurno te ubiva....se6tai se za vsi4kite vredi ot cigarite ....i s mn jelanie i volq 6e go otkaje6........az pu6eh blizo dve god i polovina...ot 5 meseca sum gi pootkazala a ot dve sedmici nasam nito edna ne sum palila......a predi pu6eh blizo edna kutiq


  10. #10
    da be lesno e da se kaje, nali
    Obi4ai dulboko otmu6tavai jestoko, i nikoga na kolene pred kogoto i da e!!!!!!!

  11. #11
    Супер фен Аватара на XXX_f
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Varna
    Мнения
    1 310
    ami da ti kaja tova 4e pu6i6 tolkova malko ne e mn vredno 6toto mje i da ne mi povqrvat nqkoi no edna daskalka mi kaza 4e lekarite sa ystanovili 4e po 1 -2 cigari na sedmica bilo polezno kakto e s birata.Az li4no py6a ot 3 godinki po 1 kutiq na den i bqh sprqla cigarite za 5 meseca ama cqlata mi kompaniq pu6i i to4no na nova godina pak gi po4nah.Mnogo e trudno da se otkajat okon4atelno

  12. #12
    Guest
    хм..пуших 3-4 години и спрях заради гаджето..
    просто той ме попита дали има желание и аз казах да
    и спряхме двамата беше трудно обаче на...вече 6ти месец не пушим...цигари де
    и се чувствам чудесно дори нямам желание за цигара
    ами...така е даже не те хваща от тях
    още повече тук са по 5 долара

  13. #13
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    1 337
    Как ги отказах ли ? Ми беше адскиии трудно и болезнено НЕ ги отказах Не мога
    И чашите бяха опразнени, и бутилката с гърло разбито, и вратата беше заключена, а леглото широко открито. И безбройни звезди от стъкло ни предсказваха щастие в тая като в приказка великолепна, отдавна неметена стая.

  14. #14
    Mi az ne sym go otkazala...ama bashta mi gi otkaza ne s volq ami s inat s inat shtoto mu kazahme che ne moje i che shte si dava parite za cigari i sega si e super daje bez tqh
    SmiLe ToDaY! TomoRRoW it Will Be WoRsE!

  15. #15
    Пушех от 5 години, но преди 2 месеца едно момче ми наля акъл в главата и ми даде да разбера, че от това че пуша няма никаква полза. Казах си "изпушвам тази кутия и повече няма да хвана цигара" и така и стана, изпуших кутията и от 2 месеца не съм пушила! Не ми беше трудно чесно казано.. Въпрос на воля е. Но 1 месец след като ги спрях не спирах да джвакам дъвки... Това е средството да спреш цигарите и да не напълнееш! Успех
    Някъде има някой, който мечтае за твоята усмивка и в твоето присъствие открива смисъла на живота си, така че когато си сам, помни това - някой, някъде мисли за теб!!

  16. #16
    Shte razkaja edin vic po temata...

    Vliza edin maj,v edna apteka i kazva na aptekarkata <<Molia vi daite mi 100 prezervativa>> i aptekarkata kazva <<Ama gospodine 100 li ?>> ,a maja vika <<Da 100!>>. Jenata mu gi podava,a toi zapochva da skacha varhu tiah.Aptekarkate kazva <<Ama gospodine molia vi se ,kakvo pravite?!>>,a toi otgovaria <<Navremeto taka otkazah ciгарите>>!!! ))

    btw...Nadiavam se vica da vi e haresal,a inache az ne pusha i neznam kak da vi pomogna!!!

  17. #17
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    454
    Пуша от много години насам и откакто се помня все ги отказвам,все не успявам и накрая реших,че не мога и продължих да пуша.
    Просто ти трябва силна воля.

  18. #18
    UA
    Guest

    FDFSDSFSDF

    Цитирай Първоначално написано от Nekasa4a
    ami az gi sprqh kato ne sam gi po4val izob6to
    S***.TA VIE POSHTA NIAMATE U SELOTO VI LOVE4 BE.S******** PROSTO.I LITEX E SMESHEN OTBOR KOITO SEGA GO E** NAFTEX 2 PATI PORED.DA NE GOVORIM SA METAL-A KOITO E E**** POMIQTA I SI4KI METALISTI SA E**** SMESHNITE T*****

    Moderated by ^npocTo^a3^f^
    Форумът не е място за обиди! Пишете по зададената тема! Моля, спазвайте правилника!
    Благодаря!

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от bebe69
    ne sum gi otkazvala i dori nqmam takova namerenie
    И аз така Наскоро започнах да пуша и ме кефи. Каот спре да ми харесва тогава ще му мисля
    Цитирай Първоначално написано от Admin-Coki
    Неподходящ подпис / подстрекателство към наркотици/
    Сори бате , иначе и тоя подпис ме кефи :P

  20. #20
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    mi za sujalenie ne sum gi otkazala

  21. #21
    Абе секви ги има!

  22. #22
    Еми просто воля,спираш и толкова-както аз.
    Бездомна любов

  23. #23
    Пробвал съм не само цигари, ами и неща, които не може просто да ви ги побере главата и ХИЧ НЕ МЕ КЕФИ и всеки ако се замисли какво му влиза в стомаха би трябвало да се позамисли малко (става въпрос за състава на една цигара) и после ако ми кажете...... ами примерно по 1 бира на 2 дни е полезно, даже на ден, та предпочитам вместо половин кутия Средец на ден да си пия по една бира..... по-здравословно е пък и има по-голям смисъл!

    П.П. А от научна гледна точка метода със спортуването има някаква обмяна на хормони, която потиска желанието за пушене и точно това е много добър метод за отказване на цигарите. Е,все пак говорим за СПОРТУВАНЕ, не разходка вечер с кучето...
    http://SaPH.Sitebg.Net - форума на компютърния специалист
    http://download.start.bg

    COgito, Ergo Sum!
    I cod3, therefore I am!

  24. #24
    Фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    na krilete na lubovta
    Мнения
    193
    Ami i az pu6a ot blizo 2 godini no edin slan4ev den re6ih da gi spra i to vze 4e stana i ve4e 3-4 meseca ne pu6a kato 4e li sam po sveja i se 4yvstvam supper.Ami za da gi spre6 e nujno mnogo ama mnogo volq na mene ne mi be6e trudno da gi spra 6toto o6te ne se bqh prestrastila[nikoga ne sam pu6ila po kutii i kosyr vinagi sam si imala nqkfa mqrka i za tfa moje bi ne mi be6e mno trudno aide uspeh Za6to da gi pu6a kogato moga i bez tqh

  25. #25
    Някойси
    Guest
    Ами аз ги спрях от веднъж. Избирате си една дата и решавате, че тогава ги спирате. Докато наближи датата гледате да свиквате с мисълта, че ги спирате и ги намалявате колкото можете. Тренирате - отивате някъде, където всички пушат, а вие не пушите цяла вечер (още преди да сте ги спрели) и после сте много горди със себе си и знаете, че когато дойде момента ще успеете да проявите воля и това ви дава увереност. Всъщност не е лесно, но не е чак толкова трудно, колкото си представя човек. Първия месец е кофти, но какво толкова, броиш го като седмици - 4 седмици и после вече не ти се пуши толкова, просто трябва воля и упоритост. Препоръчвам на всички ви да ги спрете. Ако пресметнете колко пари давате годишно за цигари, ще видите, че по-добре да си ги спестите и на края на годината да си купите нещо, за което отдавна си мечтаете!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си