.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 13 от общо 13
  1. #1
    Guest

    Обезкосмяване без да ходя на козметик

    Pyrvo se izvinqvam zashtoto temata mi sigurno ne e za tuk no i az neznam za kade e. Vyprosa mi e svarzan ne tochno s seksa a s okosmqvaneto. Moga li za koteto si da izpolzvam nqkoi ot tezi kremove Veet ili nqkakvi lentichki imalo pak na veet koito bili kato kola maska. A ne da hodq na kozmetik. Ne me pitaite zashto ne iskam da hodq na kozmetik ne mi se podigravaite a mi otgovorete seriozno molq vi!

    Moderated by Aleandra
    т. 1 и 7 от Правилника!

  2. #2
    уупс аз съм момче ама мисля че има някакви кремове за изрусяване на космите или със кислородна вода а ако искаш да ги махаш с лентички можеш да си земеш от най-близката аптека,но ако питаш мене не помагат мн мн е то зависи какво ускосмяване имаш
    btw..има такива теми!

  3. #3
    Повече от фен Аватара на kameliqbaby
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    434
    Estestveno ,che moje.
    Next Time I`ll be True...

  4. #4
    Guest
    mi dobre de estestveno che moje vinovna li sam che sam malka i ne sam zapoznata mnogo mnogo. obqsnete mi s kakvyv krem ili s lentichki na veet li na koe.... molq vi!

  5. #5
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    mi dobre de estestveno che moje vinovna li sam che sam malka i ne sam zapoznata mnogo mnogo. obqsnete mi s kakvyv krem ili s lentichki na veet li na koe.... molq vi!

    е ти както каза си малка кво имаш предвид под малка .... 10 годинки ли си
    а и закъде си се разбързала да ги махаш толкова ли са много

  6. #6
    Guest
    na 15 sam mnogo sa da! a neznam imam si priatel ne mislq ot tolkova malka da pravq seks no vse pak te se vijdat ot belioto molq vi pomognete mi s kremche vyzmojno li e ot tezi na veet ili ako ne s kakvo da probvam?

  7. #7
    Със самобръсначката
    I just wanna live !
    Don't really care about the things that they say
    Don't really care about what happens to me...

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2007
    Мнения
    765
    oh da ti kaja i as imam sashtiq problem samo det sam momche.Sega mi kazaha 4e sled brysneneto moje da se izpolzva obiknoven krem za sled brysnene ili mujki balsam za sled brysnene(koito staval i za jeni).
    Лошо е да си пиян и да няма кой да те подпре, но по-лошо е да си влюбен и да няма кой да те разбере!

  9. #9
    ne izpolzvai samobrasna4ka
    kupi si depilira6t krem na veet i si4ko 6te e ok

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от jim_beam
    ne izpolzvai samobrasna4ka
    kupi si depilira6t krem na veet i si4ko 6te e ok
    Za6to da ne izpolzva samobrasna4ka
    АйДе Де..ОпИтАй Се Да Ме НаРаНиШ ОтНоВо..КвО? МаЙ Не мОжЕш? оПиТвАш се с ВсИчКи СиЛи. АмА Не УсПяВаШ..ЗаЩо Ли? НеДеЙ Не сЕ чУдИ..ПрОсТО ПрЕд ТеБ СтОи ЕдНО сИлНО МоМиЧе а Не ОнАзИ ВлЮбеНа ХлАпАчКа [!][!][!]

  11. #11
    moje6 estestveno! moje i da gi br1sne6, no 6te polu4i6 edno kato p1p4ici i na vtoriq den 6te ti bockat kato se pipne6 otdolu ... nai-dobre p1yrvo gi obr1sni i kato stanat okolo 1 sm si kupi te4na kola maska, maca6 s1s specialnata 6patulka v1tre i posle s pamu4en plat (nap. star 4ar6af) zalepq6 i d1rpa6 po posoka - obratno na kosmite. sled tva pove4e ne gi br1sni i kato poporasnat malko pak gi mahai s kola. a tva da gi izbqsne6 ti go kazvam 6toto sq ako sa ti dylgi4ki mnogo 6te boli i 6te stane mn po-trudno!

  12. #12
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2007
    Мнения
    765
    a moje6 li da mi kaje6 ako ne s samobrasna4ka s ko da gi mahna ?ne trqa li da gi obrysne6 s samobrsna4ka pyrvo i togava da gi nameje6 s pasta krem4e ili tam koto e za uspokoqvaneto na kojata ili gre6a?i ako gre6a kaji mi to4no kade pls
    Лошо е да си пиян и да няма кой да те подпре, но по-лошо е да си влюбен и да няма кой да те разбере!

  13. #13
    Guest
    и аз съм момче и имам проблем като ан DoomShadow... Имам на неприятни места косми които ми смзват самочувствоето макар и да не се вийдат, не искам да ходя на козметик, а скоро тряа да варя на втора военна комисия......

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си