.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    Моля не подминавайте, който може да помогне!

    Молбата ми е към всички, семействата на които са добре финансово(и не само)! Едно детенце има нужда от помощ! Вижте каква трагедия е сполетяла това семейство и се помолете за Борко!
    http://boris.verdered.com/

  2. #2
    Guest
    Ако можех бих помогнал искренно но лошото е че в БГ поне половианта пари ги прибират по пътя я някой политик я този който е пусанл обявата я докторите и тн. За жалсот в България нямам довери на никакви такива щото са боклцуи всичките ни политици и всички държавни инициативи и тн.

  3. #3
    NSpi4, прав си донякъде, щото като пратиш пари по банков път, половината ги прибира банката като такса, но ако всички започнат да разсъждават така, никой няма да прати...Мисля, че чрез пощенски запис е по-добре. Пък и ако си обърнал внимание- няма време! Семейството трябва да събере парите до Коледа, защото с всеки ден се намалява шанса за успешна операция и живот на Борко. Не някакви да ми пишат теми за заплати от 2000 лв....
    NSpi4, не че се нуждаеш от моето одобрение, но да ти кажа- издигна ми се в очите. Ако наистина имаш възможност и желание да помогнеш, пиши на лични, аз ще се свържа с родителите.

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    above the clouds..
    Мнения
    1 128
    NSpi4 брао братле..доказа че не мненията а съпричастността са важни за един човек......гледам..скинарски (май) го раздаваш..ма мен тва не ми пука..уважавам те....защото можеш да изкажеш,и не те е страх даго направиш,мнението си......
    сега по темата...съжелявам ( но не бих могла да помогна........наистина..ако имах такива възможности.....(пък само на 14 съм).....а нашите не вярват мн на интернет-а и тва коет има в негу...не биха се съгласили..пък и те не биха могли да помогнат с много..(( съжелявам..се пак успех

    ..But why?...

  5. #5
    АЗ ГО ВЗИМАМ МНОГО НАВЪТРЕ ТОВА, В МОМЕНТА РАЗПРОСТРАНЯВАМ КЪДЕТО МОГА ТОЗИ ЛИНК, А СЪЩО ТАКА СЕ ОПИТВА ДА УСТАНОВЯ КОНТАКТ СЪС СЕМЕЙСТВОТО, ЗА ДА ДАМ СКРОМНИЯ СИ ПРИНОС.ПРИЗОВАВАМ ВСИЧКИ ВАС ДА ПОСТЪПИТЕ ПО СЪЩИЯ НАЧИН!
    Ако поискам да те имам-идвам и те взимам с мен!
    Ти ще бъдеш У-П-О-Т-Р-Е-Б-Е-Н!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си