.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 35
  1. #1

    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    niakade iz oblacite
    Мнения
    30

    Potnici,kolani,ostri ubuvki i siakvi takiva 6turotii

    Kakvi potnici obi4ate da nosite,a kakvi kolani-4erni,beli,6areni,s kapsi s nadpisi,ostri ubuvki-visoki,niski.Izobto kakvi raboti obi4ate da nosite-obiciii,grivniii
    Dokato ima balaci 6te ima i tarikati

  2. #2
    Голям фен Аватара на P1ra71nQ
    Регистриран на
    Aug 2003
    Град
    Базел
    Мнения
    539
    Mi az mnogo se kefq za potnicheta nad pypa,maaa sega s tiq palaski Inache kolani nosq mngogo rqdko,no me kefqt s kapsi.Obuvkite gi obicham niski.Iiii da obicham da nosq takiva golemi halki,no i malki(shtoto smqtam da si napravq oshte 2 dupki)

  3. #3
    obicham vsiakakvi kolani!!!!ednakvo udobni sa mi i visokite i niskite obuvki !!! a obeci i grivni imam miliardi (nai razlichni )!!! modata mnogo me vleche!!!

  4. #4
    Харесвам по-спортния тип облекло!
    Спортни потничета без презрамки например!
    Колани...ами...не съм им фенка!
    Колкото до острите обувки..за съжеление не мога да ходя на високи токове, а ниските не ми изглеждат красиви за това предпочитам поспортни обувчици или маратонки

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2003
    Мнения
    619
    eh...potnichetaheh ami az obicham takiva pamuchni sempli moje i sus shtampa moje i na raieta samo da ne sa ot tiq gadnite luskavi deto naposleduk sa mn moderni..abe vsichko shto e po semplo poneje spored men ne e nujno da blestish kato svetofar i da se zabelqzvash ot 10 m zaradi iskrqshtoto inache kolanchetata me kefqt s kapsite -tiq kojenite, no bez da sa lacheni..a obuvchici..ima mn krasivi botushki s tokcheta no az obicham s niskite podmetki zashtoto ne inache mi izglejda prekaleno oficialno..a bez neshto okolko vrata prosto ne moga..navik mi e..nz nqkakva kojichka ili sindjirche...(daje mislq skoro da si kupq ...dve prustencheta si nosq na lqvata ruka postoqnno a za obichkite-obicham tiq malkite s vintchetata)
    qka temichka

  6. #6
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Аt HoMe
    Мнения
    133
    И аз като Tedichka предпочитам по-спортния тип облекло.Също така не харесвам разни лъскави и с най-различни цветове потничета предпочитам по семпли.Аз пък мн обичам да нося колани имам различни, които да си подхождат с облеклото ми, но също и при тях не обичам да са нашарени и в наи-различни цветове.За обувки пък да не говорим никак не обичам да нося обувки от тези заострените и с някакъв висок ток, а и не мога да си се представя с такива обувки просто не ми пасват, обичам да ходя с маратонки или пък някакви по-спортни обувки.

  7. #7
    Guest
    az li4no predpo4itam 4ernite ili 6areni potnici
    obogavam da imam po racete si razni grivni i lasti4eta.
    Obogavam na visok tok
    no v pove4eto slu4ei nosa kecove
    obogavam kolaniteeeeeeee

  8. #8
    Много ми харесват ей такива потници и имам много от тях . Острите обувки вече не ги понасям. Ужасно ми изглеждат. Като си обух миналогодишните ми, за да се видя и направо щях да припадна като си помислих, че съм ги носила. Мразя да ходя на високи токчета и да се правя на по - голяма от колкото съм. Обичам ниските обувки и много ме кефиха онези острите без ток дето имат място да си вкараш панталона в тях. Това са единствените остри обувки, които мога да понеса, а и едни с връзки нагоре по крака от дизел. Мразя такива пикли дето на 15 години са тръгнали да си слагат ботуши или обувки с висок ток дето и майка ми не носи толкова високо! Купих си заобленки и апрески. Колани на коланите не съм привърженичка. Обичам и гривни имам в изобилие. Най - различни. Златни, сребърни и пластмасови (които си ги купувам и не ги нося). За обиците залагам на злато или сребро, защото ушите са ми мн капризни и ми се възпаляват при вида на друг метал. Не ми харесват онези обици огромните. Харесват ми висящи и тия дето нито не висят, нито не стърчат!

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    1 337
    Шарени почтничета къъсички ! Остри обувки никога не съм обувала няма и да обуя ! Ходя или с маратонки или с някви сладурски розови обувчици или шарени де :P Коланчетата според зависи как съм облечена най-много имам черни и розови ! Обиците не си ги махам много много иначе имам много гривнички и пак според зависи с кво съм облечена си слагам такъв цвят гривничка !
    И чашите бяха опразнени, и бутилката с гърло разбито, и вратата беше заключена, а леглото широко открито. И безбройни звезди от стъкло ни предсказваха щастие в тая като в приказка великолепна, отдавна неметена стая.

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от aBeP4eTo
    Шарени почтничета къъсички ! Остри обувки никога не съм обувала няма и да обуя ! Ходя или с маратонки или с някви сладурски розови обувчици или шарени де :P Коланчетата според зависи как съм облечена най-много имам черни и розови ! Обиците не си ги махам много много иначе имам много гривнички и пак според зависи с кво съм облечена си слагам такъв цвят гривничка !
    Кратко, но ясно. Евала!

  11. #11

    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    In The Nothing...
    Мнения
    24
    И аз обичам по - спортните облекла ... потничета мога на нося всякакви , но не така стоят нещата с обувките и панталоните .. обичам по - разсурлени дънки с много джобове .. не харесвам много изкрящите цветове .. никога не бих сложила остри обувки или обувки на ток .. признавам само кецове и маратонки .. колани не нося ... обичам среброто .. всякакви пръстени и джунджурийки ми идват добре :P
    All I know-time is a valuable thing..Watch it fly by as the pendulum swings..Watch it count down to the end of the day..The clock ticks life away..It’s so unreal!!!
    Linkin Park - In The End

  12. #12
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Не Пиша Вече Ф Тъпия Форум
    Мнения
    1 325
    не се обличам в такива гадни дрехи...
    острите обувчици,обичките,коланчет ата-
    те са за кукли барбита...бля
    ...Romance Is For The Weak-Minded...


  13. #13
    mi potni4eta pona4alo sportni-6areni,ili 4erni,ili beli takiva
    ostri obuvki ne nosq pona4alo nosq-maratonki,ili nqkvi sportni takiva obuvki no vinagi darja da sa ili 4erni ili nekvi cvetni
    kolani ne nosq,obeci i grivni takiva djadji imam mnogooo ama gi nosq rqdko zavisi taka s ko sam oble4ena ama pove4eto puti zabravqm da gi sloja no pona4alo ne gi nosq tez predpo4itam srebro ama ne nosq prasteni az pona4alo se obli4am sportno elegntno spotred nastroenieto mi palna sam s danki az samo tva nosq mai mai i mn obi4am potni4eta bez ramki(biustieta???)ama tva za lqtoto razbirase...a vie?



    Az SyM sI gAzE i Za DrUgItE hIcH nE mE e*e !!!

  14. #14
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2004
    Мнения
    437
    а ве аз 4естно да ви кажа ви предпо4итам без колани, без потници, без обувки... а ве дибидюс голи е най-добре ама за съжаление е отминало първобитното време и трее да превклю4а на фантазия. Ама то така е най-яко, щото тя никога не може да те разо4арова Айде със здраве и по-малко внимание на вън6ността, пове4е на същността ама и първото си го поддържайте


  15. #15
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Мнения
    412
    Ami az mnogo mrazia drehi deto sa konfekcia (10 vida cviata ot S do Xl)
    deto vsiaka vtora gi ima.Haresvam potnicite, no si padam pove4e po sportno-elegantnia stil.Ostri obuvki obuh samo na abiturenskata na moia priatel, 6toto ostrite obuvki sa nai tupata moda izlizala naposleduk.
    Visoki obuvki ne nosia, a kolani s kapsi MRAZIA!
    Haresvam kolani sas jelezni zakop4alki (deto sa bez dupki, neznam kak da go opi6a).
    Be ne rubuvam na modi, a na sobstven stil, obi4am da sam razli4na vseki den i da izglejdam po ekscentri4na(ne vinagi oba4e)

  16. #16
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    Varna
    Мнения
    383
    Ами аз...
    потници - да! каквито имам, нямам любим вид, нося всякакви, само да ми отиват и да ми харесват
    остри обувки - да, мисля че изглеждат добре, обаче не са за ниски или пълнички момичета защото става смешно - просто трябва да умееш да съчетаваш нещата Нося и високи, и ниски обувки, зависи от настроението ми и от случая разбира се
    гривни - не много често, нямам много гривнички а и ме дразнят случва се понякога когато се сетя да си сложа и да не я смъквам 2-3 дена
    колани - доста рядко, обикновено само когато ми трябва нещо да държи панталона на кръста ми.
    обици - нямам дупки на ушите

    Кажете, някой от вас обича ли да се облича официално? (за спортното разбрах че на всяка втора и харесва ) Например костюм или рокля със сако - няма значение дали ги носите за училище или за излизане вечер, плс отговорете
    Животът е прекрасен

  17. #17
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Мнения
    1 894
    Ами по принцип нося спортно-елегантни дрехи обувки и т.н. Нося всичко което да ми е удобно и което става за всякакъв случай

  18. #18
    Kakvi potnici obi4ate da nosite-Къси
    a kakvi kolani-4erni,beli,6areni,s kapsi s nadpisi-Шарени
    ,ostri ubuvki-visoki,niski.-Мразя острите.Обичам с цялата платформа!
    obiciii,Ам как да ги опиша...сребро..
    grivniii -да тези дето си ги накичвам по 40 на ръката
    Бездомна любов

  19. #19
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    ...Here In The Shadows...
    Мнения
    601
    Crazy*4_Usher - а какво ще кажеш за такива на 13 с такива високи токчета
    Иначе по темата потничета - леко над кръста чернички
    Остри обувки - имам но съм си обула най-много 10 пъти.Да ме питате що си ги купих, въобще не ми харесват Харесват ми ниски обувки или на платформа високи :P
    Колани-не нося
    Обици-сребърни имам само 2 чифта
    Гривни-Не нося

  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от TaStY^GiRl
    Crazy*4_Usher - а какво ще кажеш за такива на 13 с такива високи токчета
    оффф...да аз и такива имах предвид...не ми говори направо! Ужасни са тия момиченца дето си мислят, че са мн големи и батковците ще ги мислят за много печени. Адски мн се дразня от тия барбита!

  21. #21
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    ...Here In The Shadows...
    Мнения
    601
    Цитирай Първоначално написано от Crazy*4_Usher
    Цитирай Първоначално написано от TaStY^GiRl
    Crazy*4_Usher - а какво ще кажеш за такива на 13 с такива високи токчета
    оффф...да аз и такива имах предвид...не ми говори направо! Ужасни са тия момиченца дето си мислят, че са мн големи и батковците ще ги мислят за много печени. Адски мн се дразня от тия барбита!
    И мене От моя клас има 1 такава.И ходеше с един на 20 Пък 1 др ходи с един на 19.К*рви...

  22. #22
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Hmm..potni4eta...kysi...mnoo se kefq na takiwa s ka4ulka...
    Obuwki...awe kecki RuleZ...Kolani...imam si edin 4eren,iz4isten...mnoo mu se kefq...tyrsq si 4erweno-jylto-zelen ama ne moga da si namerq...nqkoi ako ima ideq...
    A obici...Hmm hareswam s golemi halki..mislq 4e mi stoqt ponosimo

  23. #23
    Потници-спортни.Колани-имам два, един бял и един черен, без някви натруфани работи и катарами тип 'пеперудка с диамантчета' и лигавщини по тях.Обувки ? С токчета? Остри? -АБСУРД! Само маратонки...Обици-квадратни бели камъни - любимия ми аксесоар ))))) Гривни-плетени,според цвета на дрехите

    Everything around you is HIP-HOP!!!

  24. #24
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Мнения
    412
    Ei obicite zabravih.Padam si po 6antavi obici-vsiakakvi no ne obiknovenni, mnou mrazia da se povtariam!
    A grivna imam 1 samo sreburna sas 10 slon4eta podarak mi ot muja mi za da mi nosi kusmet!
    A za 13 godi6nite s ostrite obu6tenca s tok4eta 6te kaja, 4e v o4ite na edna 18 godi6na kato men ne izglejdat po razli4ni ot sme6ni!

  25. #25
    Мега фен Аватара на Josefinne
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    FoReVeR LoST
    Мнения
    4 211
    Ми аз...такова...имам страшно разнороден стил. Може да се каже че стилът ми завизи от настроението. Обикновено слагам кецове, едни дънки с много джобове и мн ниска талия и ако е лято потниче...Любимото ми е едно розовко с много ниско деколте. Но се случва да сложа и къса поличка, рокличка, остри обувки...
    I have the thin line between
    destruction and creation
    drawn through me.

    For that
    I am cursed to never feel the peace in rest
    and to find
    new begginings in my restless soul.

    I will never get the approval of the people
    that are close to me,
    but I hope to get it from a greater power.

    For that
    I accept myself the way I am today
    and hope to find
    the strenght to do the same tomorrow.



Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си