.
Отговор в тема
Страница 1 от 9 12345 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 205
  1. #1
    Vse az 6a si ostana
    Guest

    Имате ли си най - добър приятел?

    Ami da tova mi e vyprosa, ako -da ,razkajete mi pove4e za nego/neq, kakvi sa po harakteri i t.n.
    Az nqmam nai-dobyr priqtel....mmmoje bi i ne si tyrsq!
    Kogato bqh po malyk predi 3 -4 godini imah nai-dobyr priqtel, toi se okaza tolkova prost m izpolzva4 4e za 4 godini o6te ne sym mu prostil, i ako go sre6tna na ulicata 6te go pratq v invalidna koli4ka . Taka e, za men terminyt "nai-dobyr priqtel/priqtelka" NE sy6testvuva..zaradi tova kopelence o6te nqmam namerenieto da imam nai-dobyr priqtel, znam, hubavo e, da ima 4ovek, na kogoto znae6 4e moje6 da se doveri6...da se DOVERI6 !
    Az sym mnogo dover4iv 4ovek i vypreki tova nqmam...tova stava kogato imate nai-dobri priqteli, te vse nqkoga ili vi precakvat jestoko ili umirat !

  2. #2
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    nai dobrata friend-ka si nqmam..ne iskam..razo4arovana sam ot momi4etata...
    no si imam best friend,bez kogoto ne moga..abe toi e 4oveka na kogoto spodelqm VSI4KO i go 4uvstvam super blizak abe naprao,super mnogo se radvam,4e poznavam tozi 4ovek obi4kam go as a friend i taka
    no za sega ne mislq da si tursq best friend-ka,za6toto nqma smisal..predpo4itam priqtelstvo s mom4e,otkolkoto s momi4e,po red pri4ini
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Ups & Downs
    Мнения
    2 188
    nqmam

  4. #4
    Голям фен Аватара на P1ra71nQ
    Регистриран на
    Aug 2003
    Град
    Базел
    Мнения
    539
    mi da az si imam nai-dobra priqtelka.Mi kakvo da ti kaja s 2 godini e po-golqma ot men,no se razbirame kato sestri i si se obichame kato takiva.Sega kato sym v CH imam chuvstvoto che oshte po-dobri priqtelki stavame,makar i razdeleni.S neq nikoga ne sme se karali(i se nadqvam da ne se skarame).Abe prosto srodna dusha
    I nai-dobyr friend si imam.To stana malko stranno.Pyrvo mnogo se haresvahme,ama ne trygnahme,shtoto trqbvashe da zaminavam za Shveicariq,i toi kaza che shte mu e gadno ako trygnem sq.I taka stanahme best friends.Vsichko si spodelqm i s nego i toi s men.Vinagi si pomagame edin na drug.MI da tova e obshto vzeto.

  5. #5
    nqmam si i ne mi trqbva ubedih se ve4e napulno sled kato predi mesec i ne6to,moqta "nai-dobra" priqtelka legna s gadjeto mi
    da vi kaja 4estno osven neq ne sum imala nikoq priqtelka v istinskiq smisal na dumata,i sega priqtelki izob6to nqmam,imam poznati,momi4eta s koito prosto moga da piq edno kafe i da si govorim ob6ti raboti,ni6to pove4e,no puk za smetka na tova imam priqteli i mnogokratno sum se ubejdavala 4e mom4etata sa po dobri priqteli ot momi4etata
    Koito ne iska kogato moje,nqma da moje kogato iska!!!

  6. #6
    Ami az sega imam ne6to takova kato "nai-dobar priqtel"...toi e mom4e,no e dosta dobar slu6atel........no ponqkoga mnogo mu se qdosvam,ne iskam da go vijam...izob6to ne6tata sa slojni vav momenta sas nego....ot edna starana e super sladak i to4en ot druga me izlu6va i razbira a vav sledva6tiq moment seriozno iskam da mu hvarlq edna saksiq po tikvata No vse pak mu imam doveriq.Mnogo e kofti kogato nqma na kogo da izle6 dy6ata si...da ti pomaga...nqdavam se da nameri6 takav 4ovek.

  7. #7
    Голям фен Аватара на techCandy
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    София
    Мнения
    904
    za priqtelka ne sym mnogo sigurna
    i izob6to opredelenieto nai dobyr priqtel ne mi haresva
    no moga da kaja 4e imam nqkolko mnogo dobri priqteli ot myjki pol
    pyrviq.....strahoten 4ovek, mnogo izvisen, mnogo umen, mnogo sposoben, mnogo dobyr i za moe ogromno syjalenie golqm karyk vyv vsqko otno6enie , edin ot nai neveroqtnite hora na toq svqt, adski sym 6tastliva 4e go poznavam
    vtoriq...sy6to neveroqten, s neveroqtno 4uvstvo za humor, absol7tna skica, uslojliv, sviri na barabani, kitara i bas, osven tova ot vreme na vreme e i vokal strahoten e, moga da govorq cqla no6t s nego na vsevyzmojni temi, na kefence i cigara i otnovo sym neveroqtno 6tastliva 4e go poznavam
    aide stiga tolkova

    Give me your best shot motherfucker!

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2003
    Мнения
    619
    eh...ami po princip decata do 4-5 klas mn go obichat tova opredelenie...nai dobur priqtel...no spored men chovek po natatuka kazva moite blizki hora...t.e sega i men da pitash ne mislq che moga da kaja edi koi si mi e best friend...imam 3-4 blizki choveka na koito vinagi znam che moga da razchitam kakto i te na men...no ne moga da opredelq koi tochno ot tqh mi e nai nai dobur priqtel

  9. #9
    Imam si !!! Mnogo ia obichkam !!! )))

  10. #10
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    627
    ami nz az si imam edin mnogo dobyr priqtel ....ne znam dali moga da si spodelqm vsi4ko s nego oba4e go 4uvstvam mnogo blizyk i znam 4e moga da raz4iatam na nego....a za syjalenie nai dobrata mi priqtelka e tolkova dale4e ot men....tq e 4ak v 4ikago i se vijdame samo lqtoto oba4e kakvo lqto si izkarvame )) ne moga da go zamenq za ni6to s koito i da e drug abe az obi4am horata imam si dosta priqteli ....v na6iq klas sme 5 momi4eta deto mnogo se obi4ame i se kefq na tva 4e di govorim i za super seriozni ne6ta i za izmislici i prostotiiki i nikoga ne ni e typo zaedno obi4kam si priqtelite ))

    *ThE~WorLd~Is~MinE*

  11. #11
    mmm.. da az si imam nai-dobra priqtelka Gadnoto e che se vijdame samo petyk subota i nedelq i nqmame vreme za mno spodelqne.. Inache az i znam celiq jiwot
    "Никога не позволявай на страха да провали живота ти."

  12. #12
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    някъде...
    Мнения
    1 002
    Аз имам 2 най-добри приятелки!
    Ама точно определението най-добри.....мисля че да.
    Абе да речем с тях съм навсякъде :P .
    I'll be your dream,I'll be your wish
    I'll be your fantasy.I'll be your hope,
    I'll be your love,
    be everything that you need.

  13. #13
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    1 337
    Amiii Da imam ! Imam si averka deto sam denonoshtno s neq ot 4 godini nqkade a + tva si imam i GeRyTo ,koqto sushto mi e adski dobra priqtelka daje nai-dobra
    И чашите бяха опразнени, и бутилката с гърло разбито, и вратата беше заключена, а леглото широко открито. И безбройни звезди от стъкло ни предсказваха щастие в тая като в приказка великолепна, отдавна неметена стая.

  14. #14
    big-bro
    Guest
    po princip tova opredelenie nai-dobur priqtel ne e ednoznachno. trqbva purvo da si naqsno kakvo vlagash v tova. nai-dobriq ti priqtel moje da ne e choveka, s koito nai-chesto se vijdash ili s kogoto nai-chesto izlizash. Spored men tova trqbva da e chovek, na koito mojesh da se doverish vinagi i si siguren che nqma da te predade.

    do skoro misleh che imam takiva priqteli. obache se okaza che na mnogo ot tqh prosto ne im puka. sega moga spokoino da kaja che dvama ot tqh mi ostanaha priqteli. ne iskam da gi opredelqm kato nai-dobri. priqtelite ne se delqt na dobri i loshi. prosto tezi hora sa mi adski blizki i mnogo gi obicham.

    imam i nai-dobra priqtelka. na neq sum kazval vsichko i shte prodalja da go pravq. znam che i neq mnogo obicham i che moga da i se doverq vinagi.

    drugi priqteli nqmam. ima hora, s koito se poznavam i koito se sreshtam ot vreme na vreme, no povecheto ot tqh ne zaslujavat priznanieto 'priqtel'. nqkoi ot tqh me predadoha, kogato imah nujda ot tqh. drugi s povedenieto si pokazaha che vse edno me nqma.

    ne e vajno kolichestvoto, a kachestvoto...

  15. #15
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Пловдив
    Мнения
    875
    Не прекалено много лъжат защото са кучки но момче най добър причтел си имам!

  16. #16
    Vse az 6a si ostana
    Guest
    ami da vi kaja 4esno i az se razbiram po dobre s momi4etata , a mom4etata....kolkoto i blizki d gi 4uvstvam, syznatelno gi otdale4avam ot sebe si..i az imam momi4e nai dobra priqtelka

  17. #17
    Мега фен Аватара на hahavteen
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Германия
    Мнения
    5 810
    Ami poprincip imam edna mnogo dobra priatelka v BG no s neia se 4yvame riadko taka 4e ne moga da i spodeliam vsi4ko.4oveka koito v momenta 4ystvam nai-blizuk e Съни za6toto se opitva da mi pomogne da se spravia s edin mnogo seriozen problem.

  18. #18
    Guest
    Аз имам най-добра приятелка,която по-скоро я вазприемам като сестра!!!Познаваме се от много малки и сме израснали заедно,мога да разчитам винаги на нея и си споделяме всичко

  19. #19

    6te ima li izpiti i sled 8 klas?!

    Poneje vidqh vav foroma 4e testovete po bulgarski ezik sa premahnati i si ostavat izpita po bel i matematika.Interesno mi e sega tezi koito 6te sa 8 klas nqma li i te da pravqt takiva izpiti(po Bel i Matematika)za6toto bqha kazali ne6to takova i stra6no mnogo sam pritesnena,6toto sq sam 8 klas....ta ako znaete ne6to kajete...
    Nai-velikoto ne6to,koeto nqkoga 6te nau4e6 e da obi4a6 i da bade6 obi4an v zamiqna!!!m&r

  20. #20
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Ямбол
    Мнения
    443
    Цитирай Първоначално написано от aBeP4eTo
    Amiii Da imam ! Imam si averka deto sam denonoshtno s neq ot 4 godini nqkade a + tva si imam i GeRyTo ,koqto sushto mi e adski dobra priqtelka daje nai-dobra
    И аз те чувствам страшно близка мила моя и се радвам че те има
    А иначе незнам дали си имам най добра приятелка.. имам си обкръжение от приятелки ноо..сякаш не са ми чак толкова много много добри приятелки..
    In such ugly times, the only true protest is beauty!

  21. #21
    Мега фен Аватара на Josefinne
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    FoReVeR LoST
    Мнения
    4 211
    Аз си имам най-добра приятелка. съдбата ни събра. На първия учебен ден в 8 клас се срещнахме. Тя беше второто момиче с което се запознах. На втория учебен ден се чакахме долу във фоаято и после седнахме двете заедно. Цяла година сме си седяли само на чина и сме си говорили. Спомнчм си, че 3 месеца не можах да науча имената на всичките си съученици, защото двете просто се бяхме впили една в друга. естествено научихме много една за друга и се научихме да си казваме всичко. Почти абсолютно всичко. Сега съм 11 клас и за жалост вече сме в различно класове, но все още си споделяме и тя ми е бест фриендката
    I have the thin line between
    destruction and creation
    drawn through me.

    For that
    I am cursed to never feel the peace in rest
    and to find
    new begginings in my restless soul.

    I will never get the approval of the people
    that are close to me,
    but I hope to get it from a greater power.

    For that
    I accept myself the way I am today
    and hope to find
    the strenght to do the same tomorrow.



  22. #22
    по принцип си имам приятели,но най-добрата ми приятелка е ку4ето ми...имам си я от 6 години и знам 4е по-добър приятел/приятелка няма да имам

  23. #23
    Az pak beee, Az
    Guest
    xaaxax , super frend si si nameril/a ....mnogo zdravo go kaza

  24. #24
    sweet_moon
    Guest
    4e kakvo,taka si e ky4eto e the best friend

  25. #25
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    ...Here In The Shadows...
    Мнения
    601
    Цитирай Първоначално написано от suzanna
    eh...ami po princip decata do 4-5 klas mn go obichat tova opredelenie...nai dobur priqtel...no spored men chovek po natatuka kazva moite blizki hora...t.e sega i men da pitash ne mislq che moga da kaja edi koi si mi e best friend...imam 3-4 blizki choveka na koito vinagi znam che moga da razchitam kakto i te na men...no ne moga da opredelq koi tochno ot tqh mi e nai nai dobur priqtel
    И аз сам така До колкото момчетата най-добри приятели.Имах един такъв всичко си споделяхме.Ама нз ко стана изведнъж спрях да съществувам за него

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си