.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 54
  1. #1

    iskam da ti kaja....

    zdraveite! sajelqvam ako nqkoi e puskal takava tema i se povtarqm no mi doidee na ym 4e moje da e ne6to po razli4no....
    ta kajete tova koeto iskatte da kajete na nqkoi vajen za vas 4ovek...

    milo obi4am te!
    Ne Ti E pRiAtEl ToZi KoItO tI BaR6E sAlZiTe a ToZi KoItO nE tE kArA Da pLa4e6!

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    1 337
    Мдам всъщност е имало такива теми ! Ама сякаш този път на никой нищо не искам да кажа ! Освен...на най-добрата си прятелка, че я обичкам ама тя си го знае !
    И на ГеРиТо и на BABY_SEXY_GIRL може да кажа, че ги обичам !
    И чашите бяха опразнени, и бутилката с гърло разбито, и вратата беше заключена, а леглото широко открито. И безбройни звезди от стъкло ни предсказваха щастие в тая като в приказка великолепна, отдавна неметена стая.

  3. #3
    [b]Super! Iska6e mi se da ima takava tema da si izleq "mukite"
    Na 1 mqsto iskam da kaja za poreden put na Vikito ([B]aneD) kolko mnogo darja na nego, kolko mnogo si go obi4kam vapreki vsi4ko, kolko mnogo sam privarzana kum nego i ne se vijdam dori 5 dni bez nego Iskam da mu se izvinq za vsi4ki moi izblici na qrost, omrazvane i bezrazli4ie, no znam, 4e toi me razbira Kisess for aneD {}{P}{}
    Na 2 mesto mi se iska da pozdravq vsi4ki dobri teen4eta vav foruma, koito do sega vednuj ne sa me predali, vednuj ne sa se zaqli s men i nikoga ne me zabravqt Tova sa aBeP4eTo, LunaTriCk, Traffic, e4o, leona, slun4ice, vra4ka & devil4e...sorry ako sam propusnala nqkogo Obi4ammmmmmmmm vi! Vie ozna4avate mnogo za men i adski mnogo vi se radvam, sweets
    I kato dopulnenie pozdravqvam vsi4ki redovni useri, koito i do den dne6en ne sa izostavili foruma, vapreki vsi4ko! I sa6to da kaja na novite tuk Welcome
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  4. #4
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от BABY_SEXY_GIRL
    [b]Super! Iska6e mi se da ima takava tema da si izleq "mukite"
    Na 1 mqsto iskam da kaja za poreden put na Vikito ([B]aneD) kolko mnogo darja na nego, kolko mnogo si go obi4kam vapreki vsi4ko, kolko mnogo sam privarzana kum nego i ne se vijdam dori 5 dni bez nego Iskam da mu se izvinq za vsi4ki moi izblici na qrost, omrazvane i bezrazli4ie, no znam, 4e toi me razbira Kisess for aneD {}{P}{}
    Na 2 mesto mi se iska da pozdravq vsi4ki dobri teen4eta vav foruma, koito do sega vednuj ne sa me predali, vednuj ne sa se zaqli s men i nikoga ne me zabravqt Tova sa aBeP4eTo, LunaTriCk, Traffic, e4o, leona, slun4ice, vra4ka & devil4e...sorry ako sam propusnala nqkogo Obi4ammmmmmmmm vi! Vie ozna4avate mnogo za men i adski mnogo vi se radvam, sweets
    I kato dopulnenie pozdravqvam vsi4ki redovni useri, koito i do den dne6en ne sa izostavili foruma, vapreki vsi4ko! I sa6to da kaja na novite tuk Welcome
    10x Blagodarq si mnogo Reni :P I az obi4am tvoita priqtelka aBeP4eTo,Leona! Nai ve4e obi4am BABY_SEXY_GIRL bez tova nemoga bez neq Kisess for BABY_SEXY_GIRL {S}{P}{S}

  5. #5

    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    v stranata na sani6tata
    Мнения
    5
    az sam egoist i obi4am samo sebe si

    horata sa stranni kogato ti si strannik,licata sa grozni kogato si sam...

  6. #6
    Фен
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    Varna
    Мнения
    106
    Ми аз искам да кажа на едно момиче, че никога няма да и простя че не ми каза всичко в очите ..... и са изтарикати кат исках да приказвам с нея и ма заряза по чата пък аз много я обичх.
    YOU FALL ?! NO MATTER, TRY AGAIN !!!

  7. #7
    Az ne pomnq predi da e imalo takava tema no te se pak sa hilqdi-nqma na4in
    ama neka si kaja: Obi4am si4ki na toq svqt i nai-ve4e sebe si :P
    Бъди такъв какъво си,а не какъвто другите искат да бъдеш!!!

  8. #8
    SnoW_GiRl_`
    Guest
    nadqvam se naistina vi haresva temata!

  9. #9
    spodelete 4yvstvaata si kam nqkogo....
    Ne Ti E pRiAtEl ToZi KoItO tI BaR6E sAlZiTe a ToZi KoItO nE tE kArA Da pLa4e6!

  10. #10

    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    България
    Мнения
    15
    Цитирай Първоначално написано от NeBeSeN_88
    Ми аз искам да кажа на едно момиче, че никога няма да и простя че не ми каза всичко в очите ..... и са изтарикати кат исках да приказвам с нея и ма заряза по чата пък аз много я обичх.
    It's time for us as a people to start makin' some changes.
    Let's change the way we eat, let's change the way we live
    and let's change the way we treat each other...
    it's on us to do
    what we gotta do, to survive. 2Pac

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    ...Here In The Shadows...
    Мнения
    601
    Значи казвам.Обичам ви хора бъдете все така добри и нека все така помагате на тези, които имат нужда. :P
    Сега да кажа за себе си.Значи то се отнася за момчето, което обичаХ.
    Благодаря ти, че ме накара да разбера какво е обич.Благодаря ти, че ме научи какво е правиш жертви в името на любовта.Благодаря ти, че не погледна на мен като нещо повече на приятелка.Благодаря ти, че ме накра много да страдам.

    БЛАГОДАРЯ ТИ НО ВЕЧЕ НЕ МИ ПУКА

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от TaStY^GiRl
    Значи казвам.Обичам ви хора бъдете все така добри и нека все така помагате на тези, които имат нужда. :P
    Сега да кажа за себе си.Значи то се отнася за момчето, което обичаХ.
    Благодаря ти, че ме накара да разбера какво е обич.Благодаря ти, че ме научи какво е правиш жертви в името на любовта.Благодаря ти, че не погледна на мен като нещо повече на приятелка.Благодаря ти, че ме накра много да страдам.

    БЛАГОДАРЯ ТИ НО ВЕЧЕ НЕ МИ ПУКА


    lubovta e ne4esna igra no ti ve4e razbra pravilata!!!
    Ne Ti E pRiAtEl ToZi KoItO tI BaR6E sAlZiTe a ToZi KoItO nE tE kArA Da pLa4e6!

  13. #13
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    ...Here In The Shadows...
    Мнения
    601
    Да Тони разбрах я и много изтрадах...

  14. #14

    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    bulgaria
    Мнения
    2

    obi4am te!

    ami iskam da kaja na nai skupiq 4ovek za me kolko mnogo go obi4am i 4e imam o4i samo za nego i za nikoi drug muj na sveta iskamm da mu kaj su6to 4e toi e vsi4ko za men i 4e neznam kakvo 6te pravq bez nego ako nekoi den me ostavi.obi4am te s cqloto si surce celuvam te!!!!!
    vqrvai c sebe si!!

  15. #15
    iskam da kaja na nai-blizkiq si 4ovek 4e mnogo go obi4am vapreki 4e.....
    milo, obi4am te i vinagi 6te te obi4am!nikoga nqma da te predam!i moje6 da mi ima6 palno doverie!OBI4AM TE!!!
    Ne Ti E pRiAtEl ToZi KoItO tI BaR6E sAlZiTe a ToZi KoItO nE tE kArA Da pLa4e6!

  16. #16

    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Сяяя
    Мнения
    32

  17. #17
    Фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    София
    Мнения
    224
    Аз не ща да лазвам нищо на никого,освен на мама :Как можа да ме родиш толкова красива ахахахаахахах...бъзикам се
    For it was not into my ear you whispered,but into my heart!It was not my lips to kissed,but my soul!!!

  18. #18
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    София
    Мнения
    914
    taq tema e ot predi dve godini

  19. #19
    az iskam da kaja na moito slunchice,che mn si go obicham i che iskam samo i edinstveno nego i sushto che moje da razchita za vsichno na men.Obicham te milichko!!!
    Da BuDeSh oGuN Ti kOiTo Ne gOrI Da NqMaSh rAnI Ti No dA Te BoLi dA Se oGlEjDaSh tI V MoItE OcHi dA vIjDaSh sEbE Si i Da Te bOlI jIv dA Si i dA nE Si!

  20. #20
    Guest
    че го обичам искам да му кажа естествено...ама цък..не може..прекалено много пречки между нас двамата и прекалено много пречки,които създаваме самите ние...пък и..приятели сме...и все пак..го обичам..мълчаливо

  21. #21
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    софия
    Мнения
    865
    Вече не те искам!!!!!!!

  22. #22

    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    v sarceto na moito slance:)
    Мнения
    23

    OBI4KAM TE MILI4KO!

    Iskam da kaja na moito sakrovi6te 4e mn mn mn mn mn go obi4kam.4e ne moga bez nego i toi e celiq mi jivot.nz kakvo bih pravila bez nego-toi e nai skapoto mi,bih dala vsi4ko za nego!Obojavam go i sarceto mi 6te e negovo dori i sled kraq na jivota.ne moga da sa6testvuvam bez negovata obi4.kogato me pregarne se raztapqm kato 6okolad na pe4ka,kogato mi se usmihne i me pogledne se 4uvstvam kato na 7-oto nebe,a kato me celune sam v raq.
    OBI4AM TE ZAVINAGI MILO!!!!{}{}{}{}{}
    Не мога без теб!Мило,ти си моят живот!


  23. #23
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    Много хубава тема!Бих искала да кажа на моето бебче,че много го обичам и винаги ще го обичам,каквото и да стане!Той си го знае,но аз просто не мога да спра да му го повтарям.

  24. #24
    Фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    In your nightmares
    Мнения
    177
    Мразя ви всички
    Now I will tell you what I've done for you!! 50 thousand tears I've cried, screaming, deceiving and bleeding for you... And you still won't hear me...

  25. #25
    Ако някой ми беше казал , че ще те обичам толкова щях да му се изсмея в лицето ... !
    Ако някой беше ми казал , че ти ще си ми всичко и , че ще съм готова и в огъня да вляза само заради теб, да щях да му се чудя , но сега знам - ти си ми всичко ! ОБИЧАМ те, повече и от живота си и се моля да си още миг с теб ! Не ме интересува колко много ще боли след края и как ще страдам .... сега искам само да съм с теб ! И даже да боли , само за едно те моля не ме лъжи ...
    Дъди човека който ще ме побърква от любов , но и този заради който ще плача ... Дъде себе си ...
    ОБИЧАМ ТЕ мили мой Гого!!!


    Обичам те , мили мой Гого !

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си