.
Затворена тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1

    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    blaa
    Мнения
    161

    Кажете ми любовни смс-и.

    kajete gotini lubowni sms-i momche --> momiche /plz

    Модерирано по т.7 от Правилника!
    коалка.
    www.flipsider.com
    http://tinyurl.com/yomc5q


    FootBaGinG All The Time ( FreeStyle)

  2. #2
    Мега фен Аватара на w0sh
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    one foot on the gas, one foot in the grave
    Мнения
    9 652
    Любовта ми е дъжд.. и искам да те шибам,
    If it wasn't for date rape, i'd never get laid.

    и last.fm-ец

  3. #3
    Аватара на mid_get
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    ^In the ObscurE FuturE^
    Мнения
    909
    Цитирай Първоначално написано от w0sh
    Любовта ми е дъжд.. и искам да те шибам,
    По дяволите, това е най-романтичното нещо, което съм чувала
    Автора, размърдай си малко мозъка, не ви ли писна от тези изтъркани смс-и?

  4. #4
    Супер фен Аватара на Anf3tamin4o
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    От =МърЗеЛаНдИя=
    Мнения
    2 169
    Не е важно да получиш това, което цениш, а да оцениш това, което получаваш
    Много ме мързеше и все още ме мързи и едва-едва написах това отгоре.
    My Face

  5. #5
    Мега фен Аватара на cherinka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    гр. Пловдив
    Мнения
    8 557
    Кат' ми се ухилиш с тая твоя сладка усмивчица и предстаа си нямаш къде ме пращаш.

  6. #6
    влизаш в гугъла и пишеш "sms Любовни " и ти излиза,четеш и пращаш,но те стана изтъркани вече измисли нещо ти,опиши чувствата си и т.н
    Не Използвам авто-бронзанти,изкусвена коса нямам,прашките не си показвам...ем не ми се кефиш нали?!?

  7. #7
    1.Bih iskal da ti kazha mnogo, no ne moga. Bih iskal da ti kazaha vsichko, no ne trqbva. Obicham te, tova e mnogo. Obicham te, tova e vsichko.

    Vcehra vecherta poglednah kym nebeto I sychetah vsqka zvezda s prichina poradi koqto te obicham. Za jalost zvezdite svyrshiha …

    .Ako jiveq, zashtoto jiveesh I ti. Az sym chovek,zashtoto choveka do men si ti. Moeto stastie s tvoeto ime naricham,zashtoto ti syshtestvuvash I az te obicham.

    Ima udari, koito ponasqme. Ima bolka, koqto tyrpim. Ima spomeni, koito otnasqme v noshtite kogato ne spim, zashtoto ima obich, koqto namirame, no ne mojem da spodelim.

    Sarceto mi za teb tupti!No znam v jivota az vednaj obicham i moiata lubov si ti!

    Obichash me zashtoto sym hubav ili az sym hubav zashtoto me obichash ?
    SiLnO Obi4aM,LeSnO ne PrO6TaVaM,JeStOKo OtMa6TaVam I NiKoGa Za Ni6To Ne S1JeLqVaM!!!

  8. #8

    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    blaa
    Мнения
    161
    [quote="ZaHaRcHe"]1.Bih iskal da ti kazha mnogo, no ne moga. Bih iskal da ti kazaha vsichko, no ne trqbva. Obicham te, tova e mnogo. Obicham te, tova e vsichko.

    Vcehra vecherta poglednah kym nebeto I sychetah vsqka zvezda s prichina poradi koqto te obicham. Za jalost zvezdite svyrshiha …

    .Ako jiveq, zashtoto jiveesh I ti. Az sym chovek,zashtoto choveka do men si ti. Moeto stastie s tvoeto ime naricham,zashtoto ti syshtestvuvash I az te obicham.

    Ima udari, koito ponasqme. Ima bolka, koqto tyrpim. Ima spomeni, koito otnasqme v noshtite kogato ne spim, zashtoto ima obich, koqto namirame, no ne mojem da spodelim.

    Sarceto mi za teb tupti!No znam v jivota az vednaj obicham i moiata lubov
    si ti!
    Obichash me zashtoto sym hubav ili az sym hubav zashtoto me obichash ?




    qkitee 10qq
    www.flipsider.com
    http://tinyurl.com/yomc5q


    FootBaGinG All The Time ( FreeStyle)

  9. #9
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    1.Край тиха воденичка поточе румоли и тихичко нашепва не ме забравяй ти..

    2.Обичам те защо да крия, туи що душата ми мълви.Без тебе всеки час е тъжен и целият живот е пуст

    3.Когато всичко се забрави и спомена от тебе отлети,един единствен спомен си остаа,че бяхме с теб приятели - нали?

    4.Когато сълзи бликнат от твойте очи и мека на твоето сърце натежи , ти тоз смс отвори и за мене си спомни

    5.Денят е влюбен в нощта , животът в смъртта - а ние с тебе в любовта

    6.Тъжен е денят без слънце, тъжна е нпщта без луна, но най-тъжна е моята душа,когато е без теб - сама.

    7.Ти си веиикйа , ти си клонче , ти си кисело лимонче - така те аз наричам , защото те обичам..

    8.Да ме обичаш не те задължавам,да ме мразиш не ти разрешавам,но помни ме - ако заслужавам.

    9.знаеш ли , че баща ти е бил крадец,защото когато си се родил е откраднал всички звезди от небето и ги е събрал в твойте очи...

    10. Когато луната изгрее през деня, когато звездите с ръка уловя, тогава и аз ще потъна в забрава и нашата любов ще изоставя. 1. Обичам те! чуваш ли как тупти моето сърце? То тупти за теб и иска да ти каже: Обичам те!

    2. Обичам те и ще те обичам! Любовта ми става всеки ден по-силна.Обичам те!

    3. Сега и завинаги съм твой!Сега и завинаги АЗ и ТИ!Обичам те сега и завинаги!

    4. Обичам те повече от вчера и по-малко от утре!

    5. Искам да ти дам моята любов сега в този живот. Искам да съм с теб в добро и лошо.

    6. Когато за първи път те видях се влюбих в теб. Когато за първи път те целунах - не исках да те пусна.

    7. Никoй не те обича, никoй не те желае, никoй не мисли за теб както аз.Обичам те мило!

    8. В главата ми има една мисъл и тя е за теб.И тази мисъл казва "Обичам те!"

    9. Помирисах Роза.Прободох се на бодлите и и с кръвта си написах "Обичам те!"

    10. При всеки удър на сърцето ми мисля за теб. И докато сърцето ми тупти ще мисля за теб. Обичам те!

    11. Само с теб съм щастлив. Ти оцветяваш моят живот И за това искам да ти отдам живота си.

    12. Любовта е по-силна от времето.Един миг с теб ме кара да забравям самотните часове!

    13. Нуждая се от 3 неща за да живея.От слънце през деня.От Луната през нощта и от ТЕБ завинаги!

    14. Думата "ЛЮБОВ" не може да се опише. Може я чувстваш ли не. Аз чувствам Любовта...когато мисля за теб!

    15.Казах ли ти днес:Обичам те?Ще ти го казвам и показвам още безброй пъти.Обичам те!
    За сега толкова.

  10. #10
    ах .. ползваите търсачката има страшно много такива теми... ето едната.. предполагам и наи голямата
    http://www.teenproblem.net/f/viewtop...&highlight=sms

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си