.
Затворена тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9

Тема: cvetna bremennost

  1. #1
    777viki777
    Guest

    cvetna bremennost

    Автор: 777viki777
    Дата: 11-24-04 01:46

    zdraveite na vsi4ki. iskam da vi popitam ne6to.
    zna4i predi tri meseca imax polov kontakt tova be6e avgust. posle seldva6tite tri meseca si mi idva6e. no sega noemvri mesec ne mi doide zakasnqva mi s 5 dena nqkade. nito sam pravila sex tezi tri meseca nito ni6to molq vi kajete me ot kakvo moje da e tova i imam o6te edin vapros kakvi sa simptomite na cvetna bremennost???i nqmam i vartej nito ne6to takova.

    BLAGODARQ VI MNOGO I AKO NQKOI ISKA DA MI PI6E PO MAILA MOLQ DA PI6E.
    BLAGODARQ O6TE EDIN PAT I MOLQ VIO OTGOVORETE!!!

  2. #2

    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    St.Zagora
    Мнения
    47
    6to se otnasq do cvetnata bremennost,4yvala sum 4e cikyla ti e mn slab (kakto e v poslednite dni ot menstryaciqta),no vaprosa mi e 6tom si tolkova pritesnena 6to ne prejali6 4 leva da si kypi6 1 test za bremennost?????pone 6e si sigyrna!a i v sa6tnost ... tfa 4e ti zakasnqva moje ni6to da ne zna4i
    So keep on kickin'
    the bomb iS tickin'
    don't Stop-don't be a runaway
    go for the fire
    baby are you tough enough...

  3. #3
    ne mislq 4e si bremenna ...
    no za sq nai dobre naistina zemi i si kupi test , i ne dei da se pritesnqva6 aide Uspeh

    Ако бях това, което исках, щях да мечтая да бъда това, което съм.

  4. #4
    Guest
    нишо ти няма !!! Щом ти е идвал през тези 3 месеца а сега сигурно просто ти закъснява ше се опраиш

  5. #5

    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    Пловдив
    Мнения
    63
    nqma ot kakkvo da se pritesnqva6!!!v smisyl ne si bremenna spored men!no ako zakysnee pove4e ,moje da e ne6to drugo kato vyzpalenie i t.n.no da ne te pritesnqvam ...vzemi si test i 6te razbere6.i namen posledniqt pyt mi zakysnq 5 dni ,vypkreki 4e obiknovenno mi idva to4no na denq i to po 1 i sy6to vreme dori

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    ni6to ti nqma, tva e normalno da ti zakusnqva, v ramkite na ot 5-7 dena, budi spokoina i 6te vidi6 4e ne si bremenna

  7. #7
    777_viki_777
    Guest
    mersi vi mnogo xora emi az si mislq 4e mi nqma ni6to za6toto neman nekvi simptomi ili ne6to takova i sam dobre. blagodarq vi mnogo moje bi e vazpalenie

  8. #8
    Guest
    дааа

  9. #9
    Темата е стара!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си