.
Отговор в тема
Страница 1 от 8 12345 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 183
  1. #1
    Guest

    Опишете си стаята

    Нека всеки си опише стаята и да даде някви оригинални идеи как си я обзвел , защото моята мен лично много яко с ме кефи как съм си я направил ама наще искат да и прават ремонт и за това се чудя сега как да изглежда .


    Моята в момента цялата е в плакати , имам една неонова лампа , нарисвувал съм графити на едната стена покрива съм си го направил с едни неща да свети много яко.

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Не Пиша Вече Ф Тъпия Форум
    Мнения
    1 325
    хммм...мойта е цялата в плакати на
    KORN,Slipknot,Murderdolls и други яки
    групи,на тавана имам звездички дету светят
    в тъмното и е мноу яко...вратата ми е
    цялата надраскана...само знаковете на
    анархията са ми около 15...
    искам и наще да праят ремонт...тогава ше
    си боядисам стаята бяла и по стените
    ше размажа червена боя...да стане като с
    кръв...а познайте що не искат да ми
    ремонтират стаята
    ...Romance Is For The Weak-Minded...


  3. #3
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Murderdoll
    хммм...мойта е цялата в плакати на
    KORN,Slipknot,Murderdolls и други яки
    групи,на тавана имам звездички дету светят
    в тъмното и е мноу яко...вратата ми е
    цялата надраскана...само знаковете на
    анархията са ми около 15...
    искам и наще да праят ремонт...тогава ше
    си боядисам стаята бяла и по стените
    ше размажа червена боя...да стане като с
    кръв...а познайте що не искат да ми
    ремонтират стаята
    Хахах плаче ми се като слушам позйори като тебе и ако тея групи които изреди са пънк ахааххахаха позйорка си курво и нищо повече я кажи къде първо е въведено понятието анархия и през коя година и ми кажи поне един изявен български анархист!!!


    Moderated by Aia
    Molia,pishete po zadadenata tema i izbiagvaite izlishnite komentari!!!
    Blagodaria za vnimanieto!!!

  4. #4
    Фен
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    У дома:)
    Мнения
    132
    Moiata e boiadisana v nejno rozovo, vratata mi e na rozovi sarchica, adski mnogo plusheni igrachki navsiakade- po legloto, nad garderoba, na buroto dori
    Imam niakolko kartini ( portreta mi, Chambord i peizaj) i mnogo snimki v ramki na shkafa, toaletka.
    Tova e mai. Momicheshka staq
    There is only one thing worse than being talked about and that is not being talked about!

  5. #5
    Фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Planet Earth
    Мнения
    187
    moita e v bqlo, s perdeta s malkiq princ, s edin plakat na sestrite Olsen(ne che gi haresvam mnogo,ama takyf imashe v hai-kluba deto si go kupih :P), s razhvyrlqni uchebnici i drehi navsqkyde - po shkafovete, po buroto, okolo computera ima razni zabraveni chinii, chashi, opakovki ot vafli i t.n. i LEGLO!!! s mek iurgan i si4ko tova e nai-lubimata mi chast ot staqta
    If today was perfect, there would be no need for tomorrow...

  6. #6
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2003
    Град
    SF
    Мнения
    403
    abe vse mi e taq kakva mi e staqta, samo da ima leglo i komputar, drugo ne mi trebe :P
    Abe slu6aite si kvato muzika si iskate mnoo me e*e no vse pak vi pozdravqvam :P -

  7. #7
    Leglo rakla otrupana s pyushki.. byuro i na nego pcto
    edno shkafche, plakatcheta na LP Evanescence i D12
    iii twa...
    "Никога не позволявай на страха да провали живота ти."

  8. #8

    Re: Опишете си стаята

    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Нека всеки си опише стаята и да даде някви оригинални идеи как си я обзвел , защото моята мен лично много яко с ме кефи как съм си я направил ама наще искат да и прават ремонт и за това се чудя сега как да изглежда .


    Моята в момента цялата е в плакати , имам една неонова лампа , нарисвувал съм графити на едната стена покрива съм си го направил с едни неща да свети много яко.

    Ела ми на гости!

  9. #9
    Ми аз по принцип си нямам собствена и единствено моя стая, но тази, която се води за моя и на брат ми стая, е доста скучна. Там е компютърът и затова прекарван повечко време в нея. Иначе няма нищо уникално - две легла, два гардероба, библиотека, бюро... И сега се замислям, че имам само един плакат и той е на Маската... Трябва да си сложа някой.
    Life is a series of rooms. What really matters is with whom you're stuck with in one.

  10. #10
    moiata staia e s cialata s plakati na raina,ivana,gergana,goliamo leglo,...
    Kakvo ti puka ako govoriat zad garba ti...nali varvi6 pred tiah,neka gledat gaza ti!

  11. #11
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Eliiiiii-sexito
    moiata staia e s cialata s plakati na raina,ivana,gergana,goliamo leglo,...
    Ебати простотията от кое сиело си ?

  12. #12
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    ...Here In The Shadows...
    Мнения
    601
    Ами моята е в синио и жълто.Ама тъмно синио.Имам 8 плаката все на нео метъли. Аа има ПЦ радио :P легло, шкафове ии един тъп цветарник(само за зимата ) ама аз вече счупих 1 сакасия скоро и на другите ще кажа :"чао" иии тва е

  13. #13
    Guest

    Re: Опишете си стаята

    Цитирай Първоначално написано от LoRinSeR
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Нека всеки си опише стаята и да даде някви оригинални идеи как си я обзвел , защото моята мен лично много яко с ме кефи как съм си я направил ама наще искат да и прават ремонт и за това се чудя сега как да изглежда .


    Моята в момента цялата е в плакати , имам една неонова лампа , нарисвувал съм графити на едната стена покрива съм си го направил с едни неща да свети много яко.

    Ела ми на гости!

    ти ми ела

  14. #14
    moita e v cvqt kapu4ino i nqmam nikakvi plakati po stenite,za6toto maika mi pobesnqva ima golqmo ogledalo ,razbira se ,toaletka ,golqmo leglo ,buro i garderob ,v koito obiknoveno si kriq gadjetata ot na6te
    MOJE I DA NQMA6 DRUGA VUZMOJNOST!NAPRAVI GO DNES!!!!

  15. #15
    Imam si edno ogromno leglo na koeto mnogo obicham da skacham:] Buro na nego mi e PC-to:] Na edno shkafche mi e TV-to Stenata e v plakati na LP i Evanescense a legloto e otrupano sas igrachi:]
    Chakaj me na zavoa moa doa moa ne doa ma ako doa ti pokaa ko moa

  16. #16
    Супер фен Аватара на rosskata
    Регистриран на
    May 2003
    Град
    Варна, Морето, Сините Вълни...
    Мнения
    2 265
    Ако тряа с две думи мога да я опиша- Голяма кочина...
    Имаче не е нищо особено , имам я само от два месеца и не съм я "персонализирала" още. Има бледооранжеви стени, едни яки бели перденца , много рафчета с огледални вратички, пълни с наблъскани боклуци (някои като ги отвориш и всичко пада върху теб) , бщро с Пц и рафче отдолу, където си завирам ядене и пиене като огладнея нощем или докато съм на компа...
    Имам и легло с натрупани на него дрехи, шкаф с дискове, диванче...

    За малко да забравя основното, което ми дава възможност да изпълнявам любимото ми действие- ПЕТТЕ "Р" - Роси Ръга Разхвърляните Работи в Раклата... Така де, раклата ми.
    На стената имам плакат на моя единствен идол -МЕЧО ПУХ!!! :P
    1. Човек се ражда изморен и живее за да си почине.
    2. Ако видиш някой да си почива помогни му.
    3. Работата е свещена. Не я докосвай!
    4. Когато изпиташ желание да работиш,седни и чакай да ти мине.

  17. #17
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Мнения
    943
    ami ima 2 legla biuro,tam mi e kompa. ima edin 6kaf,otgore e TV..edin goliiiiiiiiam garderob. a nai-ujasnoto e,4e kogato biah na 6 god i si izbirah tapeti sam izbrala edni na zai4eta no sega po4ti ne se vijdat,za6toto sam gi pokrila s plakati na LP evanescence,pink,korn,slipknoy,d12,limp bizkit,marilyn manson i dr
    i e tvarde vazmojno,ako vlezne6 v staqta mi da nastape6 niakoi disc
    No MaN, No CrY!!!
    \m/

  18. #18
    Супер фен Аватара на Momchence
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    София
    Мнения
    1 544
    Moita sy6to e nova ... bila predvidena za bebe6ka staq.....tapetite sa s nakfi gorski jivotni koito piqt 4ai i sa mnogo 6taslivi.....iam edin paqk plu6en koito visi ot lampata.....lampata se vklu4va s vyjence...iam leglo...masi4ka...6kaf .... plakati na Children of Bodom ... nqkfi risunki 3 cvetenca.....Aureliq Hibiskos...Mu4a4o i tretoto ne sam go krystil......tfa e
    Birdy birdy in the sky dropped a poopy in my eye, I don't worry I don't cry, I'm just happy that caws can't fly!

  19. #19
    Guest
    Ми мерси за съветите !!! Аз сега още планувам как ще ми изглежда стаята , и най новия проект
    по които мисля е да направа един среден графит изцяло от истинска **** (събиралс съм **** във фризера от ****,**** ,когато се **** и т.н.).От страни
    ще светят цветни лампи насочени към тавана , подът мисля да от ламинат най доброто решение според мен.

    П.С.Давайте още съвети

  20. #20
    Голям фен Аватара на Iliqn4eto
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    534
    Мнения
    628
    mi az nqmam li4no moq samostoqtelna staq tq e ob6ta na men i sestra mi imame 2 legla,garderob,televizor,buro s pc-to,magnet,navsqkade s plu6eni igra4ki,masa i 6kaf4eta deto si prebiram moite ne6ta nqkoi za daskaloto a drugi si moi gluposti i e v bqlo men si me kefi... vapreki 4e ne e ot nai-golqmite
    Opitvam se da ne mislq,
    no tvoqta celuvka dqvolski mi Lipsva
    Obi4am te tova boli,
    obi4am te vsi4ko e salzi
    no znai,4e poslednata salza
    6te kapne ot tvoite o4i
    za6toto bez da znae6
    OBI4A6 me i TI!!!

  21. #21
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    някъде...
    Мнения
    1 002
    Ами моята стая...аз много си я харесвам.Се и сменям интериора.В смисал като е лято цялата е в картички и мои снимки на плажа,като е зима-коледна украса,свети валентин-сърца навсякаде(ама тая година няма да има),великден-яйца и тн.Значи ако трябва да я описвам...с нови мебели(така да вече на 3 години май),легло отрупано цялото с възглавници,библиотеки по които книгите са подредени само за красота и по цвят,иначе най различни дреболийки (смомени) от чужбина и др.Стените са с копринени тапети на леко бледи розички,преди имах плакати,но вече не!Попринцип е доста разхвърляна,но е чисто...има разлика!
    I'll be your dream,I'll be your wish
    I'll be your fantasy.I'll be your hope,
    I'll be your love,
    be everything that you need.

  22. #22

    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    na zemqta!
    Мнения
    63
    nqmam staq

  23. #23
    emi tq staqta ne e lichno moq a na men i sestra mi mi tq e v jylto,ima dve legla edno garderobche s ogledalo takova golqma biuro na koeto mi sedi pc-to ima edin skrin v-u koito e tv-to a v nego i v garderoba ima drehi...haha emi nishu osobeno ne e ama az si q harsevam



    Az SyM sI gAzE i Za DrUgItE hIcH nE mE e*e !!!

  24. #24
    emi tq staqta ne e lichno moq a na men i sestra mi mi tq e v jylto,ima dve legla edno garderobche s ogledalo takova golqma biuro na koeto mi sedi pc-to ima edin skrin v-u koito e tv-to a v nego i v garderoba ima drehi...haha emi nishu osobeno ne e ama az si q harsevam



    Az SyM sI gAzE i Za DrUgItE hIcH nE mE e*e !!!

  25. #25
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Sofia / София
    Мнения
    1 478
    v moita ima ;
    leglo , celata pc tehnika.yredba,tv,dvd,leglo , sekciq,i mn gr ne6ta
    : AMG Corporation ::

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си