.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1
    SSS`
    Guest

    Moderated: Колко може да ми закъснее и какви са симптомите..

    Zdraveite ot mnogo vreme 4eta saita (mnogo mi haresva) i iskam da vi pitam ne6to!
    Ot malko vreme (dva meseca) voda polov jivot i me e adski strah,ta vi pitam,kolko vreme sled kato sam spala s mom4e moje da mi zakasnee cikulat i kakvi sa simptomite za bremenost vapreki 4e ne se e ispraznil v men i go pravihme s prezervativ !?
    Pls otgovorete mi koro?

    Moderated by ^npocTo^a3^f^
    7 точка от правилника!
    Благодаря!

  2. #2
    Първо- прочети старите теми, има поне 20 такива като твоята. Второ- не се притеснявай, нали сте ползвали презерватив и не се е скъсал? Смятам въпросът ти за закъснението на цикъла за несериозен, защото всеки знае, че още при първия полов акт може да се забременее, ако не се пазиш. Симптомите са- напрегнати, болезнени гърди, закъснение на цикъла, гадене, загуба или повишен апетит, отмалялост.
    Поздравления, че от първия път сте ползвали кондом, продължавайте в същия дух!

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    882
    Mi pri vsqko momi4e e razli4no...no sled kato ne e svurshval v teb i e bilo s prezervativ ne bi trqbvalo da imash nikakvi problemi i ne bi trqbvalo da ti zakusnqva...no za vsqko momi4e si e absolutno individualno...

    Obiknesh li obi4ai silno,
    namrazish li zavinagi mrazi,
    ne sujalqvai nikoga za nishto,
    edva li nqkoi teb shte sujali...!!!

  4. #4
    Фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    На 1 м. от гъза на географията
    Мнения
    116
    Няма за какво да се притисняваш ... Щом сте използвали презерватив ... Не е толко ненормално от време на време цикълът ти да закаснявя ..Споко
    Gospod e sazdal sveta za 6 dni,no mu e otnelo vekove za da sazdade nqkoi tolkova krasiv,umen i inteligenten 4ovek kato men

  5. #5
    Guest
    10x na all ! Dano naistina vsi4ko da e ok,6te vi se obadq po-kasno!

  6. #6
    Guest
    Zdraveite pak ot men! Iskam da blagodarq na vsi4ki vi,koito mi pomognahte i iskam da vi kaje 4e vsi4ko ve4e si e normalno,cikalat mi si doide,4e 4ak si i otide! 10x pak

  7. #7
    LHJ
    Guest
    NE MOGA DA RASBERA KAK VODI6 POLOV JIVOT KATO NE SI SAPOSNATA S NE6TATA.AKO PRESERVATIVA NE SE E SKUSAL NQMA STRA6NO,AKO TI SE SLU4I IMA EDNI HAP4ETA POSTINOR.TE SA 2 I SE PIQT DO 48 4ASA SLED AKTA.NQMA NA4IN V U4ILI6TE DA NE SA VI OBQSNILI NE6TO.POINTERESUVAI SE MALKO ZA NE ZADAVA6 TAKIVA TAPI VAPROSI.AMA NE PITAI SULW I PULW

  8. #8
    stiga mu se karahte na momicheto... ami tui kato te gledam mnogo se pritesnqvash sledovatelno moje da ti zakusnee dosta ot tvoa pritesnenie,.. a puk za simptomite gadene bolki v gurdite i t.n. porazrovi se i shte namerish

  9. #9
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    Темата е безмислена,при положение,че сте ползвали презерватив и той не се скъсал.Няма как да забременееш.

  10. #10
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    V Kra4mata .
    Мнения
    794
    Стига с тия еднакви теми по дяводлите КОЙТО ГО Е СТРАХ ОТ МЕЧКИ НЕ ХОДИ В ГОРАТА !
    Karai Da E Veselo Boli Te Fara Za Drugite Ne6ta !

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си