.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 24 от общо 24
  1. #1
    Janina
    Guest

    Molq vi se daite mi suvet :((((

    Zna4i s priqtelq mi sme zaedno blizo godina,vseki den sme zaedno mnogo se obi4ame i ne bqhme pravili sex.Zna4i predi okolo sedmica go napravihme za 1 put az bqh devstvena i toi mi be6e purviq.Zna4i na 16 godini sum.No sled kato go napravihme neznam kakvo stana super ohladnq kum mene.Ne sme se vijdali ve4e 4 dena a poslednite 2 puti kato se vidqhme prosto sedqhme na kafe a drug put kato izlezem na kafe celuvki pregrudki mili dumi.No sled kato go napravihme prosto nz kakvo stana ne mi se obajda ne se vijdame a predi tova vseki denzaedno ne mojem edin bez drug.Mu4ih se da pogovorq s nego no bezrezultatno ,popitah go kakvo stana kakvo ne e nared a toi mi kazva kvo ne e nared vsi4ko e nared.A az vijdam kak be6e predi kak e sega Mnogo mi e gadno za6toto tolkova mnogo go obi4am i ne slu4aino toi mi be6e purviq i to sled 1 godina otkakto sme zaedno.Vqrno ne se predstavih blestq6to no kakvo da napraq toi mnogo dobre znae 4e nqmam opit i sum devstvena daje se pomu4ih da ne izglejda mnogo mnogo 4e me boli samo i samo da ne go panikjosam makar 4e me bolq dosta i na drugiq den vsi4ko sqka6 se oburna nito se vijdame nito mi se obajda nito ni6to.A 2 puti kato se vidqhme be6e blagodarenie na mene 4e nastoqvah da se vidim da pogovorime.Kakvo da napravq i za6to taka stana ne znam ...Molq vi daite mi nqkakuv suvet

  2. #2
    Фен
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    София
    Мнения
    156
    kvo da ti kaja.........ako be6e kazala 4e hodite ot 1-2 meseca moebi tova otdrupvane se dulji na tova 4e e iskal samo sex ot teb.........no ne mi se vqrva da e hodil s teb godina samo zaradi sex-a qvno naistina durji mnogo na teb.....moje bi sled sex-a si vuobrazqva6 4e moje da se otdrupne i vuv vuobrajenieto ti toi se e otdrupnal naistina no vuob6te ne e taka.....daiite si vrene.....a moje bi sled 1 godina trqbva nqkakuv period da osuznaete 4e ne mojete edin bez drug.......a tozi period e kato ne ste zaedno......
    Когато вратата на щастието се затвори,
    то друга се отваря!
    Но докато гледаме в затворената врата,
    няма да видим отворената!

  3. #3
    nachi i az ne mislq che e hodil s tebe zaradi sex-a .. shtoto 1 godina nikak ne e malko .. moje prosto sq da si ima nekvi problemi ili nekva misul go muchi neshto i a ti sigurno si mislish ami sega dobreli se predstavih kakvoli si misli toi i t.n. sigurno si vuobrazqvash no se pak govori s nego drush se kakto vinagi .. kakto e bilo predi .. Yspeh !
    Admin-Coki:
    неподходящ размер на аватар.

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от shtraker
    nachi i az ne mislq che e hodil s tebe zaradi sex-a .. shtoto 1 godina nikak ne e malko .. moje prosto sq da si ima nekvi problemi ili nekva misul go muchi neshto i a ti sigurno si mislish ami sega dobreli se predstavih kakvoli si misli toi i t.n. sigurno si vuobrazqvash no se pak govori s nego drush se kakto vinagi .. kakto e bilo predi .. Yspeh !
    napulno sma suglasna .I ako toi produljava da se durji taka,pogovori s nego i mu kaji tova koeto spodeli i na nas.Moje puk i da ima nqkakva druga pri4ina...vse pak ot 1 godina si e dosta vreme i predpolagam 4e i toi te obi4a kakto teb...prosto trqbva da si pogovorite spored men,zashtoto nqma smisal da gadaem zashto se durji taka i tn...pogovori s nego..Aide i da kajesh kakvo e stanalo uspeh!!!

    .....IF YOU.....
    DON`T LIKE MY
    ...ATTITUDE...
    QUIT TALKING
    ....TO ME!!!.....

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    882
    Spored men si prekaleno pritesnena sled slu4iloto se...az sum napulno suglasna s ostanalite 4e ne e bil s teb edna godina samo zaradi sex-a Znaesh li i na men mi se slu4i neshto podobno sled purviq mi put...gadjeto mi se sduha i se durjeshe mn starnno...sled nqkolko dni govorihme i toi mi kaza 4e strashno durji na men i ne iska da si mislq 4e e s men zaradi sex-a...i v kraina smetka vsi4ko se opravi...moje bi i tvoq boyfriend ima nqkakuv takuv problem...iz4akai nqkolko dni i nakraq ako toi ne ti kaje nishto prosto pogovori s nego...pitai go kakvo stava...no ne se bezpokoi predvaritelno!!!
    Uspeh!

    Obiknesh li obi4ai silno,
    namrazish li zavinagi mrazi,
    ne sujalqvai nikoga za nishto,
    edva li nqkoi teb shte sujali...!!!

  6. #6
    Janina
    Guest
    Blagodarq vi mnogo za podkrepata radvam se 4e ima hora kato vas da poglednat seriozno na ne6to kazano a ne da se zaqjdat i da govorqt prostotii.Ami 6te probvam pak da pogovorq s nego i 6te mu dam malko vreme da vidim kakvo 6te stane za6toto znam 4e me obi4a kakto i az nego no prosto ne mojah da reazbera za6to sega taka stana i ne mi dava6 6aNs da pogovorime.Blagodarq vi otnovo i 6te vi kaja kakvo e stanalo.

  7. #7

    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    Пред компа, под щангата и над дъмбела
    Мнения
    77
    Значи това не е много по темата, ама не знам как да я формулирам като собствена. Според мене тоя треба да го утепаме с павета пред правителството. Аз съм на мнение, че момичето, което ти е дало девствеността си, независимо, дали се е представила добре или не заслужава уважение. Все пак за нея тва е голяма крачка. А и още повече, както в случая, ако тя обича толкова силно, би трябвало да няма проблем - ще има и 2 път, който ще е по-добър.
    "This is the end my beautiful friend
    this is the end my ONLY friend...
    ...all the children are insane."

    Ей мърли, престанете да пишете на маймуница и с цветни букви, щото дразните!

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2003
    Мнения
    619
    uf..mila ne znam kak moga da pomogna osven kato ti kaja kakvoto i drugite-da izchakash malko vreme a ako neshtata sa po tozi nachin pak da nastoqvash da govorite...inache za tova koeto pishesh..stana mi super tujno zashtoto se setih kak az izgubih predi polovin godina miloto si sushtestvo i togava vsichko se razbi..ne bqhme pravili sex polojenieto beshe drugo no sega kogato spodelqsh tezi strahove...mislq che stava vupros za sushtoto useshtane...i osven da ti kaja da se durjish kakvoto i da stava ottuk natatuka ne znam...s teb sme..!

  9. #9
    Супер фен Аватара на KiLLeR_InSTiNkT
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    На седмото небе...
    Мнения
    1 485
    Suglasna sum s tova koeto drugite kazvat OPREDELENO ne e s teb zaradi sex-a. Pogovorete, izqsnete se. Uspex
    Човек се дави не защото е скочил, а защото е останал под водата...

    Кликни тук

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от KiLLeR_InSTiNkT
    Suglasna sum s tova koeto drugite kazvat OPREDELENO ne e s teb zaradi sex-a. Pogovorete, izqsnete se. Uspex
    aham saglasna sam ne e s tebe zaradi sex-a.ama i ne znam kakvo da ti kaja da napraish opitai se da go nakarash da govorie ne znam prosto ne znam..



    Az SyM sI gAzE i Za DrUgItE hIcH nE mE e*e !!!

  11. #11
    Тук се заформи едно мнение да изчакаш в което не виждам конкретна причина но може би има. Така че явно малко трябва да изчакаш. Аз лично ти препоръчвам да опиташ всякакви методи да го накараш да се видите и да поговорите и ако може да не е в кафене. Вижте се във вас или у тях защото ще е по-подходящо. Ако той не прояви някаква инициатива да ти обясни нещо или казано по друг начин - да "тръгне" да ти обяснява положението, ще е добре да говориш направо. Кажи му това което написа и на нас. Питай го направо без смут или въздържане в словата. Мисля че една година е много сериозен период и между вас едва ли има тайни. Предполагам можете да говорите открито един с друг. Ще трябва да го накараш по някакъв начин да поговорите защото с налучкване няма да се получи нищо - най-вероятно да се объркаш още повече. Не виждам каква може да е причината поради която се държи така точно след като сте правили секс. Нормално е първия път да не е нищо особено. А той девствен ли беше??? Защото ако е бил може и да има друг момент. Мисля че ако е пич може да разбере това че първия път за теб е много важен и факта че си го направила с него говори много. Ако не те разбере ще е баси...да не казвам. Ами мисля че е това. Не знам какво друго може да е. Главно поговорете и пиши как вървят нещата. Стискам палци! Успех!
    Ако някоя нощ голям пълен старец скочи през твоя прозорец, сграбчи те и те сложи в чувал, не се притеснявай - казах на Дядо Коледа че имам нужда от теб! :P

  12. #12
    Janina
    Guest
    Zdraveite otnovo.4Ak dnes vlqzah otnovo i o6te sum v 6ok sled razgovora s priqtelq mi i ne spiram da pla4a i prosto ne sum samata sebe si.No ina4e vi blagodarq na vsi4ki mnogo ste mili.Zna4i da vi razkaja kakvo stana.Onaq ve4er izlqzahme po4ti nasila go nakarah no iskah da se razberem kakuv e to4niq problem i za6to taka se durji.Toi be6e su6to super pritesnen i me gleda6e kato ni6tojestvo.Az vikam kaji de kaji kakvo ima kakvo stana za6to pravi6 taka kakvo se promeni sled 1 put 4e taka ohladnq kum mene vpredvid 4e znae6 kolko te obi4am i ne slu4aino re6ih ti da si mi pruv v jivota i to sled 1 godina.Sled tova toi s cqloto si nahalstvo doide pregurna me nasulzi se i mi kaza 4e 6tql da mi kaje istinata.I mi kaza 4e ot 6 meseca toi bil s nqkakvo drugo momi4e no ne iskal da me zareje za6toto znael 4e tva 6tqlo da me susipe i daje se bil u4udil kak ne sum bila razbrala za prisustvieto na drugo momi4e v jivota mu.A az kak da razbera kato vseki den sme zaedno toi mi dava6e naprazni nadejdi za bude6teto i po ni6to ne li4e6e 4e ima druga
    Az go popitax za6to togava ZA6to napravi tova s mene susipa vsi4ko v mene vsi4ki 4uvstva i nai vajnoto otne devstvenosta mi vpredvid 4e nqma6 4uvstva kum mene.A toi produlji da gleda jalko i da mu tekat sulzi i kaza 4e go napravil za6toto go iskal haresval me i smqtal da ostane s mene poneje "priqtelkata" mu 6tqla da zaminava s tehnite uj za germaniq da jiveqt no se okazalo 4e nqma da zaminavat samo ba6ta i 6tql da zaminava i re6il da stane taka 4e sum bila razbrala kakvo e polojenieto sama i da se otkaja ot nego. Az se razplakah o6te pove4e stoqh kato preparirana ne mojeh ni6to da kaja.Kazvam vi hora toi razbi vsi4ko v mene vsi4ki istinski 4uvstva -razbi surceto mi.Ne spiram da pla4a ne mi se pravi ni6to nito mi se qde nito mi se u4i prosto stoq i pla4a.Kak moje taka da postupi s mene.Ve4e nqma ni6to koeto moje da pomogne ama vidqh 4e naistina ste mnogo mili vsi4kite i re6ih da vi razkaja kakvo e stanalo.A az prosto neznam kakvo da pravq ne znam nqmam jelanie za ni6to....

  13. #13
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    ямбол
    Мнения
    300
    sityaciqta e mn slojna prosto otiva6 i kazva6 kakvo ti e n sarceto i bez da se pritesnqva6 i t.n.t a toi na kolko godini e?

  14. #14
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Ами 1-на година, едва ли е бил с теб само заради секса. Няма да заради това че си нямала опит, а просто нещо е станало и не иска да ти сподели... Поговорете си и ..незнам, защо е станало така..не е нормално

  15. #15
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    Варна
    Мнения
    350
    Egati prostaka!kak moje da postupi taka s teb,da te motae taka poslednite meseci.mnogo gadno mi stana kato pro4etoh kakvo si napisala i ako bqh na tvoe mqsto tolkova mnogo 6tqh da go namrazq tova e mnogo gadno i egoisti4no! i to nai gadnoto e 4e go e kril ot teb i mai ne e imal namerenie da ti kazva ako taq drugata vruzka priklu4i i ostane posle samo s teb. po dobre se opitai da se uspokoi6 i da naso4i6 vnimanieto si kum drugi deinosti makar i da ti e trudno, az da sum edva li 6te prostq takava iznevqra

  16. #16
    Da, i na men mnogo gadno mi stana ot tozi dvuli4nik!
    Dosta vreme ste mine dokato se syvzeme6. znaq go ot opit. S vremeto si ste doidesh na sebe si i ste prevyzmognesh tova, no mislq 4e ne trqbva6e da se slu4va to4no sega i to imenno na teb. ti ne si go zaslujavala.
    Spored men ako im6e nqkoq priatelka ili priatel na kogoto da si pola4e6 ili da ti dadat syvet i da sa vinagi do teb, po byrzo ste uspee6 da prevyzmognesh vsi4ko koeto si prejivqla.

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от Janina
    Zdraveite otnovo.4Ak dnes vlqzah otnovo i o6te sum v 6ok sled razgovora s priqtelq mi i ne spiram da pla4a i prosto ne sum samata sebe si.No ina4e vi blagodarq na vsi4ki mnogo ste mili.Zna4i da vi razkaja kakvo stana.Onaq ve4er izlqzahme po4ti nasila go nakarah no iskah da se razberem kakuv e to4niq problem i za6to taka se durji.Toi be6e su6to super pritesnen i me gleda6e kato ni6tojestvo.Az vikam kaji de kaji kakvo ima kakvo stana za6to pravi6 taka kakvo se promeni sled 1 put 4e taka ohladnq kum mene vpredvid 4e znae6 kolko te obi4am i ne slu4aino re6ih ti da si mi pruv v jivota i to sled 1 godina.Sled tova toi s cqloto si nahalstvo doide pregurna me nasulzi se i mi kaza 4e 6tql da mi kaje istinata.I mi kaza 4e ot 6 meseca toi bil s nqkakvo drugo momi4e no ne iskal da me zareje za6toto znael 4e tva 6tqlo da me susipe i daje se bil u4udil kak ne sum bila razbrala za prisustvieto na drugo momi4e v jivota mu.A az kak da razbera kato vseki den sme zaedno toi mi dava6e naprazni nadejdi za bude6teto i po ni6to ne li4e6e 4e ima druga
    Az go popitax za6to togava ZA6to napravi tova s mene susipa vsi4ko v mene vsi4ki 4uvstva i nai vajnoto otne devstvenosta mi vpredvid 4e nqma6 4uvstva kum mene.A toi produlji da gleda jalko i da mu tekat sulzi i kaza 4e go napravil za6toto go iskal haresval me i smqtal da ostane s mene poneje "priqtelkata" mu 6tqla da zaminava s tehnite uj za germaniq da jiveqt no se okazalo 4e nqma da zaminavat samo ba6ta i 6tql da zaminava i re6il da stane taka 4e sum bila razbrala kakvo e polojenieto sama i da se otkaja ot nego. Az se razplakah o6te pove4e stoqh kato preparirana ne mojeh ni6to da kaja.Kazvam vi hora toi razbi vsi4ko v mene vsi4ki istinski 4uvstva -razbi surceto mi.Ne spiram da pla4a ne mi se pravi ni6to nito mi se qde nito mi se u4i prosto stoq i pla4a.Kak moje taka da postupi s mene.Ve4e nqma ni6to koeto moje da pomogne ama vidqh 4e naistina ste mnogo mili vsi4kite i re6ih da vi razkaja kakvo e stanalo.A az prosto neznam kakvo da pravq ne znam nqmam jelanie za ni6to....

    Това наистина е много гадно. Няма никакво извинение за тази постъпка от страна на приятеля ти. Разбирам да не беше ти казал седмица, две, три дори. Това са 6 месеца...Много кофти....За теб болката е два пъти повече защото не стига това че те е предал ами и това че си му "подарила" девствеността си. Тъй като в самото заглавие искаш съвет и след като нещата стоят така мога да ти кажа само да потърсиш приател/приятелка да си споделиш...
    Подкрепям kurabiika...наистина потърси си нещо с което да се занимаващ (знам го от опит) Все пак това няма да премахне болката както нищо не е способно да го направи. Когато бях в аналогично твое състояние бачках и това до някъде ми помагаше. Знаеш че връщане назад няма и това просто някакси трябва да го изтриеш от съзнанието си. Успех и ако искаш пиши и тук във форума. Това е още един от начините да се разсеяш. Ами това е...
    Ако някоя нощ голям пълен старец скочи през твоя прозорец, сграбчи те и те сложи в чувал, не се притеснявай - казах на Дядо Коледа че имам нужда от теб! :P

  18. #18

    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Nqkade tam!!
    Мнения
    29
    Цитирай Първоначално написано от Janina
    Zdraveite otnovo.4Ak dnes vlqzah otnovo i o6te sum v 6ok sled razgovora s priqtelq mi i ne spiram da pla4a i prosto ne sum samata sebe si.No ina4e vi blagodarq na vsi4ki mnogo ste mili.Zna4i da vi razkaja kakvo stana.Onaq ve4er izlqzahme po4ti nasila go nakarah no iskah da se razberem kakuv e to4niq problem i za6to taka se durji.Toi be6e su6to super pritesnen i me gleda6e kato ni6tojestvo.Az vikam kaji de kaji kakvo ima kakvo stana za6to pravi6 taka kakvo se promeni sled 1 put 4e taka ohladnq kum mene vpredvid 4e znae6 kolko te obi4am i ne slu4aino re6ih ti da si mi pruv v jivota i to sled 1 godina.Sled tova toi s cqloto si nahalstvo doide pregurna me nasulzi se i mi kaza 4e 6tql da mi kaje istinata.I mi kaza 4e ot 6 meseca toi bil s nqkakvo drugo momi4e no ne iskal da me zareje za6toto znael 4e tva 6tqlo da me susipe i daje se bil u4udil kak ne sum bila razbrala za prisustvieto na drugo momi4e v jivota mu.A az kak da razbera kato vseki den sme zaedno toi mi dava6e naprazni nadejdi za bude6teto i po ni6to ne li4e6e 4e ima druga
    Az go popitax za6to togava ZA6to napravi tova s mene susipa vsi4ko v mene vsi4ki 4uvstva i nai vajnoto otne devstvenosta mi vpredvid 4e nqma6 4uvstva kum mene.A toi produlji da gleda jalko i da mu tekat sulzi i kaza 4e go napravil za6toto go iskal haresval me i smqtal da ostane s mene poneje "priqtelkata" mu 6tqla da zaminava s tehnite uj za germaniq da jiveqt no se okazalo 4e nqma da zaminavat samo ba6ta i 6tql da zaminava i re6il da stane taka 4e sum bila razbrala kakvo e polojenieto sama i da se otkaja ot nego. Az se razplakah o6te pove4e stoqh kato preparirana ne mojeh ni6to da kaja.Kazvam vi hora toi razbi vsi4ko v mene vsi4ki istinski 4uvstva -razbi surceto mi.Ne spiram da pla4a ne mi se pravi ni6to nito mi se qde nito mi se u4i prosto stoq i pla4a.Kak moje taka da postupi s mene.Ve4e nqma ni6to koeto moje da pomogne ama vidqh 4e naistina ste mnogo mili vsi4kite i re6ih da vi razkaja kakvo e stanalo.A az prosto neznam kakvo da pravq ne znam nqmam jelanie za ni6to....
    честно да ти кажа много кофти ми стана след като прочетох всичко това дори се и разплках,представям си и на теб какво ти е
    Ами единственото нещо което бих ти дала съвет да направиш е РАЗВЛИЧАЙ СЕ(с приятели пр-но),това е нещото с което да си помогнеш!Оххх просто такива момчета като този са за убиване,но пък ще му се върне бъди сигурна в това!!!
    Ако искаш пиши ми ЛС да си поговорим повече

  19. #19
    ebahti gey kaji mi koi tos sha mu prysna putkata ot boi xaxa
    sq serizno bahti mn kofti te e precakal a ti zashto pone edin shamar ne mu capna kato go vidish mu predai tva

  20. #20
    Ако е вярно много гадно е постъпил мила....аз друго кат четох се замислих да не би пък да те е излъгал че това е причината
    Иначе опитай приеми го спокойно не се тормози за тоя нещастник едно съм разбрала в тоя живот сичко се връща....уверявам те че на него някой ще му го върне тъпкано...както казаха другите излизай повече сигурна съм че имаш приятели с които ти е приятно...ходи по дискотеки насам натам заеми се с нещо което наистина обичаш ...няма да е лесно след цяла година и след като ти е бил първият ноо няма как трябва да го превъзмогнеш...успех мила
    Живей живота си така, че като умреш и Дяволът да ти запали свещ!
    Две неща на този свят са безкрайни - човешката глупост и вселената. За второто не съм съвсем сигурен
    Алберт Айнщайн

  21. #21
    Любовта е сляпа .. само това мога да кажа ... и да пожелая това да не се случва на никой

    дано откриеш достойно момче Жанина ...
    Дългата база осигурява комфортно возене ...

  22. #22
    Живота е гаден,любовта е това чувство което те кара да страдаш и да обичаш...
    При всички е било така но ще отмине ще си намериш по сериозен и който да ти обарне повече внимание.

    Другият път дано потръгнат работите

  23. #23
    Guest
    ama ste sladuri wsi4ki waw toq forum... gledaite koga e pusnata temata - dekemwri 2004... ne wi li se struwa 4e poslednite saweti i otgowori sa malko... pozakasnqli

  24. #24
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    В нечие сърчице:){P}
    Мнения
    592
    Janina a za6to tyrsi6 v sebe si vinata...moje da ima problemi,iz4akai o6te malko i posle pogovorete otnovo,no bydi po-nastoqtelna.6tom hodite ot godina edva li toi 6te si e promenil otno6enieto kym teb,za6toto ne si se spravila pyrviq pyt dobre)

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си