.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 22 от общо 22

Тема: pak problem ..

  1. #1
    Guest

    pak problem ..

    iskam da si kupq test za bremenost, no mina mesec i ne6to sled akta, ako si vzema 6te mi pokaje li ima li mi ne6to? a ako sam v cvetna bremenost pak 6te mi pokaje li? i o6te edin vapros kogato mom4e e svar6ilo nqkade, naprimer na kniga da e kapnalo malko, se zabelqzva nali, aide ima 3 vapros4eta koeto me valnuvat, pomognete mi

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Не Пиша Вече Ф Тъпия Форум
    Мнения
    1 325
    mi testa bi trqqlo da pokaje ako si bremenna
    i ako si v cvetna bremennost pak 6e pokaje
    a tfa za mom4eto...zavisi ot koricata na knigata am nz...
    po princip znam 4e se vijda ama ako go istrie6 nqma
    da se vijda...
    ...Romance Is For The Weak-Minded...


  3. #3
    Guest

    Re: pak problem ..

    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    iskam da si kupq test za bremenost, no mina mesec i ne6to sled akta, ako si vzema 6te mi pokaje li ima li mi ne6to? a ako sam v cvetna bremenost pak 6te mi pokaje li? i o6te edin vapros kogato mom4e e svar6ilo nqkade, naprimer na kniga da e kapnalo malko, se zabelqzva nali, aide ima 3 vapros4eta koeto me valnuvat, pomognete mi
    Kakvato i bremenost da imash badi sigorna che testa shte pokaje!!!Kolkoto za ediniat mesec tova niama znachenie!!!A za svrshvaneto ....toi da niama nevidima sperma????Razbira se che se vijda!!!!!!!! :P

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    mi testa 6te ti pokaje, a ako ima sperma nqkude 6te se vidi

  5. #5
    Ооо.. има и невидима сперма... Генерирана е в огромни капсули в лабораториите на НАСА и се разработва специално за да й е мазно на тая дето е пуснала темата!

    П.С. --> Закво ти е тест за бременност! бременна си, разбира се!

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от Flooder
    Ооо.. има и невидима сперма... Генерирана е в огромни капсули в лабораториите на НАСА и се разработва специално за да й е мазно на тая дето е пуснала темата!
    Била генерирана! в лабораториите на НАСА! Ти пръскаш от акъл бе пич. хахаХаХаахахахаха
    По темата...да ще ти покаже. Ще се вижда ако не предприемеш нещо за да я изтриеш.
    Ако някоя нощ голям пълен старец скочи през твоя прозорец, сграбчи те и те сложи в чувал, не се притеснявай - казах на Дядо Коледа че имам нужда от теб! :P

  7. #7
    M_a_i_a
    Guest
    a testovete ot4itat li veren rezultat sled 3-tia mesec?

  8. #8
    testovete pokazvat rezultat sled sedmiq den ot akta

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Не Пиша Вече Ф Тъпия Форум
    Мнения
    1 325
    m da..demek kogato i da si napravish test,
    6te pokaje,ako shte na 9-q mesec da si go
    napravish(ne 4e we4e nqma da znae6 4e
    si bremenna de...)stiga da sa minali 7 dni ot
    sexa... i taka... :P
    ...Romance Is For The Weak-Minded...


  10. #10
    Фен
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Надежда 6-VIP квартала
    Мнения
    158
    Цитирай Първоначално написано от Flooder
    Ооо.. има и невидима сперма... Генерирана е в огромни капсули в лабораториите на НАСА и се разработва специално за да й е мазно на тая дето е пуснала темата!

    П.С. --> Закво ти е тест за бременност! бременна си, разбира се!

    за поред път тоя човек ме кефи с мненията си,и сигурно предполагате че се съгласявам с него!!!
    Мразя тъпи и тесни девственици,дебели и къдрави момичета,лицемерието,лъжат а и водката!!!

  11. #11
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Razboynika
    Цитирай Първоначално написано от Flooder
    Ооо.. има и невидима сперма... Генерирана е в огромни капсули в лабораториите на НАСА и се разработва специално за да й е мазно на тая дето е пуснала темата!

    П.С. --> Закво ти е тест за бременност! бременна си, разбира се!

    за поред път тоя човек ме кефи с мненията си,и сигурно предполагате че се съгласявам с него!!!
    Нека и аз се присъединя към вас. Разбира се че си лижи като има сперма някъде !!!

  12. #12
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от NSpi4
    Цитирай Първоначално написано от Razboynika
    Цитирай Първоначално написано от Flooder
    Ооо.. има и невидима сперма... Генерирана е в огромни капсули в лабораториите на НАСА и се разработва специално за да й е мазно на тая дето е пуснала темата!

    П.С. --> Закво ти е тест за бременност! бременна си, разбира се!

    за поред път тоя човек ме кефи с мненията си,и сигурно предполагате че се съгласявам с него!!!
    Нека и аз се присъединя към вас. Разбира се че си лижи като има сперма някъде !!!
    :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P :P:P:P:P:P:P:P:P:P

  13. #13
    nqma za kakvo da si pravis6 etst za bremennost,az 6te ti kaja otgovora!BREMENNA SI! no ako ne isak6 bebeto,moje6 da se izturkalq6 po stulbite i to da umre,a ako tova ne pomogne si zabii noj v korema!tova e re6enieto!
    nau4i se da jivee6 6tastlivo i nikoga da ne si zaet da dava6 ili polu4ava6 lubov!

  14. #14
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Мнения
    943
    Цитирай Първоначално написано от twweetty
    nqma za kakvo da si pravis6 etst za bremennost,az 6te ti kaja otgovora!BREMENNA SI! no ako ne isak6 bebeto,moje6 da se izturkalq6 po stulbite i to da umre,a ako tova ne pomogne si zabii noj v korema!tova e re6enieto!

    tova be6e mnogo glupavo...........
    po-dobre si mal4i
    No MaN, No CrY!!!
    \m/

  15. #15
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от monka
    Цитирай Първоначално написано от twweetty
    nqma za kakvo da si pravis6 etst za bremennost,az 6te ti kaja otgovora!BREMENNA SI! no ako ne isak6 bebeto,moje6 da se izturkalq6 po stulbite i to da umre,a ako tova ne pomogne si zabii noj v korema!tova e re6enieto!

    tova be6e mnogo glupavo...........
    po-dobre si mal4i
    аре по хубу ти го остави щото мнеинието му е супер яко

  16. #16
    Супер фен Аватара на Momchence
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    София
    Мнения
    1 544
    Oh s taq cvetna bremennost .... 4uli ste go kato ponqtie znaete kakvo e i ve4e cvetna bremennost ta cvetna bremennost ..... ne razbrahte li 4e tfa e supper rqdko qvlenie ne moje na vsqko 2-ro momi4e da se poqvi
    Bql 4ovek, prost 4ovek
    Birdy birdy in the sky dropped a poopy in my eye, I don't worry I don't cry, I'm just happy that caws can't fly!

  17. #17
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Мнения
    943
    Цитирай Първоначално написано от NSpi4
    Цитирай Първоначално написано от monka
    Цитирай Първоначално написано от twweetty
    nqma za kakvo da si pravis6 etst za bremennost,az 6te ti kaja otgovora!BREMENNA SI! no ako ne isak6 bebeto,moje6 da se izturkalq6 po stulbite i to da umre,a ako tova ne pomogne si zabii noj v korema!tova e re6enieto!

    tova be6e mnogo glupavo...........
    po-dobre si mal4i
    аре по хубу ти го остави щото мнеинието му е супер яко
    tova momi4e(koeto e pusnalo temata) qvno ima problem. zatova e re6ila,44e tuk 6te polu4i dobar savet,a ne nqkvi prosti mnenia
    naistina,tova koeto toi napisa be6e mn gadno
    No MaN, No CrY!!!
    \m/

  18. #18
    AMI TO OT TAKIVA SHIBANIACI KATO TEZI KAKVO UMNO DA O4AKVASH ????MNOGO IASNO 4E SHTE PO4NAT DA MISLIAT PROSTOTIII, drygo ne mogat

  19. #19
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Milky Way
    Мнения
    858
    Еми нз кое к'в ще покаже щот не съм момиче обаче за спермата ако е засъхнала няма как да познаеш дали е сперма може и нещо друго да е ама ако не е засъхнала ебати то си личи

  20. #20
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    2 009
    Дам просто пращи от оригиналност и интелект. То и затова форума е на такова "високо" ниво, нищо лично.

  21. #21
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    1 008
    testa 6te si pokaje

    I'm gonna do what ever I want,so why to risk it ?

  22. #22
    Guest
    Щом ти се ебе,еби се мила,ама ползвай презерватив поне

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си