.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 17 от общо 17

Тема: lubov i seks

  1. #1
    sweeettt
    Guest

    lubov i seks

    zdraveite iskam da vi pitam i m i f
    po kolko vreme ste izdarzali bez seks?
    priatelia mi zamina da uchi v avstria za godina i ne sme se vizdali veche 8 mesecha.mnogo se obicame i si viarvame i toi sega zimata chte si idva v bg samo za da me vidi ta iskam da vi pitam sporet vas toi bi li mi izneveril i dali bil spal s druga za6toto ne sam tam s nego?

  2. #2
    Guest
    Ако наистина те обича и държи на теб би трябвало да издържи ,но не искам да те разочаровам но в друга държава може нещо да го искуши и да си каже "абе тя няма да разбере на никой няма да навредя" и да стане белята наистина се надявам да ти е верен...Трябва да знаеш какъв характер има и до колко държи на секса...

  3. #3
    Мдам, наистина си зависи от това какъв човек е. И не че искам да те отчайвам, но съм сигурна, че 90% от мъжете не могат да изържат толкова време, струва ми се почти напълно невъзможно. Или поне на мен такова впечатление ми правят в днешно време всички...дори и да го е направил с някоя не го приемай твърде на вътре - желанието е нещо, което малко хора могат да контролират. Важното е, според мен, да не го е направил с някакви чувства, важното е, че той те обича.

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    1 101
    Когато си имам приятел, който обичам мога да издържа доста, ама трябва и да съм наистина влюбена. Досега съм издържала месец-два не за друго просто толкова ми се е налагало само.
    А ако си нямам приятел, ангажименти или не съм много влюбена не мога да издържа повече от две седмици и си намирам някой си...
    Две точки във безкрайността
    сред хорския безброй-
    там някъде се движи тя,
    а там се движи той...

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    882
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Ако наистина те обича и държи на теб би трябвало да издържи ,но не искам да те разочаровам но в друга държава може нещо да го искуши и да си каже "абе тя няма да разбере на никой няма да навредя" и да стане белята наистина се надявам да ти е верен...Трябва да знаеш какъв характер има и до колко държи на секса...
    suglasna sum s tova...no vse pak...ako toi naistina te obi4a i ako naistina si vqrvate ne bi trqbvalo da ti izneveri...moje bi go kazvam zashtoto kogato az obi4am nqkogo ne bih mu izneverila...no vse si msilq 4e ima mnogo hora kato men,koito durjat na 4oveka do sebe si i ne im puka kolko vreme ne sa go vijdali stiga da go obi4at!Iskreno se nadqvam da ne ti izneveril!

    Obiknesh li obi4ai silno,
    namrazish li zavinagi mrazi,
    ne sujalqvai nikoga za nishto,
    edva li nqkoi teb shte sujali...!!!

  6. #6
    kolkoto i da te obi4a mislq 4e bi pravil seks za6toto 6te si kaje ``tq nqma da razbere`` a ako ne go napravi evala my!
    Ne Ti E pRiAtEl ToZi KoItO tI BaR6E sAlZiTe a ToZi KoItO nE tE kArA Da pLa4e6!

  7. #7
    Около 10 месеца.

  8. #8
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Ако наистина те обича няма да го направи...пък има още една пшричина да не го направи...нов е там и няка да му е много до купони и момичета...(но в големите градове не им пука с кого ще се ч*кат защото повече няма да се видят с този човек ако пожелаят (((((((

  9. #9
    zavisi.znachi ako naistina tolkova se obichate e malko veroqtno da ti izneveri osobeno kato e druga strana i oshte ne se e ostanovil nqma oshte priqteli i moje bi nqma da go napravi no ti ne razchitai na vashata vrazka zashtoto vrazkite ot takova golqmo razstoqnie ne sa mnogo dalgotraini spored men chuvstvata shte si otidat i pri dvamata no vse pak dano tvoq sluchei da ne e takav

  10. #10
    Guest
    Zavisi i ot choveka - dali bi legnal s druga dokto e s teb
    na moq priqtel imam palno doverie moje bi poveche otkolkoto trqbva i ponqkoga mislq che slqpo mu vqrvam, no vse pak doverieto go ima.... ne sme se vijdali ot 3 meseca... i sigurno chak lqtoto shte se vidim i az sum s dve race ZA prosto sex.....no ako trqbvashe sega da legna s nqkoi - ne bih..... ne znam dali e ot obich revnost ot ako toi legne s druga ili kakvo..... prosto ne bih.......

  11. #11
    Фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Over the hills and far away
    Мнения
    188
    Зависи от него ако наистина те обича няма да го направи?
    Бъди човек а не човече!
    Гори но никога не тлеи!
    И ако можеш смеи се на съдбата,
    за да не може тя да ти се смеи!

  12. #12
    виж сега,не е важно дали ще ти изневери физически.и да го направи няма смисъл да се отчаиваш,защото това не значи че е спрял да те обича.по лошо е ако започне да обича друга.така че спокоино,няма защо да се притесняваш.знам че е гадно,но всъщност физическата изневяра почти не е от значение

    ако е престъпление да те обичам, виновна съм по дяволите! но това не означава, че въпреки вината си спирам да те обичам

  13. #13
    Най-добре не мисли за това, а се наслаждавай на миговете заедно.

  14. #14
    ... AZ MISLQ 4E BEZ REDOVEN SEX NIKOI NE E UMRQL NO PO DOBRE DA NE RISKUVAME:}
    Jivei za dnes za6toto v4era nqma da se vyrne a utre moje da ne doide!!!

  15. #15
    Da, ot sex nikoi ne e umrql! No zavisi kolko vreme ste hodili, kolko ste se razbirali, cenili i obi4ali! Na men mi se vijda malko samnitelno da izdarji, za da go napravi trqbva da e golqm inat, mnogo uporit i da darji na teb
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  16. #16
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    1 008
    ako si vqrvate razbira se 4e ne bi spal s druga

    I'm gonna do what ever I want,so why to risk it ?

  17. #17
    Guest
    Колкото и да те обича,не вярвам,че не би се изкушил на някоя готина австрийка.99.9% би опитал поне с една,а и като говорим за времето "една година"... една година без секс и то за момче,аз не мога и една седмица без секс,а пък,ако сте го правили редовно тогава процента скача до сто,защото само секс-а му е в главата.Той ще си помисли "Няма как да ме види,че чукам някоя друга" Та направи си сама извода.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си