.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 27

Hybrid View

  1. #1
    Guest

    Kak da razbera dali i se pravi sex

    Zdraveite hora, imam edin vupros kum vas - zna4i hodq s edno momi4e nqkude okolo sedmica i polovina i mi se iska s neq da mi e purviq put. Ta vuprosut mi e: ima li i drug na4i da razbera dali i se pravi sex osven da razgovarqm s neq na tazi tema (nqkakvi po-specifi4ni nameci ili jestova ili ne6to takova) i ako q pitam ima li veroqtnost da sgavq ne6to i kakvo e to???

  2. #2
    Все още е рано за секс според мен. То зависи от момичето де, но за една седмица малко биха ти се доверили..
    Болка, отчаяние и неописуема грозота -
    всичко това се отнася за мъчителната борба
    наречена просто живот, но аз ще я продължа
    защото обожавам нейната несравнима красота

  3. #3
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Димитровград
    Мнения
    359
    Само един въпрос- за къде подяволите бързаш???
    ALL I EVER WANTED,ALL I EVER NEEDED IS HERE IN MY ARMS!WORDS ARE VERY UNNECESSARY THEY CAN ONLY DO HARM!

  4. #4
    fikserr
    Guest
    spored men eto kakvo trea da napravi6:
    da iz4aka6 da napravite pone mesec.
    prez tova vreme i pravi pove4e podaruci /cvetq i dr./ taka ste i spe4elish doverieto i ste si pomisli 4e durjih na neq /oste pove4e/ i sled tova q zavedi nekade na usamoteno mqsto primerno u vas dokato nqma nikoi puska6 gotina muzika i q ponatisni malko, po4ti sigurno e 4e nqma da se navie ot purviq put no sled dva tri puti ste uspee6.

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    mi nz celuvai q, gu6kai q, gali q, pipkai q nasam natam i ako dostatu4no se vuzbudi moje i da stane rabotata

  6. #6
    emi moje6 da i go namekne6,ama ne e li po-dobre da iz4akate malko?! nedei da izburzva6 tolkova
    MOJE I DA NQMA6 DRUGA VUZMOJNOST!NAPRAVI GO DNES!!!!

  7. #7
    sega 6te ti kaja kakav e na4ina :P parvo-nai-vajnoto e da iz4akash-parvite 2 sedmici samo ia druj za rukata,nejni celuvki i ia gushkai pove4ko.sled tova pri udoben povod ia vodish u vas,blusche,kanish ia na tanc,celuvki,pipash,no ne nahalno,opa na legloto.........i sega e momenta da spresh TI! kato i kazvash che ne ia iskash samo za edin put i iskash da e neshto specialno.E kazvam ti ili oshte sashtata vecher shte ti se otvori parashuta ili oshte na sledvashtia put.Uspeh i pishi kakvo e stanalo
    JUST BE YOU!

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    in the brothel
    Мнения
    502
    Цитирай Първоначално написано от fikserr
    spored men eto kakvo trea da napravi6:
    da iz4aka6 da napravite pone mesec.
    prez tova vreme i pravi pove4e podaruci /cvetq i dr./ taka ste i spe4elish doverieto i ste si pomisli 4e durjih na neq /oste pove4e/ i sled tova q zavedi nekade na usamoteno mqsto primerno u vas dokato nqma nikoi puska6 gotina muzika i q ponatisni malko, po4ti sigurno e 4e nqma da se navie ot purviq put no sled dva tri puti ste uspee6.
    a we naprao kola da i kupi

    ako momi4eto e devstveno 6e ima da 4aka6
    ako ne e - mi usamotete se u vas ili u tqh i ne6tata leka poleka....
    Dwe ptici si leteli
    Ednata bila piqna a drugata se kazvala Pe6o
    Sre6tnali edna kostenurka i q pitali "kolko e 4asa",a
    tq im kazala: "za kvo mi e hladilnik kato mi se hodi do kenefa"
    IZVOD: Kupi si traktor s izgled kym moreto

  9. #9
    Голям фен Аватара на aBnOrMaL_BaBy
    Регистриран на
    Jul 2003
    Град
    In The Middle Of Nowhere !
    Мнения
    503
    И от всичко не разбрах защо толкова бързаш да го направиш с нея?Защото искаш да се гъзариш пред приятелите ти?Защото искаш да си спокоен че няма да си умреш девствен?Или може би защото ти е дошъл размножителния период?Е ако е последното просто няма проблем - направи си няколко "Димитър"-ки и ще ти мине веднага гарантирам ти!

  10. #10
    Kaji i 4e 6te go napravite kogato tq se 4uvstva gotova i nqkoi slun4ev den tq sama 6te si poiska, stiga i ti da q vkarva6 v relsi
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  11. #11
    nedei barzai tolkova 6te sgre6i6 spored men.az hodq s edin ot dve sedmici i toi mi namekva za sex.i mai nakraq 6te se razdelim za tova.za6toto malko ili mn az nqma mu pusna daje i na parviq mesec pone 2-3 zatva 4e 6te e opla6i6.vapreki 4e neq poznavam moji da ne e interesuva kolko ste hodili i da ti pusne.samo ti kazvam ot moq strana kak e az se opla6ih.zatva vnimavai i ti neq da ne opla6i6

  12. #12
    ANALizirai tova
    Guest
    lol kade jiveete be eyy
    i tiq 13-14 godi6nite da ne se pravqt vednuj da e otvorena i se meta na vseki za dve vodki ....


    I FUCK ON FIRST DATE !!!

  13. #13
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Ups & Downs
    Мнения
    2 188
    kato po4ne da ti razkop4ava pantalona zna4i i e do6lo vremeto

  14. #14
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Milky Way
    Мнения
    858
    Ами хората всичко ти казаха остава само да ги послушаш

  15. #15
    Emi spored men purviqt put e nai-vajen,kakto pri momchetata taka i pri momichetata...Makar che nqkoi ot mom4etata otri4at tova...I spored men ne znam na kolko ste godini i ti i priqtelkata ti,no ne trqbva da preburzvate...A do kolkoto kak da q predrazpolojish da pravi sex s teb...Emi vseki put q obgrushai s nejnost...celuvai q na vsqkude...Za edno momi4e nai-qkoto mqsto e osobenno po vrata...mnogo vuzbujda..i kogato se vuzbudi,tq sama shte iska da go napravite...No budi mnogo vnimatelen..Purviq put e vajen za teb,no i za neq ne go zabravqi...I nai vajnoto izpolzvaite prezervativ,zashtoto ne si opiten i shte q ogelpite..USPEH! :P

  16. #16
    Emi spored men purviqt put e nai-vajen,kakto pri momchetata taka i pri momichetata...Makar che nqkoi ot mom4etata otri4at tova...I spored men ne znam na kolko ste godini i ti i priqtelkata ti,no ne trqbva da preburzvate...A do kolkoto kak da q predrazpolojish da pravi sex s teb...Emi vseki put q obgrushai s nejnost...celuvai q na vsqkude...Za edno momi4e nai-qkoto mqsto e osobenno po vrata...mnogo vuzbujda..i kogato se vuzbudi,tq sama shte iska da go napravite...No budi mnogo vnimatelen..Purviq put e vajen za teb,no i za neq ne go zabravqi...I nai vajnoto izpolzvaite prezervativ,zashtoto ne si opiten i shte q ogelpite..USPEH! :P

  17. #17
    Fockin Animal
    Guest
    Napravi vuprosnik s 29 vuprosa i q pomoli da go populni. Izpolzvai materiali ot vesnik za jenata koito bashtati si kupuva redovno

  18. #18
    SportCarsLover
    Guest
    Всичките мнения тук не стават за нищо, не ги слушай тия!
    Аз ще ти кажа каква е истината. А тя е, че трябва да я принудиш като използваш агресия

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от SportCarsLover
    Всичките мнения тук не стават за нищо, не ги слушай тия!
    Аз ще ти кажа каква е истината. А тя е, че трябва да я принудиш като използваш агресия
    Аз пък ще обърна истинската страна на нещатата!
    Темата е на около 2 години!

    Пуснато на: Вто Дек 14, 2004 4:22 pm
    Fuck is good,fuck is funny,a lot of people fuck for money .If you think the fuck is funny,fuck yourself and save your money.

  20. #20
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Мнения
    1 847
    Най-после някой да се сети да погледне датата !

    Вто Дек 14, 2004
    So never mind the darkness
    We still can find a way
    'Cause nothin' lasts forever
    Even cold November rain...

  21. #21
    SportCarsLover
    Guest
    Всичките мнения тук не стават за нищо, не ги слушай тия!
    Аз ще ти кажа каква е истината. А тя е, че трябва да я принудиш като използваш агресия

  22. #22
    Цитирай Първоначално написано от ^I don't give a fuck.^
    Най-после някой да се сети да погледне датата !

    Вто Дек 14, 2004



    ХАХАХХАХАХАХАХААХХАХА =D> =D>


    dokato ima vinska degustaciq shte ima i jiteiska degradaciq®
    dont hate,dont fight just be polite®

  23. #23
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    1 008
    zakade burza6 bre 4ovek ??? a i vse pak hodite ot 1 sedmica...malko veroqtno no zavisi i ot momi4eto vse pak moje i da ti pusne \/

    I'm gonna do what ever I want,so why to risk it ?

  24. #24
    demona74
    Guest
    abe dava pitam xodq s edno momi4e mojebi ot 1 godina nali karalismese i pak smese sabirali govoril sam nali s neq are da prai mseks i taka tq ni6ot ne kazva po vaprosa 6te mojeli dami dadete nqkaf savet kak da postapq

  25. #25
    Изчакай да мине малко време, хубавите неща стават бавно, ако я притиснеш или и говориш за това от самото начало
    имаш два варианта или да се съгласи или да те отреже като каже, че пак си от тези момчета, които мислят само за секс
    и напълно да я загубиш.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си