.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 19 от общо 19

Тема: nudistki plajove

  1. #1
    Guest

    nudistki plajove

    kakvo mislite za tqh, hodili li ste? i vuobshte kkavo mislite za bg plajovete kato cqlo

  2. #2
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Доста хора не си правят труда да се "разкарват до спец. плажове" ами направо където им падне..нем ми е гадно като ди има тези хора по "нормалните" плажове...Не съм ходил на нудиски плаж и не мисля..не че имам к'во да крия (имам ама не ми пречи да го покажа ) Аз не се притеснявам от тялото си, ама имам чувството че ме "зяпат" като..да де, не ми харесва :P

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Не Пиша Вече Ф Тъпия Форум
    Мнения
    1 325
    ахахах ходила съм и беше пълно с
    бабички и старци най вече старци!!!
    и не се съблякох да не съм луда пред
    тия некролози
    ...Romance Is For The Weak-Minded...


  4. #4

    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    On The Dark SIde Of The Moon
    Мнения
    98
    Цитирай Първоначално написано от Murderdoll
    ахахах ходила съм и беше пълно с
    бабички и старци най вече старци!!!
    и не се съблякох да не съм луда пред
    тия некролози
    olii mili4koto..aide drugiq put otideme dvamata tam..kvo ti puka..za 6outo

  5. #5
    Общо взето нямам нищо против. Би ми било интересно да ида на такъв, но стига да няма дърти германки наоколо.

  6. #6
    Някойси
    Guest
    Вярно е, че са основно дядовци и германки!

  7. #7
    Не съм ходила, няма и да отида- вредно е за кожата на циците и въобще за нежните места да се пържат на слънце. Иначе нямам против-който иска да ходи. А изцяло за плажовете не мога да се изкажа, защото не съм ходила на море от 7 години.

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Sofia / София
    Мнения
    1 478
    ami az li4no negi haresvam,,,,no to i na6te plajove si ima nudisti
    : AMG Corporation ::

  9. #9
    utivash io pochvash da s egushkash da go celuvash da stenkash nekvi e takiva plavni dvijeniq sle dokolo chas veche shte ste dovolni...........
    Искаш ли да узнаеш, колко те обичам? Умножи чувствата ми по безкрайността, отведи ги до дълбините на вечността и ще добиеш бегла представа!!!

    Обичам Гени!!
    --=Г-е-о-р-г-и=--

  10. #10
    opaaaa oburkah s etwa ne beshe za taq tema a inache ako trtebva da govorim z aplajive
    mi tiq nudiskite ne mi vduhvam mn doverie
    poredpochitam normalnite plajove
    Искаш ли да узнаеш, колко те обичам? Умножи чувствата ми по безкрайността, отведи ги до дълбините на вечността и ще добиеш бегла представа!!!

    Обичам Гени!!
    --=Г-е-о-р-г-и=--

  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    1 008
    emi ima i hora deto hodqt...as li4no ne bih :P

    I'm gonna do what ever I want,so why to risk it ?

  12. #12
    Az lichno bih otishla s goliam kef ama sama na plaj ne sam hodila, a s blizki she me e sram... Inache tva che shte me gledat i vijdat v cialata mi prelest me kefi...

  13. #13
    ima samo babi i dqdovci! da hodila s1m. vliza ti pqs1k v dupeto i dudata! 4uvstva6 kak mr1snata voda v1zpalqva ligavicata...ne, nqma da povtorq!
    Ако е в моите ръце, то е мое
    Ако то е мое, то никога не може да стане твое.
    Ако строя нещо, то всички части са мои.
    Ако изглежда като мое, значи е мое.
    Ако си мисля, че е мое, значи е мое.
    Ако то е твое и аз го открадна, значи е мое.

  14. #14
    Guest
    Има, има.. много сме нудистите и нудистките, и дори на обикновените плажове 4есто си позволяваме да си пе4ем дупетата на слънце

    а който не му харесва да ходи на плаж с гащеризон ако ще!!

  15. #15
    Страхотно! Незная, но бих искал да видя такъв плаж. Ще е интересно, най-малкото - ще е нещо ново.
    За да научиш повече за пътя пред теб, питай тези, които се връщат.
    http://kevan.org/brain.cgi?dobrin

  16. #16
    Guest
    Много ясно че сме ходили..... ама не е толкова яко защото има повече педали отколкото нудисти или приятно момиче или за другия пол момче с което да си размените няколко думи или ако се задълбочи може и телефони и така ...
    По въпроса за плажовете ...... по централните плажове и по-скъпите курорти са много добри

  17. #17
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    Където Там
    Мнения
    179
    Много ясно че сме ходили..... ама не е толкова яко защото има повече педали отколкото нудисти или приятно момиче или за другия пол момче с което да си размените няколко думи или ако се задълбочи може и телефони и така ...
    По въпроса за плажовете ...... по централните плажове и по-скъпите курорти са много добри.
    Извинявам се за втория пост ама не се бях логнал

  18. #18
    Фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    Kadeto si poiskam
    Мнения
    167
    Po "normalnite" plajove sa pi4etata 4at pat ima i goli

  19. #19
    Супер фен Аватара на Lorelei
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    In your dreams ;)
    Мнения
    1 077

    nudistki plajove

    zdr! az tochno na nudistki plaj ne sam se pekla,no vs pyt kato hodq na plaj minavam ot tam i gledkata ne me ocharova,zatva i ne bih otishla;inache po princip si hodq bez gornica na plaj i ne mi e problem,nezavisimo s koi sym i taka,awe qko e da imash ten na biusta,inache e mn grozno :}

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си