.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14
  1. #1
    Guest

    4udi a se .... za jeni

    problema e slednia.. zapoznah se s momi4e vsi4ko normalno..hodime dosta vreme no neshto me pritesniava. nau4ih ot neia kakto i ot priatelkata i 4e se e slu4ilo neshto s neia, 4e sa ia naranili jestoko(predishna vrazka) ppopitah ia no tia ne mi kaza kakvo e stanala tolko..priatelkata i sashto ne iska da mi kaje , a tia opredeleno se darji stranno i edinstvennoto neshto za koeto se seshtam e ABORT. za tva zakliu4avam i po predpazlivostta i v sexa.
    ta vi pitam vazmojno li e da ima neshto drugo koeto taka da promeni haraktera na edno mlado momi4e??? ne mi se viarva da e "liubov" na tazi vazrast prosto ne mi se viarva!?!?!

  2. #2
    edinstveniqt 4ovek koito znae kakvo to4no se e slu4ilo e samata tq.ne razbiram za6to nie trqbva samo da gadaem i da te oburkvame o6te pove4e.plus tova 6tom tq e re6ila da ne ti kazva zna4i ne e smetnala za nujno ti da go znae6.i 6te ti dam i edin syvet:Uvajavai li4noto i prostranstvo.pak kazvam ako e trqbvalo ti da razbira6 tq e 6tqla da ti go kaje.moje da ne i e udobno da govori za tova.q si predstvavi 4e tova 4e trqbva da si pripomnq tazi istoriq kato ti q kaje bi i vurnalo starite rani.taka 4e po dobre ostavi ne6tata taka.kogato tq re6i moje i da ti kaje kakvo vsu6nost q tormozi tolkova.

  3. #3
    Guest

    Re: 4udi a se .... za jeni

    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    problema e slednia.. zapoznah se s momi4e vsi4ko normalno..hodime dosta vreme no neshto me pritesniava. nau4ih ot neia kakto i ot priatelkata i 4e se e slu4ilo neshto s neia, 4e sa ia naranili jestoko(predishna vrazka) ppopitah ia no tia ne mi kaza kakvo e stanala tolko..priatelkata i sashto ne iska da mi kaje , a tia opredeleno se darji stranno i edinstvennoto neshto za koeto se seshtam e ABORT. za tva zakliu4avam i po predpazlivostta i v sexa.
    ta vi pitam vazmojno li e da ima neshto drugo koeto taka da promeni haraktera na edno mlado momi4e??? ne mi se viarva da e "liubov" na tazi vazrast prosto ne mi se viarva!?!?!
    Ne podhojdash pravilno kum problema ... prosto trqbwa da q predrazpolojish da ti kaje kakvo e stanalo ... pokaji i, 4e moje da ti ima doverie ... :P

  4. #4
    мм...има много възможни предположения за това не6то.и вси4ките изглеждат еднакво вярни.за това не предполагаи ами гледаи да нау4и6 по подходя6т на4ин и не гадаи

  5. #5

    Регистриран на
    May 2005
    Град
    sofia
    Мнения
    12
    може да е аборт, изнасилване, побой, тормоз, какво ли не
    покажи и че няма от какво да се страхува и срамува, и когато се почувства достатъчно сигурна в теб, може би ще ти сподели
    но бъди сигурен, че колкото повече я разпитваш, притискаш и настояваш, толкова повече ще я отблъскваш от себе си

    а колкото до това какво може да промени така едно младо момиче - хората са различни
    някои са по-чувствителни и раними, и дори нещо не чак толкова голямо и страшно може да ги травмира жестоко

  6. #6
    Голям фен Аватара на lina15
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    София
    Мнения
    958
    Цитирай Първоначално написано от paris
    може да е аборт, изнасилване, побой, тормоз, какво ли не
    покажи и че няма от какво да се страхува и срамува, и когато се почувства достатъчно сигурна в теб, може би ще ти сподели
    но бъди сигурен, че колкото повече я разпитваш, притискаш и настояваш, толкова повече ще я отблъскваш от себе си

    а колкото до това какво може да промени така едно младо момиче - хората са различни
    някои са по-чувствителни и раними, и дори нещо не чак толкова голямо и страшно може да ги травмира жестоко
    sigurno taka e stanalo

  7. #7
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699

    Re: 4udi a se .... za jeni

    Емм...явно нещо не....неиска да сподели, защото не те чувства достатъчно близко до себе си и явно е нещо наистина серизно. Поговори с нея

  8. #8
    Guest
    vij sq naistina ako q predrazpoloji6 moje bi 6te se re6i da ti kaje ,no ako e mnogo bolezneno za neq ili ako se okaje6 prav za ABORTA to ne q nasilvai!tfa e bolna tema za nas momi4eta osobenno ako go e prejivala!

  9. #9
    Emi moje nekoi q e zabremenil i q e ostavil sama da se opravq ili ne6to takova...nz i az za drugo ne moga da se setq koeto 4ak puk tolkova da q narani
    One good thing about music,
    when it hits you, you feel no pain.


  10. #10
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Град
    Plovdiv, Bulgaria
    Мнения
    265
    Po-dobre ne q nasilvai, ne pitaj. Kogato tq e gotova da ti se doveri za neshto takova sama shte ti kaje. Chovek se oblekchava, kogato spodeli, no na pyrvo vreme trqbva da se pochuvstva gotova. Nedei da gadaesh, prosto izchakai. Vyzmojno e da e abort, no moje da e iznasilvane, ili prosto nqkoe momche , koeto tq e obichalo da q e izpolzvalo...Ne znam ima mnogo neshta, koito mogat da se sluchat, taka che ne skachai na naj-ochevidnoto.
    ThoSe WhO WiLL NoT FoLLoW ArE DoomeD TO LeaD.

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от Lollita
    Po-dobre ne q nasilvai, ne pitaj. Kogato tq e gotova da ti se doveri za neshto takova sama shte ti kaje. Chovek se oblekchava, kogato spodeli, no na pyrvo vreme trqbva da se pochuvstva gotova. Nedei da gadaesh, prosto izchakai. Vyzmojno e da e abort, no moje da e iznasilvane, ili prosto nqkoe momche , koeto tq e obichalo da q e izpolzvalo...Ne znam ima mnogo neshta, koito mogat da se sluchat, taka che ne skachai na naj-ochevidnoto.

    Даа...напълно сам сагласна с Лолита
    Силата на жените се определя от слабите места на мъжете.

  12. #12
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    v 9-ta gluha
    Мнения
    846
    Moje li da e bila naranena fizi4eski i seksualno t.e iznasilena ( izvinqvai 4e go kazvam nz do kolko e seriozno )

  13. #13
    nqma znachenie
    Guest

    iznasili q

    Zdraveite!
    Az sym ot Sofia,imam edna priatelka,koqto se strahuva..strahuva se veche da izleze navyn...zashto li?Zashtoto ima edno otkacheno syshtestvo,koeto q iznasilva,kogato si pojelae!Tazi moq pr e izkluchitelno slabichko momiche,a onova jivotno e 2m i moje da si pravi s neq kakvoto si poiska!Dnes,govorih s tazi moq pr.Onova kopele neshtastno(izvinqvam se za izraza)otnovo e povrotil vs,koeto e bilo predi i to v apartamenta na tazi moq pr.Strah q e da si pokaje nosa,da podade jalba.Iskam da se svyrja s nqkoi,koito moje da mi pomogne.Utre shte se opitame da izkarame medicinsko,i da podadem jalba,no edva li bi se poluchilo.Molq vi,koito misli,che ima poznati,koito mogat da pomognat da moqta pr da se ottyrve ot onova vlechugo bez dusha i syrce,koetoi se osmeli da zaplashi i men,molq vi pishete na zarazny@abv.bg
    Blagodarq vi!

  14. #14
    Guest

    Re: 4udi a se .... za jeni

    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    problema e slednia.. zapoznah se s momi4e vsi4ko normalno..hodime dosta vreme no neshto me pritesniava. nau4ih ot neia kakto i ot priatelkata i 4e se e slu4ilo neshto s neia, 4e sa ia naranili jestoko(predishna vrazka) ppopitah ia no tia ne mi kaza kakvo e stanala tolko..priatelkata i sashto ne iska da mi kaje , a tia opredeleno se darji stranno i edinstvennoto neshto za koeto se seshtam e ABORT. za tva zakliu4avam i po predpazlivostta i v sexa.
    ta vi pitam vazmojno li e da ima neshto drugo koeto taka da promeni haraktera na edno mlado momi4e??? ne mi se viarva da e "liubov" na tazi vazrast prosto ne mi se viarva!?!?!
    Измисля си, за да предизвика съчувствие от твоя страна.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си