.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12

Тема: jenski orgazam!?

  1. #1

    jenski orgazam!?

    vaprosa mi e kam momichetata,znachi izpitvalili ste orgazam izobshto,zashtoto na edin muj mu e mnogo po-lesno da svarshi otkolkoto na edna jena,taka che kak e pri vas,sluchvalo li vi se e,pri kakvi obstoqtelstva?!

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    357
    За оргазма от лизи-близи-ясно че да Другия още не съм "шастието да го изпитам",но изобщо не съжалявам-то идеята е да ти е готино,а дали ще свършиш-за мене лично не е важно.А и едва една трета от жените знаят какво аджеба е това животно-и това се жените над 25

  3. #3
    mmm prava si,mai taka shte se okaje,malki sme oshteeeee

  4. #4
    Повече от фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    357
    Е то нас си чака

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2002
    Град
    Стара Загора
    Мнения
    615
    Mdam, chakam vi, elate...
    Звезди ли искаш да ти свалям... морски пясък да броя... Нима не чувстваш мила моя, че аз по ТЕБ горя!

  6. #6
    Да, свършвала съм много пъти, не е проблем знам как, защото познавам тялото си.

  7. #7
    i kak svarshvash,kak uspqvash vseki put!?

  8. #8
    Повече от фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    357
    Не си поставяй оргазма като самоцел-губи се смисъла на секса.А за "множественото свършване"-хм...бравос

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Ups & Downs
    Мнения
    2 188
    ami az vseki put kato se samozadovolqvam - svur6vam "klitorno" ako moga taka da se izrazq no pri sex (vaginalen orgazum) ne sum imala kusmeta o6te da izpitam no ima vreme ...

  10. #10
    Guest
    ami az vseki put kato se samozadovolqvam - svur6vam "klitorno" ako moga taka da se izrazq no pri sex (vaginalen orgazum) ne sum imala kusmeta o6te da izpitam no ima vreme ...

    i az taka

  11. #11
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    SF
    Мнения
    3 355
    оооо боже боже... как да не сме! изпитваме я! то ина4е мислиш ли 4е ако не беше така жените изобщо щяха да искат да правят секс
    Щооо? ти не си ли изпитвала? Горката

    Робинята на Quench

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от adult
    За оргазма от лизи-близи-ясно че да Другия още не съм "шастието да го изпитам",но изобщо не съжалявам-то идеята е да ти е готино,а дали ще свършиш-за мене лично не е важно.А и едва една трета от жените знаят какво аджеба е това животно-и това се жените над 25
    И аз така. Къде по дяволите е тази G-точка? Явно трябва повече опит за вагинален оргазъм..
    2т. системно, бан по профил и ип.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си