.
Затворена тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 47 от общо 47
  1. #26
    Guest

    Ama

    Ama koi ti kaza da si go kupish toz vite ne znam si kakvo doktor li ti go preporu4a ili tova e onova sashtoto deto go spomeant onq pi4 predi??Ne znam ama naistina super mnogo hora go imat toq problem dano nqkoi se seti da pro4ete statiqta i da potursi enshti4ko akto za nas ...

  2. #27
    Guest

    krastavica

    a be i az se prisaediniavam kum vas . Teia pup4ici sa to4no kato na krastavica nali? Mnogo gadno . Moje bi sa naistina niakvi mastni obrazuvania , moje da sa kosmeni lukovici 6toto ot tiah izlizat ili noramlni kosmi ili mnogo tunki po4ti nezabelejimi muh4eta . Ne znam ama i az bih iskal niakoi da kaje ne6to pove4e za tova .

  3. #28
    Guest
    Аз също си мисля 4е е нещо свързано с космите но ще се надявам на професионален отговор.

  4. #29
    Фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Някъде из вселената!
    Мнения
    189
    Ами от бръсненето е!Може би за да не ти се появяват се бръсни по посока на растежа!
    Тя го обичаше,той нея не...
    Тя го ревнуваше,той нея не...
    Тя го забрави,той нея не!

  5. #30
    Guest

    mmm

    Цитирай Първоначално написано от sladkish4e
    Ами от бръсненето е!Може би за да не ти се появяват се бръсни по посока на растежа!
    mai ne si pro4el/a vsi4ki komentari .Poqsneno e 4e ne izlziat samo po mestata koito se brusne ...

  6. #31
    Guest
    I osven tova izlizat i na hora koito ne sa se brasnali.

  7. #32
    ModeratorX
    Guest
    Kakto vinagi temata ostana zabravena nqkude na zadnite stranici. Loshoto e che horata imat nerazreshen problem a SHIBANITE moderatori ne si pomrudvat i malkiq prust za da dadat nqkakva polezna informaciq. Moderatori da GO DUHATE VIE STE PUTKI

    Moderated by ^npocTo^a3^f^
    Точки 2 и 3 от правилника!
    Благодаря!

  8. #33
    Guest

    m mmm

    [quote="ModeratorX"]Kakto vinagi temata ostana zabravena nqkude na zadnite stranici. Loshoto e che horata imat nerazreshen problem a SHIBANITE moderatori ne si pomrudvat i malkiq prust za da dadat nqkakva polezna informaciq. Moderatori da GO DUHATE VIE STE PUTKI

    [b]Moderated by ^npocTo^a3^f^
    TOva s malkite dumichki pak koi go e kazal ??i temata si vurvi 4aka nqkoi ot moderatorite toest ti predpolagam da q razgleda i ako moje i ako iska da napravi neshto po vaprosa ako en da zaklu4i temata i da sprem i nie da pretendirame neshto

  9. #34
    %)
    Guest
    и азс ги имам много гадни и са притеснявах че са при малко хора ама сеа малко са успокоих! имам едно предположение: нали някои презервативи имат грапавини за дразнене на влагалището! може ние да сме нов вид с вградени грапавини и....... хахахахаха! азс са смея ама не е толкова смешно, щото тва определено е проблем ама не знам дали е сериозен!

  10. #35
    Ако малко разглеждахте сайта и не чакахте всичко на готово щяхте да видите колко пъти е разискван този въпрос във форума и колко проблеми има свързани с пъпчиците по пениса. Ето това е един от проблемите http://www.teenproblem.net/index.php...roblemi&id=787 , на който можете да прочетете отговора. Нямам какво повече да ви кажа. Там всичко си е обяснено точно и ясно.
    И най-важното: Здравните проблеми се решават от лекар (уролог в случая), така че най-добре да се посъветвате с такъв, защото хем си разбира от работата, хем ще може да види на живо и да прецени какво е положението!

  11. #36
    Pak Sushtiq
    Guest
    Kervana si vurvi, ku4etata laqt, nie samo raztqgame lokumi, a nqkoi she fane da se kompleksira... i mejdu drugoto ako bqh hodil na urolog vuobshte kvo shtqh da pravq v toq forum nadupen (nadupen ne e necenzurna duma /bel. avtora/).

  12. #37
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от ^npocTo^a3^f^
    Ако малко разглеждахте сайта и не чакахте всичко на готово щяхте да видите колко пъти е разискван този въпрос във форума и колко проблеми има свързани с пъпчиците по пениса. Ето това е един от проблемите http://www.teenproblem.net/index.php...roblemi&id=787 , на който можете да прочетете отговора. Нямам какво повече да ви кажа. Там всичко си е обяснено точно и ясно.
    И най-важното: Здравните проблеми се решават от лекар (уролог в случая), така че най-добре да се посъветвате с такъв, защото хем си разбира от работата, хем ще може да види на живо и да прецени какво е положението!
    Emi nqkoi ne 4akahme na gotovo i razgedahme saita i shtom pak razbutvame temata moje bi ima zashto moje bi napisanoto ne e dostatu4no,drug e vaprosa dali nqkoi iska da pomogne...i zashto pak da ne si pishem nali tochno zatova e napraven tozi sait za teenproblems...I ako ti beshe razgledala vsi4ki mneniq shteshe da vidish 4e ve4e sa q predlojili taq statiq i ima hora koito sa kazali 4e problema im ne e sashtiq dostatu4no tochno e opisan dori moa da akaj po tochno v doruma otkolkoto v linka koito davash ...Ne sam kazal 4e nqkoi e dlujen da pomogne no ako ne mu e priqtno da si vurshi raotata togava zashto pravi neshto ...

  13. #38
    Guest
    Mislq 4e za vsi4ki shte e ot polza , ako nqkoe momiche koeto se e sbluskvala s neshto podobno si ostavi mnenieto .

  14. #39
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Sofia
    Мнения
    1 172

    Пъпки

    Хайде и аз да взема думата. Всички от вас са чували за космени фоликули. Тези пъпчици фуликули) си личат м,ного във възрастта 14- 19 г. когато сте склонни към чъствителна кожа и акне. Това е периода на пубертета, в който хормоните се "бунтуват', организма расте. Нещата ше отминат от само себе си. не се притеснявай. НЕ ГИ СТИСКАЙ за да не си направиш проблем!
    Better keep your mouth shut and appear stupid instead of open it and remove all doubts

  15. #40
    Guest
    Mersi mnogo!Tova se kazva otgovor i sam obeden 4e problema mi e sastia.

  16. #41
    Guest

    emi da

    E tova iskah nishto pove4e ...Prosto kogato nqkoi ima jelanie da pomogne go pravi ...

  17. #42
    Guest
    a moje li da ne izcheznat? shtoto skoro pravq 20 a imam ...

  18. #43
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Sofia
    Мнения
    1 172
    Може, но със сигурност ще намалеят значително като се нормализира функцията на мастните жлези.
    Better keep your mouth shut and appear stupid instead of open it and remove all doubts

  19. #44
    Guest
    do Dr. Smurph
    Ae man q kaji shtom sa kato akne po liceto nqma li nqkvi mazila shoto akneto moje da se premahva nali taka ??I ako gi stiskash kvo moje da ti stane?

  20. #45
    Guest
    ami vsashnost tezi beli papcici se nari4at ateromi i sa bezvredni. Nz dali nqkaw krem ste pomogne no nai dobre e da se pravi elekrokoagulacia i te ste iz4eznat ili po operativen pat koito moje da se pravi v domashni usloviq.Naprimer sas spirt i igva - sled kato se probii otgore se iztislva savsem leko dokato izleze mastniq sekret sled towa se po4isva sas spirt.Ako sa peakaleno mani4ki togawa se iztargva epidermisa. Vsi4ko towa mogat da go pravqt i kozmeticite...

  21. #46
    Голям фен Аватара на Alex_f
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    PLEVEN
    Мнения
    546
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    ami vsashnost tezi beli papcici se nari4at ateromi i sa bezvredni. Nz dali nqkaw krem ste pomogne no nai dobre e da se pravi elekrokoagulacia i te ste iz4eznat ili po operativen pat koito moje da se pravi v domashni usloviq.Naprimer sas spirt i igva - sled kato se probii otgore se iztislva savsem leko dokato izleze mastniq sekret sled towa se po4isva sas spirt.Ako sa peakaleno mani4ki togawa se iztargva epidermisa. Vsi4ko towa mogat da go pravqt i kozmeticite...

    abe "goste",ne vijda6 li 4e temata e ot 2005 godina?????????

  22. #47
    Темата е стара!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си