.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8

Тема: PUPKIII

  1. #1
    :(
    Guest

    PUPKIII

    Offff, mrazq gi veche teq neshta, ot ne znam si veche kolko godini imam i nqma oturvane, kakvo li ne sum probvala, kogo li ne sum pitala......da rechem che izchezvat za izvestno vreme i sled tova neshtoto ot koeto sa se mahnali ne deistva poveche i trqbva da nemrq drugo po silno, veche se izcherpah ot vsqkude

    POBURKVAT MEEEEEEE, napravo se chustvam ujasno zaradi tqh i vseki kazva "nishto ti nqma,nikoi ne gi zabelqzva"..da be,seki tqh gi gleda,az vse edno ne vijdam kvo stava okolo mene,nqkoi kato se zazqpa.....a puk i na sichkoto ot gore e nqkvo gnusno....of mnogo e gadnooooooo (

    ako imate nqkvi efikasni ideiki spodelete gi

  2. #2
    Guest
    az za vinagi se oturvah ot pupkite s 3te stupki na CLLINIQUE okolo 120 lv sa ma mn pomagaty..puk i i,ame edna koga www.clinique.0com

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Compton
    Мнения
    862
    не яж сладко главно всичко в което има шоколад или какао,спри газираното,вземи си някъв почистващ гел за лице и някъв лосион.Мий си лицето с гела и след това лосиона,там ще пише по колко пъти на ден

  4. #4
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от XePouH
    не яж сладко главно всичко в което има шоколад или какао,спри газираното,вземи си някъв почистващ гел за лице и някъв лосион.Мий си лицето с гела и след това лосиона,там ще пише по колко пъти на ден
    da da da.. blq blq purvo na purvo 6okolada nqma ni6to ob6to s pupkite tva sa babini devotii vtoro gela ne e magiosnik i treto e nugno da imame malko akul i da po4etem za kogata a ne da se macate s kvort vi padne i s spirt koito e ugasno ne6t za kogato pff boge nz ot de da po4na no imate negramotnost v tq oblast ..

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    In the bottom of heaven...
    Мнения
    692
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Цитирай Първоначално написано от XePouH
    не яж сладко главно всичко в което има шоколад или какао,спри газираното,вземи си някъв почистващ гел за лице и някъв лосион.Мий си лицето с гела и след това лосиона,там ще пише по колко пъти на ден
    da da da.. blq blq purvo na purvo 6okolada nqma ni6to ob6to s pupkite tva sa babini devotii vtoro gela ne e magiosnik i treto e nugno da imame malko akul i da po4etem za kogata a ne da se macate s kvort vi padne i s spirt koito e ugasno ne6t za kogato pff boge nz ot de da po4na no imate negramotnost v tq oblast ..
    A ti kato si gramoten/gramotna mojesh da spodelish svoq opit... Sled kato obvinqvash drugite v negramotnost...

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Compton
    Мнения
    862
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Цитирай Първоначално написано от XePouH
    не яж сладко главно всичко в което има шоколад или какао,спри газираното,вземи си някъв почистващ гел за лице и някъв лосион.Мий си лицето с гела и след това лосиона,там ще пише по колко пъти на ден
    da da da.. blq blq purvo na purvo 6okolada nqma ni6to ob6to s pupkite tva sa babini devotii vtoro gela ne e magiosnik i treto e nugno da imame malko akul i da po4etem za kogata a ne da se macate s kvort vi padne i s spirt koito e ugasno ne6t za kogato pff boge nz ot de da po4na no imate negramotnost v tq oblast ..
    отиди на дерматолог или там както се наричаха лекарите по кожата и ги пирай преди да говориш простотий

  7. #7

    :(



    Ако търсиш алтернативни методи за справяне с пъпките можеш да погледнеш тук:
    http://esotherica.freecom-int.com
    Това може да ти помогне ако на тила ти има червено петно( ако го има при теб вероятно е мъничко).
    предаването на Димитър Захариев е по телевизия М-САТ в петък от 21.00 до 22.00 с повторение в сряда от 13.30 до 14.30.

  8. #8
    da_man
    Guest

    ...

    гледаи ся...
    има едно лекарство което ми помогна на мен. от 2 години го ползвам преди бях като краставица много много зле и една аптекарка ми го препоръча. казва се зинерит Zineryt се пише на аглииски. струва около 15 лева и стига за 1 месец сутрин и вечер си миеш лицето и след това се намазваш с него. много горчи ако го близнеш ама се свиква. за 2-3 месеца и кожата ти ще е нова. послушай ме и няма да сбъркаш. само не трябва да спираш да го ползваш щото пак почват да излизат :Д

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си