.
Затворена тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8

Тема: HELP me PLS PLS

  1. #1
    HELP me PLS PLS
    Guest

    HELP me PLS PLS

    Zna4i imam li problem s testesite?.Zna4i zabelqzal sam 4e desniq e dosta po nadolo ot leviq(a trqbva da e obratnoto leviq da e po nadolo).I tova koeto mnogo me stresna dnes e 4e zabelqzah 4e desniq sled akt se dvizi dosta imam predvid IZDUVA se i se SVIVA mnogo, i taka rqzko promenq razmerite si.Tova normalno li e?Kakfa moze da e pri4inata hepl me.Sram me e da ida pri lekar i za tova isakm parvo da znam seriozno li e?Normalno li e desniq mi testis taka da se izduva i pribira?p.s Na 18 g sam ako tova ima njkakvo zna4enie za tiq raboti.Predvaritelno Wi blagodarq 4e sam se baq stresnal....

  2. #2
    Споко браточка. Това едно време и мне много ме проитесняваше докато не прочетох в една научна статия, че винаги при мъжете единия тестис е по-надолу от другия. Даже сядах с кръстосани карка винаги да станата равни , но като чух това и направо много се зарадвах и успокоих.

  3. #3

    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    София
    Мнения
    13
    ами спокойно както казаха вече големината не е за притеснение.
    свиването и разширяването също. за да функционират тестисите нормално температурата им трябва да е по-малка от телесната. затова когато се загреяш (при активност от твоя страна ) те се разширяват за да се охладят, а след това се свиват. така че спокойно

  4. #4
    Guest
    To verno si e za sram tvoito.Dobre 4e ne si oti6ul na lekar 6toto mnogo si 6tql da se izloji6.Bati na 18 godini si i da pita6 takiva prostotii.Ti da ne si jivql v pe6tera na samoten ostrov do sega?

  5. #5

    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Burgas
    Мнения
    32
    Smeshkovci, prosto e glupavo da stoite tuk i da narejdate.. nqma da otgovorqm tuk.. molq te, pishi mi na modeli@mail.bg
    zamylchi i ... prosto se zaslushai v tishinata ...

  6. #6
    Голям фен Аватара на Nekasa4a
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    София кв. Лозенец /Ловеч "Попска Градинка"
    Мнения
    724
    Цитирай Първоначално написано от joro_tev
    Споко браточка. Това едно време и мне много ме проитесняваше докато не прочетох в една научна статия, че винаги при мъжете единия тестис е по-надолу от другия. Даже сядах с кръстосани карка винаги да станата равни , но като чух това и направо много се зарадвах и успокоих.
    Napylno sam saglasen
    I don't thing ! I drink !!!
    Litex & Metal Rulz !!!

    Верни сме до Гроб!

  7. #7

    lkmlk

    spokoino.di6ai .tova e normalno.naprimer pri nas jenite ednata cica e po golqma ot drugata.
    badete takiva kakvito ste.

  8. #8
    Стара тема!!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си