.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 23 от общо 23

Тема: svirka

  1. #1
    Uchudena
    Guest

    svirka

    Kogato kazah na priqtelq mi che mu davam pylna svoboda.. da pravi kakvoto smetne za dobre.. ako shte da izneverqva ako ne iska da ne izneverqva.. edin vid nqma da mu zabranq nishto.. toi sam trqbva da si go zabrani.... I toi razbra dumite mi po stranen nachin.. sqkash mu kazah che az sym sklonna kym iznevqra.. i vika "Edinstvenoto koeto shte te pomolq e da ne duhash" ..Tova beshe predi 1 mesec nqkyde... I snoshti se napih i mu zvynnah i sym mu nagovorila pylni bezumia che iskam da pravq sex s drug i taka.. i toi vika "Pravi kakvoto iskash.. vsichko pravi na svoq glava.. nqma da te spiram.. vypreki che spored mene e mnogo glupavo.. no edinstevenoto koeto te molq i koeto si mi obeshtala... e da ne duhash" ... Ne sym spala s nikoi.. Ne sym i s priatelq si daje oshte... ama se chudeh dali ako spq s nego skoro.. shtoto nie 100% skoro she go napravim... dali vyobshte shte iska da mu duham? ... Chudq se... Vie kakvo mislite ?

  2. #2
    Супер фен Аватара на jony
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    София
    Мнения
    1 501
    Еми според мен, не иска да духаш, защото просто го е гнус да те целуне после. Сигурно няма да има нищо против да му духаш на него!
    Не знам... Питай го..
    Dio mi la dona, guai a chi la tocca!

  3. #3

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    Добрич
    Мнения
    59
    Аз не мога да проследя нишката....

  4. #4
    Тоя пич малко кат мен...няма да ми е толкова гадно ако ми каже че се е ебала с друг,но каже ли ми че му е духала поече няма да я барна,гнус гнус...

  5. #5
    Ние от къде да знаеме

  6. #6
    e mnoo qsno 4e 6te iska da mu duha6

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Мене ме нема в целата схема
    Мнения
    1 355
    Питай го бре


  8. #8
    Незнам кво му е на гаджето ти ама ако не иска да му духаш значи не обича да му е кеф.
    Той ще го научи,ти пък ще го научиш него,аз ще те науча тебе,онзи пък ще научи мен-благословен да бъде този ден,когато всеки заблуден от лъча на познанието бъде озарен.

  9. #9
    Мега фен Аватара на ThePainIsReaL
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    зад ей онова дърво ;)
    Мнения
    3 737
    Ще иска да му правиш на него френска. Просто явно смята този тип секс за по-интимен и не иска да те дели с друг.
    Бтв и аз съм на същото мнение.. френската е нещо доооооста по-така от самото чукане. Но всеки си има право на глас.
    Обаче пък е възможно и да не иска да духаш на други, защото ще го е гнус после да те целувала, след като си лапала чужди пишки..
    Знам ли .. най-добре го питай. Няма нищо страшно в това.

    .. I`m just a kid .. a kid in love ..

  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    sofiq
    Мнения
    1 000
    4estno kazano kak 6te spi6 s nego kato e O4EVIDNO 4e ne darji na teb.az ne moga da si predstavq kak moito mom4e 6te mi kaje ako iska6 se e*i s drug ama samo ne mu duhai.ujas.razo4arovana sum ot dne6nite momi4eta na vsi4ko otgore se i napiva6.predstavq6 li kakva grozna gledka e piqno momi4e govori po tela 4e iska da e*e nqkoi?!

    Moje da sum bila tvoq , moje i da buda tvoq , moje i nikoga da ne sum tvoq - izbora e tvoi))

  11. #11
    Фен
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    Triton's kingdom
    Мнения
    258
    Трудно сванах смисъла но както ве4е казаха сигурно го е гнус

  12. #12
    Фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    BG
    Мнения
    246
    много си глупава ....така да знаеш .... това че ти е казал, че не иска да духаш на други не значи, чене иска на него да му духаш .... Как може да не разбираш .... да лапнеш нечий чужд член е много по-гандо понякога от самата изневяра...или дори е по силна и крайна степен на изневяра. Щом правиш френска на приятеля ти ... това значи много ... защото е по-специално то секса....А направиш ли го с всеки срещнат ... значи приятеля ти не е специален за теб .....
    Според мен е глупаво държанието ви .... как така ще бъдеш с някого но ще му позволяваш да спи с други .... как и на себе си ще го позволиш?! Ужас !!!
    Somebody wants you,
    Somebody needs you,
    Somebody dreams about you every single night
    Somebody can't breathe without you, it's lonely
    Somebody hope that some day you will see
    That somebody's me

  13. #13
    Идеята е : Духай на него, не на някой друг!

    Ае .. как може да си наприказвате такива работи.
    УжасТ!
    Пълна свобода ли да кажа на моя.
    Ааамаха.. С мен или без мен! Това е положението.
    А отишло при чуждо, няма да доживее втори такъв опит.

    Реалния свят не е оферта... Да прибягаме към алтернативни варианти.

  14. #14
    Човека просто не иска да прави авто свирка на някой си когато те целува.Какво му е чудното!?
    Light The Universe

  15. #15
    Супер фен Аватара на ABSOLUTme
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    вввдотайемапигдотком
    Мнения
    2 690
    Цитирай Първоначално написано от ThePainIsReaL
    Ще иска да му правиш на него френска. Просто явно смята този тип секс за по-интимен и не иска да те дели с друг.
    Бтв и аз съм на същото мнение.. френската е нещо доооооста по-така от самото чукане. Но всеки си има право на глас.
    Feel my sin..Feel my sound..So baby,come on in...

  16. #16
    Определено не.
    † 2pac ReSt In PeAcE † \\// My Nigga

    http://WwW.impulse.bg/Luna71c


  17. #17
    Повече от фен Аватара на MalKa_BLuDnica
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    416
    tva 4e neiska da duha6 na drug i posle da go celuva6 spored men e napulno normalno
    no exit

  18. #18
    BeBs.....
    Guest

    ........

    ako go pita6 direkno ni6to nqma da zagubi6....no spored men sama trqq se zamisli6 za6to ti go e kazall..i az 4esno sam saglasna s nqkoi ot horata po gore.....kazalti go e za6toto iska da si samo negova i ako duha6 na nqkogo to da e na nego..no nemoga da razbera edno ne6tu kak taka 6te ti kaje pravi kvoto 6te6 hoii se ebe6..tva teq mom4eta sa mn zle..edna frendka sporeha ne6tu s neiniq frend i tq go popita dali kato se skarat i tq si tragne dali toi 6te q spre po nqkav na4in i toi nai6 kvo kaza..kaza "ne,kolkoto i da te obi4am nqq te spra" mi mi kvo e tva ti 6e ide6 da se ebe6 s drug i toi pa nqq te spre xaxaxabahti tupata raotaa

  19. #19
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    1 385
    Ae m/y vas nqam nikfa liybov e...pisna mi da 4uvam za takiva dvoiki!

  20. #20
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Цитирай Първоначално написано от MalKa_BLuDnica
    tva 4e neiska da duha6 na drug i posle da go celuva6 spored men e napulno normalno a opredeleno she iska da mu duha6..ne vednaga no 6te go poiska 100% :smt011 6tot az li4no ne poznavam muj koito ne obi4a da mu duhat
    Приятелят ми е такъв тип! Не че ме спира да прилагам подобен род ласки, но казва, че предпочита вагиналното проникване и че това последното не може да се сравни с проникването в устата.

    По темата-почнете ли да си давате прекалена свобода, краят е близо. А и щом се напиваш и му говориш по телефона как искаш да спиш с друг, смятай вече, че доверието му към теб е заминало по дяволите.

  21. #21
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    Днешните младежи имат много грешна представа за свободата в отношенията. Това не е да се чукаш и с други, а да решиш, че въпреки че на света има още 3 милиарда мъже, ти искаш да си с този мъж в този момент. както и да е. не ги разбирам тия връзки-обичам те, ама няма нищо протимв да се чукаш с друг. Аз пък обичам приятеля си и мам много против ако го прави. Смешна работа. това, че демонстрерате свободни отношения съвсем не значи, че сте зрели за тях. ти дори секс с него не си правила, че да си писнете да кажем и за това да търсите разнообразие. А по темата-гаджето ти явно също смята, че френската любов е по-интимна от вагиналния секс като мен да речем. А и честно казано аз лично много държа, това което си слагам в устата да е чистичко.

  22. #22
    Guest
    nai dobre mu izliji anusa

  23. #23

    Re: svirka

    Цитирай Първоначално написано от Uchudena
    ... Ne sym spala s nikoi.. Ne sym i s priatelq si daje oshte... ama se chudeh dali ako spq s nego skoro.. shtoto nie 100% skoro she go napravim... dali vyobshte shte iska da mu duham? ... Chudq se... Vie kakvo mislite ?
    само едно 6е те питам за въпроса ти...замисли се всъ6тност какво пита6 хорицата тук,ти с тоя 4овек си само за да спи6 с него ли?нз аз поне така го разбирам,6от говори6 за него кат предмет.и кво според теб кат не си спала с други той 6ти даде да му духа6.мацка според мен тая "връзка" е колкото да се из4укате и до там.нз дали тва изоб6то се води връзка,верно познавам много хора които са по освободени от към мислене и не забраняват на гаджетата си(така съм и аз) вси4ко,ма ти направо си му пуснала юздите.и кво 4ака6 го да се провини и ти ли после 6е напраи6 съ6тото.сорка ако съм те убидила,но си изразявам мнението.просто се замисли кво изоб6то ти е в главата и дали е редно тая връзка да съ6тествува
    "Най страшното е да любиш светица дето тайно живее във грях"

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си