.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7

Тема: pomognete molqvi

  1. #1

    pomognete molqvi

    здравеите, тук е най-якия форум, в който сам влизала.Искам да споделя проблема си с Вас....а той е: когато правя секс с приятеля ми, изпитвам удоволствие, достатъчно съм възбудена, но ми идва малко кракто самото времетраене.незнам дали той свършва бързо или аз сам ненаситна или лакома, и след това, защото не мие стигнало,ми става още по-нервно отколкото преди да правим секс (ако сме били загорели) Благодаря на тези които са ми прочели писанието (blush)

  2. #2
    Мега фен Аватара на bungle
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    при чичо Страх
    Мнения
    4 247
    Оооо, това е напълно нормално. И при мен се получава. Аз съм си ненаситна и затова. Преди си мълчах и бях кисела, ама сега направо си казвам - мрън,мрън, искаааааааааам ощееее ( точно като малките деца) и моят веднага се сеща какво трябва да направи.
    Искай си бе, няма нищо страшно. А и по-добре да си доволна, усмихната и любвеобвилна, отколкото намусена и незадоволена.
    I am the lover in your bed and i control you
    I am the sex that you provide and i control you
    I am the hate you try to hide and i control you
    I take you where you want to go
    I give you all you need to know
    I drag you down i use you up

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от bungle
    Оооо, това е напълно нормално. И при мен се получава. Аз съм си ненаситна и затова. Преди си мълчах и бях кисела, ама сега направо си казвам - мрън,мрън, искаааааааааам ощееее ( точно като малките деца) и моят веднага се сеща какво трябва да направи.
    Искай си бе, няма нищо страшно. А и по-добре да си доволна, усмихната и любвеобвилна, отколкото намусена и незадоволена.
    е тва се вика твърда дума,а не кат другите-мълчат си тва е =D>

  4. #4
    Ми така си е де. Искаи си и се еби колкото ти се ебе.Ако твоя не успява си намери някои друг и така с двама трима докато почнеш да се насищаш. В краен случей ела при мен.

  5. #5
    браво како bungle

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Някъде там....
    Мнения
    513
    Съгласна съм с bungle.Просто си кажи..поискай си, какво толкова!
    Look into my eyes - you will see
    What you mean to me
    Search your heart - search your soul
    And when you find me there you'll search no more

    Bryan & Celine - Everything I Do

  7. #7
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    И аз си казвам. за това не оставам незадоволена. Все пак удоволствие трябва да има и за ДВАМАТА!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си