.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 31
  1. #1
    nikimiki
    Guest

    kakvo da pravia s pishkata mu

    haha malko mi e smeshno ama ne mi se smeite mnogo zna4i behme s gadjeto celuvahme se i toi mi sloji rucete na onaia mu rabota i haha az samo si ia mahnah shotot neznaeh kvo da pravia. Kakvo moga da pravia? A ako e gol? Bez da mu pravia sfirki neshto drugo? i kak triabva da go pravia haha oshte sum nova v teia neshta taka 4e ne mi se hilete

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Не Пиша Вече Ф Тъпия Форум
    Мнения
    1 325
    запомни едно - мъжете се кефят на сичко
    свързано с к.ура им или почти на сичко
    следващия път сама си сложи ръката там и
    прави квото намериш за добре бе квото
    то дойде отвътре това и сама ше
    усетиш как му е най-приятно
    ...Romance Is For The Weak-Minded...


  3. #3
    Stilgar
    Guest
    abe prai mu svirki za po-lesno

  4. #4
    nikimiki
    Guest
    ama haha me e strah ako go grabna neshto i ako go zaboli da stiskam li nejno da gala li hahah kvo da pravia neznammmmm

  5. #5
    zna4i kakto kaza kolegata na vsi4ki maje im e priatno samo kogato 1 hubavo momi4e gi dokosva po penisa. ima mnogo varianti za tova kakvo mojesh da pravish .. mojesh da mu pravish svirki ili puk prosto da go hvanesh i da zpo4nesh s leki dvijeiq nogre.....nadolu i taka ve4e shte vidish dokude she se stigne uspeh

  6. #6

    :}

    Цитирай Първоначално написано от Stilgar
    abe prai mu svirki za po-lesno
    aleluq na tova man oba4e ina4e si4ki sa prafi kvot iska6 tva prai6 oba4e ako moje edin savet:kogato pravi6 svirki nikoga ne skurcai sus zubi 6toto....
    Kogato si tujna i az sum tujen,kogato si vesela i az sum vesel,kogato si vuzbudena OBADI MI SE!!!

  7. #7
    Ела да ти покажа нагледно какво да правиш :P
    В интерес на истината наистина квото и да правиш 100% ще му хареса.Да го погалиш , да го хванеш... може и една че*ия да му набиеш :P

  8. #8
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    abe macka za nego ne e tolkoz vajno kakvo pravi6.. kakvoto i da pravi6 100% 6te mu haresa.. 6toto toi ti se kefi i 6te mu e priqtno da si igrae6 s onaq mu rabota
    taka4e,mila,prosto.. ne znam kak da ti kaja kakvo to4no da pravi6.. ti sama 6te useti6.. zapo4ni s kakvoto ti doide,a posle ima vreme da izmisli6 kak 6te produlji6 ...
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  9. #9
    Фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    grad Stara Zagora
    Мнения
    215
    emi baby k`fo da ti kaja men ako pitash t`fa daje ne si e za pitane ! praish koto ti doide na uma a dali mu haresva ili ne toi sam she ti kaje puk i si e stupka napred da go opoznaesh po dobre i da razberesh koe mu haresva i koe ne
    a shto vikash bez svirka? v svirkata nqma nishto losho samo she ti kaja
    shtom kazvash bez qvnu do sega ne si pravila ama i za da neznaesh ko da prais hedna pishka qvnu naistina neznaesh emi she ti kaja da ne se pritesnqvash purvite da kajem 2-3-4 puti moje da ne ti haresa da pravish svirki ama to posle se svikva i e got lichen opit
    pussy wet as a river
    you need a boat for me nigga
    come on baby just lay down
    or to bed with me baby
    see me rubbin' my clit
    suckin' (suckin') my tits

  10. #10
    A ne tva ve4e me dovarshi napulno!!!axaxx....Macko otvutre shte ti doide ko da praish,i ako vse pak ne ti idva pogledai malko televiziq sled 00 4asa i shte vidish
    Ne e neshtastno momicheto izgubilo lubovta na edin glupak..Neshtasten e glupaka izgubil posledniq si shans da stane chovek..

  11. #11
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    ямбол
    Мнения
    300
    interesno ...

  12. #12
    Spratzaman
    Guest
    Shtom priqtelqt ti e slojil rycete ti na penisa mu, ostava ti samo sys zasilka da go udarish tam (ako moje ot po-visoko)
    mnogo shte mu haresa i togava toi shte reshi dali naistina te obicha ili samo iska da ti vlezne pod polichkata

  13. #13
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от nikimiki
    ama haha me e strah ako go grabna neshto i ako go zaboli da stiskam li nejno da gala li hahah kvo da pravia neznammmmm
    stiskai sas vsi4ka sila kolkoto moje6 po zdravo. a ako moje6 da si nameri6 kle6ti probvai s tqh

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от Spratzaman
    Shtom priqtelqt ti e slojil rycete ti na penisa mu, ostava ti samo sys zasilka da go udarish tam (ako moje ot po-visoko)
    mnogo shte mu haresa i togava toi shte reshi dali naistina te obicha ili samo iska da ti vlezne pod polichkata
    Цитирай Първоначално написано от Гост
    stiskai sas vsi4ka sila kolkoto moje6 po zdravo. a ako moje6 da si nameri6 kle6ti probvai s tqh


  15. #15
    to si idva ot vatre . no mislq 4e naistina e po dobre da go opznae6 malko po dobre i togava da pribqgvate kam takiva ne6ta ili pak moje6 prosto da si igrae6 s nego . nikoe mom4e ne se e oplakavo ot nedovolstvo pri pipane na atributa mu taka 4e ako ti doide ot vatre deistvai taka kakto smqta6 ti za dobre ! ))

  16. #16
    Killmister
    Guest
    ami pogali q :>
    a ako si e namazal s olio she e 100 % got :>
    carl-4o du6o ti znai6 kakvo da pravish s moita pi6ka nali :>>
    ei hora
    kazvam vi --------pederastiqta she ni spasi kato narod :>

  17. #17
    ilarion
    Guest
    Ako si qla duvki Huba-buba zna4i znae6 kvo da pravi6 s patlaka mu

  18. #18
    Guest
    LAPAI I SE POTAPAI

  19. #19
    Guest
    ZIMASH NOJA I MU GO REJESH

  20. #20
    ma4kai ru4kai
    4ovek se y4i dokato ne ymre.

  21. #21

    Re: kakvo da pravia s pishkata mu

    Цитирай Първоначално написано от nikimiki
    haha malko mi e smeshno ama ne mi se smeite mnogo zna4i behme s gadjeto celuvahme se i toi mi sloji rucete na onaia mu rabota i haha az samo si ia mahnah shotot neznaeh kvo da pravia. Kakvo moga da pravia? A ako e gol? Bez da mu pravia sfirki neshto drugo? i kak triabva da go pravia haha oshte sum nova v teia neshta taka 4e ne mi se hilete
    Плесни му една чекийка де

  22. #22

    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    гр. София, жк. Западен Парк
    Мнения
    17
    Цитирай Първоначално написано от Spratzaman
    Shtom priqtelqt ti e slojil rycete ti na penisa mu, ostava ti samo sys zasilka da go udarish tam (ako moje ot po-visoko)
    mnogo shte mu haresa i togava toi shte reshi dali naistina te obicha ili samo iska da ti vlezne pod polichkata
    Добър отговор, но агресията не е добър съветник.
    Прави, каквото ти дойде, само не му причинявай болка
    No pain, no gain. - Scorpions

  23. #23
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Ups & Downs
    Мнения
    2 188
    udari mu 1 4ikiq

  24. #24
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    1 008
    suglasen s Murderdoll

    I'm gonna do what ever I want,so why to risk it ?

  25. #25
    Guest
    Супер си така не се бях смял от по-предишната тема
    направо ми свършиха кърпичките ся си бърша сълзите в чаршафа.

    Удари го с юмрук там където ти слага ръцете мухахахахах после отиди на зъболекар.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си