.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1
    Гостенин
    Guest

    Проблем с приятелката ми...

    Здравейте! Приятелката ми има някакъв проблем със секса. А именно, че когато правиме секс.....всичко е прекрасно, до като по едно време, мускулите й се стягат и започва да я боли. И разбира се спираме. Според мен и според нея, това е на ниво психика или на кофти преживявания, които тя е имала с предишни партньори. Също така заради тия преживявания, не може да ми прави френска любов.... "Знам, пиле, знам, че не е кой знае какво, че това е нормално, но имам лоши спомени и го смятам за унизително." - ми каза тя.
    В момента сме доста далече един от друг и съвети, като "бъди по-внимателен....предразположи я" - няма да са ми от полза....и още повече, аз бях изключително. внимателен и нежен и предразполагащ. Тя е на 20. Моля Ви, обяснете ми, какъв е проблема....искам да и помогна поне със съвет!
    Благодаря!

  2. #2
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    Ами приеми,че не може да прави свирки и толкова.нека сексът е спонтанен,а не ей сега ще го направим.Тогава става най-хубав.Като се разхождаме с гаджето и той каже-няма никой у нас просто ей така-сексът после е невероятен!

  3. #3
    Guest
    Вече съжалявам, че пуснах тая тема.....понеже ще получавам компетентни съвети от млади госпойци, които се чудя как не разбират какво искам да кажа..... ПРИЯТЕЛКАТА МИ ИМА ПРОБЛЕМ....ФИЗИ4ЕСКИ....ТОВА С БОЛЕНЕТО.....АКО ИМА НЯКОЕ КОМПЕТЕНТНО МОМИЧЕ ИЛИ ДАМА ДА МИ ПОМОГНЕ, НЕКА ГО НАПРАВИ, НЕ ОБИЧАМ ДА МИ ДАВАТ СЪВЕТИ КОГАТО НЕ ИСКАМ, А НАЙ-МАЛКО ОТНОСНО КАК ДА СЕ ДЪРЖА С МАЦКИТЕ! Благодаря предварително!

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Burgas
    Мнения
    1 021
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Вече съжалявам, че пуснах тая тема.....понеже ще получавам компетентни съвети от млади госпойци, които се чудя как не разбират какво искам да кажа..... ПРИЯТЕЛКАТА МИ ИМА ПРОБЛЕМ....ФИЗИ4ЕСКИ....ТОВА С БОЛЕНЕТО.....АКО ИМА НЯКОЕ КОМПЕТЕНТНО МОМИЧЕ ИЛИ ДАМА ДА МИ ПОМОГНЕ, НЕКА ГО НАПРАВИ, НЕ ОБИЧАМ ДА МИ ДАВАТ СЪВЕТИ КОГАТО НЕ ИСКАМ, А НАЙ-МАЛКО ОТНОСНО КАК ДА СЕ ДЪРЖА С МАЦКИТЕ! Благодаря предварително!
    oh batence, 1-vo momi4eto koeto otgovori v "interesenata" ti tema e na 21 godini, 2-ro sledva6tiq pyt si zadai vyprosa pravilno - "ima li tuka nqkoe bolno momi4e koeto da moje da mi pomogne za priqtelkata". ai siktir

    Не е важно да умреш за родината си ...
    Важно е да накараш врага да умре за своята !!!

  5. #5
    Guest
    Първо батенце, наистина не и личи, че е на 21 години....второ боли ме фара колко ти е интересна темата....трето.....това не е болест....това е проблем, който НАИСТИНА искам да разреша (с тая моя приятелка сме супер далеч, следователно аз няма да имам изгода от "интересната ми тема"...така че го правя само и единствено защото супер я уважавам). Не ми давайте съвети относно момичетата, батенца.....просто искам, някой, който знае за такъв сорт проблем да ми обясни или насочи.

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Burgas
    Мнения
    1 021
    1-vo sled kato o4evidno ste po-golemi neznam kak o4akva6 nqkoi da ti pomogne vyv forum horata sa nabori 94-ta az kogat gledah svetovnoto i 2-ro 6tom kaza 4e problema e psihi4eski togava pyk epten nikoi ne moje da ti pomogne. tva 4e qvno tam dolu e po-tqsna (o4evidno 6tom q boli) ili tam ne6to si drugo .... ae prosto zadava6 prekaleno "special question". prosto ne o4akvai otgovor tuk. ako problema e fizi4eski - doktor, nai-dobroto vyzmojno re6enie, ako e psihi4eski - prosto razgovori i tolkova. ne razbrah o6te li si s neq ili ne, no ako si - to togava v kraina smetka bolkata moje da q zabravi edinstveno ako prosto misli za ne6to drugo - koet si e to4no predrazpolagane (v ob6ti linii). i v kraina smetka pak ne razbrah kyv ti e vyprosa ama ako sym ulu4il s otgovorite - ok, ko ne - zdrave !

    Не е важно да умреш за родината си ...
    Важно е да накараш врага да умре за своята !!!

  7. #7
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    И мен ме боли всеки път като правя секс,ама това не ме отказва,защото го желая с цялото си сърце,душа и тяло.Може би просто приятелката ти не го желае истински.Нормално е да се свива-все пак прониква чуждо тяло в организмът и нормалната ,първичната реакция на тялото е да го изхвърли.Че и аз до сега треперя,но си казвам.ще боли 10 секунди,а после ще си правим кефа 1 час.Психиката е много важна в такъв момент и ако тя вътрешно не се пребори с това-няма кой да й помогне.Не е малка-съгласна съм,но щом не може да прави секс поради такава причина-дай й време да преодолее проблемът си.Да помисли върху него,да реши сама за себе си какво иска,а даже при нужда да се консултира със специалист.Ние не сме такива-аз уча нещо съвсем различно и ни мога да помогна,но знам как се чувства момичето,защото и аз съм така.И 1 въпросче-защо да не личи,че съм на 21-мненията ми са тъпи,лигави и некомпетентни ли?Аз ли не се изказвам добре или пък мисля като малко дете-обясни ми проблемът в мен,за да се справя с него!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си