.
Затворена тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15
  1. #1
    iv4ou
    Guest

    Как да дигна температура?

    искам да питам как мога да дигна температура за около 1 ден, така че да не ходя на даскало

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Не Пиша Вече Ф Тъпия Форум
    Мнения
    1 325
    ми казват че като ядеш суров картоф
    и ти се вдига температурата, пробвай за
    секи случай ама не се надявай много щото
    аз 39213 пъти пробвам и нищо не става
    ...Romance Is For The Weak-Minded...


  3. #3
    iv4ou
    Guest

    znam za kartofa;)

    nemam kartof u nas az ina4e go znam tva

  4. #4

    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    wHo caReS ....
    Мнения
    1
    хехе пробвай с тебешир от даскало ама не знам и не сам сигурен дали ще стане... един от моя клас нагъна веднъж половин парче и доста високичка температура вдигна... ама те предупреждаван че мое има некви странични ефекти (;
    iF u FuZ wiTh uS u BriNg tHe DeVil oUt of uS

  5. #5
    I az sum chyvala za tva s tebeshira ama moje da ti stane neshty vse pak ..

  6. #6
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Град
    City of Sofia
    Мнения
    147
    Един от нашя клас се прави на интересен и шмъркаше тебешир
    ама не вдигна температура ...
    Bring it! What?
    We right here
    We're not goin anywhere
    We right here
    This is ours and we don't share
    We right here
    Bring your crew cuz we don't care
    We right here
    Uh, uh, uh

  7. #7

    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    Na LuNaTa :D
    Мнения
    52
    Emi da ti kaja,az prosto si nagrqh termometara na pe4kata,vdignah okolko 37.3,kazah,4e mi e mn lo6o na na6te i daje ne moga da si napi6a sa4inenieto(imahme da pi6em nqkva tema za doma6no)i maika mi vika "ako misli6,4e ti e zle,nedeie da hodi6 dnes i utre na u4ili6te..." i taka...ne mi se naloji da qm kartofi ili tebe6iri
    ThE LoVe Is NaMe,ThE SeX Is GaMe.FoRgEt ThE NaMe AnD PlAy ThE GaMe

  8. #8
    haha i az sam go pravila toq nomer...,no sys surov kartof...vqrvai mi che e super gaden..blqk ujas..a syshto taka znam i sys ocet ama ne edna lyjichka a nqkolko sa momenta digash malko temperatura..a ako iskash po visoka...nz...pii qko )) nadqvam se da mine nomera KYSMET!!!

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    sloji termometura na parnoto i 6te vidi6 kolko lesno stava

  10. #10
    Tazi tema q ima we4e!!! Pisna mi da 4eta edni i su6ti temi are predi da pusnete nqkoq tema si razmurdaite malko pile6kite mozu4enca i vijte dali nqma ve4e takava tema!!!

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от vasi_z
    Tazi tema q ima we4e!!! Pisna mi da 4eta edni i su6ti temi are predi da pusnete nqkoq tema si razmurdaite malko pile6kite mozu4enca i vijte dali nqma ve4e takava tema!!!
    a ti stiga si se oplakval,na gosta moe da myu trqbva speshno a i koi 6e tragne da rovi iz celia forum,to da ti se prisere!
    a po temata:na mene syrovi kompiri ne mi deistvat,ami az kato bqh malka si nagrqh glavata na parnoto i posle 2 dena mi se vie6e svqt i bqh mn zle,ne ti go prepora4vam,6oto moje da ti se prasne sivoto sa6testvo,a ocet v nikav slu4ai ne pii,6oto,ab eposledstviata sa mnogooooooo brytalni!Tui 4e prosto,izqj 1 kofi4ka kisleo mlqko 4&ovo i 6e se izdraifa6 i elka temperatyra i tva e! leko hranitelno natravqne!
    There are days we will remember,there are nights we won't forget never...there are people who will stay in our hearts forever...!!

  12. #12
    Mi az znam kato sloji6 dve par4eta surov kartof na o4ite si diga6 mn visoka temperatura ama nesam probvala
    Bez myka ochite ne plachat. Bez oblak dyjd ne vali! Samo iskrenno koito obichat mogat da ronqt sylzi!

  13. #13

    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    Heartbreak Hotel
    Мнения
    37

    geri tod

    ne e nujno da qde6 kartofi ili tebe6iri prosto se napravi 4e ti e lo6o i si napravi 4ai i potopi termometara do kato se pka4i jivaka!ba6a mi e lekar i toq nomer minav za sega 4 pati!
    PS:zadaljitelno legni i se zavii s odealo po-dostoverno e!
    гледай на света с усмивка, за да ти се усмихне и той

  14. #14
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от vasi_z
    Tazi tema q ima we4e!!! Pisna mi da 4eta edni i su6ti temi are predi da pusnete nqkoq tema si razmurdaite malko pile6kite mozu4enca i vijte dali nqma ve4e takava tema!!!
    are pone dai link kato q ima

  15. #15
    Темата е стара!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си