.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 16 от общо 16
  1. #1

    Държанието ми към него

    С приятеля ми сме заедно от 1 година и 11 месеца, но напоследък през последните 1/2 месеца запознах да се държа ужасно. Много съм нервна и избухлива. Когато се видим отначало се държа добре, но после започвам да ставам много нервна. Според вас това на какво се дължи, не знам, аз не мога да си го обясня. Опитвам се да се държа нормално, но ... Добре ще е да ми дадете някой съвет.

  2. #2
    Повече от фен Аватара на JungleJaguar
    Регистриран на
    May 2011
    Град
    София
    Мнения
    448
    Ами не се виждайте всеки ден .
    ЦЕНИ НА РАП ВИДЕОКЛИПОВЕ:
    Mc Hammer-Too Legit To Quit
    (5,5 милиона лв)

    Puff Daddy-Victory
    (5,2 милиона лв)

    Puff Daddy-Come With Me
    (4,9 милиона лв)

    Jay Z-Heartbreaker
    (4,8 милиона лв)

    Busta Rhymes-What's It Gonna Be
    (4,6 милиона лв)

    Missy Elliot-She's A Bitch
    (3,9 милиона лв)

    САМО ТЕЗИ 6 ХИПХОП ВИДЕОКЛИПА СТРУВАТ КОЛКОТО ПРОДУКЦИЯТА НА ВСИЧКИ ПОПФОЛК ПЕВЦИ ВЗЕТИ ЗАЕДНО ЗА 100 ГОДИНИ НАПРЕД!
    И СМЕШНИЦИТЕ ТРЪГНАЛИ ДА МИ СРАВНЯВАТ ХИПХОПА С ЧАЛГА! ВИЖТЕ СЕ КОЛКО СТРУВАТЕ СЪС СЕЛСКИТЕ СИ ВИДЕОКЛИПЧЕТА ЗА 1000 ЛВ,БЕ СМЕШНИЦИ !

  3. #3
    Мега фен Аватара на heartshapedbox
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    BG
    Мнения
    6 295
    Да, виждайте се по-рядко.

  4. #4
    Мега фен Аватара на xoxi
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    5 952
    Има ли нещо в него, което да те дразни и да не си му го казвала още?
    И спря да се върти за миг земята..




  5. #5
    Не, няма.
    А за по горните коментари, ами ние се виждаме през 2/3 дена, че и повече понякога.

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2012
    Мнения
    1 373
    Помисли дали няма нещо в него, което да те дразни.Ако няма, може би си под напрежение и си решила подсъзнателно, че трябва да си го изкараш на него.Понякога си го изкарваме на любимите хора.Друг път като се ядосаш пак си помисли дали на него му е приятно да му крещиш и постоянно да нервничиш и не го ли нараняваш така.Ако това не ти помогне, по - добре се запиши на някъв спорт, който може би ще ти помогне да си изкараш напрежението или не знам нещо такова ... а ако искаш просто ги послушай и за определен период от време спрете да се виждате често.Може би ще ти домъчнее и след това като го видиш няма да си толкова нервна.Не се сещам с какво друго мога да ти помогна, всичко си зависи от теб.

  7. #7
    anonymous708973
    Guest
    Може да има много причини.
    Едната от тях е, че може да си в такъв период просто - по-нервна и избухлива и да си го изкарваш на него.
    Другата е, че ти е омръзнал и подсъзнателно се чудиш как да го зарежеш.

  8. #8
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    Замисли се да не би пък да има някаква причина, поради която да си нервна и агресивна заради него? Да ти е омръзнал, да е допуснал някаква грешка и подобни? Ако не - то тогава просто си в такъв период, в който си нервна и си го изкарваш на него. Съветът ми е да говориш с него, за да е наясно и той какво се случва с теб.
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  9. #9
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Авторке, като прочета тема и коментари с твоята нагласа, винаги си представям една кафе машина, която работи само тогава, когато й се пускат стотинки и нейната работа се извършва единствено благодарение на някаква външна намеса. Сякаш си предопределена да имаш някакво поведение и не зависи от собствения ти избор. Ми напъни си малко мозъка, помисли защо действаш така и избери сама как желаеш да се държиш.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  10. #10
    Голям фен Аватара на SkiCatA
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    711
    Сега разбирам защо март е наречен месец на жената ......
    Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни.

  11. #11
    Така е Скица...май месец.... брех тези цветя....а тази жътва?!
    Oh but until then I got you
    Baby I got you
    Until you're used to my face
    And my mystery fades
    I got you


  12. #12
    Мега фен Аватара на fenkaaa
    Регистриран на
    Jul 2009
    Мнения
    3 416
    Както казаха нагоре причините може да са много..

  13. #13
    Голям фен Аватара на In*The*Face
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    746
    Може би просто ти е писнало или подсъзнателно си започнала да търсиш някакво разнообразие, или пък просто не си готова за дълга връзка. Изясни се със себе си и сама ще откриеш отговора.

  14. #14
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Цитирай Първоначално написано от In*The*Face Виж мнението
    Изясни се със себе си и сама ще откриеш отговора.
    Май по-лесно ще влезе да следва ядрена физика.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  15. #15
    Повече от фен Аватара на bbadass
    Регистриран на
    Jul 2011
    Мнения
    323
    Цитирай Първоначално написано от Chacho Виж мнението
    Май по-лесно ще влезе да следва ядрена физика.
    Май най-лесно да спреш със сарказма.
    sexytty, помисли си как се чувства той, като се държиш така, и го карай по-ненатоварващо, за него и за себе си, защото това притеснява и теб Гледайте някой хубав филм, отидете на по-романтично място... Правете нещо приятно

  16. #16
    Мега фен Аватара на LadyDi
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    15 934
    Цитирай Първоначално написано от bbadass Виж мнението
    Май най-лесно да спреш със сарказма.
    sexytty, помисли си как се чувства той, като се държиш така, и го карай по-ненатоварващо, за него и за себе си, защото това притеснява и теб Гледайте някой хубав филм, отидете на по-романтично място... Правете нещо приятно
    Сарказмът си беше много на място. Ако имаше някакъв реален проблем, да ѝ помогнем. Ама как да ѝ кажем какво да прави, като според нея в него няма проблем. Значи проблемът е в главата ѝ. Да отиде на психолог. Може да е сериозно.
    This world is spinning around me
    This world is spinning without me
    And every day sends future to past
    Every breath leaves me one less to my last

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си