.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    Lightbulb Какво да правя ?

    Преди 1 година най-добрата ми приятелка ме запозна с един неин 2-ри братовчед (Митко). Той е 5 години по-голям от нас. Аз го добавих в скайп, но не си пишехме много-много. Обаче в началото на тази година нещата се промениха - започнахме да си пишем доста често, почти всеки ден. Стори ми се много мил и дори ми помагаше за някои проблеми с бившият ми приятел и за други неща. Той тогава също се занимаваше с едно момиче и много я обичаше, но наскоро се разделиха. Малко преди да се разделят той е спал с една негова приятелка, но никой не знаеше освен мен, той, това момиче и най-добрата ми приятелка. След това започнахме още повече да си пишем, но той не знаеше, че знам, че е спал с това момиче, а и аз не му казах. След известно време - 1,2 месеца - другата ми най-добра приятелка се запозна с един негов близък приятел и започнаха да излизат. Тя викаше и мен, а момчето с което тя се запозна, викаше и Митко. Приемах Митко само като приятел, но той започна да се държи някак по-различно с мен и аз сякаш хлътнах по него и той явно го бе забелязал, защото е питал братовчедка си дали знае кой харесвам. След 2 дни ми писа и се държеше коренно различно от преди - не спираше да ми намеква да имаме по-интимни отношения и предложи аз, той, приятелката ми ( не братовчедка му ) и момчето, с което тя се запозна (Иван) да излезем заедно, но не поотделно. Предложи да идем у Иван, обаче в различни стаи да сме аз и той и Иван и приятелката ми.
    Питам се дали и той ме харесва или иска просто за една вечер да има нещо ..

    П.С. : Едва ли разбрахте много от твърде объркания ми разказ, но не ме бива да предавам истории разбираемо (chuckle)
    П.С. 2: Моля обидни, нецензурни, злобни и не свързани с темата коментари да не пишете, защото наистина искам да видя мнението и на други хора, но не по груб начин

  2. #2
    Голям фен Аватара на In*The*Face
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    746
    Всичко си се разбра от разказа ти, но е много трудно да се прецени. Предполагам, че момчето има чувства, щом те подпитва, прави намеци и урежда срещи. Излезте, вижте се, ако дойде моментът поцелувайте се и до там. После изчакай да видиш дали ще те потърси, как ще се държи. За да прецениш какво иска човекът отсреща трябва време. Успех.

  3. #3
    Благодаря много

  4. #4
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    До един момент си мислех, че просто иска да се поразходите някъде, но след това това с различните стаи ме навежда леко на мисълта, че иска да правите секс. Все пак ти и най - добрата ти приятелка го познавате най-добре, така че решавай какво ще правиш.
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  5. #5
    Повече от фен Аватара на bbadass
    Регистриран на
    Jul 2011
    Мнения
    323
    Съветвам те да не се занимаваш с него, едва ли иска нещо сериозно

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си