.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 19 от общо 19
  1. #1
    Guest

    Kak da napisha problem

    Zdraveyte! Kak moga da opisha svoq problem v saita? Ne namiram optsiqta za pisane. Tova e.

  2. #2
    black angel
    Guest
    еми просто пишеш нова тема и гледаш да е в подходящия раздел! това е всичко ! успех

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    627
    ami mislq 4e toku 6to si go napravil...sled kato si pusnal tema vajnoto e naistina da q postavi6 v to4niq razdel ina4e moderatorite q mestqt tam kydeto trqbva da e...

    *ThE~WorLd~Is~MinE*

  4. #4
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Ямбол
    Мнения
    443
    Предполагам госта има предвид как да прати проблем а не да пусне тема във форума...само че трябва да го разочаровам че не могат да се пращат проблеми вече...
    In such ugly times, the only true protest is beauty!

  5. #5
    kak da napi6a tema???
    ninas@

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от micti101
    kak da napi6a tema???
    Като натиснеш "Публикувай нова тема" в някой от разделите може би?

  7. #7
    Alexxxx40
    Guest
    ем немага да намеря нова тема..

  8. #8
    Lykyyyyy
    Guest
    As mnogo iskam da spodelya za problem a si no nz ot kude molya obyasnete nova sum tuk

  9. #9
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    ами той отдела за проблеми е затворен вече :/
    да беше писала миналата година

  10. #10
    geri99
    Guest
    хорааааааа изнервих се не мога да намеря къде се пише тема за да попитам повече хора извинявам се че тук пиша търся един филм

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от geri99 Виж мнението
    хорааааааа изнервих се не мога да намеря къде се пише тема за да попитам повече хора извинявам се че тук пиша търся един филм
    Има раздел TV .... -_-

  12. #12
    Мега фен Аватара на Smrazqvashta
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    4 577
    Цитирай Първоначално написано от geri99 Виж мнението
    хорааааааа изнервих се не мога да намеря къде се пише тема за да попитам повече хора извинявам се че тук пиша търся един филм
    http://prikachi.com/images/735/8264735p.jpg

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от pinK_Baby Виж мнението
    ami mislq 4e toku 6to si go napravil...sled kato si pusnal tema vajnoto e naistina da q postavi6 v to4niq razdel ina4e moderatorite q mestqt tam kydeto trqbva da e...
    Или както правят в повечето пъти - нищо не правят.

  14. #14
    и аз искам да знам от къде се публикува тема .. моля помогнете !

  15. #15
    и аз искам да знам

  16. #16
    Голям фен Аватара на Ouroboros
    Регистриран на
    Mar 2014
    Мнения
    987
    Цитирай Първоначално написано от Petss Виж мнението
    и аз искам да знам от къде се публикува тема .. моля помогнете !

    Цитирай Първоначално написано от Smrazqvashta Виж мнението
    Много трудно било да видиш няколко реда по-нагоре...

  17. #17

    Не мога да усетя удоволствие.

    Здравейте,на 15 съм. От 2 месеца имам приятел, с когото от 1 месец почнахме да правим някои по-еротични неща. Ходим у тях и той винаги ляга до мен и започва да ме търка през панталона,това е супер яко. Но след като започне да ме съблича и да си вкарва пръста в отвора ми,не усещам удоволствие,а дори понякога ме боли. И никога не стигам до оргазъм,а той винаги и свършва след свирките. Защо е така? Моля ви...помогнете.
    Последно редактирано от Beyonce0134 : 11-02-2015 на 15:22

  18. #18
    ......i
    Guest

    може ли съвети

    Здравейте пиша тук за първи път
    имам приятел от 2 години и след няколко дена има рожден ден. Става на 18.
    Тренираше до скоро кик бокс и съм бу подарявала тениска, бинтове, назъбник и круша.
    Обича да слуша музика всякаква и да играе игри на копютъра. Не знам точно какво информация да давам за него.
    Не искам да е нещо материално този път понеже майка му ми прави проблем,за скъпи подаръци.
    2 години ни е разликата ще правя 16.
    Миналата година на рождения му ден бях там, но бяхме разделени и се скарахме докато си го празнува.
    Искам да е нещо което ще запомни и оцени. Няколко дена след рожденния си ден взима книжка.
    Мисля да му взема някаква торта и на нея да пише нещо, но не искам да е само това. Нямам достатъчно пари за скъп и хубав часовник, а и не носи попринцип. А до колкото за пари да не е нещо прекалено скъпо имам някакви спестявания..
    Наистина не знам какво още да напиша и ще се радвам да ми дадете някакви идеи.
    Последно редактирано от ......i : 01-02-2018 на 21:51

  19. #19
    Супер фен Аватара на filmimilmi
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    1 334
    Цитирай Първоначално написано от ......i Виж мнението
    Здравейте пиша тук за първи път
    имам приятел от 2 години и след няколко дена има рожден ден. Става на 18.
    Тренираше до скоро кик бокс и съм бу подарявала тениска, бинтове, назъбник и круша.
    Обича да слуша музика всякаква и да играе игри на копютъра. Не знам точно какво информация да давам за него.
    Не искам да е нещо материално този път понеже майка му ми прави проблем,за скъпи подаръци.
    2 години ни е разликата ще правя 16.
    Миналата година на рождения му ден бях там, но бяхме разделени и се скарахме докато си го празнува.
    Искам да е нещо което ще запомни и оцени. Няколко дена след рожденния си ден взима книжка.
    Мисля да му взема някаква торта и на нея да пише нещо, но не искам да е само това. Нямам достатъчно пари за скъп и хубав часовник, а и не носи попринцип. А до колкото за пари да не е нещо прекалено скъпо имам някакви спестявания..
    Наистина не знам какво още да напиша и ще се радвам да ми дадете някакви идеи.
    Подари му букет с цветя.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си