.
Отговор в тема
Страница 1 от 6 12345 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 138
  1. #1

    Защо малките момиченца....

    Защо малките момиченца си падат по големи батковци ?

    Какво толкова търсите в тази връзка има ли бъдеще тя според вас и т.н......
    ...Дай ми спокойствие, за да приема нещата, които не мога да променя,
    Куражът да променя нещата, които не мога да приема,
    И мъдростта да скрия телата на онези хора, които ми се наложи да убия днес...
    ...Защото ме вбесихa!

  2. #2
    po skoro triabva da se pita zashto batkovcite si padat po malkite momchenca? tfa ne go razbiram ama e taka i obiknoveno kato pochnat da se vurtiat okolo malkite i naisvni momichenca i te reshavat che sa zabili koi znae kakaf pich
    a i normalno e momichetata da hodiat s po golemi poradi prostata prichina che momchetata se razvivat po bavno ot nas i tezi na tiahnite godini se durjat taka kakto te sa se durjali predi1-2 godini

  3. #3
    Фен Аватара на Eclipse_bb
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    Yet to be revealed
    Мнения
    294
    Значи, горния пост отговори донякъде - защото са наивни.
    Освен това, "малките момиченца" обичат да ги возят в коли (които са приоритет на големите батковци), да им плащат сметките, да им правят подаръци...
    И още нещо - "големите батковци" в общия случай за по-зрели. Не може да се направи паралел с поведението и опита на 15 и 25 годишен.

    А и "батковците" обикновено са финансово независими и разполагат с пвече пари от повечето млади момчета. Д ане забравяме, че в даден етап от живота си всяка жена иска банкомат с вибратор...

    И не на последно място - защото мислят, че така ще изглеждат по-големи гъзарки в очите на връстниците и връстничките си и ще предизвикат тяхната завист.
    The more I see, the more I know.
    The more I know, the less I understand...

  4. #4

    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    In The Middle Of NoWhere
    Мнения
    97
    Цитирай Първоначално написано от Satanas_daughter
    po skoro triabva da se pita zashto batkovcite si padat po malkite momchenca? tfa ne go razbiram ama e taka i obiknoveno kato pochnat da se vurtiat okolo malkite i naisvni momichenca i te reshavat che sa zabili koi znae kakaf pich
    a i normalno e momichetata da hodiat s po golemi poradi prostata prichina che momchetata se razvivat po bavno ot nas i tezi na tiahnite godini se durjat taka kakto te sa se durjali predi1-2 godini
    6to batkovcite si padat po po malki li-prosto,6toto po lesno se lajat xaxa tva si e istina! A Momi4etata 6ot taka si mislat za ne6to pove4e ot drugite,da se napraat na interesni,da se praat na golemi gazarki i mnogo drugi(nai ve4e 6ot sa prosti pone teq koito poznavam)
    2PAC forever in our hearts! Just keep this legend alive!!!
    THUG LIFE
    Until The End Of Time
    Just Me Against The World
    "....What's next, I don't know and I don't care
    One things fo' sho', tommorrow I won't be here...."

  5. #5
    EMY
    Guest
    batkovcite ima pove4e opit , imat i koli,a malkite momi4et se mislqt za vajnii kat sa s po-golqm.Malko e typo ama i te sa typi

  6. #6
    Ние казваме Малките момиценца..ама според тях те изобщо не са малки.. мислят си че са ГОЛЕМИ.. и за туй искат да си хванат момчета.. по-големи от тях с повече опит... И като Един "Батко" Отвори едно момичеНЦЕ на 13-14 години.. и То почва вече да са праска на поразия...на колко такива случай сам попадал..просто си нямате представа...Кофти е, ама няма какво да се напраи


    bRinG y0uR SkiLLs f0r The BaTtLe !!!

  7. #7
    Абе ти си ми от селото....трябва да си полафим и да ме запознаеш с местните курветини че ще идвам тия дни на почивка за 1 седмица...
    ...Дай ми спокойствие, за да приема нещата, които не мога да променя,
    Куражът да променя нещата, които не мога да приема,
    И мъдростта да скрия телата на онези хора, които ми се наложи да убия днес...
    ...Защото ме вбесихa!

  8. #8
    ima i o6te edna pri4ina,osven izbroenite.pravda,vav tozi slu4ai ne stava duma za malki momi4enca samo,a za vsi4ki momi4eta,koito padat po majete mnogo po-golemi ot tqh.zna4i,rabotata e tam 4e podsaznatelno tarsqt ba6tinska lubov.lipsva im,ponqkoga zaradi tova 4e izob6to nqmat ba6ta ili imat,no vse pak gi lipsva vnimanieto mu.a za batkovci vsi4ko e qsno,prosto malkite sa po-sladki.(pone izglezhdat taka).mnogo lesno da si vzeme6 edno neopitno momi4ence i napravi6 ot nego kakvo iska6,za da stane napalno "tvoeto".
    стига приказки!

  9. #9
    Фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Град
    Sofia
    Мнения
    103

    Re: Защо малките момиченца....

    Цитирай Първоначално написано от Just-Sex
    Защо малките момиченца си падат по големи батковци ?

    Какво толкова търсите в тази връзка има ли бъдеще тя според вас и т.н......
    Яко прав си бате......
    Много се нервирам на такива - кво като се возиш в кола и имаш пари на аванта нали ти разпорват путката .....курвенска работа
    Съвет - като станете на по 30 си фанете такива на 50-60 много са добри

    Неграмотните също са хора!

  10. #10
    момиченцата независимо защо го правят
    е гадно....но нещата няма да се променят..нали???
    всеки има право на личен избор.....
    и аз съм си избрала тактика:никога с повече от +5
    на мен би ми било гнусно.
    ....

  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Ich brauch Benzin!
    Мнения
    1 579
    Ami de daznam ...pedofilska mu rabota .... spasqvaite se !
    Admin-Coki:
    Снимките в подписа са неподходящи, деактивиране на профила за системно нарушение.

  12. #12
    Guest

    taka e

    mi ima edni takiva deto se kefat na nekvi po-golemi koito imat koli i pari te sa nekvi pedofili pulni imam 4uvstvoto 4e te ne mogat da si nameriat priatelki za tva hodiat s momi4eta koito sa 5 godini po malki i te 6tot i te sa tupi im se vruzvat na glupostite s izvinenieto 4e te sa po zreli i se durja po zrialo a te pove4eto sa nekvi pedali deto samo se ebavat Takiva momi4eta kato stanat na 18 gogdini 6te hodiat s 70 godi6ni pensii za da im zemat pensiata i kato puknat da namajat s nekoi i drug burkan sus kompoto ot slivi mama mu deba !!!!!!!!!!

  13. #13

    Регистриран на
    Feb 2005
    Град
    Where love is free!
    Мнения
    62
    Mi 6to hodqt li 6toto po golemite sa po opitni nezavisimi a i v pove4eto diskoteki(no6tni de) 6te te pusnat s nqkyv 20 godi6en ne s 5 godi6en muhlio za tva
    "Jivota e hubav, za6toto e defekten !!!" Ivan Radoev

  14. #14
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    Цитирай Първоначално написано от Kris
    Цитирай Първоначално написано от Satanas_daughter
    po skoro triabva da se pita zashto batkovcite si padat po malkite momchenca? tfa ne go razbiram ama e taka i obiknoveno kato pochnat da se vurtiat okolo malkite i naisvni momichenca i te reshavat che sa zabili koi znae kakaf pich
    a i normalno e momichetata da hodiat s po golemi poradi prostata prichina che momchetata se razvivat po bavno ot nas i tezi na tiahnite godini se durjat taka kakto te sa se durjali predi1-2 godini
    6to batkovcite si padat po po malki li-prosto,6toto po lesno se lajat xaxa tva si e istina! A Momi4etata 6ot taka si mislat za ne6to pove4e ot drugite,da se napraat na interesni,da se praat na golemi gazarki i mnogo drugi(nai ve4e 6ot sa prosti pone teq koito poznavam)
    asolutno e taka, 4e batkovcite si padat po-po malkite 6toto sa im dosta po-lesna plq4ka za v legloto, kvo da se pravi tva si e samata istina

  15. #15
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Мнения
    422
    shtoto glupavi i neorientirani malki shmatki
    Глупаво е да правиш планове за цял живот , когато не си господар дори на утрешния ден...

    Истински същественото е невидимо.

    http://tuleni.hit.bg/indexbg.html

  16. #16
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    In the dreams of the boys!
    Мнения
    429
    Значи аз не мога да си предствя да ходя с някой колкото мен! Само като им гледам акъла и лошо ми става! Държат се адски детски и смешно. Замислете се реално к'во ще правя с някой такъв? Може би ще ходим на нощни в някой PC клуб или пък ще ритаме топка. Всеизвестно е, че момичетата се развиват доста по-бързо от момчетата, тия дето са мойте години и моя акъл са твърде рядко срещани да не казвам почти ги няма! С тях мога да бъда само и единствено friend-ka! Не бих се хванала с някой по-голям от мен, защото има кола и кинти, а щото просто с него ще има к'во да правя и ще ме разбира!

  17. #17
    Супер фен Аватара на air_J
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    Свищов Town
    Мнения
    1 860
    Цитирай Първоначално написано от THE_GANGSTA_GIRL
    Значи аз не мога да си предствя да ходя с някой колкото мен! Само като им гледам ъкъла и лошо ми става! Държат се адски детски и смешно. Замислете се реално к'во ще правя с някой такъв? Може би ще ходим на нощни в някой PC клуб или пък ще ритаме топка. Всеизвестно е, че момичетата се развиват доста по-бързо от момчетата, тия дето са мойте години и моя ъкъл са твърде рядко срещани да не казвам почти ги няма! С тях мога да бъда само и единствено friend-ka! Не бих се хванала с някой по-голям от мен, защото има кола и кинти, а щото просто с него ще има к'во да правя и ще ме разбира!
    Първо се пише Акъла, а не Ъкъла! Второ ако някога е било вярно, че момичетата се развиват по-бързо от момчетата това не важи сега (поне според мен)! И трето както казвате батковците търсят малките, защото са глупави, а в същото време казвате, че се развивате по-бързо и едва ли не сте по-умни и се получава противоречие!
    П.С.> Връзка с момиче 5 години или по-малко не е никаква педофилия! За педофилия може да се говори ако разликата е поне 7-8 и нагоре години!
    Левски шампион але але!

  18. #18
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    In the dreams of the boys!
    Мнения
    429
    Цитирай Първоначално написано от air_J
    Цитирай Първоначално написано от THE_GANGSTA_GIRL
    Значи аз не мога да си предствя да ходя с някой колкото мен! Само като им гледам ъкъла и лошо ми става! Държат се адски детски и смешно. Замислете се реално к'во ще правя с някой такъв? Може би ще ходим на нощни в някой PC клуб или пък ще ритаме топка. Всеизвестно е, че момичетата се развиват доста по-бързо от момчетата, тия дето са мойте години и моя ъкъл са твърде рядко срещани да не казвам почти ги няма! С тях мога да бъда само и единствено friend-ka! Не бих се хванала с някой по-голям от мен, защото има кола и кинти, а щото просто с него ще има к'во да правя и ще ме разбира!
    Първо се пише Акъла, а не Ъкъла! Второ ако някога е било вярно, че момичетата се развиват по-бързо от момчетата това не важи сега (поне според мен)! И трето както казвате батковците търсят малките, защото са глупави, а в същото време казвате, че се развивате по-бързо и едва ли не сте по-умни и се получава противоречие!

    П.С.> Връзка с момиче 5 години или по-малко не е никаква педофилия! За педофилия може да се говори ако разликата е поне 7-8 и нагоре години!
    Тhanks! Поправих се!

  19. #19
    Е за какво толкова ще си говорите ? За училището ли за какво ?
    Лично на мен винаги ми е ставало смешно в момента в който някоя по малка от мен седне и поиска да си говорим....то не че не можем да намерим някакви обши теми или нещо подобно но винаги идва един момент в който направо почва да ми се повръща от някакви супер наивни размишления...или да не говорим за проблемите и в даскалото или някакви такива адски отдалечени теми....
    ...Дай ми спокойствие, за да приема нещата, които не мога да променя,
    Куражът да променя нещата, които не мога да приема,
    И мъдростта да скрия телата на онези хора, които ми се наложи да убия днес...
    ...Защото ме вбесихa!

  20. #20
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Milky Way
    Мнения
    858
    Щото като ходят с някой голям педофил си мислят че са много велики " Вижте ме аз ходя с възрастен човек " да ги еба в тъпите пикли да ги еба нещастни

    People Like You Just Fuel My Fire

  21. #21
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от ^efas^^
    Щото като ходят с някой голям педофил си мислят че са много велики " Вижте ме аз ходя с възрастен човек " да ги еба в тъпите пикли да ги еба нещастни
    И аз съм на това мнение... Да ги еба в говната нещастни.

  22. #22
    antonin4eto
    Guest

    hah

    i kakvo?Az hodia s momche s 6 godini po-golqmo ot men,daje skoro shte stanat 7!I ne sym s nego,zashtoto ima kola,a za tova che naistina go obicham i sym sigurna,che toi izpitva syshtoto kym men,zashtoto mn pyti mi go e dokazval.Problema vi e,che ne se postavqte i na nashi mesta i ne znaete kakvo e tova da obichash nqkogo.Na nashte edni poznati imat deset godini razlika,a sa syprug i sypruga.Imam poznata koqto hodi s momche,s koeto imat razlika 9 godini,v syshtiq moment i toi si ima priqtelka koqto e kolkoto nego...i kakvo sega shte kajete,che toi ne moje da si nameri priqtelka li?A az hodia s moq chovek,zashtoto e nai-miliq,nai-obichliviq i nai-dobre slojeniq myj v moq jivot.I kakvo az sym na 17,a toi na 24 i kvo ot tova?Iskate da kajete,che kato ima po-golqma razlika v nechiq dvoika i veche trqbva momcheto da e pedofil li?!

  23. #23
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Milky Way
    Мнения
    858

    Re: hah

    Цитирай Първоначално написано от antonin4eto
    i kakvo?Az hodia s momche s 6 godini po-golqmo ot men,daje skoro shte stanat 7!I ne sym s nego,zashtoto ima kola,a za tova che naistina go obicham i sym sigurna,che toi izpitva syshtoto kym men,zashtoto mn pyti mi go e dokazval.Problema vi e,che ne se postavqte i na nashi mesta i ne znaete kakvo e tova da obichash nqkogo.Na nashte edni poznati imat deset godini razlika,a sa syprug i sypruga.Imam poznata koqto hodi s momche,s koeto imat razlika 9 godini,v syshtiq moment i toi si ima priqtelka koqto e kolkoto nego...i kakvo sega shte kajete,che toi ne moje da si nameri priqtelka li?A az hodia s moq chovek,zashtoto e nai-miliq,nai-obichliviq i nai-dobre slojeniq myj v moq jivot.I kakvo az sym na 17,a toi na 24 i kvo ot tova?Iskate da kajete,che kato ima po-golqma razlika v nechiq dvoika i veche trqbva momcheto da e pedofil li?!
    Твойто не се брои ве ти си на 17 вече знаеш кфо искаш стаа въпрос за хлапетата на по 13 14 години дето ходят с некфи педофили на по 19 20 и нагоре

    People Like You Just Fuel My Fire

  24. #24
    Ми имах предвид момичетата над 16 а не откровената педофилия под 12...е като например горезаписалата се девойка....да те питам защо тръгна с твоя хубавец ?
    ...Дай ми спокойствие, за да приема нещата, които не мога да променя,
    Куражът да променя нещата, които не мога да приема,
    И мъдростта да скрия телата на онези хора, които ми се наложи да убия днес...
    ...Защото ме вбесихa!

  25. #25
    grizzly
    Guest
    Az spodelqm OFFTOPIC post:
    Ta nz za vas,no li4no az si mislq za razlikata pri 2 momi4eta.1to e na 15 god i e trugnalo s "batko" poradi edi kvi si pri4ini(ve4e gi izbroihme),ta tova momi4e na 18-19 god mislq 4e 6e e stanala ebati kurvetinata sravnenie s 1 momi4e,koeto hodi s mom4eta na neinata vuzrast ili s max 1-2 god po golqmo ot neq.Prosto kato 1 momi4e trugne s "batence" to zapo4va da se razviva po na4in netipi4en za neinata vuzrast....A i verno ko tolkova 6e si spodelq s nego.V pove4eto slu4ai 6e mu govori kak se skarala s nekoq neina priqtelka ili puk nekvi sme6ni intrigi4ki,koeto moje da si spodeli spokoino i s mom4e na neinata vuzrast,a i NE VSI4KI mom4eta na po 15 god sa nekvi punove det samo cukat na PC ili puk sa nekvi ritnitop4ovci(ni6to li4no kum nikoi )Az poznavam dosta mom4eta na taq vuzrast det sa si za vuzrasta i spokoino mogat da sa s 1 "naprednalo" momi4e na tqhnata vuzrast!!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си