.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 32
  1. #1
    edna debela glupa4ka!!!!!
    Guest

    Писна ми от диети

    hora pisna mi 4estno.Nz kade da pi6a i kakvo no iskah da si izleq dy6ata na nqkogo.Ako iskate me s1dete no....az ne izdarjam ve4e.Pisna mi da sam na DIETA!!! Nikoga ne sam qla kato drudite i pak s1m debela .Sega s1m 165 viskoka i 65 kg. a predi bqh 77 no za godina i polovina uspqh da gi svalq tezi kg.Znam 4e trqbva da svalq o6te no nemoga .Kajeta mi kak da svalq o6te malko pone da vlqza v normite.Vsqkakvi dieti s1m izprobvala.Hodq da ti4am prez den (koeto mi e adski trudno.165 4ovek 77 kg-predstavete si )
    Momi4e s1m na po4ti 17



    Moderated by miloto
    т.1 от Правилника

  2. #2
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    Или не спазваш диетите като хората и си позволяваш някакви волности от време на време(едно бонбонче няма да ми направи нищо ..., натуралният сок е нискокалоричен - а това с повечето сокове не е така, ядеш хляб или и аз не знам какво още..)или просто ти е генетично заложено да си по-пълничка ...
    Няма да ти казвам какво трябва да правиш, за да отслабнеш, защото явно тези неща са ти до болка познати ... В краен случай се консултирай с диетолог
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  3. #3
    оо познат случай при височина 163 бях 65 кила а се е случвало да стигам до 68 сега вече съм почти 60 явно е генетично заложено.. имам една фр която изяжда по 5-6 филии на 1 ядене + това яде какво ли не по цял ден и е слабичка
    Тази, която бе егоистка...
    Тази, която бе жестока към другите,
    която нямаше душа,
    нямаше срам,
    остана без мечти и разруши света.
    Но тази, която беше себе си...
    без лъжи, без лицемерие.
    Просто беше себе си...

  4. #4
    Абе я си яж, не се притеснявай...

  5. #5
    Аз ям по 5/6 филий на ден ,че и повече.Не тренирам от 1 година вече.Може да се каже ,че по чял ден ям все
    Когато тренирах бях 165 см и 55 кг ,а сега като спрях без никакви движения станах 50 кг нз как стана това ама няма лошо...
    Аз имам една приятелка която е 163 см и е 40 кг и си въобразява ,че е мн дебела ужаст! Дори и диети пази.
    Аз не съм от хората който ще спазват диети само за да ти харесват момчета или момичета няма значение.Особено за да си намеря само приятел.Ако ме обича ще ме обича такава каквато съм ,а не ИЗКУСТВЕНОТО ми аз...

  6. #6
    Ами спортувай много! Аз така отслабнах! Аз съм 1,62 м и съм 64 кила, преди бях 70!
    Аз знам, че нищо не знам, но някои хора не знаят.

  7. #7
    edna debela glupa4ka!!!!
    Guest
    hora nestavaaaa
    prosto nestava ot godina i polovina ne sam qla hlqb ili ne6to testeno.Sladko s16to.Kogato hodeh na u4ili6te kato svar6ihme i otivahme s edna moq priqtelka v kafenceto na u4ili6teto i tq postoqnoo qge6e hamburgeri,vafli,4upsove a az si noseh ot vka6ti plodove no nestava i nestava.Vinagi kogato imam svobodno vreme hodq da ti4am ama ne i ne.
    V u4ili6te vsi4ki mi kazvaha "za6to ne se sloja na nqkakva dieta za da otslabna malko" a az mal4ah i neznaeh kakvo da kaja
    mn e gadnooo ne mi se jivee ve4e taka

  8. #8
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    http://news.netinfo.bg/?tid=40&oid=1080715


    Разгледай тази статия
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  9. #9
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от TheNightRider
    Спортувай! Като не се храниш добре няма да свалиш килограми.

    Яж каквото искаш, но не преяждай. Спортувай някакъв по-тежък спорт (не тенис..), например плуване.
    а! ей-тва е нещото което мразя пък и басейните са..нехигиенични.

  10. #10
    Guest

    Re: Писна ми от диети

    Цитирай Първоначално написано от edna debela glupa4ka!!!!!
    hora pisna mi 4estno.Nz kade da pi6a i kakvo no iskah da si izleq dy6ata na nqkogo.Ako iskate me s1dete no....az ne izdarjam ve4e.Pisna mi da sam na DIETA!!! Nikoga ne sam qla kato drudite i pak s1m debela .Sega s1m 165 viskoka i 65 kg. a predi bqh 77 no za godina i polovina uspqh da gi svalq tezi kg.Znam 4e trqbva da svalq o6te no nemoga .Kajeta mi kak da svalq o6te malko pone da vlqza v normite.Vsqkakvi dieti s1m izprobvala.Hodq da ti4am prez den (koeto mi e adski trudno.165 4ovek 77 kg-predstavete si )
    Momi4e s1m na po4ti 17



    Moderated by miloto
    т.1 от Правилника
    Хей,не се отчайвай!!!!Аз съм 1.62 и бях 65 кг!!!Ама като дойде лятото,ато облякох едно потниче ми се стъжни живота...и просто ограничих всичко,и минах на хляб Бонус ел карнитин (ужасен е на вкус ) и сега съм 57!Целта ми е 55!Така че разбира се че можеш да отлсабнеш!!!!Виж колко много си свалила-12 кг!!!!!Само още 5,представи си и ще изглеждаш нормално!!Какво са 5 пред 12!?

  11. #11

    Re: Писна ми от диети

    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Цитирай Първоначално написано от edna debela glupa4ka!!!!!
    hora pisna mi 4estno.Nz kade da pi6a i kakvo no iskah da si izleq dy6ata na nqkogo.Ako iskate me s1dete no....az ne izdarjam ve4e.Pisna mi da sam na DIETA!!! Nikoga ne sam qla kato drudite i pak s1m debela .Sega s1m 165 viskoka i 65 kg. a predi bqh 77 no za godina i polovina uspqh da gi svalq tezi kg.Znam 4e trqbva da svalq o6te no nemoga .Kajeta mi kak da svalq o6te malko pone da vlqza v normite.Vsqkakvi dieti s1m izprobvala.Hodq da ti4am prez den (koeto mi e adski trudno.165 4ovek 77 kg-predstavete si )
    Momi4e s1m na po4ti 17



    Moderated by miloto
    т.1 от Правилника
    Хей,не се отчайвай!!!!Аз съм 1.62 и бях 65 кг!!!Ама като дойде лятото,ато облякох едно потниче ми се стъжни живота...и просто ограничих всичко,и минах на хляб Бонус ел карнитин (ужасен е на вкус ) и сега съм 57!Целта ми е 55!Така че разбира се че можеш да отлсабнеш!!!!Виж колко много си свалила-12 кг!!!!!Само още 5,представи си и ще изглеждаш нормално!!Какво са 5 пред 12!?
    lele mnogo dobre si se spravila. Bi li mi kazala kude se prodava tozi hlqb. Ne mi puka che e ujasen na vkus!
    Аз знам, че нищо не знам, но някои хора не знаят.

  12. #12
    Ниго
    Guest
    Аз пък обожавам да съм на диета. и да ям свинско и яйца с масло.

    Хляба Бонус с л-карнитин е велика простотия. По-голяма от водата обогатена с кислород и диетичните шоколади.

  13. #13

    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    CentraL
    Мнения
    28
    С диети не се отслабва .... наркотици и дискотеки вършат най добрата работа ....

  14. #14
    еdna debela glupa4ka
    Guest
    ama as nito qm hlqb nito ni6too.Predi svalqh kg po barzo a sega s1m si tolkova i nemoga da svalq.
    a za hap4eta - mislila s1m no maika mi ne mi dava da si vzema.Kaza mi 4e dostat14no s1m svalila i da si go izbiq ot glavata tova

  15. #15
    Guest
    Ми то не се отслабва с неядене, ами с правилно ядене.

  16. #16
    Ами то си е до гена.Ти квото и да правиш, не мисля, че тялото ти ще се промени кой знае колко много.Не мисля, че можеш да направиш нещо по въпроса...

  17. #17
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Ниго
    Аз пък обожавам да съм на диета. и да ям свинско и яйца с масло.

    Хляба Бонус с л-карнитин е велика простотия. По-голяма от водата обогатена с кислород и диетичните шоколади.
    пич, твойта диета е отвратителна. ама май и преди съм ти го казвала.

  18. #18
    Ниго
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Deus ex machina
    Цитирай Първоначално написано от Ниго
    Аз пък обожавам да съм на диета. и да ям свинско и яйца с масло.

    Хляба Бонус с л-карнитин е велика простотия. По-голяма от водата обогатена с кислород и диетичните шоколади.
    пич, твойта диета е отвратителна. ама май и преди съм ти го казвала.
    Много си ми е хубава диетата. Винаги съм сит. Ям това, което ми харесва, не лишавам тялото си от нищо незаменимо. Пълен съм с енергия. Прогресивно намалявам процента мазнини в тялото си. Радвам се на прекрасно здраве.

    Никого не задължавам да яде като мен. Колкото по-малко хора ядат свинско - толкова е по-евтино.

  19. #19
    Мега фен Аватара на mechtaq_za_teb
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    ~in the eternal summer~
    Мнения
    3 188
    Цитирай Първоначално написано от еdna debela glupa4ka
    ama as nito qm hlqb nito ni6too.Predi svalqh kg po barzo a sega s1m si tolkova i nemoga da svalq.
    a za hap4eta - mislila s1m no maika mi ne mi dava da si vzema.Kaza mi 4e dostat14no s1m svalila i da si go izbiq ot glavata tova
    Ami maika ti e prava,zashtoto se pritesnqva 4e tezi hap4eta mogat da ti dokarat nqkoi drug problem i trqbva da q razberesh.
    Vij sega..ti si svalila dosta kg.Az shte ti dam savet,koito sigurno i drugite sa ti dali,no vse pak:Hrani se s poveche plodove i zelenchuci.Sega e lqto i ima strashno mnogo osobeno plodove.Izbqgvai testenite hrani i sladkoto.Drugoto,koeto e sportuvai!Tova e mnogo vajno.Naprimer az sega ne sportuvam,zashtoto e lqto i hapvam poveche plodove i zelenchuci,no prez ostanaloto vreme si poddyrjam hubavo tqlo s fitnes.I e super.Tqloto se uformq mnogo dobre i se stqga.Tova e moqt syvet.
    Drugoto,koeto iskam da ti kaja e da se haresvash takava kakvato si i da ne priemash tova za nedostatyk. Uspeh !
    А бе отдавна, беше тъжна вечер.
    Поредната... Да знаех само аз,
    че в утрото не ще те видя вече,
    че ще бъдеш мъничка звезда...

  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от amphetam!ne
    С диети не се отслабва .... наркотици и дискотеки вършат най добрата работа ....


    Абе наркотици. За дискотеката се съгласявам!
    Аз знам, че нищо не знам, но някои хора не знаят.

  21. #21
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Ниго
    Аз пък обожавам да съм на диета. и да ям свинско и яйца с масло.

    Хляба Бонус с л-карнитин е велика простотия. По-голяма от водата обогатена с кислород и диетичните шоколади.
    Знаеш ли кво,ако мислиш,че ще се повлиая от мнението ти,че бил велика простотия не си познал!!!Като ще критикуваш,поне кажи защо???

    ПП : Сори за тона,ама честно,разби ми всичките илюзии!!!
    ПП2:Ми от ЦБА си го купувам!

  22. #22
    Ниго
    Guest
    защото Л-карнитина в препоръчителните си дози не оказва абсолютно никакво влияние на мастния катаболизъм.
    Човешкото тяло само си произвежда абсолютно всеки грам от необходимия му карнитин. Отделно приема на л-карнитин, чиято цел е да изгори мазнините с въглехидрат (хляба), който покачва нивото на инсулина и спомага за образуването на мазнини е глупаво.

    Л-карнитина действа чудесно на мишките, ама хората не сме мишки.

    Отслабването от Л-карнитина е жив плацебо ефект. Дори самото му име те кара да отслабнеш. Л-карнитин. Ми че то и да искат р-карнитин не могат да ни продават, поради факта, че р-веригите са нетрайни и бързо се разпадат.

    Да го кажа накратко - от л-карнитина се слабее не поради биохимическото му, а поради психологическото му действие.

  23. #23
    Повече от фен Аватара на snow__queen
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Между Рая и Ада
    Мнения
    499
    Цитирай Първоначално написано от edna debela glupa4ka!!!!
    hora nestavaaaa
    prosto nestava ot godina i polovina ne sam qla hlqb ili ne6to testeno.Sladko s16to.Kogato hodeh na u4ili6te kato svar6ihme i otivahme s edna moq priqtelka v kafenceto na u4ili6teto i tq postoqnoo qge6e hamburgeri,vafli,4upsove a az si noseh ot vka6ti plodove no nestava i nestava.Vinagi kogato imam svobodno vreme hodq da ti4am ama ne i ne.
    V u4ili6te vsi4ki mi kazvaha "za6to ne se sloja na nqkakva dieta za da otslabna malko" a az mal4ah i neznaeh kakvo da kaja
    mn e gadnooo ne mi se jivee ve4e taka
    Da ti kaja rabotata s dietite e ne da spresh da qdesh neshto,a da qdesh ot vsichko po malko.Kazvam ti go ot opit.Jivqh edna godina v USA bqh kachila 16 kg vurnah se i s mnogo trenirovki i qdene ot vsi4ko po malko i vinagi trqbva da se 4uvstva6 leko gladna kato stavash ot masata,zashtoto sled izvestno vreme hranata sliza nadolu v stomaha i ve4e si sit.Ta ostlabnah 23 kg...... I sega si qm vsi4ko ne prekalqvam ama si4ko si pozvolqvam

  24. #24
    Супер фен Аватара на Vikitooo
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Here
    Мнения
    1 170
    Цитирай Първоначално написано от snow__queen
    Цитирай Първоначално написано от edna debela glupa4ka!!!!
    hora nestavaaaa
    prosto nestava ot godina i polovina ne sam qla hlqb ili ne6to testeno.Sladko s16to.Kogato hodeh na u4ili6te kato svar6ihme i otivahme s edna moq priqtelka v kafenceto na u4ili6teto i tq postoqnoo qge6e hamburgeri,vafli,4upsove a az si noseh ot vka6ti plodove no nestava i nestava.Vinagi kogato imam svobodno vreme hodq da ti4am ama ne i ne.
    V u4ili6te vsi4ki mi kazvaha "za6to ne se sloja na nqkakva dieta za da otslabna malko" a az mal4ah i neznaeh kakvo da kaja
    mn e gadnooo ne mi se jivee ve4e taka
    Da ti kaja rabotata s dietite e ne da spresh da qdesh neshto,a da qdesh ot vsichko po malko.Kazvam ti go ot opit.Jivqh edna godina v USA bqh kachila 16 kg vurnah se i s mnogo trenirovki i qdene ot vsi4ko po malko i vinagi trqbva da se 4uvstva6 leko gladna kato stavash ot masata,zashtoto sled izvestno vreme hranata sliza nadolu v stomaha i ve4e si sit.Ta ostlabnah 23 kg...... I sega si qm vsi4ko ne prekalqvam ama si4ko si pozvolqvam
    Това не е оправдание, че като си живяла В Щатите и си напълняла! Аз какво да кажа като съм тук вече години и с много спорт и движение успявам да запазя онези 48 килограма
    ♥ ♥ ♥

  25. #25

    ne 4e iskam da te pla6a,oba4e

    Zna4i mislia 4e e dobre da govori6 s va6te i da ide6 na endokrinolog.Tova e lekar,koito se zanimava s funkciite na 6titovidnata jleza.Kogato organizumut ti ne proizvejda dostatu4no xormoni dietite ne pomagat.Taka 4e problemut moje da e seriozen i da si gladuva6 bez rezultatno.Niama ni6to lo6o da otide6 na lekar za pove4e iasnota po vaprosa.6te razbere6 kakvo triabva da se pravi.Puk i moje i da ne se naloji,za6toto kato mine6 pup4ivata vuzrast moje da si otslabne6.USPEX
    Каквото си градил с години, може да се срине
    само за една нощ.
    Не спирай да градиш ВЪПРЕКИ ТОВА!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си