.
Затворена тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 35
  1. #1
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    sOmEwErE iN mY dReAmS
    Мнения
    471

    Черният цвят

    Какво мислите за черният цвят....и по-точно преобладават ли черните дрешки във вашият гардероб,или пък си падате по веселите цветове...Интересува ме и дали ползвате тъмни цветове за грим...
    По принцип на мене ми харесват някои черни дрешки.....но гледам да не се обличам от глава до пети в черно...харесва ми да нося черни t-shirts....а иначе си слагам мъничко черен молив...но тъмни сенки (тъмно сиви) не слагам...просто ,защото смятам,че прекалено много състаряват...а пък и бих изгледждала на чучело ...Та...кажете си и вие вашето мнение относно черният цвят...

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Град
    I MightBe in front of u.iMightBeBehind u.EitherWay,I have a knife.Don'tMakeAnySudden,IcanSlip
    Мнения
    705
    mi az imam dosta 4erni dre6ki nqkwi 6arenko po tqh....cwetceta manista .twa moze da se kaze 4e si otiwa i na 4erno.....mi az ne se grimiram mn w 4erno ..daze wyob6te samo slagam 4erebn moliw i spirala........i az ne se obli4am cqlata w 4erno no drehite mi sa sa 4eni i sini4ki tuk tame imam nekoi rozowi4ki i dr cwetowe
    Love is not like anything.Especially a fucking knife!

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2003
    Град
    Nowhere :P
    Мнения
    659
    4erno i bqlo rlz Ne 4e imam koi znae kolko 4erni dreshki ama sa mi tymni porpincip... Za grim i az samo 4eren moliv, shtoto sivi ili 4erni senki kat nqkoi magistralna feq... Kato cqlo 4erniq cvqt me kefi ;}


  4. #4

    Re: Черният цвят

    Цитирай Първоначално написано от MaD_CaT*
    Какво мислите за черният цвят....и по-точно преобладават ли черните дрешки във вашият гардероб,или пък си падате по веселите цветове...Интересува ме и дали ползвате тъмни цветове за грим...
    По принцип на мене ми харесват някои черни дрешки.....но гледам да не се обличам от глава до пети в черно...харесва ми да нося черни t-shirts....а иначе си слагам мъничко черен молив...но тъмни сенки (тъмно сиви) не слагам...просто ,защото смятам,че прекалено много състаряват...а пък и бих изгледждала на чучело ...Та...кажете си и вие вашето мнение относно черният цвят...
    am az imam 2-3 cherni bluzki.Ami haresva mi chernia cviat no ne se oblicham nikoga v cherno ot glava do peti. Poveche me kefi rozavoto
    Za grima az slagam malko cheren moliv i tva e senki ne slagam tamni zashtoto ne mi otiva.

  5. #5

    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    nqkade v pustinqta ot laji
    Мнения
    46
    znae6 li MaD_CaT* az za6to obi4am chernoto i se oblicham v 4erno, no gledam da ne sam kato smartta v deistvie, za6toto v grada vsi4ki gledat nqkak s lo6o oko na hora koito se obli4at izcqlo v 4erno.
    A 6to se otnasq do grima i az slagam samo 4eren moliv i gledam da ne prekalqvam s tamnite nuansi v grima

  6. #6
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    305
    Az puk OBOJAVAM 4ernoto Kato se po4ne ot obuvkite, prez kolana, 4antata, qketo, bluzkite... vsi4ko 4erno Mn me kefi... samo dynkite deto gi obi4am da sa si sini A ina4e se namirat i nqkolko razli4ni cvqta iz garderoba mi, ama 4ernoto rls
    A za grima - az pyk obi4am i 4ernite \t.e. mn tymno sivite senki\ Slagam i 4eren mliv, i spirala... A ina4e ideqta e da moje6 da gi kombinira6 dobre, za da ne izglejda6 kato magistralna feq... to se slagat i drugi niuansi - bqlo naprimer... abe to si e izkustvo :P
    The art of love is not to let your heart get broken !

  7. #7
    men mnogo me kefi 4ernoto kato cwqt :P .za belio i drehi me kefi i za grim-spirala,o4na liniq i malko moliv4e.ne me kefqt tumnite senki-hi4 daje.

  8. #8
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Ami mnoo obi4am 4ernoto...Mai tfa e edinstweniq cwqt koito g/d mi otiwa...Nosq 4eren moliw i imam nqkoi 4erni dre6ki...samo deto kato sym s tqh mi wikat 4e sym metalkaOba4e se kefq i na absolutna protiwopolojnost...obi4am da hodq i w jylto naprimer :P

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Град
    Varhu klaviaturata!
    Мнения
    1 217
    i a zimam 1-2 4erni bluzki no ne se obli4am v 4erno nikoga...ina4e cveta me kefi ...
    za senki 4erni cenki slagam mnogo rqdko samo kogato sam v mn dobro nastroenie i otivam na dikoteka-no v pove4eto slu4ai slagam savsem malko samo kam miglite za da izglejdat po obemni....

  10. #10
    Голям фен Аватара на aBnOrMaL_BaBy
    Регистриран на
    Jul 2003
    Град
    In The Middle Of Nowhere !
    Мнения
    503
    Аз нося абсолютно всякакви дрехи,имам какъвто цвят ви хрумне.Но честно казано черното доста ми харесва Имам бая черни дрехи(това че половината не ги нося е отделен въпрос) , но също както другите гледам да не се обличам цялата така..макар че понякога го правя
    Иначе за грим..слагам черен молив(без него не излизам от нас) и спирала..така си се харесвам

  11. #11
    Ouu i az mnoo se kefq na 4ernoto...oba4e v garderoba mi ima drehi ot vsi4ki cvetove...a za grima 4erna spirala i 4eren moliv RlZ
    My heart topur-lopur for you, baby!

  12. #12
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    da vi kaja v moq garderob nqmam 4erni ili beli drehi ..
    nai mnogo 1-2 dre6ki ..
    ne nosq 4erno,za6toto me podtiska .. ne me kefi kato cvqt..
    a beli drehi imam mnogo malko( i to da imam 1-2 bluzki)za6toto naprimer
    ako si sloja bql pantalon.. kato se znam kakva sam .. sled 5 minuti
    pantalona 6te e dooosta izcapan )
    puk i po princip pove4e se kefq na po svetlite,na po veselite cvetove..
    4eren grim ne slagam .. t.e 4eren moliv i 4erna spirala,ama
    tova mai ne se broi
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  13. #13
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Ei tam..
    Мнения
    346
    Ami... az ne haresvam mn 4erniq cvqt.. ne mi otiva ili pone taka si mislq...zashtoto imam po-t1mna koja i gledam da oblicham po svetli cvetove.. ina4e 4eren moliv si slagam no t1mni senki ne..
    Radvai se na tova koeto imash dnes i se bori za onova,koeto iskash da imash utre!

  14. #14
    Голям фен Аватара на techCandy
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    София
    Мнения
    904
    на мен черния цвят ми е любимия
    но почти нямам черни дрехи по простата причина, че не ми отива
    по-скоро отива на хора които са по- мургави и с черна коса
    докато на мене.....определено ме състарява, но и наистина просто не е моя цвят....това се отнася и за грима, ползвам черен молив само вечр иначе и ще имам "щастието" да заприличам на чучело

    Give me your best shot motherfucker!

  15. #15
    Повече от фен Аватара на honey_reflection
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    In the middle of no where.. at the top of heavens floor lol
    Мнения
    453
    az mn obicham cherniq cvqt.. i daje imam mn cherni drehi.. no sushto nqma da se minat veselite cvetove v moq garderob.!


    F* [ You're nobody until you're talked about. ]

  16. #16
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2003
    Мнения
    619
    men adski mnogo me kefi cherniq shtoto sushto kakto beliq si otiva s vsichko.po edno vreme bqh pochnala da hodq samo v cherno no sega gledam kato oblicham cherna dreha da q kombiniram s drug cvqt shtoto naistina stava murtveshko.a cherniqt grim prosto go obojovam - spirali, ochni linii, molivi senki i strashno mnogo iskam da si namerq chisto cherni velureni maratonki noo.oshte ne sum vidqla takiva

  17. #17
    Guest
    На мен лично не ми допада черният цвят.Никога не се обличам в черно,нито ми харесва,нито ми отива.Повечето дрешки в гардероба ми са сини,розовки и бели.Обичам по-ярките и свежи тонове.Изобщо не нося черно,сиво,бежаво и кафяво.За грим също не използвам черно.Гримирам се много леко и то в светли тонове.

  18. #18
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    627
    ne obi4am mnogo 4erniq cvqt...po4ti nqmam 4erni drehi obi4am po cvetni ili beli...te syzdavat nastroenie... ina4e si slagam 4eren moliv ponqkoga i spirala zadyljitelno....

    *ThE~WorLd~Is~MinE*

  19. #19
    Guest
    OBOJAVAM

  20. #20
    Много интересна тема Мм, не нося черно, това е цвета, който избягвам да нося, не го харесвам...Имам черна пола, черен колан и само това...Грим черен слагам само спирала и молив Иначе се кефя на светли бебешки цветове --> бяло, розово & синьо
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  21. #21
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    1 337
    Това е любимият ми цвят
    Почти винаги съм в черно! Само през лятото го избягвам инае... Малко е депрсиващ цвета ама аз не съм светла косата ми е тъмна и ми отива или.... ммм поне аз така мисля !

    И за грим за през деня си слагам черна спирала и молив обаче ако вечер ще излизам си слагам страааааашно много черно направо ставам страшна
    И чашите бяха опразнени, и бутилката с гърло разбито, и вратата беше заключена, а леглото широко открито. И безбройни звезди от стъкло ни предсказваха щастие в тая като в приказка великолепна, отдавна неметена стая.

  22. #22
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    sOmEwErE iN mY dReAmS
    Мнения
    471
    Цитирай Първоначално написано от aBeP4eTo
    Това е любимият ми цвят
    Почти винаги съм в черно! Само през лятото го избягвам ина4е... Малко е депрсиващ цвета ама аз не съм светла косата ми е тъмна и ми отива или.... ммм поне аз така мисля !

    И за грим за през деня си слагам черна спирала и молив обаче ако вечер ще излизам си слагам страааааашно много черно направо ставам страшна
    Mmmm...dam... prez lqtoto naistina ne e podhodq6to da se nosi 4erno...1vo 4e 4erniq cvqt privli4a slynceto...2ro 4e prez lqtoto tymnite cvetove ne sa na moda 3to bi bilo sme6no i glupavo Ta tova be6e,koeto iskah da dopylnq :P

  23. #23
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    above the clouds..
    Мнения
    1 128
    любимия ми цвят е просто,заедно с бялото..и някои отенъци на сивото..абе обичам тъмните цветове като цяло..
    черни дрехи имам да.... направо ги обожавам мн ме радфат..

    ..But why?...

  24. #24
    0оо обожавам черното.. ама през пролетно-летния сезон предпочитам да надявам дрешки в по-светъл тон.

  25. #25
    da i anmen stra6no mnoog mi haresva tozi cviat.Zadaljitelno ine4e si slagam 4erenmoliv.Ami na mnogo mi haresva za iaketa,bluzki i jiletki toia cviat.A i naistina si otiva na vsi4ko,kakto i bialoto

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си