.

Виж резултатите на анкетата: Mislite li 4e ste bogati?

Гласували
45. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • da

    19 42,22%
  • ne

    26 57,78%
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 35
  1. #1
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    Sf
    Мнения
    357

    Bednite i bogatite?

    ... Kakvo mislite za bednite i bogatite?Vie ot koi ste i kakvo mislite za drugite?Kakvo sa parite za vas?Pitam za6toto mi e interesno
    In the middle there is no beginning and no end...

  2. #2
    Богата съм поради много причини-имам обичта на родителите си, подкрепата им.Имам приятели, имам дрехи и подслон над главата си.. това ме прави богата!
    Ако поискам да те имам-идвам и те взимам с мен!
    Ти ще бъдеш У-П-О-Т-Р-Е-Б-Е-Н!

  3. #3
    Супер фен Аватара на air_J
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    Свищов Town
    Мнения
    1 860
    Ако говорим за материално дали съм богат - ами като за Свищов най-малкото не съм беден! Като за някой по-голям град също не съм беден. Не съм обаче и някакъв супер богаташ. Просто разполагам с пари малко повече от нормалното, демек живея малко по-добър живот от хората, живеещи средно добре. Малко сложно се изказах, дано сте ме разбрали.
    Левски шампион але але!

  4. #4
    Guest
    Ne sum nito edno ot dvete za koeto se radvam. Kakvo mislq za po bednite ili bogatite - za men materialnoto nivo na nqkoi nqma nikakvo znacheni i ne se otrazqva na otnoshenieto mi s tqh. Materialnoto e za hora s niska duhovnost. Ako nqmash pari - jivotat e surov, ako imash - zdrave mu kaji!

  5. #5
    Materialno ne sum bogata,no ne sum i bedna!No ina4e se 4uvstvam bogata,za6toto imam semeistvo,lubov,6tastie,priqteli,izob6to hora,koito biha napravili vsi4ko za men!!!!Kakvo po-golqmo bogatstvo ot tova?

    Тайната на музиката е че тя започва там, където думите
    свършват.

  6. #6
    Голям фен Аватара на Nekasa4a
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    София кв. Лозенец /Ловеч "Попска Градинка"
    Мнения
    724
    Az pak se imam za beden 6toto v4era kato se zamislih kolko har4a a ni6to ne izkarvam razbrah kolko mn dalja na roditelite mi koito me idarjat dokato sam na tqnhato idrajka sam nito bogat nito beden a sam zavisim
    I don't thing ! I drink !!!
    Litex & Metal Rulz !!!

    Верни сме до Гроб!

  7. #7
    Голям фен Аватара на P1ra71nQ
    Регистриран на
    Aug 2003
    Град
    Базел
    Мнения
    539
    Mi az nito sym bogata nito bedna.I taka sym dovolna.Pyk i parite ne sa vsichko na sveta.Te sa samo list hartiq.Mnogo po-vajni neshta ima ot tqh!

  8. #8
    Супер фен Аватара на rosskata
    Регистриран на
    May 2003
    Град
    Варна, Морето, Сините Вълни...
    Мнения
    2 265
    Mи по- скоро бедна, отколкото богата- ако говорим чисто материално. Имам две сестри, наште бачкат, ама пари все не стигат за нищо. Лятото, когато работя и аз, се чувствам богата- но за кратко.Това е от чистоо материална гледна точка. Богата съм на приятели, на любов, на подкрепа... На всичко друго освен пари Но не се оплаквам :P
    1. Човек се ражда изморен и живее за да си почине.
    2. Ако видиш някой да си почива помогни му.
    3. Работата е свещена. Не я докосвай!
    4. Когато изпиташ желание да работиш,седни и чакай да ти мине.

  9. #9
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2005
    Мнения
    341
    az ne sum mnogo bogat materialno.No imam dostatu4no pari,za da jiveq.Bogat sum,za6toto imam priqtelite si,imam roditelite si,imam jivota si(kolkoto i banalno da zvu4i)

    HORA,ZAPOMNETE-AZ SUM MOM4E!!!

  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Ich brauch Benzin!
    Мнения
    1 579

    Re: Bednite i bogatite?

    Цитирай Първоначално написано от MissWorld
    ... Kakvo mislite za bednite i bogatite?Vie ot koi ste i kakvo mislite za drugite?Kakvo sa parite za vas?Pitam za6toto mi e interesno
    Hm ... zavisi 4ovek kakvo razbira pod Beden / Bogat 4ovek.Az za sebesi - Neznam ... vse oshte jiveq s roditelite si - ne se priemam kato beden.Parite ... sa prosto edna neobhodimost v skapaniq jivot ... bez koqto trudno se ocelqva.
    Admin-Coki:
    Снимките в подписа са неподходящи, деактивиране на профила за системно нарушение.

  11. #11
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Цитирай Първоначално написано от Nekasa4a
    Az pak se imam za beden 6toto v4era kato se zamislih kolko har4a a ni6to ne izkarvam razbrah kolko mn dalja na roditelite mi koito me idarjat dokato sam na tqnhato idrajka sam nito bogat nito beden a sam zavisim

  12. #12
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2003
    Град
    in the middle of nowhere
    Мнения
    1 648
    ot 4isto materialna gledna to4ka ne sum nito bedna nito bogata....pyk i dali 6te sum bedna ili bogata-tva zavisi ot roditelite mi
    btw kvo zna4enie ima?

  13. #13
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    mi ne sam nito bedna,nito bogata ...
    pone ako govorim za materialno bogatstvo ..
    puk i vse o6te sam zavisima ot roditelite si .. taka4e
    az sama za sebe si NE moga da govorq dali sam
    bedna ili bogata .. 6toto sam zavisima ot tqh ..
    no kato cqlo ne se 4ustvam bedna,materialno sam
    dobre podsigurena ... ne sam glezena s mnogo pari i t.n
    a za duhovno bogatstvo,moga da kaja,4e se 4ustvam nai bogatia
    4ovek na zemqta ...imam vsi4ko,koeto mi e nujno iii ne
    iskam pove4e
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  14. #14
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Град
    Varhu klaviaturata!
    Мнения
    1 217
    ami....ne sam bedna ,ne moga da kaja 4e sam bogata za6toto ima mnogo po bogati ot men.. imam vsi4ko koeto si poiskam i za tova ne moga da se opla4a ot ni6to..kakto kazah v temata za parite 4e kolkoto i da gi mrazim bez tqh niama kak da jiveem-parite mi haresvat kogato si ugajdam s parcali i drugi prostotiiki,no gi mrazq 6to se otnasqt do ne6to drugo-mnogo po cenno-6te povtorq 4e zaradi parite izgubih 4oveka koito nai mnogo obi4am.....pove4e niama kvo da kaja

  15. #15
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    някъде...
    Мнения
    1 002
    Айде като в приказките..богатите лоши,бедните добри...
    I'll be your dream,I'll be your wish
    I'll be your fantasy.I'll be your hope,
    I'll be your love,
    be everything that you need.

  16. #16
    Фен
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    In The MiDdLe Of NoWhEre
    Мнения
    190
    mi az ne mislq 4e sum bogata no v bude6te bih iskala 'If I Was a Rich giRl..nana' nz qko e spored men
    siLLy y0u.. whErE aRe yOu GoiNg..??

  17. #17
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Ups & Downs
    Мнения
    2 188
    ne sum bogata
    ne sum bedna
    a sum napulno zadovolena materialno
    a du6evno po4ti

  18. #18
    bogata sam s tova 4e imam horata koito obi4am,i sa do men kogato se nujdaia i me podkrepiat.Bogata sam s mnogo priateli,s mnogo rodnini.Bogata sam s mnogo lubov,radost,... :P
    A za parite,abe imam kolkoto mi triabvat zasega

  19. #19
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Град
    В сянката на бъдещето... Там,където никой няма да ме открие !!! ~~~Don'T TrY~~~
    Мнения
    351
    Цитирай Първоначално написано от mira_
    Богата съм поради много причини-имам обичта на родителите си, подкрепата им.Имам приятели, имам дрехи и подслон над главата си.. това ме прави богата!
    Съгласна съм с теб Парите са само част от живота, макар и необходими не смятам , че те ме правят богат човек. За какво са ми пари ако нямам приятели , семейство , обичта на околните ?

  20. #20
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Ямбол
    Мнения
    443
    Аз ще отговоря за чисто материалната част на въпроса.Та моето семейство не е нито бедно, нито много богато.Имаме достатъчно доходи, с които майка ми и баща ми ме издържат мен, както и себе си и частично брат ми...никога не са ме лишавали от нищо и съм получавала това, което искам, угаждат ми на прищевките...разбира се има моменти, в които и те са затруднени, но на всички ни е известна истината, че парите колкото и да имаш никога не стигат така че..
    In such ugly times, the only true protest is beauty!

  21. #21
    Цитирай Първоначално написано от mira_
    Богата съм поради много причини-имам обичта на родителите си, подкрепата им.Имам приятели, имам дрехи и подслон над главата си.. това ме прави богата!
    много добре казано
    и аз съм така

  22. #22
    Супер фен Аватара на Devilsplaymate
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    Nowhereland
    Мнения
    1 280
    Zavisi kakvo da razbiram "bogat ili beden si"? Nz i az ... parite ne me pravqt tolkova 6tastliva kolkoto obi4ta na roditelite mi /za tova blagodarq na Gospod 4e gi ima / ,podkrepata na moite priqteli i blizki...
    Simplicity, complexity, oh what a tragedy! Reality, insanity, strange normality. Incredible, untouchable, but just visual...

  23. #23
    ami ne smqtam 4e sme bogati no ne sme i bedni vsashtnost iskam da kaja moeto semeistvo imame si dosat pari4ki ama 4ak da kipi ili kakto se kazva da sme vashlivi ot pari ne.Ne se ograni4ava me no ne se i razpuskame mnogo v har4eneto pone az zashtot ne rabotq i trqbva vse da iskam pari ot nashte nai obi544am kat mi dadat djobnite za sedmicata na kup shtot taak moga da si praq smetkata po dobre primerno davat mi 30lv.az si zadelqm malko za daskalo zashtoto v daskaloto vaobshte ne polzvam pari mnogo rqdko ako ogladneq i drugite gi pileq .Sashto nashte nikoga ne mi otkazvat pari i za dsiko.No mislq 4e sme semeistvo sas sredno finansovo polojenie toest jiveem normalno be zd ase lishavme ,oba4e kato se setq 4e ima hora koito nqmat hlqb da qdat i sa na edn apensiq ili raboti smao edin 4ovek koito vzima minimalna zaplata ot 100lv.ili 150lv. i imat deca tezi pari v dnehsno vreme ne sa nishto.

  24. #24
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    In the dreams of the boys!
    Мнения
    429
    С парите не можеш да си купиш най-важното здраве и любов, а без тях дори и да имаш всичките пари на света животът ти не струва! Не съм материалистка и за мене парите не са най-важното! Имам достатъчно (по точно нашите имат) за да мога да си позволя това от което имам нужда и да не се чувствам лишена от нищо! Парите са необходимо зло!!!

  25. #25
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Град
    I MightBe in front of u.iMightBeBehind u.EitherWay,I have a knife.Don'tMakeAnySudden,IcanSlip
    Мнения
    705
    napulno sum sigurna 4e sam bogata-imam priqteli bez kito ne mogai stra6no dyrza na tqh,super gotino semeistwo (naposledyk) i lubow .........kwo drugo mi trqbwa?pari li ? ne pari ne mi trqbwat tolko kolkoto sa mi nuzni priqtelite i semeistwoto mi!!
    A materialno ne mislq 4e roditelite mi sa mn bogati ....no nito sme bedni taka 4e .......
    Love is not like anything.Especially a fucking knife!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си