.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 19 от общо 19

Тема: TAtuirovki:)

Hybrid View

  1. #1

    TAtuirovki:)

    kajete neshto za tatuirovkite? opasni li sa za kojata?kude e nai interesno da si napravish? az iskam na krusta ..no neznam kakva da byde,ina4e ima koi da mi q napravi .nqkoi znae li nqkude iz neta da ima narisuvan tatuirovki ...nqkakuv sait ili neshto???

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Град
    Varhu klaviaturata!
    Мнения
    1 217
    ami az liatoto si pravq fal6ivi na krasta i mnogo im se kefa....edna priqtelka si napravi i kaza 4e stra6no mnogo boli-a tq nogo darji na bolka....naprao ne iskam da si predstavqm bolkata...

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    719
    Опасна ще е да си направиш татуировка в някво "съмнително" студио за татуси,където хигиената на инструментите за напраавта на татауровката е под сяква критика!Сестра ми има татус на лявата плешка и седи много готино На кръста според мен е много банално ..аз искам да си направя на глезена и като се постопли още сестра ми ще ме води да ми правят И така ..

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    882
    Az ne bih si napravila istinska tatoo zashtoto znam 4e nqkoi den shte mi pisne...ina4e brad4eda e hudojnik i lqtoto mi risuva izkustveni na krusta..spored men tva e nai-gotinoto mqsto za tatoo na momi4e ...i nai-mnogo se kefq na tatoosi vuv vid na traibeli...mnogoooo sa qki!

    Obiknesh li obi4ai silno,
    namrazish li zavinagi mrazi,
    ne sujalqvai nikoga za nishto,
    edva li nqkoi teb shte sujali...!!!

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Мнения
    1 894
    Awe kvi sa tiq maksimi : Mnogo boli ?
    E tva trqq da vi go e kazal nqkoi koito ili e hodil vyv nqkoe dolnoprobno stodio ili ne si e pravil

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    1 337
    Аз имам 2 татуировки! Въобще не ме боля като ми ги правиха :P Единствената опасност е както каза Близкалка ако студиото е мизерно и.т.н можеш да хванеш рак на кожата, което е доста кофти... Аз обаче сега мисля да си правя 3та на ръката, но още се обмисля а и на кръста вече не е на мода и не е оргинално!!!
    И чашите бяха опразнени, и бутилката с гърло разбито, и вратата беше заключена, а леглото широко открито. И безбройни звезди от стъкло ни предсказваха щастие в тая като в приказка великолепна, отдавна неметена стая.

  7. #7
    Супер фен Аватара на rosskata
    Регистриран на
    May 2003
    Град
    Варна, Морето, Сините Вълни...
    Мнения
    2 265
    Според мен си струва да се направи тату на място, на което кожата не се азтяга толкова(например глезен, плешка), защото иначе след някоя и друга годинка става на нищо. На кръста е мнооого изтъркано, а и ако вземеш да трупнеш 4-5кила ще стане на нищо Една позната си направи на корема... Сега е бременна и просто... Аз лично искам на глезена- една жабка, харесах си я като ходих да ми пробиват носа... но засега ще изчакам...
    1. Човек се ражда изморен и живее за да си почине.
    2. Ако видиш някой да си почива помогни му.
    3. Работата е свещена. Не я докосвай!
    4. Когато изпиташ желание да работиш,седни и чакай да ти мине.

  8. #8
    Mmmm naistina na krusta e mnogo izturkano i ve4e po4ti vseki ima tam...Men mnogo me radva na glezena ili po rebrata

  9. #9
    Супер фен Аватара на Devilsplaymate
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    Nowhereland
    Мнения
    1 280
    Ami .. to i az iskam da si pravq tatuirovka ama kakto se znae na6te ne sa naviti ! Ami .. az razpitax bratov4edkata i kaza 4e q 'bolqlo' kato s epilator ...
    Simplicity, complexity, oh what a tragedy! Reality, insanity, strange normality. Incredible, untouchable, but just visual...

  10. #10
    а някой да знае някакво сайтче за татуси ?

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    Fucked World !
    Мнения
    597
    www.google.com ima hiiiiilyadi sie4eta i snim4iici
    we'll die alone like a stone ^^

  12. #12
    Интересно поне за мен :P аз мисля да си правя от тези които са нетрайни.
    Why are we here ?

  13. #13
    аз съм за нетрайните....хах след време
    и тези на бедрата и на глезените щот тък
    като гледам всички ще имат такива....и ще е БАНАЛНО

  14. #14
    Абе хора! Какво значи - БАНАЛНО!!! като ти харесва и искаш, кво ти пука анално ли е, изтъркано ли е! Модерно е това, което ти харесва!

  15. #15
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    The city of Shadows...
    Мнения
    1 791
    Така, доколкото съм осведомена татуировките са опасни за кожата. Става въпрос за мастило, а то може да доведе до рак на кожат. Другия гаден момент е когато ти я правят, защото ако не се спазва хигиената от този, който ти я прави, можеш да хванеш дори СПИН (чувала съм за такъв случай).
    Иначе по повод кръста... Страшно е банално според мен. Ако правиш, направи си нещо, което няма да го има всяко второ момиче Що не си направиш на плешката - никой няма, а и стои супер готино. Аз там смятам да си направя (ако си правя де )
    The Devil Is Back! Beware, Enemies Of The Hell...
    Чао, Алекс!

  16. #16
    На кръста наистина го има вече всяка втора. Но все пак трябва да е на място, на което на теб ти харесва. И както каза някой преди мен, което не се разтяга чак толкова. Като забременееш или напълнееш ... ще стане на нищо тая татуировка. Аз не бих си направила истинска, защото ще ми омръзне. Или ако си направя ще е на място, на което да не я гледам толкова често, за да не ми омръзне толкова бързо. Винаги ми е харесвало на ръката, но от вътрешната страна, само че малко повече мускули или килограми и... Инак също бих си направила на врата ниско (почти към рамото). Обаче пък там ме е страх, защото сънни артерии ала бала... И на китката бих си направила. Изобщо на места, на които другите нямат.
    SmiLe ToDaY! TomoRRoW it Will Be WoRsE!

  17. #17
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    големото село софия
    Мнения
    174
    искам татус на гърба.. или малко под врата..
    и татус на езика е адско ма си представям болката
    registraciata mi na bif6a i nastoq6ta chupacabra e zapazena. c`est moi, obi4am fi pilenca /q elati pilenca pri batkoooooo haha/

  18. #18
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    izvan grada...v kofite...u vas
    Мнения
    458
    Ami az vapreki tova haresvam na krasta ili na vrrata,no pove4e si padam po obici otkolkoto po tatuirovki.A ine4e edin frend razkazna4e kak nekav si e napravil na rakata ,to4no nakitkata edin skorpion,i kato e kazval zdrasti,seeno drugia go e zahaolav skorpion :P
    Докато има Балъци ще има и Тарикати.
    Има ли смисъл, когато няма значение?
    Въпрос на глупост е да обещаеш, а въпрос на чест е да изпълниш!
    Пите бира, защото от водата се раздясва.

  19. #19
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Мнения
    943
    iskam da si napravq tattos ili na gyrba, ili na glezena.
    mislq, 4e tam sedi mnogo po-gotino ot kolkoto nisko na krysta msilq si za nqkoi drakon..ili nqkoi kitaiski ieroglif...no nqma da si q pravq skoro.
    haide nqkoi, koito ima tattos da pokaje snimka, pls
    No MaN, No CrY!!!
    \m/

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си