.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 25 от общо 25
  1. #1
    Guest

    какви са германците?

    Mnogo mi e interesno za tezi koito sa ili sa bili v Germania da kajat neshto za germancite. Dobri li sa, gostopriemni, izobshto haraktera im.

    Модерирано от Бандитка по т.7

  2. #2
    mno qki pi4ovee !!! otsekudee sa tok pone tez s koito sum bil a i kato cqloo sa mno to4nii ! Gostopriemni si4ko im e 6estak na tqh !

  3. #3
    E v Germania ne sum bila no lqtoto dokato bqx na more se zapoznax s nqkoi i moga da ti kaja 4e sa super to4ni hora

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от Ev1lG1rL_
    E v Germania ne sum bila no lqtoto dokato bqx na more se zapoznax s nqkoi i moga da ti kaja 4e sa super to4ni hora
    Xaxaxaxaxaxaxaxa Po debilno izkazwane nqma ot 4 godini se zanimavam s tiq lewaci nqma takiwa lainari drugi kato tqh Nqma
    Pak i si za tqh indianec

  5. #5
    Guest
    Евала им правя че правят такива коли, иначе като характер са ужасни хора, всичко трябва де е по учебник.

  6. #6
    Най-мразя Германците, Гърците апа за Турчулята да не говорим.

  7. #7
    Фен
    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    Somewhere I Belong
    Мнения
    111

    ami

    ami az jiveq v germaniq ot po4ti 2 godini. az sum v muenchen, v bavariq. po princip bavarcite se bodqt za nai milite germanci, spored men oba4e si zavisi.....naprimer ednite mi susedi sa mnogo mili i priqtni, a drugite ot drugata strana sa nqkvi suhari.....abe kakto v BG si e-zavisi ot 4oveka.no az sum na mnenie 4e po ni6to osven po nazionalnostta i ezika ne se razli4avat ot bulgarite.

  8. #8
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    В НечиЕ сЪрЦе :)
    Мнения
    367
    neznam kvo sa i 6to sa,no ne sa ni6to pove4e ot nas balgarite

  9. #9
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Beyond the limits of the mind
    Мнения
    795
    Лятото във Варна като дойдат е направо кошмар! Примерно в Германия има разделно събиране на отпадъците, даже има глоби за хвърлен фас на улицата. Там сигурно много си спазват закона, обаче тука като дойдат почти всеки ден ги виждам как хвърлят боклуци наляво-надясно. А после ще се смеем на Бай Ганьо! Ми това тяхното е връх на селянията! Като видели, че тука ченгетата не ги глобяват за хвърлянето на боклуците, сякаш си казват "дай да си нахвърляме на воля тука, щото в Германия като се върнем, няма да можем!". Доста прости хора еййй!

    Помни, че си уникален!!! Както и всички останали.

  10. #10
    Chestno kazano povecheto se durjat otvratitelno kum chijdenci,mislqt ni za cigani.No ne se i uchudvam,kato gledam kakvi cigani dolni ima tuk s bulgarski pasporti Germancite sa si suvsem drugo testo.,, za tqh e suvsem normalno kakto sedish na masata i da izpruckash mazno Lichno na mene ne mi e priqtno v tqhna kompania

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    София
    Мнения
    927
    Оххх научете се, че не са германци, а немци!

    Таа по въпроса:
    Най- големия мит е, че немците са студени хора! Може така да ви се струва, но не е така!

    Живяла съм дълго време в Германия и толкова много ми липсват хората и обстановката! Имах страшно много приятели, класът ми беше страхотен. Изключително много съм се забавлявала, имам незабраавими спомени!
    А могат да бъдат много, ама много сърдечни и внимателни!

    Никой няма да сбърка, ако общува с немци! Може само да се обогати
    "Гордост?Да,гордостта е нещо ужасно вкусно,особено когато коричката е разпукана и покрита с глазура" Скарлет О`Хара

  12. #12
    Мега фен Аватара на hahavteen
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Германия
    Мнения
    5 810
    Немците са изключително прости хора и повечето се опитват да си придават важност аз всъщност не си разбират от работата. Всичко което сте чували е мит. Аз ест говоря за немския народ като цяло и не казвам че няма изключения но масата са простаци и половина да не говорим колко са разхайтени и затъпели младежите.
    На тези които не вярват и знаят несмки ще кажа да гледат малко риалити предавания и новини по немските телевизии и да видят за какво става въпрос. Остави че лекарите са толкова некадърни че няма накъде повече... Ох айде че почнах мн да злобея

  13. #13
    Немците в тяхната си страна може и да са готини, но като отидат в чужбина, се държат като пълни идиоти (каквито са си)!

  14. #14
    Vra4ka,vsushtnost germanec e pravilno da se kaje,a ne nemec.

  15. #15
    Аз съм студент 2-ри семестър в най добрия за живеене град в Германия - Мюнхен.Обштувам предимно с българи но 4ат пат разговори с немци - това което съм забелязал е 4е постоянно коментират - ако видят българка с голямо деколте веднага правят злобни коментар4ета ама са яко задръстени и ограни4ени пове4ето от тях.Моми4етата са грозни - пове4ето с къси коси,не се обли4ат с къси поли и рокли4ки и мязат на мом4ета,мом4етата пък по4ти вси4ки си носят шал4ета около врата - фланелка къс ръкав и шал4е - прили4ат на педали пове4ето ама не са вси4ки...много луди има в този голчм град - пове4е са доса депресирани зашотото водят много ску4ен на4ин на живот.Нештото което много ме издразни беше когато един немец ме видя с лаптоп-а и ме попита - вие в България работите ли с компютър? Нямат си и понятие от това което се слу4ва извън родината им - има ред и затова са толкова ограни4ени.Но германците се възхиштават на българките.Моята специалност - бизнес администрация сме 30 бг-та. е българките са много красиви и опр. знаят 4е в бг са наи красивите жени.Абе да дойдат в бг да видят как се забавляваме.........БГ НОМЕР 11111111111111111111111111

  16. #16
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Констанц
    Мнения
    654
    оф бе що говорите всички глупости.. немците са хора като всички останали нации по света с качества и недостатаци. Това, че имаме съвсем различна култура и възпитание и че не разбираме тяхния начин на живот не значи , че са по- тъпи или каквито там други прилагателни използвахте. Научете се да бъдете толерантни. Да по- дистанцирани са, но това просто защото се претесняват и не знаят как да се държат с един чужденец, но когарто те опознаят и ти си готов да ги приемеш са много готини хора. Аз живея в момента с 5 немчета на по 19-20 години и освен това уча във випуск където от 80 4овека сме само 2ма чужденци, на което те безкрайно се възхищават. Но това защото просто са малко по -мързеливи или нямат интерес към нови неща, а не защото за глупави . А що се отнася до немците ,които вие познавате от морето искам да ви кажа ,че едно 90% от тях са немците от гетата тука ,които или са на социални помощи или работят няква мизерна работа. Това е все едно като нашите мангали отидат в чужбина и всички им викат ,че са българи..дразните се нали?Освен това да ви попитам колко от вас като отидат в друг град на екскурзия не правят мизерии на всякъде след себе си? Искам само да кажа: оправете първо грешките в себе си и после търсете грешките на другите, може да започнете с това като станете по – толерантни
    Аз съм човекът, когото тормозеше като малък
    Аз съм човекът, който ти изглеждаше жалък
    Аз съм човекът, който те отвращаваше
    Аз съм човекът, на когото се подиграваше
    Ти мислиш, че е готино да си свиреп,
    Но и аз съм Човек - като теб.

  17. #17
    Всички англо-саксонски народи (германци, англичани и от рода) нещо никак не мога да ги понасям... Просто са ми неприятни с огромното си самочувствие, всякаш са кой знае какво повече от нас от Източна Европа и са супер надменни. Абе тъпаци са, кой каквото ще да ми приказва и това, че живеят с много висок стандарт на живот не ги прави по-умни. Иначе лично германците са ми по-симпатични от англичани и американци примерно и особено от тъпите французи, но и те са много далече от нас българите по манталитет. И определено смятам, че българите сме много готини от тях.

  18. #18
    bobi12345bobi12345
    Guest
    Немците изглеждат приятни.Те се отнасят добре с тебе и ти помагат щом са им казали. Но са малко егоисти и не истински приятели. Смотаняци са, но защото така са научени-да спазват правилата. Те са готини за тях, но не за мен, защото аз съм свикнал да имам истински приятели. Повечето хора в България са добри приятели и много готини и момичетата са много красиви. А при немците много трудно се намират такива хора. При тях готини се мислят тия, които са на около 12-14 и имат обеци и сини коси или нещо такова и ходят с колонка и пускат музика. Тези хора се среат често в германия. а има жени, дебелани със съсипани коси и скъпи маратонки, които се обличат много зле.Много рядко виждам хубави момичета и нормални и готини момчета. На кратко за мене немцитеп са смотани егоисти и амане чак толкова.

  19. #19
    Фен
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Pleven
    Мнения
    192
    Темата е пусната преди 12 години от "гост", нема смисъл да отговаряш.

  20. #20
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    повечето са като него


  21. #21
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2017
    Мнения
    305
    Били са някога, сега са като това:

    Утре ще се появи друг лидер и така. Общо-взето какъвто им е лидера, такива са и те. Може да правят хубави коли, но свободното и самостоятелно мислене не е част от характера им.

  22. #22
    Повече от фен Аватара на KREED
    Регистриран на
    May 2015
    Мнения
    373
    Хора.

  23. #23
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    повечето са като него
    Сигурно дори не си срещал германец на живо през живота си.
    А "този" дори не е германец.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  24. #24
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Сигурно дори не си срещал германец на живо през живота си.
    хехехехе
    предпочитам да се срещам с голи жени
    предпочитам да не са стари и дебели циганки
    предпочитам да не плащам на стари и дебели циганки

  25. #25
    Повече от фен Аватара на kojinshugi
    Регистриран на
    Aug 2016
    Мнения
    359
    личен опит, наистина са затворени хора, не моеш се сработиш нормално, лесно и бързо
    или поне в източна германия, щото от германия до германЯ си има разлика, тея в берлин са готини иначе

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си