.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 16 от общо 16

Тема: АКНЕ

  1. #1
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    СТАРА ЗАГОРА
    Мнения
    481

    АКНЕ

    ЗНАМ ЧЕ ТАЗИ ТЕМА Е ПУСКАНА МНОГОКРАТНО НО НАИСТИНА МИ ТРЯБВА СЪВЕТ! ИМАМ ПРОБЛЕМИ С АКНЕТО !!ДО СЕГА ПОЛЗВАХ ОТ КОЗМЕТИКАТА НА AVON CLEAR SKIN ИЛИ НЕЩО ТАКОВА НО НЕ ДЕЙСТВА!!!МОЖЕТЕ ЛИ ДА МИ ПРЕПОРЪЧАТЕ НЕЩО ДРУГО -КРЕМ, ЛОСИОН ,ТОНИК- КАКВОТО И ДА Е КОЕТО НА ВАС ВИ Е ПОМОГНАЛО!!!!
    НЕ ПОЗВОЛЯВАЙ НА СТРАХА ДА ПРОВАЛИ ЖИВОТА ТИ!!!
    LOVE IS LIKE THE WIND- YOU CAN'T SEE IT BUT YOU CAN ALWAYS FEEL IT!

  2. #2
    Голям фен Аватара на MauMyHkaTa
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    866
    Clear Scin на Avon наистина НЕ действа, много се ядосах Аз също имах голям проблем с акнето и за толкова години бях опитала какви ли не козметики, маски и за каквото още не се сещаш! Най-много ми помогна като че ли лосиона от серията на Лептен-от толкова гледане на рекламата накрая се реших да си я поръчам (серията). Лосиончето беше много приятно както на мирис, така и при нанасяне върху кожата. Другото което ползвах междувременно и ми помогна беше също един лосион за почистване, но за съжаление ми беше от Испания и не му помня името, съжалявам! Хумата (или беше трици?! ) от кестени също е ефикасна за моята кожа и струва само 0,50лв.

  3. #3
    Guest
    mi na men mn mmn mi pomagat 3te stupki na CLINIQUE izmiva6 gel ili sapun tonik i hidratira6 krem za mazna koga za potu6avane na pupkite edna kozmeti4ka mi kaza v apteite prodavat edin korektor na AMRITA bulgarski e i nego go smesva6 s concentrata na ACNE OUT i na sutrinta pupkata q niasma mn burzo gi gori a za dulboko po4istvane polzvam maska za mazna koga na ESTE LOUDER vednaga premahva 4ernite to4ki izavehva pupkite i isvetliava pertnata ot tqh ot kakto se doverih na tezi produkti niamam problemi s pupkiter i maznata koga i mnogokratno sam go kazvala i pak go kazvamn 4e acneti4nata koga se nugdae su6o ot hidratacia vupreki 4e e mazna ta na CLINIQUE komplekta struva okolo 130 lv zavisi dali 6e hvane6 niakvi promocioi ima go v vs dobri magazini za kozmetika po centara i mn dulgo se izpolzva az ve4e 1 god i 3 meseca go polzvam i imam o6e za okolo 1 mesec koretora na AMRITA struva 2 lv ACNE OUT s koito triaBVA DA GO SME6I6 STRUVA 3-4 LV a maskata za mazna koga na ESTE LOUDER struva kum 70 lv no mn ama naistina mn pomoaga moge da q nameri6 v dobrite kozmeti4ni kompanii az s tezi ne6a se izbavih i sega sam mn 6astliva NE STISKAI PUPKITE! I 4ERNITE TO4KI! NE ISU6AVAI KOGATA SI S AGRESIVNI PRODUKTI! IZPOLZVAI TERMALNATA VODA NA AVENE EDIN PUT SEDMI6NO KATO SI NAPRUSKVA6 OBILNO LICETO I OSTAVA6 TAKA DA ISUHNE! PAZI KOGATA SI OT SLUNCETO ZA6OTO OT NEGO SE POLU4AVAT PIGMENTACII KOITO POSLE MOGE6 DA PREMAHNE6 EDINSTVENO OPERATIVNMO! NE SE IZLAGAI NA SLUNCE POD 40 FAKTOR ZARADI PUPKITE! PII MN VODA I EDIN LIMON SUTRIN NA GLADNO MAHNI MAZNOTO I SLADKOTO I SE RADVAI NA 4ISTA I ZDRAVA KOGA!

  4. #4
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    312
    Moga da ti prepora4am samo edno >Poseti dermatolog !

  5. #5
    ami znae6 li kolkoto i stranno da zvu4i i izglejda po4ti ne moje da se namerqt takiva produkti sus svruhestestveni rezultati
    zna4i dori i dea ne nameri6 ne6to koeto da ti mahne pupkite suvsem, zaduljitelno trqbva da si 4isti6 liceto s rzli4ni produkti dva puti na den
    (pone az taka pravq) a i zabelqzah 4e kato 4e li ot morskata voda tva lqto dokato bqh na more, liceto mi se iz4isti i nqmam v momenta nikvi pupki....nz...ina4e sum 4uvala 4e produkatite na "ДЕВА" za komtrolirane na omaznqvaneto pomagat...dano da ti pomognat i na teb!

  6. #6
    Голям фен Аватара на MauMyHkaTa
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    866
    Цитирай Първоначално написано от vikito_666
    a i zabelqzah 4e kato 4e li ot morskata voda tva lqto dokato bqh na more, liceto mi se iz4isti i nqmam v momenta nikvi pupki....
    Хехе, адашке и на мен миналото лято също много ми се изчити лицето от моренцето! Много е полезна тая вода, ама рядко ми се отдава да ходя бе да му се невиди! ( само през лятото) Дори тази година още не съм ходила като хората на почивка - само за 1 ден. А много искам, защото наистина тая вода прави чудеса - първо:почернях мн яко и лицето ми беше шоколадено такова и второ-като се изчисти беше направо супер! Самата аз не можах да м усе нарадвам!

  7. #7
    Guest
    Аз съ6то имах проблем с акнето и естетвено по4нах да разпитвамТогава ми казаха за едно лекарстжо "Зинарит"то е едно малко флакон4е за три месеца мился 4е бе6е много помага не зависимо какжи са пъпките Мисля 4е 6те ти помогне

  8. #8
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    СТАРА ЗАГОРА
    Мнения
    481
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Аз съ6то имах проблем с акнето и естетвено по4нах да разпитвамТогава ми казаха за едно лекарстжо "Зинарит"то е едно малко флакон4е за три месеца мился 4е бе6е много помага не зависимо какжи са пъпките Мисля 4е 6те ти помогне
    МДА ПОМАГА!ВЗЕХ СИ ГО И ИМА СТРАШЕН ЕФЕКТ!!!
    НЕ ПОЗВОЛЯВАЙ НА СТРАХА ДА ПРОВАЛИ ЖИВОТА ТИ!!!
    LOVE IS LIKE THE WIND- YOU CAN'T SEE IT BUT YOU CAN ALWAYS FEEL IT!

  9. #9
    Guest
    а какво ше препоръчате за почистване на лицето?

  10. #10
    Guest
    Az iskam da vi pitam seriqta na Lepten maxa li chernite tochki ili samo papkite?

  11. #11
    Супер фен Аватара на kudravoto
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    pri JASON,JAMES,KIRK,LARS AND ROB
    Мнения
    1 468

    kudravoto

    лептен не помага
    аз ползвах година и нешто един антибиотик казва се Retin-A много е ефикасен сега ползвам само гел за измиване на ЕЛЕА и на VICHY norma derm




    "Тялото ми е моят дневник,а татуировките ми са неговите страници"-Джони Деп

  12. #12
    me4tatelkata_f
    Guest

    hi

    аз също имах проблеми с акнето и тоя проблем гореших като отидох на козметик и той ми даде еднихапчета и спирт еднин процент и това ми реши всичките пробблмеми и ми доведе щастието в живота. хапчетата се казват хлорнитромицин антибиотик са и вземаш две хапчетата и ги разтвараш в спирта и още две в крем бочко така се казва крема които трябва да си купиш не са много скпъи нещата излитат ти някъде към 2 лева не повече всичко и има ефект ама трябва да се из0ползва продължително два ттри месе и даже повече

  13. #13
    Guest
    Има едно кремче ACNE OUT продава се в аптеките и струва към 5 лв. На мен ми помага, вече не ми излизат пъпки, но черните точки си седят , за тях помага само козметик. Иначе от същата серия има и лосион, но той страшно ми изсуши кожата и почна да се бели
    http://www.biotrade-bg.com/index.php?p=8&l=1&c=1&id=3[/url]

  14. #14
    Голям фен Аватара на LuCkY_YoU
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Sofia
    Мнения
    578
    ami az imam edin korektor za pupki na Herbina koito e stra6no dobyr no rqdko se namira..ina4e nai-vajnoto e dobra higiena
    moq nevinnost i greh.....

  15. #15
    Купуваш си Акне Аут Актив, крем Бочко, някакъв измиващ гел, хума и коректор.
    Докато още имаш мн пъпки:
    Сутрин:
    -измиващ гел
    -клепаш с акне аут-а
    Някъде по обед:
    -измиващ гел
    -крем бочко
    Вечер:
    -повтаря се тва от сутринта
    Сама ше прецениш кога ефектът те задоволява достатъчно много че да намалиш акне аут-а

    На вече изчистено лице
    Сутрин:
    -измиваш се с гела
    -крема

    Вечер:
    -гела
    -акне аут...тука вече сама си решаваш дали да не го заместиш с крем...зависи колко ти се е изсушила кожата...

    Коректора-знаеш-когато тряя да скриеш нещо....хубаво е да е анти-бактериялен
    Хумата-аз лично едно време като имах пъпки през ден се клепах...ма мноу изсушава....сама ше си прецениш.....препоръчвам за начало 3 пъти седмично.
    Вече е въпрос когато ти излезе инцидентно някоя пъпка-мажи с квото искаш

    Тея неща са ефтини, ама дооооста ефективни. Ако имаш повечко кинти-пробвай и нещо скъпо...както решиш

    леле колко изписаааах......е успех!
    If people can't make you fly, they'll make you fall faster

    Once the game is over, the king and the pawn go back to the same box.

  16. #16
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    СТАРА ЗАГОРА
    Мнения
    481
    Цитирай Първоначално написано от rPo3HoTo
    Купуваш си Акне Аут Актив, крем Бочко, някакъв измиващ гел, хума и коректор.
    Докато още имаш мн пъпки:
    Сутрин:
    -измиващ гел
    -клепаш с акне аут-а
    Някъде по обед:
    -измиващ гел
    -крем бочко
    Вечер:
    -повтаря се тва от сутринта
    Сама ше прецениш кога ефектът те задоволява достатъчно много че да намалиш акне аут-а

    На вече изчистено лице
    Сутрин:
    -измиваш се с гела
    -крема

    Вечер:
    -гела
    -акне аут...тука вече сама си решаваш дали да не го заместиш с крем...зависи колко ти се е изсушила кожата...

    Коректора-знаеш-когато тряя да скриеш нещо....хубаво е да е анти-бактериялен
    Хумата-аз лично едно време като имах пъпки през ден се клепах...ма мноу изсушава....сама ше си прецениш.....препоръчвам за начало 3 пъти седмично.
    Вече е въпрос когато ти излезе инцидентно някоя пъпка-мажи с квото искаш

    Тея неща са ефтини, ама дооооста ефективни. Ако имаш повечко кинти-пробвай и нещо скъпо...както решиш

    леле колко изписаааах......е успех!
    MERSI MNOGO
    НЕ ПОЗВОЛЯВАЙ НА СТРАХА ДА ПРОВАЛИ ЖИВОТА ТИ!!!
    LOVE IS LIKE THE WIND- YOU CAN'T SEE IT BUT YOU CAN ALWAYS FEEL IT!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си