.
Затворена тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11

Тема: lunna dieta

  1. #1

    lunna dieta

    zdraveite! Minalata godina beshe pusnata tema s datite kogato ako q karame samo na technosti shte otslabnem! nqkoi znae li datite za lunnata dieta za tazi godina?
    Don't count your money, count your blessings !

  2. #2
    ne gi znam,samo 4e sam 4uvala,4e ot tazi dieta nqma nikakaf efekt,ama ako iskash probvai
    Ключа към сърцето може да бъде само една мила дума или нежна целувка...
    Позволи ми аз да ти я дам!

  3. #3

    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    NiaKyDe iz BG
    Мнения
    7
    Цитирай Първоначално написано от sladkoto_mime_
    ne gi znam,samo 4e sam 4uvala,4e ot tazi dieta nqma nikakaf efekt,ama ako iskash probvai
    Mda taka e..spazvala sam q 2 ili 3 pyti i nqma promqna..ama nz moje pri vseki da e razli4no
    ТоВа КоеТо Не тЕ УбиВа Те ПраВи пО-СилЕн!

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2003
    Град
    ae.. nqkade tuka sam [;
    Мнения
    633
    Цитирай Първоначално написано от ChriSsTina^AguiLeRa
    Цитирай Първоначално написано от sladkoto_mime_
    ne gi znam,samo 4e sam 4uvala,4e ot tazi dieta nqma nikakaf efekt,ama ako iskash probvai
    Mda taka e..spazvala sam q 2 ili 3 pyti i nqma promqna..ama nz moje pri vseki da e razli4no
    to ot 2-3 pati ne stava. ne e da re4em vednaj da si q spazval i na sledva6tiq den da si otslabnal ve4e.. kazvali sa mi 4e efekt ima. az sam q spazvala nqkolko pati (kam 9-10 ma ne redovno) ma vse ne izdarjam na kraq ((: pak za tva koga sa taq godina .. ima6e tema s datite i 4asovete za cqlata 2005ta .. ne moa sega da ti dam link, potarsi! uspeh!
    I can't live wihtout you 'cause every time I breathe I take you in and then my heart beats again!
    I may not be perfect, but I'm always me!


  5. #5
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    Цитирай Първоначално написано от sladkoto_mime_
    ne gi znam,samo 4e sam 4uvala,4e ot tazi dieta nqma nikakaf efekt,ama ako iskash probvai
    az puk moga da ti kaja,4e efekt ima
    maika mi ot nqkolko godini spazva tazi lunna dieta i efekta e vidim
    datite ne gi znam,maika mi kato se vurne u nas 6te q pitam dali gi znae za cqlata godina i 6te gi napi6a
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Град
    Varhu klaviaturata!
    Мнения
    1 217
    Novolunie(N) 8-mi April
    Hranene-Den-dva okolo N se otslabva nai-rezultatno-tqloto izhvarlq po-barzo toksinite i 6lakata!Qj postno i pii pove4e sokove,bogati na balastni ve6testva(ot slivi,qbalki,ananas),kakto i obezvodnqva6t 4ai(ot kopriva ili djindjifil)
    ...
    Narastva6ta luna(NRL) 9-ti-22-ri April
    Hranene - Opasnost ot napalnqvane!Organizmat usvoqva izkliu4itelno lesno vitaminite,mineralite i drugi polezni ve6testva
    ...
    Palnolunie(P) 23-ti-25-i April
    Hranene - Vreme za gladuvane:vsqka hapka se lepi po dupeto!Nai-opasniqt moment za napalnqvane - osven izli6ni aznini,tqloto natrupva i mnogo voda v takanite !Prepora4va se dnite da sa raztovarva6ti -samo na 4ai(s obezvodnqva6t efekt)
    ...
    Namalqva6ta luna(NML) 1-vi-7i i 26-i-30-i April
    Hranene - Moje6 da si pozvoli6 niakoi drebni pregre6teniq(kato 6okolad),bez ot tova figurata ti da postrada sa6testveno,za6toto e zapo4nal tai nare4eniq "otdava6t" period na tqloto!Organizmat e v nai-energi4nata si forma!-vreme e za po silovo natovarvane s djoging,pluvane,fitnes-kologramite nai-vbarzo,hranosmilatelnata sistema deistva na visoki oboroti za tova mazninite ne se natrupvat v mastni depa!
    ...


    dano sam pomognala!

  7. #7

    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    ВаРнА
    Мнения
    17
    emmm Taina{} me e izprevarila s datite ina4e bih ti gi dala. po princip na pulnolunie i novolunie zaradi nalqganeto li, zaradi kakvo li tqloto ne zadurja te4nosti. taka 4e ako na tezi dni prosto si napravi6 raztovaritelen rejim i da kajem qde6 samo plodove, ili samo te4nosti, prosto moje da zagubi6 malko teglo-no samo ot vodite, koito izvhurlq6 ina4e - vqtur-rabota
    Love Is Folly!!!

  8. #8
    Фен
    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    Somewhere I Belong
    Мнения
    111

    mislq

    mi az sum probvala ama nqma nikakuv effeck.prosto ot lubopitstvo, ne 4e imah nujda....

  9. #9
    me4atatelkata_f
    Guest

    hiiiiiii

    аз съм чувала за тая диета и помага в много случай на един приятел майка му я използва и мога да ти кажа само че има страхотен ефект ама то си зависи от човека дали иска да я спазва или не

  10. #10
    Пепи Пекторалиса
    Guest
    Аз спазвам Хейл боб диета. Спрямо положението на кометата ям или свинско или пилещко. Действа.

  11. #11
    Темата е стара!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си