.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2003
    Град
    София, Матрицата-4 :)
    Мнения
    614

    уеб дизайн

    интересно ми някой от вас дали се занимава в фрий времето си с уеб дизайн? аз от вчера се уча на това нещо и до сега научих повечето основни неща за HTML-кода. даже си смених дизайна на сайта www.oldmila.com , който за разлика от предишния ако не друго поне има какво да се види по отношение на фона.

    Click!

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Мнения
    434
    ei da gotino e stanalo web sait4eto ti Rado

  3. #3
    Guest
    az se zanimavam s tova ot nqkude 10 meseca
    eto ti eno polezno link4e http://store3.data.bg/deltree/deltree/09.05.2004/ ot tam si svali ebooks na BG.rar.... vutre ima knijka, koqto obxva6ta po4ti si4ko za HTML
    P.S. ne mislq 4e temata ti e za toq forum :P ima si specialni forumi za web design

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2003
    Град
    Nowhere :P
    Мнения
    659
    Em az se zanimavam ot min god, ama ne moga da kaja 4e sym nau4ila neshto tolkova syshtestveno...
    Btw, men pyk ne me kefi sega kak si napravila oldmila-ta...


  5. #5
    Guest
    emi az sled kato nau4ix si4ko koeto mi trqbva za da napravq neveroqtno krasiv sait (HTML, CSS, Java Script, Photoshop 8, to ze 4e mi pisna i sega po4nax da se zanimavam s 3D grafika :P

  6. #6
    Супер фен Аватара на LunaTriCk
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    Anfield
    Мнения
    2 415
    Аз преди една-две години бях много запален с още едно момче правехме сайтове. Даже на олимпиада по информационни тех-гий отидохме с нащо подобие на сайт, но не ни пуснаха в 3 кръг, защото тъпото им PC не отваряше едните картинки. Е мамка му ний ко сме виновни веее...тъпаци. Но вече не ми е забавно. Режисурата обвзе душата ми

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2003
    Град
    София, Матрицата-4 :)
    Мнения
    614
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    az se zanimavam s tova ot nqkude 10 meseca
    eto ti eno polezno link4e http://store3.data.bg/deltree/deltree/09.05.2004/ ot tam si svali ebooks na BG.rar.... vutre ima knijka, koqto obxva6ta po4ti si4ko za HTML
    P.S. ne mislq 4e temata ti e za toq forum :P ima si specialni forumi za web design
    бих го свалил, но няма смисъл, щото влизам в нета и си правя сайта от зала (да сме по-точни - матрицата-4) и нямам къде да кача тая програма.

    болид1, найш колко ми дреме дали те кефи или не? мен си ме кефи. освен това като за начинаещ, на който оня ден му беше първия урок, смятам, че е добре. това не е окончателната версия, ще има и още... някога в бъдещето.

    Click!

  8. #8
    Супер фен Аватара на LunaTriCk
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    Anfield
    Мнения
    2 415
    Току що и аз го видях. Аеееее схванал си основите, сега ако поработиш и в/у дизайна на страницата. По-подредена, цветовете да съвпадат поне минимално и линквоете, ако ги подредиш може и да стане ако не друго поне по-приятна за окото страница. Аз лично едвам се сдържах да я гледам 1мин. Просто ми бръкна във всички възможни дупки, които имам по тялото. А, да и да не забравя. Текста ми излизаше на йероглифи.

  9. #9
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2003
    Град
    София, Матрицата-4 :)
    Мнения
    614
    Цитирай Първоначално написано от LunaTriCk
    Току що и аз го видях. Аеееее схванал си основите, сега ако поработиш и в/у дизайна на страницата. По-подредена, цветовете да съвпадат поне минимално и линквоете, ако ги подредиш може и да стане ако не друго поне по-приятна за окото страница. Аз лично едвам се сдържах да я гледам 1мин. Просто ми бръкна във всички възможни дупки, които имам по тялото. А, да и да не забравя. Текста ми излизаше на йероглифи.
    тия лилави рамки не знам как да ги премахна. а както казах това все още е временна версия, с времето ше я подобрявам. колкото за текста - пробвай да си смениш енкодинга на страницата. на мен си ми излиза на кирилица текста, щото енкодинга ми е за кирилица.

    Click!

  10. #10
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    Na nebeto sred zvezdite
    Мнения
    836
    Super e bravo bravoo

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си