.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 16 от общо 16
  1. #1

    Пречи ли тревата на депресията?

    Ами интересно ми е дали някой от вас който е изпадал в депресия е пушил трева и как му влияе. Защото аз съм с депресия,ама много обичам да си павкам чат пат...Обаче искам да подчертая - само трева.Абсолютно никакви други опияти!

    p.s.: Моля хейтъри и детски гъзове да не пишат.

  2. #2
    Цитирай Първоначално написано от Whisskas
    Била съм в депресия(не сдух,а истинска депресия) само веднъж.
    И пушех трева постоянно.
    Беше ми толкова тежко,толкова мъчно и криво,толкова сиво...И тревата беше единственото хубаво нещо в този ад...
    После се оправих,с много мъки,но самият проблем,който предизвика депресията не се реши.И си остана...Някъде заровен.И тогава започнах да пуша постоянно.Едва ли не от страх,че ако не го правя ще се задържа в тъжаната ми сива реалност прекалено много.И пак ще плача.
    Хах
    Чуствам се добре...И когато пуша някак си наистина всичко е по-красиво...И този нерешен,заровен проблем...Просто си спомням за него и си казвам,че всичко ще се оправи.
    За себе си мога да ти кажа,че две приятелки и тревата ме измъкнаха от тази дупка...Наглед безизходна.
    Не знам дали е неизбежно да стане така...Но при мен помогна.Ужасно,ужасно много.
    \/ togava kogato svetut okolo teb se sriva e podhodq6to da ide6 v nqkoi dr svqt,a trevata opredeleno 6te ti pomogne.probvai ni6ty ne gybi6
    Във всеки един от нас се крие някой друг,намери го и го опознай,спаси го и ще спасиш света!


  3. #3
    Значи и аз говоря за истинска депресия.Затова писах да не ми говорят разни пубери дето им е кофти че са ги предредили на баничките,защото пия антидепресанти от много време.В последствие на това не е много препоръчително да пия алкохол и затова разпускам с трева.Не е лесно да не си пил от 3 години и половина,особено ако човек е по-стеснителен като мен и не може да се отпусне без него.

    Wisskas много се радвам че писа.Аз тъкмо им разправям на моите приятели,които пият по половин литър водка(shit),че медитирам като се напуша те ми се смеят.Много ми е релаксиращо и спокойно.Само дето не обичам много да излизам като се напуша...

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от Whisskas
    Беше ми толкова тежко,толкова мъчно и криво,толкова сиво...И тревата беше единственото хубаво нещо в този ад...

    За себе си мога да ти кажа,че две приятелки и тревата ме измъкнаха от тази дупка...Наглед безизходна.
    ...Но при мен помогна.Ужасно,ужасно много.
    Тва все едно аз го казвам, ама тва беше преди доста време вече, а за момента почти вече на пуша... е обичам си го коза много, но сега като че ли други неща ме вълнуват и си пуша чат-пат, дет се вика- няколко пъти на месец. Ама определено коза ме е спасил, ако не беше коза кой знае кво долно нещо щях да бъда... както ми беше казало едно момиче, което всъщност също влиза тук, но не знам дали си спомня- "ще умреш в някоя канавка сама" ... да, ама се запознах със Зелената дама и всичко си дойде на място
    One good thing about music,
    when it hits you, you feel no pain.


  5. #5
    pafkaite i mir na vsi4ki

  6. #6
    Guest
    Vsi4ko e individualno.Az li4no kato pu6a ,mnogo mislq za problemite si i tova mi pre4i da se otpusna

  7. #7
    Guest
    зависи от 4овека.
    Ако си от хората, склонни да напълняват, тогава използването на трева като антидепресант може да доведе до наднормено тегло.

  8. #8
    Хе-хе-хе-хе-хе-хе! Church!

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    HeLL ..
    Мнения
    2 930
    винаги когато ми е кофти ...ми се пуши супер мно ..а за депресия незнам ... просто тва ме успокоява ....

    Don`t tell me what to do and who the fuck are you?!..Don`t tell me how to live or what the fuck to wear..I`ve got my own idea ....And I don`t give a care....

  10. #10

    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    насам натам
    Мнения
    151
    дрепресирам се единствено когато
    фризъорката за пореден път ме е постригала
    по късо от колкото искам
    следват пиянства със стари дрогари
    дни на тъпотия и сдухано чакане отново
    да ми порасне косицата та да може като
    кажа на фризъорката да не ме постриже късо
    тя пак да го направи

  11. #11
    госттттттттттттттттттт
    Guest
    тревата помага на депресията , аз съм пушила трева няколко пъти и винаги изпадам в едни луди настроения , не говоря и съм супер умряла , но пък на всеки различно действа ... моят приятел беше в депресия и когато ме намери я отказа просто защото излезе от депресията

  12. #12

    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    nqkude tam
    Мнения
    215
    ne i pre4i daje i pomaga..... axa i q usilva
    ...and l3av3 7his m3ss b3hind...

  13. #13
    На мен точно тя ми я отключи заедно с дереализация ... Бях на антидепресанти , които отказах да взема , въпреки че 1 месец бях луднал в буквален смисъл .Но това е дълга история , така че ще карам по- лакончино и ще те посъветвам да не пушиш , защото не знаеш с какви неща друсат това което пушиш .

  14. #14
    BadBlueTroll Мега фен Аватара на psychopath
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    София
    Мнения
    9 889
    Друго е против депресия, ама темата е от миналия век.

  15. #15
    Мега фен Аватара на baby_baby
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    14 251
    Тревата пречи на всичко според мен и т'ва да се отървеш от депресия с трева е много глупаво

  16. #16
    Голям фен Аватара на sneering
    Регистриран на
    Mar 2013
    Мнения
    530
    Цитирай Първоначално написано от baby_baby Виж мнението
    Тревата пречи на всичко според мен и т'ва да се отървеш от депресия с трева е много глупаво
    Тревата на абсолютно нищо не пречи,освен по време на някаква работна дейност.Самия човек,който прекалява с нея,не знае колко да пуши и от кого пуши,сам си пречи.

    Според мен в депресивните състояния тя става много двулична.Излизаш,пушиш и се смееш забравяйки за водещите проблеми които са плод на депресията (помага найстина),обаче прибирайки се сам вкъщи,имам чувството че помага и във вглъбяването в самите проблеми.
    Засилва и двете сфери,и тази със забавлението и бягането от проблема и тази с кофтито настроение след това.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си