.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 27

Hybrid View

  1. #1
    Guest

    Направи си сам...дрехи(и не само) :)))

    ...така де..някой от тук правил ли си е
    сам дрехи..
    в смисъл..да съсипеш някои стари(или не чак толкова)
    дънки, и да си направиш мега яки къси дънчици...
    или нещо от тоя род...давайте идеи, също давайте
    идеи за някфи други готини неща дет могат да се
    направят от други не чак толкова яки неща
    ако намерите някъде снимки, пускайте тука
    напоследък много често ми идва това..необичайно..
    пролетно желание за съсипване на неща...само
    че все не измислям какво да ги правя после

  2. #2
    mi da az tfa go pravia postoiano
    poslednoto mi tvorenie beshe edin cheren korset s cherveni danteli koito zashij za edna chena dulga pola i stana super iaka goth roklia,chesto reja dunkite si ima na edni na koito sum zashila onezi zvezdichki deto se lepiat po tavanite i kato vurvia niakude vecher zvezdichkite svetat,a liubimata mi sobstvenoruchno napravena teniska e edna chervena cialata nariazana na mnogo tunki lentichki i ot doli idva edin cheren potnik na koito pishe fuck me s goth bukvichki

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    Tam kydeto ne moje da stypi choveshki krak...
    Мнения
    964
    "sysipvala sym" teniski,chorapi,gashti-pantaloni vse o6te ne..Mnogo pe4en dizainer sym =)

  4. #4
    Супер фен Аватара на Chiana
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    In the Alcoholic world
    Мнения
    1 098
    Emi az vednaj si bqx narqzala edni danki qko i gi bqx nadraskala razni nadpisi prostotii i mnogo im se kefex ama iz4eznaxa nqkade ne gi znam sq de sa
    HardC0re and BDSM forever

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Ups & Downs
    Мнения
    2 188
    оо да , мн често го прая тоя номер
    спомням си последното което съм си майсторила сама беше :
    значи взех един стар летен панталон , оранжев - тънък плат , разших му джобовете и плата който излезе от тях си го сложих на едно дънки , на което бях направила едни дупки ( не много големи ) с неправилна форма и от вътрешната страна на дънкито заших оранжевия плат и стана мн готино , не знам дали си го представихте , но по - ясно не мога да ви го опиша , пък и нямам снимка ...
    гледала съм по Споко също веднъж даваха страхотни идеи за дрехи ...

  6. #6
    Guest
    Аз си рисувам тениски а веднъж едни стари дънки ги изрисувах целите в състезателни надписи на фирми за части стана турбо селяния и ги хвърлих.

  7. #7
    Голям фен Аватара на techCandy
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    София
    Мнения
    904
    От един чарлстон....по външния и вътрешния ръб ги бях срязала почти
    до горе, и по срязания ръб със цвете конец.... а едни друго само до коляното срязани и само по външния ръб от вътрешната страна ги бях оставила и пак с цветен конец....а на едни други бях написала Рамщайн с конци, ама това беше мнооооол отдавна

    Give me your best shot motherfucker!

  8. #8
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Мнения
    325
    ааахааа... имах едни кожени панталони дето ми бяха станали малки и си ги срязах на къси панталонки...но само това...исках да си изрисувам едни грозни блузи,но незнам с какво. Вие с какво си ги рисувате?

  9. #9
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    882
    Цитирай Първоначално написано от Bloody_Tear
    ааахааа... имах едни кожени панталони дето ми бяха станали малки и си ги срязах на къси панталонки...но само това...исках да си изрисувам едни грозни блузи,но незнам с какво. Вие с какво си ги рисувате?
    ima edni boi4ki za drehi koito ne se izmivat pri prane...prodavat se v specializiranite magazini za boi4ki(tiq kudeto pazaruvat hudojnicite)...a moje i v po-golemite knijarnici ve4e da gi ima!

    Obiknesh li obi4ai silno,
    namrazish li zavinagi mrazi,
    ne sujalqvai nikoga za nishto,
    edva li nqkoi teb shte sujali...!!!

  10. #10
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2003
    Град
    Burgas
    Мнения
    387
    da dynki sym si rqzala,no ne vsi4ki sa stavali uspe6no za nosene sled tova.opitvla sym da is pravq razni drehi ot parcali,no ne smeq da gi obleka sled tova za6toto nikoga ne izglejdat taka kakto is gi predstavqla

    LovE,PeAcE 'n' HarMonY

  11. #11
    Аха, постоянно си купувам маниста, палетки и си правя кръпки на дънките, слагам им джобове, на други махам, сменям талията с ниска...на едни сложих парче от дънки под формата на звезда и оръфана в края Много яко се получават дрешките така На едни нови си лепнах сребърни звездички, които се слагат с ютия Много сладко става, а с маниста си оформям разни фигурки или надписи...Нямам снимки за жалост Обичам да си развихрям фантазията, един ден няква ме пита от къде съм си купила дънките и като й казах, че аз съм ги правила си помисли, че се ебавам с нея, каза, че са много професионални, за да са направени ръчно
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  12. #12
    mi az predimno si gi risuvam s boi specialni za drehi i stavat mno efektni
    aBeP4eTo rulZzz

  13. #13
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Beyond the limits of the mind
    Мнения
    795
    Kato bqh po-malka mnogo 4esto si otrqzvah dunkite da stanat kusi pantalonki, 6toto burzo izrastvah i mi okusqvaha. Ina4e razni bluzki sum gi prefasonirala, mahala sum im nqkvi emblemi deto imat, 6toto obi4am vsi4ko da e super iz4isteno. Ina4e posledno si opletoh edin polo pulover bez rukavi. Stana kato kupen ot magazina. Ina4e ne si prefasoniram drehite ei taka. No obi4am da nosq bluzka s dulag rukav i otgore bluzka s kus rukav, ponqkoga vmesto kolan na dunkite slagam ot tunkite 6al4eta, ako izob6to tova se broi de. I 4esto si pleta zimni 6apki, debeli 4orapi (mnogo 6areni, hem toplqt, hem sa sladki), edno vreme i rani4ki si 6ieh.

    Помни, че си уникален!!! Както и всички останали.

  14. #14
    аз редовно си "права" къси панталонки.кълцам стари дънки и стават перфектни

  15. #15
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от fire_of_satan

    и по срязания ръб със цвете конец....
    ei tfa mnoo mi dopadna kato ideika...
    shte go napraq na kysite dynki det otrqzah

    teniska e edna chervena cialata nariazana na mnogo tunki lentichki i ot doli idva edin cheren potnik na koito pishe fuck me s goth bukvichki
    i tfa mnoo gotinko zvu4i))))))))))

  16. #16
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    Fucked World !
    Мнения
    597
    ami neprekasnato sadirma danki i nyakolko teniski sam naryazala taka na lenti4ki i im slagam mnogog bezopastni igli...
    sa6to taka imam edin star ga6terizon, koito boyadisah 4eren (kupoih si boya za drehi-) i si4kite mu djobove i prezramkite gi za6ih na dolnata 4ast...stana veliko... sa6to taka si pravya bluzi ot 4orapoga6nici (teua det sa mrejesti) staa super yako... ot rakavici- reja im prastite... i kakvo li o6te ne
    we'll die alone like a stone ^^

  17. #17

    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    някъде в мечтите си
    Мнения
    10
    edni danki gi razrezah na4i po4ti do gore na lenti stana nekvo super gazarsko ama vednaj dokato se ka4vah po-stalbite si nastapih ednata lenta i se skasa umreh si ot qd grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
    crawling in my skin
    these wounds they will not heal
    fear is how I fall
    confusing what is real

  18. #18
    eeeeeeeh
    Guest

    :))

    az dnes si otrqzah edni danki....zna4i te sa dalgi ama gi skasih do pod kolqnoto otdolo ot edni lenti4ki gi krastosah i stana krast4e...zashih go ...da kaja 4e e malko krast4e i do nego golqmo!!otzad na djoba o6e edno krst4e i na kraka edna lenti4ka samo liniq zashih!!kajete mi kak da raznishtq dankite otdolu) i kajete ideiki kfo da pravq s tqh? ?? ? ?moji daej i da mahnah krast4etata samo kajete idei?? ?

  19. #19
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Ich brauch Benzin!
    Мнения
    1 579
    ami da imam 2-3 4ifta pantalonki koito sam sum si narqszal - stanaha BRUTALNI kato mina pokrai magazin za pantaloni -samo me gledat v krakata :P GLedat stokata :P nqkoi den shte ima i takava moda - narqzani na lenti no na dolu a ne na strani kakto obiknovenno - stava vse edno kapki ot dujdec :P
    Admin-Coki:
    Снимките в подписа са неподходящи, деактивиране на профила за системно нарушение.

  20. #20
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    Враца
    Мнения
    500
    ам...само махам емблеми, ако е някво претруфено.
    по-добре всичко да е изчистено.
    иначе да режа и да слагам мъниста и да си оциганявам дрехите...не,мерси..
    в топла нощ през юли

  21. #21
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2003
    Град
    in the middle of nowhere
    Мнения
    1 648
    mn 4esto go pravq tos nomer..edna teniska det mi e dulga(bqla e)i ko napraih mislite?
    -fashtam nojicata-1niq rakav go klucnah,a pyk drugiq i nego ama do polovinata ama otdolu e otrqzan...nqma kak da vi go obqsnq
    i tazi mi ideq mi doide da go ostavq taka visq6t 6toto nojicata se zapava6e na ruba na teniskata i az re6ih da ne go kulcam( )
    posle hvanah marker4eto i si napisah po cqlata teniska na diagonal "GOOD CHARLOTTE"
    i otzad narisuvah znaka MADE
    i stana mn qko i si q nosq daje dneska misleh da q obleka
    postoyanno si podkysqvam dunkite i gi kulcam
    imam edni 4erni kadifeni djinsi ta teq djinsi edni me bqha opraskali sas grafiten sprei i az vzeh 4e si kupih ot sa6tiq i gi namacah i tqh
    imam i edna grivna deto e ot...dunki i na neq sa zabodeni bezopasni igli ama sa stra6no mnogo tq mi e ot sedmici koi me bi po glavata da q praq..nz
    ama mn i se kefya
    Murderdoll,moje6 i ti da si napravi6!lesno e

  22. #22
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    sofiq,ama Varna mi e liubima i tam si hodq prez vakanziite
    Мнения
    320
    Az kato izbelee neshto go boqdisvam v 4erveno ili 4erno.Ama kak si reja drehite.. Neshto kat ne mi haresva hva6tam nojicata i... po4vam. A ina4e kato stana dyma za nojica-ne hodq na frizior nikoga.Vinagi me pravqt super tupo i zatova az si podstrigvam kosata i stava super qko.Kato otida na school vse me pitat na koi frizior sum bila i kato im kaja ,me zqpat kato iztykani ma na mene ne mi dreme hi4

  23. #23
    Feel it
    Guest
    Poslednoto mi tvorenie be6e na 1 4eren potnik s debei prezramki s bqla i4ervena boq za drehi si pisah razni poslania i stana jestoko.

  24. #24
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Мнения
    1 162
    emi az znam edno mnoogo qko ne6to koeto go izpolzvam mnogo 4esto! Zna4i ako imam stari dunki ili dun4eno qke...no modelut im e qk i o6te mi stavat...samo 4e cveta ve4e ne e moderen...cveta moje da se promeni na 4isto bql...zna4i slagam vuprosnite dunki v ligen koito e pulen s 2 botilki NAI-OBIKNOVENA BELINA i teq dunki (ili drugo dun4eno ne6to) stoqt v tozi legen okolo 24 4asa moje i pove4e...sled kato stanat 4isto beli...gi izpiram minimum 2puti v peralnqta da ne miri6e na belina.....i drehite sa mnogo qki :P

  25. #25
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    In a perfect world... In my world
    Мнения
    517
    Да правила съм ... любимата ми тениска за спане я кръцнах тук-там и след това ми омръзна и направих кръпки Имам и едни дънки, ама тях ги прави една френдка, не са мое производство
    No more pain... no more love... no more tears... no more me...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си