.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1
    avatar4eeeeeee
    Guest

    50x50 аватар?

    Хей Имам въпросче.Някой знае ли сайт за аватари само че с размер 50x50?

  2. #2
    miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii glei saaaaaaaaaaaaaa zna4iiiiiiiiiiiiiiiiiiii to si zavisi malko ili mnoooooooo ot adminite koito hi4 i ne vlizat i hi4i ne im puka za foruma, zaebali sa go i sa go ostavili v rycete na baby sexy girl prosot az f i aver4eto zakoeto gi pozdravqvam 4e go podyrjat! iiiiiii te sa napravili shit ograni4enie v avatarite! ina4e probvai po freeeeeeeeee serverite i prosto smeni razshirenieto na gif ili ne6to takova i 6e ti izleznat samo mini animaciiii ina4e nqma6 6ans ako nqma6 photo shop, i ako si sloji6 avatar bez animaciq 6oto ne moje6 da namali6 anmicaiq are uspeh


  3. #3

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    1 337
    1ва точка от правилника!!!
    Moderated by aBeP4eTo
    И чашите бяха опразнени, и бутилката с гърло разбито, и вратата беше заключена, а леглото широко открито. И безбройни звезди от стъкло ни предсказваха щастие в тая като в приказка великолепна, отдавна неметена стая.

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2003
    Град
    София, Матрицата-4 :)
    Мнения
    614

    Re: 50x50 аватар?

    Цитирай Първоначално написано от avatar4eeeeeee
    Хей Имам въпросче.Някой знае ли сайт за аватари само че с размер 50x50?
    ми прати ми която искаш картинка на rookie@mail.bg и ше ти я направя 50 на 50.

    Click!

  6. #6

    Re: 50x50 аватар?

    Има една програмка Avatar Sizer Ако искаш си я изтегли- върши перфектна работа
    Friend's love says: " If you ever need anything," True Love says: " You'll never need anything"" (Jimi Hollemans)

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си